Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Niels Albert
Voornaam: Niels
Achternaam: Albert
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 38 jaar
Geboortedatum: 05-02-1986
Geboorteplaats:
Bonheiden (Antwerpen), België
Voornaam: Niels
Achternaam: Albert
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 38 jaar
Geboortedatum: 05-02-1986
Geboorteplaats:
Bonheiden (Antwerpen), België
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Video
Professional 2006-2014
23-01-2011
WB veldrijden Hoogerheide (m)
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2001
2001
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België, Mol (Antwerpen), België
2001
2e in Steenokkerzeel, Nieuwelingen, Steenokkerzeel (Brabant), België
2001
1
e in Begijnendijk, Nieuwelingen, Begijnendijk (Vlaams-Brabant), België
2002
2002
1
e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2002
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2002
1
e in Corswarem, Nieuwelingen, Corswarem (Liege), België
2002
28e in Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2002
2e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross, Junioren)
, Niel (Antwerpen), België
2002
1
e in # 2,
(Lichtaart, Cyclocross, Junioren (a))
, Lichtaart (Antwerpen), België
2002
1
e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross, Junioren)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2002
2e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, Junioren)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2002
1
e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross, Junioren)
, Hofstade (Brabant), België
2003
2003
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross, Junioren)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2003
11e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross, Junioren)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2003
7e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren, Monopoli (Puglia), Italië
2003
2e in Krawatencross,
(Lille, Cyclocross, Junioren)
, Lille (Antwerpen), België
2003
4e in Vorselaar, Cyclocross, Junioren, Vorselaar (Antwerpen), België
2003
1
e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross, Junioren)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2003
1
e in Keerbergen, Junioren, Keerbergen (Brabant), België
2003
1
e in Drieslinter, Junioren, Drieslinter (Brabant), België
2003
1
e in Molenbeek-Wersbeek, Junioren, Molenbeek-Wersbeek (Brabant), België
2003
1
e in Essen,
(Horendonk, Cyclocross, Junioren)
, Horendonk (Antwerpen), België
2003
1
e in GP Région Wallone,
(Dottignies, Cyclocross, Junioren)
, Dottignies (Hainaut), België
2003
1
e in # 1,
(Lichtaart, Cyclocross, Junioren)
, Lichtaart (Antwerpen), België
2003
1
e in Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2003
1
e in Zwijndrecht, Cyclocross, Junioren, Zwijndrecht (Antwerpen), België
2003
1
e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2003
2e in # 1,
(Gavere, Cyclocross, Junioren)
, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2003
1
e in Gieten, Cyclocross, Junioren, Gieten (Drenthe), Nederland
2003
1
e in Diegem, Cyclocross, Junioren, Diegem (Brabant), België
2004
2004
1
e in Eindklassement Kristallen Fiets, U23, België
2004
1
e in Kasterlee, Cyclocross, Junioren, Kasterlee (Antwerpen), België
2004
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België, Lille (Antwerpen), België
2004
1
e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross, Junioren)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2004
1
e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren, Pontchâteau (Pays de la Loire), Frankrijk
2004
1
e in Harnes, Cyclocross, Junioren, Harnes (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2004
1
e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross, Junioren)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2004
1
e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, Junioren, Onbekend
2004
1
e in Vorselaar, Cyclocross, Junioren, Vorselaar (Antwerpen), België
2004
1
e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross, Junioren)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2004
1
e in Bierbeek, Junioren, Bierbeek (Vlaams-Brabant), België
2004
1
e in Sterrebeek, Junioren, Sterrebeek (Brabant), België
2004
1
e in Oplinter, Junioren, Oplinter (Brabant), België
2004
1
e in Lennik, Junioren, Lennik (Brabant), België
2004
1
e in # 1,
(Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B)
, Wiekevorst (Antwerpen), België
2004
3e in Ruddervoorde, Cyclocross, U23, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2004
2e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross, U23)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2004
2e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Vossem (Brabant), België
2004
1
e in Gavere, Cyclocross, U23, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2004
1
e in Gieten, Cyclocross, U23, Gieten (Drenthe), Nederland
2004
1
e in Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims,
(Leudelange, Cyclocross)
, Leudelange (Luxembourg), Luxemburg
2004
1
e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2004
3e in Diegem, Cyclocross, U23, Diegem (Brabant), België
2004
1
e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross, U23)
, Hofstade (Brabant), België
2005
2005
1
e in Eindklassement Kristallen Fiets, U23, België
2005
1
e in Beuvry, Cyclocross, Beuvry (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2005
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België, Wachtebeke (Oost-Vlaanderen), België
2005
1
e in Schriek,
(Grootlo, Cyclocross, Cat. B)
, Schriek (Antwerpen), België
2005
3e in Kasteelcross,
(Zonnebeke, Cyclocross)
, Zonnebeke (West-Vlaanderen), België
2005
5e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Sankt Wendel (Saarland), Duitsland
2005
1
e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross, U23)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2005
1
e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, U23, Onbekend
2005
1
e in Vorselaar, Cyclocross, U23, Vorselaar (Antwerpen), België
2005
3e in Wommersom, Amateurs, Wommersom (Brabant), België
2005
2e in 's Gravenwezel, Dernycriterium, 's Gravenwezel (Antwerpen), België
2005
2e in Aalter, Cyclocross, Aalter (Oost-Vlaanderen), België
2005
1
e in Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, U23, België, Wolvertem (Brabant), België
2005
2e in GP Région Wallone,
(Dottignies, Cyclocross)
, Dottignies (Hainaut), België
2005
3e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België
2005
1
e in Ruddervoorde, Cyclocross, U23, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2005
1
e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2005
1
e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross, U23)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2005
1
e in Koppenberg, Cyclocross, U23, Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België
2005
1
e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Pontchâteau (Pays de la Loire), Frankrijk
2005
2e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross)
, Niel (Antwerpen), België
2005
1
e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross, U23)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2005
1
e in Gavere, Cyclocross, U23, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2005
1
e in Gieten, Cyclocross, U23, Gieten (Drenthe), Nederland
2005
1
e in Sint-Jozef,
(Rijkevorsel, Cyclocross)
, Rijkevorsel (Antwerpen), België
2005
1
e in Diegem, Cyclocross, U23, Diegem (Brabant), België
2005
1
e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross, U23)
, Loenhout (Antwerpen), België
2006
2006
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2006
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België, Tervuren (Brabant), België
2006
2e in Scheldecross,
(Antwerpen, Cyclocross)
, Antwerpen (Antwerpen), België
2006
1
e in Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, U23, België, Londerzeel (Brabant), België
2006
3e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Zeddam (Gelderland), Nederland
2006
1
e in Krawatencross,
(Lille, Cyclocross, U23)
, Lille (Antwerpen), België
2006
1
e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross, U23)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2006
2e in Eeklo, Cyclocross, Eeklo (Oost-Vlaanderen), België
2006
1
e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, U23, Onbekend
2006
1
e in Vorselaar, Cyclocross, U23, Vorselaar (Antwerpen), België
2006
1
e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclocross, U23, België
2006
1
e in Ramsel-Herselt,
(Ramsel (b))
, Ramsel (Antwerpen), België
2006
1
e in Huppaye, Amateurs, Huppaye (Brabant), België
2006
1
e in Velm-St Truiden,
(Velm, Amateurs)
, Velm (Limburg), België
2006
3e in GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout,
(Lede)
, Lede (Oost-Vlaanderen), België
2006
3e in Eindklassement Schriek, Dernycriterium, Schriek (Antwerpen), België
2006
2e in deel 1 Schriek, Dernycriterium, Schriek (Antwerpen), België
2006
1
e in deel 2 Schriek, Dernycriterium, Schriek (Antwerpen), België
2006
1
e in Overijse, Amateurs, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2006
1
e in deel a Elewijt - Dernys,
(Elewijt, Amateurs (a))
, Elewijt (Brabant), België
2006
2e in deel d Eindklassement Elewijt - Dernys,
(Elewijt, Amateurs (a))
, Elewijt (Brabant), België
2006
1
e in Booischot-Pijpelheide,
(Booischot (b))
, Booischot (Antwerpen), België
2006
1
e in Ramsel (a), Ramsel (Antwerpen), België
2006
3e in Aalter, Cyclocross, Aalter (Oost-Vlaanderen), België
2006
1
e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross)
, Neerpelt (Limburg), België
2006
2e in Ruddervoorde, Cyclocross, U23, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2006
1
e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2006
1
e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross, U23)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2006
2e in Vlaamse Witloofveldrit,
(Vossem, Cyclocross)
, Vossem (Brabant), België
2006
1
e in Gavere, Cyclocross, U23, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2006
1
e in Gieten, Cyclocross, U23, Gieten (Drenthe), Nederland
2006
1
e in Sint-Jozef,
(Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B)
, Rijkevorsel (Antwerpen), België
2006
1
e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland
2006
1
e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross, U23)
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2006
3e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2006
1
e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross, U23)
, Hofstade (Brabant), België
2006
1
e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
2006
1
e in Diegem, Cyclocross, U23, Diegem (Brabant), België
2007
2007
1
e in Eindklassement Kristallen Fiets, U23, België
2007
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2007
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België, Hamme (Oost-Vlaanderen), België
2007
1
e in Scheldecross,
(Antwerpen, Cyclocross)
, Antwerpen (Antwerpen), België
2007
1
e in Nommay, Cyclocross, U23, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2007
2e in Flanders Indoor,
(Hasselt, Cyclocross)
, Hasselt (Limburg), België
2007
2e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross, U23)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2007
1
e in Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, U23, Onbekend
2007
2e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Hooglede (West-Vlaanderen), België
2007
2e in Parkcross,
(Maldegem, Cyclocross)
, Maldegem (Oost-Vlaanderen), België
2007
1
e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross, U23)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2007
2e in Eeklo, Cyclocross, Eeklo (Oost-Vlaanderen), België
2007
1
e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, U23, Onbekend
2007
1
e in Vorselaar, Cyclocross, U23, Vorselaar (Antwerpen), België
2007
2e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee - Sprint, Cyclocross, België
2007
2e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclocross, België
2007
1
e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2007
2e in GP Etienne de Wilde IC 1,
(Laarne (a))
, Laarne (Oost-Vlaanderen), België
2007
2e in Nieuwrode-Rot,
(Nieuwrode)
, Nieuwrode (Brabant), België
2007
3e in 1e etappe Boucles de la Mayenne, Bonchamp (Pays de la Loire), Frankrijk
2007
3e in Eindklassement Boucles de la Mayenne, Frankrijk
2007
1
e in Dudzele, Cyclocross, Dudzele (West-Vlaanderen), België
2007
1
e in Steenbergcross,
(Erpe-Mere, Cyclocross)
, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
2007
2e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross)
, Neerpelt (Limburg), België
2007
1
e in Putte,
(Stabroek, Cyclocross, Cat. B)
, Stabroek (Antwerpen), België
2007
1
e in Kermiscross,
(Ardooie, Cyclocross)
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2007
2e in Kleicross,
(Lebbeke, Cyclocross)
, Lebbeke (Oost-Vlaanderen), België
2007
1
e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2007
1
e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Hittnau (Zürich), Zwitserland
2007
3e in Hasselt, Cyclocross, Hasselt (Limburg), België
2007
1
e in Gieten, Cyclocross, Gieten (Drenthe), Nederland
2007
1
e in Sint-Jozef,
(Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B)
, Rijkevorsel (Antwerpen), België
2007
2e in Veghel,
(Eerde, Cyclocross)
, Eerde (Noord-Brabant), Nederland
2007
5e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross)
, Essen (Antwerpen), België
2007
1
e in Ereprijs Albert Van Damme,
(Laarne, Cyclocross, Cat. B (a))
, Laarne (Oost-Vlaanderen), België
2007
1
e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross, U23)
, Hofstade (Brabant), België
2007
3e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
2008
2008
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, Hofstade (Brabant), België
2008
1
e in Liévin, Cyclocross, U23, Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2008
1
e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross, U23)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2008
1
e in Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, U23, Onbekend
2008
1
e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Treviso (Veneto), Italië
2008
1
e in Parkcross,
(Maldegem, Cyclocross)
, Maldegem (Oost-Vlaanderen), België
2008
2e in Flanders Indoor,
(Hasselt, Cyclocross)
, Hasselt (Limburg), België
2008
1
e in Krawatencross,
(Lille, Cyclocross)
, Lille (Antwerpen), België
2008
1
e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2008
3e in Eeklo, Cyclocross, Eeklo (Oost-Vlaanderen), België
2008
3e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, Onbekend
2008
1
e in Vorselaar, Cyclocross, Vorselaar (Antwerpen), België
2008
1
e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2008
1
e in Knokke Beach Challenge,
(Knokke-Heist, Mountainbike)
, Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2008
1
e in 1e etappe Arden Challenge, België
2008
1
e in Eindklassement Arden Challenge, België
2008
1
e in 1e etappe Tour de la Province de Luxembourg,
(Ronde van de provincie Luxemburg)
, Bomal-sur-Ourthe (Luxembourg), België
2008
2e in 3e etappe Tour de la Province de Luxembourg,
(Ronde van de provincie Luxemburg)
, België
2008
1
e in Eindklassement Tour de la Province de Luxembourg,
(Ronde van de provincie Luxemburg)
, België
2008
3e in 2e etappe Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour,
(Tour de la Province de Liège)
, Remicourt (Liege), België
2008
1
e in 5e etappe Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour,
(Tour de la Province de Liège)
, Welkenraedt (Liege), België
2008
3e in 4e etappe Tour de la Province de Namur, Rochefort (Namur), België
2008
2e in 's Gravenwezel, Dernycriterium, 's Gravenwezel (Antwerpen), België
2008
3e in Deurne, Dernycriterium, Deurne (Brabant), België
2008
1
e in Steenbergcross,
(Erpe-Mere, Cyclocross)
, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
2008
1
e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België
2008
3e in GP Région Wallone,
(Dottignies, Cyclocross)
, Dottignies (Hainaut), België
2008
3e in Ruddervoorde, Cyclocross, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2008
1
e in Kermiscross,
(Ardooie, Cyclocross)
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2008
2e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2008
1
e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2008
3e in Koppenberg, Cyclocross, Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2008
1
e in Veghel,
(Eerde, Cyclocross)
, Eerde (Noord-Brabant), Nederland
2008
2e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2008
2e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross)
, Niel (Antwerpen), België
2008
11e in GP Eric De Vlaeminck,
(Zolder, Cyclocross)
, Zolder (Limburg), België
2009
2009
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2009
1
e in Vlaamse Witloof Veldrit,
(Tervuren, Cyclocross)
, Tervuren (Brabant), België
2009
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in Otegem, Cyclocross, Otegem (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2009
1
e in Flanders Indoor,
(Hasselt, Cyclocross)
, Hasselt (Limburg), België
2009
1
e in Krawatencross,
(Lille, Cyclocross)
, Lille (Antwerpen), België
2009
2e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2009
2e in Vorselaar, Cyclocross, Vorselaar (Antwerpen), België
2009
1
e in Eeklo, Cyclocross, Eeklo (Oost-Vlaanderen), België
2009
2e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee - Sprint, Cyclocross, België
2009
2e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2009
3e in Belsele - Puivelde Koerse,
(Puivelde)
, Belsele (Oost-Vlaanderen), België
2009
5e in 4e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Fléron (Liege), België
2009
1
e in Proloog Boucles de la Mayenne, Laval (Pays de la Loire), Frankrijk
2009
2e in GP Stad Sint-Niklaas,
(Sint-Niklaas, Criterium)
, Sint-Niklaas (Oost-Vlaanderen), België
2009
1
e in GP Lanssens Crelan Individueel,
(Dentergem)
, Dentergem (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in 2e etappe Tour Alsace, Cernay (Alsace), Frankrijk
2009
1
e in 5e etappe Tour Alsace, Ballon d'Alsace (Lorraine), Frankrijk
2009
4e in Eindklassement Tour Alsace, Frankrijk
2009
1
e in 1e etappe Mi-Aout-Bretonne, Pontrieux (Bretagne), Frankrijk
2009
1
e in Steenbergcross,
(Erpe-Mere, Cyclocross)
, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
2009
1
e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross)
, Neerpelt (Limburg), België
2009
1
e in Vlaamse Houdlandcross,
(Eernegem, Cyclocross)
, Eernegem (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in Treviso, Cyclocross, Treviso (Veneto), Italië
2009
1
e in Namur, Cyclocross, Namur (Namur), België
2009
2e in Ruddervoorde, Cyclocross, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in Kermiscross,
(Ardooie, Cyclocross)
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in # 1,
(Plzen, Cyclocross)
, Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië
2009
2e in Koppenberg, Cyclocross, Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2009
1
e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2009
1
e in # 1,
(Nommay, Cyclocross)
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2009
2e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross)
, Niel (Antwerpen), België
2009
1
e in GP Région Wallone,
(Dottignies, Cyclocross)
, Dottignies (Hainaut), België
2009
1
e in Gavere, Cyclocross, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2009
3e in Hasselt, Cyclocross, Hasselt (Limburg), België
2009
3e in Gieten, Cyclocross, Gieten (Drenthe), Nederland
2009
2e in Ziklo Kross,
(Igorre, Cyclocross)
, Igorre (Pais Vasco), Spanje
2009
1
e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross)
, Essen (Antwerpen), België
2009
1
e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2009
3e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2009
2e in GP Eric De Vlaeminck,
(Zolder, Cyclocross)
, Zolder (Limburg), België
2009
1
e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België
2009
2e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
2009
3e in Bredene, Cyclocross, Bredene (West-Vlaanderen), België
2010
2010
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2010
1
e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2010
2e in Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, Elite, Onbekend
2010
1
e in Parkcross,
(Maldegem, Cyclocross)
, Maldegem (Oost-Vlaanderen), België
2010
2e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, Onbekend
2010
2e in Vorselaar, Cyclocross, Vorselaar (Antwerpen), België
2010
2e in Kleicross,
(Lebbeke, Cyclocross)
, Lebbeke (Oost-Vlaanderen), België
2010
3e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee - Sprint, Cyclocross, België
2010
3e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclocross, België
2010
3e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
2010
2e in Flanders Indoor,
(Hasselt, Cyclocross)
, Hasselt (Limburg), België
2010
1
e in 6e etappe Circuito Montañés, Spanje
2010
5e in Eindklassement Circuito Montañés, Spanje
2010
4e in Ninove Ind,
(Ninove)
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
2010
1
e in Heist-op-den-Berg, Dernycriterium, Heist-op-den-Berg (Antwerpen), België
2010
5e in Derny Festival Wetteren,
(Wetteren, Dernycriterium)
, Wetteren (Oost-Vlaanderen), België
2010
1
e in Izegem Individueel - Izegem Koers,
(Izegem)
, Izegem (West-Vlaanderen), België
2010
2e in # 1,
(Aigle, Cyclocross)
, Aigle (Vaud), Zwitserland
2010
3e in # 1,
(Plzen, Cyclocross)
, Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië
2010
5e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België
2010
2e in Koppenberg, Cyclocross, Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2010
2e in Hotondcross/GP Mario De Clercq,
(Ronse, Cyclocross)
, Ronse (Oost-Vlaanderen), België
2010
2e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross)
, Niel (Antwerpen), België
2010
3e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross)
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2010
3e in Gavere, Cyclocross, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2010
1
e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2010
1
e in Ziklo Kross,
(Igorre, Cyclocross)
, Igorre (Pais Vasco), Spanje
2010
3e in Asteasu, Cyclocross, Asteasu (Pais Vasco), Spanje
2010
2e in GP Eric De Vlaeminck,
(Zolder, Cyclocross)
, Zolder (Limburg), België
2010
1
e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België
2010
1
e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
2010
3e in Bredene, Cyclocross, Bredene (West-Vlaanderen), België
2011
2011
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2011
1
e in Vlaamse Witloof Veldrit,
(Tervuren, Cyclocross)
, Tervuren (Brabant), België
2011
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, Antwerpen (Antwerpen), België
2011
2e in Pontchâteau, Cyclocross, Pontchâteau (Pays de la Loire), Frankrijk
2011
1
e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2011
1
e in Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, Elite, Onbekend
2011
24e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Sankt Wendel (Saarland), Duitsland
2011
2e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2011
3e in Kleicross,
(Lebbeke, Cyclocross)
, Lebbeke (Oost-Vlaanderen), België
2011
3e in Cauberg Cyclo-cross,
(Valkenburg aan de Geul, Cyclocross)
, Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2011
1
e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2011
3e in Flanders Indoor,
(Hasselt, Cyclocross)
, Hasselt (Limburg), België
2011
2e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
2011
5e in Trofee Maarten Wynants,
(Houthalen/Helchteren (c))
, Houthalen/Helchteren (Limburg), België
2011
3e in Proloog Boucles de la Mayenne, Laval (Pays de la Loire), Frankrijk
2011
7e in Eindklassement Boucles de la Mayenne, Frankrijk
2011
2e in Heist-op-den-Berg, Dernycriterium, Heist-op-den-Berg (Antwerpen), België
2011
1
e in 2e etappe Tour Alsace, Bischoffsheim (Alsace), Frankrijk
2011
1
e in 's Gravenwezel, Dernycriterium, 's Gravenwezel (Antwerpen), België
2011
3e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross)
, Neerpelt (Limburg), België
2011
1
e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2011
2e in Ereprijs Albert Van Damme,
(Laarne, Cyclocross)
, Laarne (Oost-Vlaanderen), België
2011
1
e in Ruddervoorde, Cyclocross, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2011
1
e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België
2011
1
e in GP Région Wallone,
(Dottignies, Cyclocross)
, Dottignies (Hainaut), België
2011
3e in Hotondcross/GP Mario De Clercq,
(Ronse, Cyclocross)
, Ronse (Oost-Vlaanderen), België
2011
2e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross)
, Niel (Antwerpen), België
2011
2e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross)
, Essen (Antwerpen), België
2011
2e in Namur, Cyclocross, Namur (Namur), België
2011
1
e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België
2011
1
e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
2012
2012
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, Hooglede (West-Vlaanderen), België
2012
3e in Kleicross,
(Lebbeke, Cyclocross)
, Lebbeke (Oost-Vlaanderen), België
2012
1
e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2012
3e in Cauberg Cyclo-cross,
(Valkenburg aan de Geul, Cyclocross)
, Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2012
1
e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2012
1
e in Flanders Indoor,
(Hasselt, Cyclocross)
, Hasselt (Limburg), België
2012
1
e in GP Lanssens Crelan Individueel,
(Dentergem)
, Dentergem (West-Vlaanderen), België
2012
1
e in Steenbergcross,
(Erpe-Mere, Cyclocross)
, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
2012
2e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross)
, Neerpelt (Limburg), België
2012
2e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2012
1
e in Ereprijs Albert Van Damme,
(Laarne, Cyclocross)
, Laarne (Oost-Vlaanderen), België
2012
2e in Ruddervoorde, Cyclocross, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2012
1
e in Hotondcross/GP Mario De Clercq,
(Ronse, Cyclocross)
, Ronse (Oost-Vlaanderen), België
2012
3e in Kermiscross,
(Ardooie, Cyclocross)
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2012
3e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2012
1
e in # 1,
(Plzen, Cyclocross)
, Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië
2012
2e in Koppenberg, Cyclocross, Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2012
1
e in GP Région Wallone,
(Dottignies, Cyclocross)
, Dottignies (Hainaut), België
2012
2e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België
2012
1
e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross)
, Niel (Antwerpen), België
2012
2e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross)
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2012
2e in Hasselt, Cyclocross, Hasselt (Limburg), België
2012
2e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2012
3e in Roubaix, Cyclocross, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2012
3e in Scheldecross,
(Antwerpen, Cyclocross)
, Antwerpen (Antwerpen), België
2012
2e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2012
1
e in Leuven, Cyclocross, Leuven (Vlaams-Brabant), België
2012
2e in Waaslandcross,
(Sint-Niklaas, Cyclocross)
, Sint-Niklaas (Oost-Vlaanderen), België
2012
3e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross)
, Essen (Antwerpen), België
2012
3e in Namur, Cyclocross, Namur (Namur), België
2012
2e in GP Eric De Vlaeminck,
(Zolder, Cyclocross)
, Zolder (Limburg), België
2012
1
e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
2012
2e in Bredene, Cyclocross, Bredene (West-Vlaanderen), België
2012
1
e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België
2013
2013
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2013
2e in Roma, Cyclocross, Roma (Lazio), Italië
2013
1
e in Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, Elite, Onbekend
2013
1
e in Kings International,
(Cincinnati, Cyclocross (a))
, Cincinnati (Ohio), Verenigde Staten
2013
8e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Louisville (Kentucky), Verenigde Staten
2013
3e in Parkcross,
(Maldegem, Cyclocross)
, Maldegem (Oost-Vlaanderen), België
2013
1
e in Krawatencross,
(Lille, Cyclocross)
, Lille (Antwerpen), België
2013
2e in Noordzeecross,
(Middelkerke, Cyclocross)
, Middelkerke (West-Vlaanderen), België
2013
2e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, Onbekend
2013
1
e in Heerlen, Cyclocross, Heerlen (Limburg), Nederland
2013
2e in Kleicross,
(Lebbeke, Cyclocross)
, Lebbeke (Oost-Vlaanderen), België
2013
1
e in Eindklassement BPost Bank Trofee, Cyclocross, België
2013
1
e in Eindklassement Sprint,
(BPost Bank Trofee, Cyclocross)
, België
2013
1
e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2013
2e in Cyclocrossmasters,
(Waregem, Cyclocross (a))
, Waregem (West-Vlaanderen), België
2013
2e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
2013
8e in Ronde van Limburg,
(Tongeren)
, Tongeren (Limburg), België
2013
1
e in Steenbergcross,
(Erpe-Mere, Cyclocross)
, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
2013
1
e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross)
, Neerpelt (Limburg), België
2013
2e in GP Région Wallone,
(Dottignies, Cyclocross)
, Dottignies (Hainaut), België
2013
3e in Hotondcross/GP Mario De Clercq,
(Ronse, Cyclocross)
, Ronse (Oost-Vlaanderen), België
2013
2e in Kermiscross,
(Ardooie, Cyclocross)
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2013
2e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België
2013
1
e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross)
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2013
2e in Hasselt, Cyclocross, Hasselt (Limburg), België
2013
1
e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2013
1
e in Gieten, Cyclocross, Gieten (Drenthe), Nederland
2013
1
e in Scheldecross,
(Antwerpen, Cyclocross)
, Antwerpen (Antwerpen), België
2013
1
e in Waaslandcross,
(Sint-Niklaas, Cyclocross)
, Sint-Niklaas (Oost-Vlaanderen), België
2013
3e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross)
, Essen (Antwerpen), België
2013
3e in Namur, Cyclocross, Namur (Namur), België
2013
3e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
2013
3e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België
2014
2014
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2014
1
e in Roma, Cyclocross, Roma (Lazio), Italië
2014
3e in Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, Elite, Onbekend
2014
20e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2014
3e in Parkcross,
(Maldegem, Cyclocross)
, Maldegem (Oost-Vlaanderen), België
2014
3e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2014
2e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, België
2014
2e in Eindklassement Sprint,
(BPost Bank Trofee, Cyclocross)
, België
2014
2e in Eindklassement BPost Bank Trofee, Cyclocross, België
2014
1
e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2014
3e in Cyclocrossmasters,
(Waregem, Cyclocross (a))
, Waregem (West-Vlaanderen), België
2014
3e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
Ploegen
2006
Palmans - Sapim - Collstrop (België)
2007
Palmans - Cras (België)
2008
Palmans - Cras (België)
2009
BKCP - Powerplus (België)
2010
BKCP - Powerplus (België)
2011
BKCP - Powerplus (België)
2012
BKCP - Powerplus - Stannah (België)
2013
BKCP - Powerplus (België)
2014
BKCP - Powerplus (België) tot 19-05
de Wielersite ranking
Plaats: 1428
Punten: 2.00
Etappes
100%
Details:
30-05-2009
4e etappe Ronde van België
Etappes
2.00
Close
Berichten
(0)
12-02-2015
Ploeg van Niels Albert rijdt dan toch de Sluitingsprijs
Fotoalbum Niels Albert
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2006
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2007
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2009
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2010
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2013
Foto: Courtesy Hugo Tack
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close