Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Jiří Hochmann
Voornaam: Jiří
Achternaam: Hochmann
Nationaliteit: Tsjechië
Geslacht:
Leeftijd: 38 jaar
Geboortedatum: 10-01-1986
Geboorteplaats:
Brno (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië
Voornaam: Jiří
Achternaam: Hochmann
Nationaliteit: Tsjechië
Geslacht:
Leeftijd: 38 jaar
Geboortedatum: 10-01-1986
Geboorteplaats:
Brno (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Familiebanden
Professional 2006-2018
is de echtgenoot van
Lucie Hochmann Záleská
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2003
2003
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Moscou (Moscou City), Rusland
2003
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Moscou (Moscou City), Rusland
2005
2005
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Tsjechië, Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië
2005
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Tsjechië, Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië
2006
2006
3e in 6e etappe Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Saint-Hilaire-du-Harcouët (Basse-Normandie), Frankrijk
2007
2007
1
e in 1e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië
2008
2008
3e in UIV Cup Berlin,
(Berlin, U23 (a))
, Berlin (Berlin), Duitsland
2008
2e in 1e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië
2008
1
e in 2e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië
2008
3e in Eindklassement Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië
2008
3e in UIV CUP Fiorenzuola,
(Fiorenzuola d Arda)
, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
2008
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23, Pruszków (Mazowieckie), Polen
2008
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23, Pruszków (Mazowieckie), Polen
2008
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië, Prostejov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2009
2009
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Pruszków (Mazowieckie), Polen
2009
1
e in Brno - Velka Bites - Brno,
(Brno)
, Brno (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië
2009
2e in 1e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië
2009
1
e in 2e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië
2009
1
e in Eindklassement Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië
2009
1
e in 2e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2009
3e in Memorial Jana Veselého,
(Ostrava)
, Ostrava (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2010
2010
12e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, København (Hovedstaden), Denemarken
2010
5e in GP Hydraulika Mikolasek, Slowakije
2010
5e in Mem. Jakuba Mrnhy,
(Kyjov)
, Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië
2010
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Pruszków (Mazowieckie), Polen
+
Martin Bláha
2011
2011
9e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2011
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2011
4e in Mem. Jakuba Mrnhy,
(Kyjov)
, Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië
2011
2e in Memoriál Josefa Křivky,
(Pardubice)
, Pardubice (Pardubicky Kraj), Tsjechië
2011
1
e in 1e etappe CCC Tour,
(Szlakiem Grodow Piastowskich)
, Legnica (Dolnośląskie), Polen
2011
2e in 2e etappe Memorial Henryka i Marcina Wozniakow,
(Criterium Cuprum Cup)
, Szprotawa (Lubuskie), Polen
2011
1
e in 1e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië
2011
2e in 2e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië
2011
5e in Eindklassement Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië
2011
3e in 1e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2011
3e in 2e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2011
3e in 3e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2011
3e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2011
5e in Memorial Jana Veselého,
(Ostrava)
, Ostrava (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2011
3e in Prostejov, Ploegkoers, Prostejov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2011
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2012
2012
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië, Puchov (Trencin), Slowakije
2012
3e in 6 Giorni delle Rose, Gran Premio BFT Burzoni,
(Fiorenzuola d Arda, Ploegkoers)
, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
2012
2e in Prostejov, Ploegkoers, Prostejov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2012
1
e in GP CZECH CYCLING FEDERATION,
(Prostejov, Puntenkoers)
, Prostejov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2012
5e in Memorial Jana Veselého,
(Ostrava)
, Ostrava (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2012
1
e in 1e etappe Tour of South Bohemia,
(Okolo Jiznich Cech)
, Milevsko (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2012
1
e in Eindklassement Tour of South Bohemia,
(Okolo Jiznich Cech)
, Tsjechië
2012
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2012
3e in Wien, Ploegkoers, Wien (Wien), Oostenrijk
2012
2e in Wien, Scratch, Wien (Wien), Oostenrijk
2012
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
+
Martin Bláha
2012
4e in 1e etappe Tour of Fuzhou, China
2012
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2013
2013
4e in Plzen, Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië
2013
3e in Memoriál Josefa Křivky,
(Pardubice)
, Pardubice (Pardubicky Kraj), Tsjechië
2013
3e in Drei Bahnen Tournee, Ploegkoers, Duitsland
2013
1
e in Drei Bahnen Tournee, Scratch, Duitsland
2013
2e in 2e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2013
2e in 4e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2013
5e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2013
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2013
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2013
1
e in 1e etappe Tour of China I, Xian (Anhui), China
2013
5e in 5e etappe Tour of China I, Banan (Chongqing), China
2013
3e in 1e etappe Tour of Taihu Lake, Wuxi (Jiangsu), China
2013
7e in 2e etappe Tour of Taihu Lake, Zhangjiagang (Jiangxi), China
2013
3e in 4e etappe Tour of Taihu Lake, China
2013
6e in 5e etappe Tour of Taihu Lake, Huzhou (Jiangxi), China
2013
7e in Eindklassement Tour of Taihu Lake, China
2013
3e in Tour de Nanjing,
(Nanjing)
, Nanjing (Jiangsu), China
2013
2e in 1e etappe Tour of Fuzhou, Yongtai (Jiangxi), China
2013
1
e in 3e etappe Tour of Fuzhou, Yongtai (Jiangxi), China
2014
2014
2e in Un Hivern a Mallorca,
(Cala Millor (a))
, Cala Millor (Islas Baleares), Spanje
2014
4e in C'an Pastilla, C'an Pastilla (Islas Baleares), Spanje
2014
2e in Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra,
(Polkowice - Wrocław)
, Wrocław (Dolnośląskie), Polen
2014
2e in Anadia, Scratch, Anadia (Aveiro), Portugal
2015
2015
2e in Sobešlav, Criterium, Sobešlav (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2015
3e in 1e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Warta ( Łódzkie), Polen
2015
5e in Eindklassement Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Polen
2015
5e in 1e etappe Tour de Azerbaijan, Sumqayit (Sumqayit), Azerbeidzjan
2015
3e in Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia,
(Bratislava)
, Bratislava (Bratislava), Slowakije
2015
1
e in 2e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2015
4e in GP Borgeres,
(Rokycany)
, Rokycany (Plzensky Kraj), Tsjechië
2015
4e in 3e etappe Tour of Fuzhou, Yongtai (Jiangxi), China
2015
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2016
2016
3e in Mem. Jakuba Mrnhy,
(Kyjov)
, Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië
2016
3e in 3e etappe Giant Liga, Tsjechië
2016
1
e in Öschelbronn, Scratch, Öschelbronn (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2016
2e in 6 Giorni delle Rose,
(Fiorenzuola d Arda, Scratch)
, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
2016
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Onbekend
2017
2017
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2017
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië
+
Jan Kraus
2017
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2018
2018
4e in Sobešlav, Criterium, Sobešlav (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië
+
Michal Kohout
+
Jan Kraus
+
Nicolas Pietrula
Ploegen
2006
Dukla Praha - Author (Tsjechië)
2007
Dukla Praha - Author (Tsjechië)
2008
Dukla Praha - Author (A) (Tsjechië)
2009
Dukla Praha - Author (A) (Tsjechië)
2010
Dukla Praha - Author (A) (Tsjechië)
2011
Dukla Praha - Author (Tsjechië)
2012
Dukla Praha - Author (Tsjechië)
2013
ASC Dukla Praha (Tsjechië)
2014
Team Dukla Praha (Tsjechië)
2015
Team Dukla Praha (Tsjechië)
2016
NejlevnejsiPNEU Cycling.z.s. (Tsjechië)
2017
Dukla Praha (Tsjechië)
2018
Dukla Praha (Tsjechië)
de Wielersite ranking
Plaats: 1336
Punten: 24.00
Rondes
25%
Details:
06-05-2011
1e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
Sprinters
5.00
Close
Fotoalbum Jiří Hochmann
Foto: © Dukla Praha - Author
2006
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close