Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Mike Cowley
Voornaam: Mike
Achternaam: Cowley
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 82 jaar
Geboortedatum: 08-11-1941
Geboorteplaats:
Egremont (Cumbria), Groot-Brittannië
Voornaam: Mike
Achternaam: Cowley
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 82 jaar
Geboortedatum: 08-11-1941
Geboorteplaats:
Egremont (Cumbria), Groot-Brittannië
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 1968-1971
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1961
1961
2e in Wyre Valley Road Race,
(Abbeystead)
, Abbeystead (Lancashire), Groot-Brittannië
1961
1
e in Circuit of the Dales - Mountain Time Trial,
(Ingleton, Chrono)
, Ingleborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1961
1
e in deel a Morecambe weekend Criterium,
(Morecambe, Criterium)
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1961
1
e in deel e Morecambe weekend Criterium,
(Morecambe, Criterium)
, Morecombe (Lancashire), Groot-Brittannië
1961
5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, Boroughbridge (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1961
5e in British Best All Rounder, Groot-Brittannië
1961
2e in Clayton Velo Nick O' Pendle Hill Climb,
(Sabden, Chrono)
, Sabden (Lancashire), Groot-Brittannië
1962
1962
3e in Border City Wheelers Road Race,
(Carlisle)
, Dalston (Cumbria), Groot-Brittannië
1962
1
e in Circuit of the Dales - Mountain Time Trial,
(Ingleton, Chrono)
, Ingleborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1963
1963
1
e in Lakes Grand Prix,
(Keswick)
, Keswick (Cumbria), Groot-Brittannië
1963
2e in Eindklassement Merseyside Easter Four Day,
(Liverpool)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
1963
2e in 2e etappe deel a Merseyside Easter Four Day,
(Liverpool)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
1963
1
e in 2e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Kendal (Cumbria), Groot-Brittannië
1963
2e in 3e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Preston (Lancashire), Groot-Brittannië
1963
3e in Eindklassement Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Preston (Lancashire), Groot-Brittannië
1963
1
e in Bergklassement Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Preston (Lancashire), Groot-Brittannië
1963
3e in 9e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Scarborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1963
18e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1963
4e in Bergklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1963
4e in 13e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1964
1964
5e in 1e etappe Hammonds Prize Medal Two Day,
(Huddersfield)
, Huddersfield (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1964
2e in Eindklassement Hammonds Prize Medal Two Day,
(Huddersfield)
, Huddersfield (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1964
2e in 2e etappe Hammonds Prize Medal Two Day,
(Huddersfield)
, Huddersfield (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1964
3e in Eindklassement Skelmersdale Reporter Two Day,
(Skelmersdale)
, Skelmersdale (Lancashire), Groot-Brittannië
1964
3e in 2e etappe Skelmersdale Reporter Two Day,
(Skelmersdale)
, Skelmersdale (Lancashire), Groot-Brittannië
1964
3e in 1e etappe Red Rose Grand Prix Two Day,
(Salford)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1964
3e in Eindklassement Red Rose Grand Prix Two Day,
(Salford)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1964
1
e in Britannia Trophy Mountain Time Trial,
(Birkenhead, Chrono)
, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1964
2e in 2e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Aberystwyth (Dyfed), Groot-Brittannië
1964
1
e in 4e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Paignton (Devon), Groot-Brittannië
1964
1
e in 7e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Herne Hill (Greater London), Groot-Brittannië
1964
5e in 9e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Cleethorpes (North East Lincolnshire), Groot-Brittannië
1964
4e in 10e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Scarborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1964
4e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1964
3e in Bergklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1964
51e in Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs, Tokyo (Tokyo), Japan
1965
1965
6e in 6e etappe Tour of the South West, Mousehole (Cornwall), Groot-Brittannië
1965
4e in Eindklassement Tour of the South West, Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië
1966
1966
2e in 2e etappe Red Rose Grand Prix Two Day,
(Salford)
, Rhyl (Denbighshire), Groot-Brittannië
1966
1
e in 7e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Swindon (Swindon), Groot-Brittannië
1966
4e in 10e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1966
1
e in 15e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1966
7e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1966
4e in Vaux Gold Tankard,
(Wolsingham)
, Wolsingham (Durham), Groot-Brittannië
1966
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië, Market Harborough (Leicestershire), Groot-Brittannië
1966
1
e in 1e etappe Newcastle Journal Two Day,
(Newcastle)
, Berwick-Upon-Tweed (Northumberland), Groot-Brittannië
1966
2e in 2e etappe Newcastle Journal Two Day,
(Newcastle)
, Ponteland (Northumberland), Groot-Brittannië
1966
1
e in Eindklassement Newcastle Journal Two Day,
(Newcastle)
, Ponteland (Northumberland), Groot-Brittannië
1966
1
e in John Parkinson Memorial,
(Macclesfield)
, Macclesfield (Cheshire), Groot-Brittannië
1966
2e in Senior Service,
(Barrow in Furness, Criterium)
, Barrow in Furness (Cumbria), Groot-Brittannië
1966
4e in Tour of Furness,
(Barrow in Furness)
, Barrow in Furness (Cumbria), Groot-Brittannië
1966
1
e in Westwood Autumn Road Race,
(Culcheth)
, Culcheth (Warrington), Groot-Brittannië
1966
2e in Seacroft Town Centre Grand Prix,
(Seacroft)
, Seacroft (Leeds), Groot-Brittannië
1966
5e in Sunderland Echo Grand Prix,
(Sunderland (a))
, Sunderland (Sunderland), Groot-Brittannië
1968
1968
5e in Alton Towers, Elite, Criterium,
(Alton, Criterium (a))
, Alton (Staffordshire), Groot-Brittannië
1968
3e in Tynedraft Design Elite, Road Race,
(Blaydon)
, Blaydon (Tyne and Wear), Groot-Brittannië
1968
3e in deel a Lakeland - A.P.R.,
(Cartmel, Criterium)
, Cartmel (Cumbria), Groot-Brittannië
1968
1
e in deel c Lakeland - A.P.R.,
(Cartmel, Criterium)
, Cartmel (Cumbria), Groot-Brittannië
1968
1
e in deel e Lakeland - A.P.R.,
(Cartmel, Criterium)
, Cartmel (Cumbria), Groot-Brittannië
1968
1
e in Eindklassement Lakeland - A.P.R.,
(Cartmel, Criterium)
, Cartmel (Cumbria), Groot-Brittannië
1968
4e in Gravesend Regatta Elite, Road Race,
(Gravesend)
, Gravesend (Kent), Groot-Brittannië
1968
4e in Keighley, Mackeson, Elite, Road Race,
(Keighley (e))
, Keighley (Bradford), Groot-Brittannië
1968
2e in Bass Lake Road Race,
(Keswick)
, Keswick (Cumbria), Groot-Brittannië
1968
3e in Lydden Festival of Speed, Elite, Criterium,
(Lydden, Criterium)
, Lydden (Kent), Groot-Brittannië
1968
4e in South Coast Dairies Grand Prix, Elite, Criterium,
(Portsmouth, Criterium)
, Portsmouth (Hampshire), Groot-Brittannië
1968
3e in Ravensthorpe Grand Prix, Elite, Road Race,
(Ravensthorpe)
, Ravensthorpe (Northamptonshire), Groot-Brittannië
1968
10e in Seacroft Town Centre Grand Prix, Elite, Criterium,
(Seacroft, Criterium)
, Seacroft (Leeds), Groot-Brittannië
1968
6e in Levers Trophy,
(Sheffield)
, Derbyshire (Derbyshire), Groot-Brittannië
1968
4e in Mike Turner Memorial,
(South Ockendon)
, South Ockendon (Thurrock), Groot-Brittannië
1968
5e in 1e etappe Tour of the Hopfields Elite Three Day, Frant (East Sussex), Groot-Brittannië
1968
6e in Eindklassement Tour of the Hopfields Elite Three Day, West Malling (Kent), Groot-Brittannië
1968
1
e in Weston - super - Mare, Festival, Elite, Road Race,
(Weston-super-Mare)
, Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië
1968
4e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1968
3e in Grand Prix of Essex,
(Halstead)
, Halstead (Essex), Groot-Brittannië
1968
4e in John Peel Grand Prix,
(Workington)
, Workington (Cumbria), Groot-Brittannië
1968
3e in 1e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
5e in 2e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
6e in Eindklassement Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in Bergklassement Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in Langsett Trophy,
(Langsett)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1968
4e in Hull Brewery Elite, Road Race,
(Hull)
, Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1968
4e in Tom Simpson Memorial Grand Prix, Elite, Race,
(Harworth)
, Harworth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1968
3e in Olympic Selection Team Time Trial,
(Leicester, Chrono)
, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1968
3e in Shropshire Star Elite, Road Race,
(Shropshire)
, Ellesmere (Shropshire), Groot-Brittannië
1968
7e in Tour of the Peak Elite, Road Race,
(Buxton)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1969
1969
10e in Falcon Cycles, Elite, Criterium,
(Barton upon Humber (a))
, Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië
1969
9e in Falcon Grand Prix, Elite, Road Race,
(Barton upon Humber (b))
, Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië
1969
5e in Bispham, Mackeson, Elite, Criterium,
(Bispham, Criterium)
, Bispham (Blackpool), Groot-Brittannië
1969
4e in Keighley, Mackeson, Elite, Road Race,
(Keighley (e))
, Keighley (Bradford), Groot-Brittannië
1969
5e in Victor Berlemont Memorial,
(London)
, Withyham (East Sussex), Groot-Brittannië
1969
3e in Britannia Sprint Veloce Elite, Road Race,
(Nottingham)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1969
3e in 2e etappe W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race,
(Weston-super-Mare)
, Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië
1969
10e in Eindklassement W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race,
(Weston-super-Mare)
, Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië
1969
2e in Croughton Coca-Cola, Elite, Criterium,
(Croughton, Criterium)
, Croughton (Northamptonshire), Groot-Brittannië
1969
6e in Rochester Civic Week, Elite, Road Race,
(Rochester)
, Rochester (Medway), Groot-Brittannië
1969
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Mentmore (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1970
1970
1
e in 3e etappe deel a Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day,
(Barton Upon Humber)
, Immingham (North East Lincolnshire), Groot-Brittannië
1970
9e in deel b Nottingham Festival Elite, Criterium,
(Nottingham, Criterium)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1970
6e in 1e etappe W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race,
(Weston-super-Mare)
, Barnstaple (Devon), Groot-Brittannië
1970
4e in Eindklassement W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race,
(Weston-super-Mare)
, Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië
1970
10e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Dartford (Kent), Groot-Brittannië
1970
6e in Seward Brothers Grand Prix, Elite, Road Race,
(Wenvoe)
, Wenvoe (Vale of Glamorgan, The), Groot-Brittannië
1971
1971
6e in Chandy, Elite,Criterium,
(Morecambe)
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1971
4e in 5e etappe Tour of the North Elite Five Day, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1975
1975
5e in deel b Lakes Cartmel Spring Road Race,
(Cartmel)
, Cartmel (Cumbria), Groot-Brittannië
1976
1976
6e in Leeds Mercury Grand Prix,
(Adel)
, Adel (Leeds), Groot-Brittannië
1976
1
e in East Bradford Road Race,
(Bradford)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1976
1
e in Teesside Opener Road Race,
(Hartlepool)
, Hartlepool (Durham), Groot-Brittannië
1976
4e in International Cycle Sport Grand Prix,
(Keighley)
, Keighley (Bradford), Groot-Brittannië
1976
6e in 3e etappe Tour of the Border Easter Four Day,
(Newcastle)
, Ponteland (Northumberland), Groot-Brittannië
1976
4e in 5e etappe Tour of the Border Easter Four Day,
(Newcastle)
, Ponteland (Northumberland), Groot-Brittannië
1976
7e in Eindklassement Tour of the Border Easter Four Day,
(Newcastle)
, Ponteland (Northumberland), Groot-Brittannië
Ploegen
1968
Carlton - B.M.B. (Groot-Brittannië)
1969
Carlton - Truwel - Campagnolo (Groot-Brittannië)
1970
Holdsworth - Campagnolo (Groot-Brittannië)
1971
Holdsworth - Campagnolo (Groot-Brittannië)
Fotoalbum Mike Cowley
Foto: Courtesy Willem Dingemanse
1970
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close