Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Loïc Vliegen
Voornaam: Loïc
Achternaam: Vliegen
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 20-12-1993
Geboorteplaats:
Rocourt (Liege), België
Voornaam: Loïc
Achternaam: Vliegen
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 20-12-1993
Geboorteplaats:
Rocourt (Liege), België
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2012-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2008
2008
3e in Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, Nieuwelingen, België, Marchin (Liege), België
2009
2009
2e in La Gleize, Nieuwelingen, La Gleize (Liege), België
2010
2010
3e in Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Junioren, België, Braives (Liege), België
2010
2e in La Gleize, Junioren, La Gleize (Liege), België
2010
4e in 2e etappe Ruebliland,
(GP Rüebliland, Junioren)
, Münchwilen (Thurgau), Zwitserland
2010
6e in 4e etappe Ruebliland,
(GP Rüebliland, Junioren)
, Zwitserland
2010
9e in Eindklassement Ruebliland,
(GP Rüebliland, Junioren)
, Zwitserland
2011
2011
1
e in Tienen - Zepperen, Junioren, België
2011
2e in 2e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren, Herk-de-Stad (Limburg), België
2011
3e in Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Junioren, België, Braives (Liege), België
2011
2e in Harzé, Junioren, Harzé (Liege), België
2011
4e in 1e etappe GP Général Patton, Junioren, Wincrange (Diekirch), Luxemburg
2011
4e in Eindklassement GP Général Patton, Junioren, Luxemburg
2011
3e in Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Offida (Marche), Italië
2011
3e in La Gleize, Junioren, La Gleize (Liege), België
2011
4e in Remouchamps - Ferrières - Remouchamps,
(Remouchamps, Junioren)
, Remouchamps (Liege), België
2011
1
e in Jemeppe-sur-Meuse, Junioren, Jemeppe-sur-Meuse (Liege), België
2012
2012
4e in Saint Severin-Nandrin,
(Saint-Séverin)
, Saint-Séverin (Liege), België
2012
4e in Printanière Pollinoise,
(Polleur)
, Polleur (Liege), België
2012
5e in La Roue Tourangelle, Frankrijk
2012
6e in Giro del Belvedere,
(Villa di Villa)
, Villa di Villa (Veneto), Italië
2012
5e in Houthalen/Helchteren (a), Houthalen/Helchteren (Limburg), België
2012
2e in 3e etappe Tour de la Province de Namur, België
2012
3e in Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, Elite, België, Quaregnon (Hainaut), België
2012
4e in Flawinne, Flawinne (Namur), België
2012
5e in Soumagne (c), , Onbekend
2013
2013
9e in Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23,
(Liège, U23)
, Liège (Liege), België
2013
5e in Ardense Pijl,
(Flèche Ardennaise)
, België
2013
2e in Romsée - Stavelot - Romsée IC 1,
(Romsée)
, Romsée (Liege), België
2013
7e in Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.,
(Oetingen)
, Oetingen (Brabant), België
2013
1
e in Welkenraedt, Amateurs, Welkenraedt (Liege), België
2013
2e in La Roche, La Roche (Brabant), België
2014
2014
2e in GP Claudy Sohet,
(Amay)
, Amay (Liege), België
2014
3e in Sint-Truiden (d), Sint-Truiden (Limburg), België
2014
3e in 1e etappe Circuit des Ardennes, Vouziers (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2014
4e in Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23,
(Liège, U23)
, Liège (Liege), België
2014
4e in 3e etappe Tour de Bretagne, Jugon (Bretagne), Frankrijk
2014
1
e in Willebringen-Boutersem,
(Boutersem (d))
, Willebringen (Brabant), België
2014
1
e in 1e etappe Triptyque Ardennaise, Raeren (Liege), België
2014
1
e in Eindklassement Triptyque Ardennaise, België
2014
2e in Linden, Linden (Brabant), België
2014
1
e in Meise-Wolvertem,
(Wolvertem (a))
, Wolvertem (Brabant), België
2014
4e in Hoksem - Hoegaarden, Hoegaarden (Brabant), België
2014
2e in Romsée - Stavelot - Romsée IC 1,
(Romsée)
, Romsée (Liege), België
2014
2e in Ardense Pijl,
(Flèche Ardennaise)
, België
2014
2e in Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.,
(Oetingen)
, Oetingen (Brabant), België
2014
8e in Omloop Het Volk, Trofee Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c)
, België
2014
2e in Linden-Lubbeek,
(Linden (a))
, Linden (Brabant), België
2014
7e in London-Surrey Cycle Classic, Ride London Classic,
(London - Surrey)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
2014
9e in 1e etappe Arctic Race of Norway, Nordkapp (Finnmark), Noorwegen
2014
10e in 3e etappe Arctic Race of Norway, Kvænangsfjellet (Finnmark), Noorwegen
2014
8e in Eindklassement Arctic Race of Norway, Noorwegen
2014
5e in Proloog Tour de l'Avenir, Saint-Floret (Auvergne), Frankrijk
2014
7e in Piccolo Giro di Lombardia,
(Oggiono)
, Oggiono (Lombardia), Italië
2015
2015
2e in Brussel/Bruxelles - Opwijk, U23, België
2015
10e in Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23,
(Gent - Ieper)
, België
2015
1
e in Zele (e), Zele (Oost-Vlaanderen), België
2015
5e in Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza,
(Vincenza, U23)
, Vincenza (Veneto), Italië
2015
8e in Giro del Belvedere,
(Villa di Villa)
, Villa di Villa (Veneto), Italië
2015
5e in Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23,
(Liège, U23)
, Liège (Liege), België
2015
2e in 1e etappe Tour de Bretagne, Crossac (Pays de la Loire), Frankrijk
2015
1
e in 7e etappe Tour de Bretagne, Liffré (Bretagne), Frankrijk
2015
2e in Eindklassement Tour de Bretagne, Frankrijk
2015
1
e in Ardense Pijl,
(Flèche Ardennaise)
, België
2015
4e in Eindklassement Triptyque Ardennaise, België
2015
4e in 2e etappe Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa,
(Závod Miru, U23)
, Praded (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2015
1
e in 3e etappe Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa,
(Závod Miru, U23)
, Jesenik (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2015
2e in Eindklassement Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa,
(Závod Miru, U23)
, Tsjechië
2015
1
e in 3e etappe Le Tour de Savoie Mont Blanc,
(Tour des Pays de Savoie)
, Saint-Michel-de-Maurienne (Rhone-Alpes), Frankrijk
2015
7e in Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.,
(Oetingen)
, Oetingen (Brabant), België
2015
8e in 1e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Hannut (Liege), België
2015
8e in Eindklassement Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, België
2015
11e in London-Surrey Cycle Classic, Ride London Classic,
(London - Surrey)
, Groot-Brittannië
2016
2016
4e in Memorial José Samyn,
(Fayt-le-Franc)
, België
2016
19e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2016
9e in Volta Limburg Classic,
(Hel van het Mergelland)
, Eijsden (Limburg), Nederland
2016
10e in Brabantse Pijl, België
2016
9e in Amstel Gold Race, Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2016
2e in Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.,
(Melle)
, Melle (Oost-Vlaanderen), België
2016
8e in 3e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Nowy Sącz (Małopolskie), Polen
2016
7e in 4e etappe Ronde van Burgos,
(Vuelta a Burgos)
, Lerma (Castilla y Leon), Spanje
2016
12e in Eindklassement Arctic Race of Norway, Noorwegen
2016
12e in GP Ouest France, GP Plouay,
(Plouay (a))
, Plouay (Bretagne), Frankrijk
2017
2017
23e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2017
27e in Gent - Wevelgem, Wevelgem (West-Vlaanderen), België
2017
9e in Volta Limburg Classic,
(Hel van het Mergelland)
, Nederland
2017
10e in GP Pino Cerami,
(Wasmuel)
, Wasmuel (Hainaut), België
2017
8e in 5e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Thuin (Hainaut), België
2017
9e in Eindklassement Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, België
2017
30e in London-Surrey Cycle Classic, Ride London Classic,
(London - Surrey)
, Groot-Brittannië
2017
5e in 3e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2017
21e in Eindklassement Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Onbekend
2017
1
e in 1e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Nîmes (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
+
Rohan Dennis
+
Daniel Oss
+
Nicolas Roche
+
Alessandro De Marchi
+
Damiano Caruso
+
Tejay Van Garderen
+
Francisco José Ventoso Alberdi
+
Killan Frankiny
2017
12e in 8e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Xorret del Cati (Comunidad Valenciana), Spanje
2017
19e in 13e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Tomares (Andalucia), Spanje
2017
14e in 21e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Madrid (Madrid), Spanje
2017
10e in GP de Wallonie, België
2018
2018
10e in 1e etappe Dubai Tour, Jumeira , Verenigde Arabische Emiraten
2018
9e in 4e etappe Dubai Tour, Hatta (Dubai), Verenigde Arabische Emiraten
2018
5e in Eindklassement Dubai Tour, Verenigde Arabische Emiraten
2018
9e in 4e etappe Ronde van de Algarve,
(Volta ao Algarve)
, Tavira (Faro), Portugal
2018
12e in Nokere Koerse,
(Nokere)
, Nokere (Oost-Vlaanderen), België
2018
2e in 3e etappe Hammer Limburg, Nederland
2018
7e in Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde,
(Maastricht)
, Maastricht (Limburg), Nederland
2019
2019
26e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2019
7e in 1e etappe Ronde van Luxemburg,
(Tour de Luxembourg)
, Bascharage (Luxembourg), Luxemburg
2019
4e in 4e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Seraing (Liege), België
2019
8e in Eindklassement Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, België
2019
4e in Dwars door het Hageland,
(Aarschot (c))
, Aarschot (Vlaams-Brabant), België
2019
5e in Tokyo 2020 Test Event,
(Tokyo)
, Tokyo (Tokyo), Japan
2019
1
e in 2e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Beyne-Heusay (Liege), België
2019
7e in 5e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Thuin (Hainaut), België
2019
1
e in Eindklassement Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, België
2019
16e in GP Ouest France, GP Plouay,
(Plouay (a))
, Plouay (Bretagne), Frankrijk
2020
2020
6e in Challenge Mallorca II, Spanje
2020
8e in Challenge Mallorca III, Spanje
2020
18e in Monte Paschi Eroica - Strade Bianche,
(San Geminiano - Siena)
, Siena (Toscana), Italië
2020
11e in Eindklassement Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, België
2020
1
e in Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers,
(Morteau - Pontarlier)
, Frankrijk
2020
24e in Luik - Bastenaken - Luik,
(Liège)
, Liège (Liege), België
2021
2021
7e in 4e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Hamoir (Liege), België
2021
12e in Eindklassement Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, België
2022
2022
5e in Ronde van Murcia,
(Vuelta a Murcia)
, Spanje
2022
3e in Jaen Paraiso Interior,
(Jaén)
, Spanje
2022
4e in Memorial José Samyn,
(Fayt-le-Franc)
, België
2022
3e in Volta Limburg Classic,
(Hel van het Mergelland)
, Nederland
2022
20e in 5e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Messina (Sicilia), Italië
2022
18e in 8e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Napoli (Campania), Italië
2022
5e in Dwars door het Hageland,
(Aarschot (c))
, België
2022
2e in 2e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Herve (Liege), België
2022
7e in 5e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Chapelle-lez-Herlaimont (Hainaut), België
2022
2e in Eindklassement Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, België
2022
18e in Tour de l'Eurométropole,
(Circuit Franco-Belge)
, België
2022
16e in GP de Wallonie, België
2023
2023
8e in Ronde van Murcia,
(Vuelta a Murcia)
, Spanje
2023
6e in Dwars door het Hageland,
(Aarschot (c))
, België
Ploegen
2012
IdemaSport - Bio.wanze (België)
2013
BMC Development Team (Verenigde Staten)
2014
BMC Development Team (Verenigde Staten) tot 31-07
2014
BMC (Verenigde Staten) vanaf 01-08 (Stagiair)
2015
BMC Development Team (Verenigde Staten) tot 30-06
2015
BMC (Verenigde Staten) vanaf 01-07
2016
BMC (Verenigde Staten)
2017
BMC (Verenigde Staten)
2018
BMC (Verenigde Staten)
2019
Wanty - Gobert - B&R (België)
2020
Circus - Wanty - Gobert - Tormans (België)
2021
Intermarché - Wanty - Gobert - Matériaux (België)
2022
Intermarché - Wanty - Gobert - Matériaux (België)
2023
Intermarché - Circus - Wanty (België)
2024
Bingoal (België)
de Wielersite ranking
Plaats: 555
Punten: 597.00
Eendagswedstrijden
63%
Details:
10-08-2014
London - Surrey
Eendagswedstrijden
18.00
Close
Berichten
(0)
29-10-2015
BMC-ploegleider Piva: 'Vliegen zal weer op het hoogste niveau terugkeren'
Fotoalbum Loïc Vliegen
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2012
Foto: © BMC Racing Team
2016
Foto: © Tim de Waele
2017
Foto: © Tim de Waele
2018
Foto: © Wanty - Gobert - B&R
2019
Foto: © Circus - Wanty - Gobert - Tormans
2020
Foto: © Intermarché - Wanty - Gobert - Matériaux
2021
Foto: © Intermarché - Wanty - Gobert - Matériaux
2022
Foto: © Intermarché - Circus - Wanty
2023
Foto: © Bingoal
2024
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close