Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Casper Van Uden
Voornaam: Casper
Achternaam: Van Uden
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 22 jaar
Geboortedatum: 22-07-2001
Geboorteplaats:
Schiedam (Zuid-Holland), Nederland
Voornaam: Casper
Achternaam: Van Uden
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 22 jaar
Geboortedatum: 22-07-2001
Geboorteplaats:
Schiedam (Zuid-Holland), Nederland
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2020-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2016
2016
1
e in Retie, Nieuwelingen (a), Retie (Antwerpen), België
2016
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland, Nederland
2016
3e in Eindklassement Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen, Waltersdorf (Steiermark), Oostenrijk
2017
2017
1
e in GP Peter Van Petegem,
(Sint-Maria-Lierde, Nieuwelingen)
, Sint-Maria-Lierde (Oost-Vlaanderen), België
2017
1
e in Rotselaar, Nieuwelingen, Rotselaar (Brabant), België
2017
1
e in Borlo, Nieuwelingen, Borlo (Limburg), België
2017
1
e in Vresse, Nieuwelingen, Vresse (Namur), België
2017
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland, Nederland
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland, Nederland
2018
2018
3e in Tour du Condroz,
(Rotheux-Rimière, Junioren)
, Rotheux (Liege), België
2018
2e in 1e etappe Tour du Valromey, Junioren, Groissiat (Rhone-Alpes), Frankrijk
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Nederland, Nederland
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland, Nederland
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland, Nederland
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Nederland, Nederland
+
Enzo Leijnse
2019
2019
1
e in Kuurne - Brussel - Kuurne, Junioren, België
2019
3e in 1e etappe Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race,
(Závod Míru, Junioren)
, Onbekend
2019
3e in 4e etappe Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race,
(Závod Míru, Junioren)
, Onbekend
2019
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland, Nederland
2019
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2019
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2019
3e in Johan Museeuw Classic,
(Gistel, Junioren)
, Gistel (West-Vlaanderen), België
2019
2e in Eindklassement Vuelta Ribera del Duero, Junioren, Spanje
2019
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Nederland, Nederland
+
Enzo Leijnse
+
Maikel Zijlaard
+
Vincent Hoppezak
+
Philip Heijnen
2021
2021
9e in Eindklassement Orlen, U23, Polen
2021
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland, Nederland
2021
1
e in 3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Sieradz ( Łódzkie), Polen
2021
1
e in 5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Stalowa Wola (Podkarpackie), Polen
2021
3e in Eindklassement Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Polen
2021
1
e in 2e etappe Tour de l'Avenir, Laon (Picardie), Frankrijk
+
Daan Hoole
+
Marijn Van Den Berg
+
Mick Van Dijke
+
Enzo Leijnse
+
Gijs Leemreize
2021
1
e in Ronde van Achterhoek,
(Achterhoek)
, Nederland
2021
2e in Paris - Tours, U23, Frankrijk
2022
2022
1
e in 2e etappe Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Forges-les-Eaux (Haute-Normandie), Frankrijk
2022
5e in 3e etappe Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Elbeuf-sur-Seine (Basse-Normandie), Frankrijk
2022
1
e in 4e etappe Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Argentan (Basse-Normandie), Frankrijk
2022
5e in Eindklassement Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Frankrijk
2022
4e in Scheldeprijs,
(Schoten (a))
, België
2022
3e in 1e etappe Tour de Bretagne, Sainte-Reine-de-Bretagne (Pays de la Loire), Frankrijk
2022
3e in 2e etappe Tour de Bretagne, La Chapelle-Bouexic (Bretagne), Frankrijk
2022
1
e in 4e etappe Tour de Bretagne, Guillac (Bretagne), Frankrijk
2022
2e in 1e etappe Giro Ciclistico d'Italia,
(Baby Giro)
, Argenta (Emilia-Romagna), Italië
2022
5e in 5e etappe Tour Alsace, Frankrijk
2022
1
e in Proloog Tour de l'Avenir, La Roche-sur-Yon (Pays de la Loire), Frankrijk
+
Loe Van Belle
+
Tim Van Dijke
+
Rick Pluimers
+
Enzo Leijnse
+
Axel Van Der Tuuk
2022
1
e in 2e etappe Tour de l'Avenir, Civray (Centre), Frankrijk
2022
4e in 4e etappe Tour de l'Avenir, Chaillac (Centre), Frankrijk
2022
4e in Grand Prix de la Somme, Frankrijk
2022
8e in Münsterland Giro,
(Münster (a))
, Duitsland
2022
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2023
2023
9e in Ronde van Drenthe, Nederland
2023
3e in Milaan - Turijn,
(Milano - Torino)
, Italië
2023
4e in 2e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Keszthely (Zala), Hongarije
2023
12e in 1e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2023
8e in 3e etappe Tour of Britain, Beverley (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
2023
2e in 4e etappe Tour of Britain, Newark upon Trent (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
2023
5e in 6e etappe Tour of Britain, Harlow (Essex), Groot-Brittannië
2023
6e in Omloop van het Houtland,
(Lichtervelde)
, België
2024
2024
1
e in 1e etappe AlUla Tour,
(Tour of Saudi-Arabia)
, Saudi-Arabië
2024
5e in 2e etappe AlUla Tour,
(Tour of Saudi-Arabia)
, Saudi-Arabië
2024
3e in 3e etappe AlUla Tour,
(Tour of Saudi-Arabia)
, Saudi-Arabië
2024
3e in 4e etappe AlUla Tour,
(Tour of Saudi-Arabia)
, Saudi-Arabië
2024
10e in 1e etappe Ronde van de Algarve,
(Volta ao Algarve)
, Lagos (Faro), Portugal
2024
5e in 2e etappe Tirreno - Adriatico, Follonica (Toscana), Italië
Ploegen
2020
Sunweb - Cervelo DT (Duitsland)
2021
DSM (DT) (Duitsland)
2022
DSM (ct) (Nederland)
2023
DSM (Nederland)
2024
DSM-Firmenich - PostNL (Nederland)
Fotoalbum Casper Van Uden
Foto: © DSM
2021
Foto: © DSM
2022
Foto: © DSM
2023
Foto: © DSM-Firmenich - PostNL
2024
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close