Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Jim Aernouts
Voornaam: Jim
Achternaam: Aernouts
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 35 jaar
Geboortedatum: 23-03-1989
Geboorteplaats:
Ekeren (Antwerpen), België
Voornaam: Jim
Achternaam: Aernouts
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 35 jaar
Geboortedatum: 23-03-1989
Geboorteplaats:
Ekeren (Antwerpen), België
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2008-2021
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2003
2003
3e in 2° jaars,
(Ruddervoorde, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2004
2004
1
e in Azencross 2° jaars,
(Loenhout, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Loenhout (Antwerpen), België
2005
2005
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België, Wachtebeke (Oost-Vlaanderen), België
2005
4e in Schriek,
(Grootlo, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Schriek (Antwerpen), België
2005
1
e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2005
2e in Grimbergen, Nieuwelingen, Grimbergen (Brabant), België
2005
1
e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België, Tervuren (Brabant), België
2005
2e in Essen,
(Horendonk, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Horendonk (Antwerpen), België
2005
3e in Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2005
3e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, Junioren)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2005
2e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross, Junioren)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2005
24e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Pontchâteau (Pays de la Loire), Frankrijk
2005
1
e in Zaffelare, Cyclocross, Junioren, Zaffelare (Oost-Vlaanderen), België
2005
1
e in Eindhoven, Cyclocross, Junioren, Eindhoven (Noord-Brabant), Nederland
2006
2006
3e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross, Junioren)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2006
1
e in Harderwijk, Cyclocross, Junioren, Harderwijk (Gelderland), Nederland
2006
1
e in Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2006
4e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, Junioren)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2006
1
e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross, Junioren)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2006
34e in Treviso, Cyclocross, Junioren, Treviso (Veneto), Italië
2006
1
e in Hasselt, Cyclocross, Junioren, Hasselt (Limburg), België
2006
1
e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross, Junioren)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2006
3e in Sint-Jozef,
(Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren)
, Rijkevorsel (Antwerpen), België
2006
9e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland
2006
1
e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross, Junioren)
, Essen (Antwerpen), België
2006
20e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross, Junioren)
, Hofstade (Brabant), België
2007
2007
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België, Hamme (Oost-Vlaanderen), België
2007
11e in # 1,
(Nommay, Cyclocross, Junioren)
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2007
11e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross, Junioren)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2007
25e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren, Hooglede (West-Vlaanderen), België
2007
3e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België, Ottignies (Brabant Wallon), België
2007
1
e in Tubize, Mountainbike, Junioren, Tubize (Brabant), België
2007
2e in Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, U23, België, Rijkevorsel (Antwerpen), België
2008
2008
9e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België, Hofstade (Brabant), België
2008
2e in Schriek,
(Grootlo, Cyclocross, Cat. B)
, Grootlo (Brabant), België
2008
2e in # 2,
(Hamburg, Cyclocross)
, Hamburg (Hamburg), Duitsland
2008
9e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2008
11e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2008
3e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross, U23)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2008
3e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross, U23)
, Niel (Antwerpen), België
2008
2e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross, U23)
, Essen (Antwerpen), België
2008
17e in Zolder, Cyclocross, U23, Zolder (Limburg), België
2009
2009
31e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2009
2e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclocross, U23, België
2009
2e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross, U23)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2009
5e in Rijkevorsel (a), Rijkevorsel (Antwerpen), België
2009
3e in Neerpelt, Cyclocross, U23, Neerpelt (Limburg), België
2009
1
e in Putte,
(Stabroek, Cyclocross, Cat. B)
, Stabroek (Antwerpen), België
2009
3e in Ruddervoorde, Cyclocross, U23, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2009
6e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Hoogstraten (Antwerpen), België
2009
3e in Gavere, Cyclocross, U23, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2009
3e in Hasselt, Cyclocross, U23, Hasselt (Limburg), België
2009
1
e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross, U23)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2009
2e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross, U23)
, Essen (Antwerpen), België
2009
3e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2010
2010
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België, Oostmalle (Antwerpen), België
2010
24e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2010
2e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, U23, Onbekend
2010
3e in Vorselaar, Cyclocross, U23, Vorselaar (Antwerpen), België
2010
2e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclocross, U23, België
2010
1
e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross, U23)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2010
1
e in Putte,
(Stabroek, Cyclocross, Cat. B)
, Stabroek (Antwerpen), België
2010
3e in Namur, Cyclocross, U23, Namur (Namur), België
2010
1
e in Ruddervoorde, Cyclocross, U23, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2010
2e in Zonhoven, Cyclocross, U23, Zonhoven (Limburg), België
2010
17e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
2010
1
e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross, U23)
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2010
1
e in Hasselt, Cyclocross, U23, Hasselt (Limburg), België
2010
3e in Gavere, Cyclocross, U23, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2011
2011
20e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Sankt Wendel (Saarland), Duitsland
2011
1
e in Krawatencross,
(Lille, Cyclocross, U23)
, Lille (Antwerpen), België
2011
2e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross, U23)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2011
1
e in Noordzeecross,
(Middelkerke, Cyclocross, U23)
, Middelkerke (West-Vlaanderen), België
2011
1
e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, U23, Onbekend
2011
2e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclocross, U23, België
2011
2e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross, U23)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2011
4e in Meise (b), Meise (Brabant), België
2011
2e in 2e etappe Sazka Tour,
(Czech Cycling Tour)
, Prostejov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2011
3e in Harderwijk, Cyclocross, Harderwijk (Gelderland), Nederland
2012
2012
8e in GP Lucien Van Impe Individueel,
(Mere)
, Mere (Oost-Vlaanderen), België
2012
1
e in Grand-Prix de la Commune de Contern,
(Contern, Cyclocross)
, Contern (Luxembourg), Luxemburg
2013
2013
3e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2014
2014
2e in Rucphen, Cyclocross, Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2014
1
e in Ispáster, Cyclocross, Ispáster (Pais Vasco), Spanje
2014
3e in GP van Brabant,
('s-Hertogenbosch, Cyclocross)
, 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant), Nederland
2014
2e in Berencross,
(Meulebeke, Cyclocross)
, Meulebeke (West-Vlaanderen), België
2015
2015
4e in 2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Krosno (Lubuskie), Polen
2015
9e in Eindklassement Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Polen
2015
2e in Slaný, Cyclocross, Slaný (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2016
2016
2e in Rucphen, Cyclocross, Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2016
2e in Trek CXC Cup # 1,
(Waterloo, Cyclocross)
, Waterloo (Wisconsin), Verenigde Staten
2016
2e in Trek CXC Cup # 2,
(Waterloo, Cyclocross)
, Waterloo (Wisconsin), Verenigde Staten
2016
7e in Bredene, Cyclocross, Bredene (West-Vlaanderen), België
2017
2017
9e in Fiuggi, Cyclocross, Fiuggi (Lazio), Italië
2017
2e in Rucphen, Cyclocross, Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2017
3e in Abergavenny, Cyclocross, Abergavenny (Monmouthshire), Groot-Brittannië
2018
2018
2e in Rucphen, Cyclocross, Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2018
1
e in Slaný, Cyclocross, Slaný (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2018
2e in München, Cyclocross, München (Bayern), Duitsland
2018
2e in Zilvermeercross,
(Mol, Cyclocross)
, Mol (Antwerpen), België
2019
2019
2e in Hart van Oosterhout,
(Oosterhout)
, Oosterhout (Noord-Brabant), Nederland
2019
3e in Jingle Cross # 3,
(Iowa City, Cyclocross)
, Iowa City (Iowa), Verenigde Staten
2019
1
e in Horná Mičiná # 1,
(Podbrezová, Cyclocross)
, Podbrezová (Banska Bystrica), Slowakije
2019
1
e in # 1,
(Topolcianky, Cyclocross)
, Topolcianky (Nitra), Slowakije
Ploegen
2008
Palmans - Cras (België) vanaf 01-07
2009
BKCP - Powerplus (België)
2010
BKCP - Powerplus (België)
2011
Sunweb - Revor - Argos (België)
2012
Sunweb - Revor (België)
2013
Sunweb - Napoleon Games Cycling Team (België)
2014
Sunweb - Napoleon Games Cycling Team (België)
2015
Sunweb - Napoleon Games Cycling Team (België)
2016
Telenet - Fidea (België)
2017
Telenet - Fidea (België)
2018
Telenet - Fidea Lions (België)
2019
Telenet - Fidea (België)
2020
Telenet - Baloise (België)
2021
Baloise - Trek (België) tot 28-02
Berichten
(0)
18-05-2015
Aernouts neemt plaats van Wellens in bij Telenet-Fidea
Fotoalbum Jim Aernouts
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2007
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2009
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2010
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2011
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2012
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2013
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2014
Foto: © Telenet Fideam Cycling Team
2016
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2019
Foto: Courtesy Willem Dingemanse
2019
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2020
Foto: © Baloise - Trek
2021
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close