Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
David Desmecht
Voornaam: David
Achternaam: Desmecht
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 31 jaar
Geboortedatum: 22-12-1992
Geboorteplaats:
Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
Voornaam: David
Achternaam: Desmecht
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 31 jaar
Geboortedatum: 22-12-1992
Geboorteplaats:
Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2010
2010
1
e in Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België, Maria-Aalter (Oost-Vlaanderen), België
2010
1
e in Harzé, Junioren, Harzé (Liege), België
2010
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België, Habay-la-Neuve (Luxembourg), België
2011
2011
5e in Lembeek (a), Lembeek (Brabant), België
2011
1
e in Emptinne, Emptinne (Namur), België
2011
2e in 2e etappe Arden Challenge, Bertogne (Luxembourg), België
2012
2012
1
e in Memorial D. Bosquillon,
(Tournai, Amateurs)
, Tournai (Hainaut), België
2012
3e in GP Dany Rasson - GP PV Remorques,
(Wodecq)
, Wodecq (Hainaut), België
2012
1
e in Silly, Silly (Hainaut), België
2012
2e in GP des Commerçants,
(Ghoy)
, Ghoy (Hainaut), België
2012
5e in Lembeek (a), Lembeek (Brabant), België
2012
5e in Sint-Maria-Lierde, Sint-Maria-Lierde (Oost-Vlaanderen), België
2012
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België, België
2012
1
e in Lessines (a), Lessines (Hainaut), België
2012
3e in 1e etappe Vuelta a Palencia, Spanje
2012
3e in 3e etappe Vuelta a Palencia, Aguilar de Campóo (Castilla y Leon), Spanje
2012
2e in 4e etappe Vuelta a Palencia, Grijota (Castilla y Leon), Spanje
2012
1
e in Eindklassement Vuelta a Palencia, Spanje
2012
5e in Ottignies (a), Ottignies (Brabant Wallon), België
2012
4e in Dilbeek, Dilbeek (Brabant), België
2013
2013
2e in Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België, Ursel (Oost-Vlaanderen), België
2013
1
e in Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, U23, België, Oosterzele (Oost-Vlaanderen), België
2013
4e in Belsele,
(Puivelde, U23)
, Puivelde (Oost-Vlaanderen), België
2013
3e in Silly, Silly (Hainaut), België
2013
4e in Ellignies, Ellignies (Hainaut), België
2013
3e in Grandglise, Grandglise (Hainaut), België
2013
5e in Erembodegem-Terjoden,
(Erembodegem (b))
, Erembodegem (Oost-Vlaanderen), België
2013
2e in 2e etappe Tour du Pays Roannais, Frankrijk
2013
2e in Eindklassement Tour du Pays Roannais, Frankrijk
2013
1
e in 4e etappe Tour de la Province de Namur, Bièvre (Namur), België
2013
3e in Lennik, Lennik (Brabant), België
2013
2e in Lessines (a), Lessines (Hainaut), België
2013
4e in Spiere-Helkijn,
(Spiere)
, Spiere (West-Vlaanderen), België
2013
9e in GP Paul Borremans,
(Viane)
, Viane (Oost-Vlaanderen), België
2013
4e in Flawinne, Flawinne (Namur), België
2013
5e in Memorial Eddy Louagie,
(Hooglede)
, Hooglede (West-Vlaanderen), België
2014
2014
1
e in GP Raygeo,
(Villers-le-Temple)
, Villers-le-Temple (Liege), België
2014
5e in GP Lucien Cambier,
(Grandglise)
, Grandglise (Hainaut), België
2014
2e in Bissegem, Bissegem (West-Vlaanderen), België
2014
3e in Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België, België
2014
3e in GP des Commerçants,
(Ghoy)
, Ghoy (Hainaut), België
2014
1
e in GP Erevoorzitter Hubert Verhoeyen,
(Bavegem (a))
, Bavegem (Oost-Vlaanderen), België
2014
1
e in Bury, Bury (Hainaut), België
2014
3e in Kruishoutem, Kruishoutem (Oost-Vlaanderen), België
2014
1
e in Kemmel IC 2,
(Kemmel, U23)
, Kemmel (West-Vlaanderen), België
2014
5e in Deerlijk - Belgiek, België
2015
2015
2e in Clubkampioenschap,
(Bottelare)
, Bottelare (Oost-Vlaanderen), België
2015
2e in GP P. Dewailly,
(Esplechin)
, Esplechin (Hainaut), België
2015
1
e in Kruishoutem (a), Kruishoutem (Oost-Vlaanderen), België
2015
5e in GP de l'Administration Communale,
(Harchies)
, Harchies (Hainaut), België
2015
2e in Sint-Kornelis-Horebeke, Sint-Kornelis-Horebeke (Oost-Vlaanderen), België
2015
4e in Grand Prix Michel Potiez,
(Tertre (a))
, Tertre (Hainaut), België
2015
4e in Borsbeke-Herzele,
(Borsbeke (a))
, Borsbeke (Oost-Vlaanderen), België
2015
3e in Lesves, Lesves (Namur), België
2015
2e in Nieuwerkerken-Aalst,
(Nieuwerkerken (a))
, Nieuwerkerken (Oost-Vlaanderen), België
2016
2016
3e in Laarne (Kalken),
(Laarne)
, Kalken (Oost-Vlaanderen), België
2016
4e in Sint-Kornelis-Horebeke, Sint-Kornelis-Horebeke (Oost-Vlaanderen), België
2016
4e in Meerbeke, Meerbeke (Oost-Vlaanderen), België
2016
2e in Perbais-Walhain - GP Flahaut,
(Perbais)
, Perbais (Brabant), België
2016
5e in Grote Prijs Café De Boksneuze,
(Lichtervelde)
, Lichtervelde (West-Vlaanderen), België
2017
2017
5e in Ereprijs Bart Langhendries,
(Vollezele)
, Vollezele (Brabant), België
2017
5e in GP du Warichet,
(Perwez)
, Perwez (Brabant Wallon), België
2017
2e in GP Veloclub Herleving Wieze,
(Wieze)
, Wieze (Oost-Vlaanderen), België
2017
4e in Wevelgem-Wijnberg,
(Wevelgem (b))
, Wevelgem (West-Vlaanderen), België
2017
3e in Bambrugge - Erpe-Mere, België
2017
1
e in Perbais-Walhain - GP Flahaut,
(Perbais)
, Perbais (Brabant), België
2018
2018
4e in GP Dany Rasson - GP PV Remorques,
(Wodecq)
, Wodecq (Hainaut), België
2018
5e in Denderwindeke, Elite/U23, Denderwindeke (Oost-Vlaanderen), België
2018
3e in Lessen - GP des Carrières,
(Lessines)
, Lessines (Hainaut), België
2018
5e in GP Frank Vandenbroucke,
(Ploegsteert)
, Ploegsteert (Hainaut), België
2018
3e in Memorial Willy de Rijck IC 2,
(Ophasselt)
, Ophasselt (Oost-Vlaanderen), België
2018
4e in Sint-Pauwels, Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen), België
2018
4e in Memorial Daan Myngheer,
(Hooglede)
, Hooglede (West-Vlaanderen), België
2019
2019
3e in Izegem-Emelgem Club,
(Emelgem)
, Emelgem (West-Vlaanderen), België
2019
2e in GP du Warichet,
(Perwez)
, Perwez (Brabant Wallon), België
2019
4e in GP Koen Barbé,
(Sint-Maria-Lierde)
, Sint-Maria-Lierde (Oost-Vlaanderen), België
2019
5e in Grote Prijs Fietsen D´hose,
(Sint-Maria-Lierde)
, Lierde (Oost-Vlaanderen), België
2019
1
e in GP Wodecq, Interclub,
(Wodecq (a))
, Wodecq (Hainaut), België
2019
2e in Erembodegem-Terjoden,
(Erembodegem (b))
, Erembodegem (Oost-Vlaanderen), België
2019
3e in Ereprijs Rene Deridder.,
(Kester)
, Kester (Brabant), België
2019
6e in Asse-Relegem,
(Relegem)
, Relegem (Brabant), België
2019
6e in Buggenhout,
(Opdorp, Elite/U23)
, Opdorp (Oost-Vlaanderen), België
2019
1
e in Borsbeke-Herzele,
(Borsbeke (a))
, Borsbeke (Oost-Vlaanderen), België
2019
4e in Ternat, Ternat (Brabant), België
2019
2e in Bambrugge - Erpe-Mere, Bambrugge (Oost-Vlaanderen), België
2019
4e in GP de la Saint Christophe,
(Flobecq)
, Flobecq (Hainaut), België
2019
1
e in Lessen - GP des Carrières,
(Lessines)
, Lessines (Hainaut), België
2019
2e in Oordegem (a), Oordegem (Oost-Vlaanderen), België
2019
4e in GP Frank Vandenbroucke,
(Ploegsteert)
, Ploegsteert (Hainaut), België
2019
4e in Deerlijk - Belgiek, België
2020
2020
3e in Ereprijs Bart Langhendries,
(Vollezele)
, Vollezele (Brabant), België
2020
5e in Outrijve, Outrijve (West-Vlaanderen), België
2020
3e in Kemmel Oefen,
(Kemmel)
, Kemmel (West-Vlaanderen), België
2020
6e in Overijse, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2020
5e in Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind,
(Berlare)
, België
2021
2021
3e in Schellebelle, België
2021
5e in Wielsbeke, België
2021
5e in Tielt, België
2021
4e in Flobecq (a), Flobecq (Hainaut), België
2021
6e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België, Bertem (Vlaams-Brabant), België
2021
5e in Steenhuize-Wijnhuize, België
2021
2e in GP Frank Vandenbroucke,
(Ploegsteert)
, België
2021
4e in GP Paul Borremans,
(Viane)
, België
2021
3e in Grote Prijs Café De Boksneuze,
(Lichtervelde)
, België
2021
4e in GP Jules Van Hevel IC 2,
(Ichtegem)
, België
2022
2022
4e in GP Raygeo,
(Villers-le-Temple)
, Villers-le-Temple (Liege), België
2022
4e in GP Gilbert Molle,
(Ichtegem)
, België
2022
4e in Slypskapelle,
(Moorslede)
, België
2022
3e in Ottergem, België
2022
2e in GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub,
(Affligem)
, België
2022
3e in Aalbeke, België
2022
6e in Belsele,
(Puivelde)
, België
2022
4e in Maleizen-Overijse,
(Maleizen)
, België
2022
1
e in Oosterzele, Elite/U23, Oosterzele (Oost-Vlaanderen), België
2022
3e in Bierbeek (b), Bierbeek (Vlaams-Brabant), België
2022
6e in Kruishoutem (a), Kruishoutem (Oost-Vlaanderen), België
2022
2e in Bever, Bever (Vlaams-Brabant), België
2022
8e in Memorial Lucien Manssens Ereprijs De Clercq,
(Rozebeke)
, Rozebeke (Oost-Vlaanderen), België
2022
6e in Buggenhout,
(Opdorp, Elite/U23)
, Opdorp (Oost-Vlaanderen), België
2022
6e in Vrasene, Vrasene (Oost-Vlaanderen), België
2022
3e in Omloop van het Houtland,
(Lichtervelde)
, België
2022
7e in Flobecq (a), Flobecq (Hainaut), België
2022
5e in GP Sainte-Anne,
(Comines)
, Comines (Hainaut), België
2022
2e in Halfoogst Wielerwedstrijd,
(Huldenberg)
, België
2022
3e in Beernem, Beernem (West-Vlaanderen), België
2022
1
e in Doorselaar, België
2022
1
e in Grote Prijs Van Durme-Michiels,
(Gijzenzele)
, Gijzenzele (Oost-Vlaanderen), België
2022
4e in Westkerke, Elite zonder contract, Westkerke (West-Vlaanderen), België
2022
3e in Nieuwerkerken-Aalst,
(Nieuwerkerken (a))
, Nieuwerkerken (Oost-Vlaanderen), België
2022
4e in Memorial Daan Myngheer,
(Hooglede)
, Hooglede (West-Vlaanderen), België
2022
6e in Petegem-aan-de-Leie,
(Petegem)
, Petegem-aan-de-Leie (Oost-Vlaanderen), België
2022
5e in Lotenhulle (a), Lotenhulle (Oost-Vlaanderen), België
2022
5e in Melden, Melden (Oost-Vlaanderen), België
2023
2023
5e in GP Café Le Central / Le Sixties,
(Templeuve)
, België
2023
5e in GP Léon Robert,
(Walhain-Saint-Paul)
, België
2023
3e in Zottegem-Strijpen,
(Strijpen)
, België
2023
5e in Overijse-Tombeek W.K Molenhoek,
(Overijse)
, België
2023
1
e in Lokeren Doorselaar,
(Lokeren)
, België
2023
3e in Perbais-Walhain - GP Flahaut,
(Perbais)
, België
2023
3e in GP Frank Vandenbroucke,
(Ploegsteert)
, België
2023
5e in Wielsbeke, België
2023
3e in Sint-Lievens-Houtem (b), België
2023
5e in Petegem-aan-de-Leie, België
2024
2024
1
e in GP Café Le Central / Le Sixties,
(Templeuve)
, België
Ploegen
2012
Lotto-Belisol -23 (België)
2014
EFC - OMega Pharma - Quick Step (België)
2015
Veranclassic - Ekoi (België)
2016
Wetterse Dakwerken - Trawobo - VDM (België)
2017
Tarteletto - Isorex Cross Team (België)
2018
Goma Dakwerken - VDB Steenhouwerij (België)
2019
S-bikes - Bodhi (Nederland)
2021
S-Bikes - Merckx (België)
Fotoalbum David Desmecht
Foto: Courtesy Guy Dedieu
2011
Foto: © Lotto-Belisol U-23 Team
2012
Foto: © Veranclassic - Ekoi
2015
Foto: © Wetterse Dakwerken
2016
Foto: © S-bikes - Bodhi
2019
Foto: © S-Bikes - Merckx
2021
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close