Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Mihkel Räim
Voornaam: Mihkel
Achternaam: Räim
Nationaliteit: Estland
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 03-07-1993
Geboorteplaats:
Kuressaare (Saaremaa), Estland
Voornaam: Mihkel
Achternaam: Räim
Nationaliteit: Estland
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 03-07-1993
Geboorteplaats:
Kuressaare (Saaremaa), Estland
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Video
Professional 2013-
24-04-2018
Vuelta Castilla y Leon 2018 Etapa 2
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2010
2010
1
e in 2e etappe Saaremaa Velotuur, Viljandi (Viljandimaa), Estland
2010
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland, Karksi-Nuia (Viljandimaa), Estland
2010
1
e in 1e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren, Sędziejowice ( Łódzkie), Polen
2010
3e in 2e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren, Pabianice ( Łódzkie), Polen
2010
1
e in 3e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren, Łódź ( Łódzkie), Polen
2010
1
e in 4e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren, Łask ( Łódzkie), Polen
2010
1
e in Eindklassement Tour de la Région de Lodz, Junioren, Polen
2010
2e in Võru Rattaralli,
(Võru)
, Võru (Vorumaa), Estland
2011
2011
2e in Püha Loomaaia Rattaralli,
(Pärnu (a))
, Pärnu (Parnumaa), Estland
2011
1
e in Proloog Auksinių kopų, Klaipeda (Klaipedos Apskritis), Litouwen
2011
1
e in 1e etappe Auksinių kopų, Klaipeda (Klaipedos Apskritis), Litouwen
2011
1
e in NatWest Island Games, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
2011
1
e in Tour de Helsinki,
(Helsinki)
, Helsinki (Southern Finland), Finland
2012
2012
2e in Kuresaare Tänavasõit,
(Kuresaare, Criterium)
, Kuresaare (Saaremaa), Estland
2012
1
e in Audi Saaremaa GP Ülo Arge,
(Salme)
, Salme (Saaremaa), Estland
2012
1
e in Pärnu Tänavasõit,
(Pärnu)
, Pärnu (Parnumaa), Estland
2012
1
e in Püha Loomaaia Rattaralli,
(Pärnu (a))
, Pärnu (Parnumaa), Estland
2012
9e in Jurmala GP,
(Jurmala)
, Jurmala (Riga), Letland
2012
3e in Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit,
(Elva)
, Elva (Tartumaa), Estland
2012
2e in Eindklassement Saaremaa Velotuur, Estland
2012
2e in Võru Rattaralli,
(Võru)
, Võru (Vorumaa), Estland
2012
1
e in Emmaste Rattaralli,
(Emmaste, Mountainbike)
, Emmaste (Hiiumaa), Estland
2013
2013
5e in Kuresaare Tänavasõit,
(Kuresaare, Criterium)
, Kuresaare (Saaremaa), Estland
2013
1
e in Audi Saaremaa GP Ülo Arge,
(Salme)
, Salme (Saaremaa), Estland
2013
3e in Tartu Rattaralli,
(Tartu (b))
, Tartu (Tartumaa), Estland
2013
8e in Jurmala GP,
(Jurmala)
, Jurmala (Riga), Letland
2013
1
e in 5e etappe Baltic Chain Tour, Utena (Utenos Apskritis), Litouwen
2013
12e in Japan Cup,
(Utsunomiya-shi, Criterium)
, Utsunomiya-shi (Tochigi), Japan
2014
2014
1
e in Pont-de-Vaux, Pont-de-Vaux (Rhone-Alpes), Frankrijk
2014
7e in Eindklassement Tour of Estonia, Estland
2014
1
e in 1e etappe Tour du Pays Roannais, Frankrijk
2014
2e in Cournon d´Auvergne,
(Cournon, Criterium)
, Cournon (Auvergne), Frankrijk
2014
1
e in Charvieu-Chavagneux, Souvenir Daniel Bennett,
(Charvieu)
, Charvieu (Rhone-Alpes), Frankrijk
2014
1
e in Nocturne d´Ambert,
(Ambert (a))
, Ambert (Auvergne), Frankrijk
2014
1
e in Saint-Trivier-de-Courtes, Saint-Trivier-de-Courtes (Rhone-Alpes), Frankrijk
2014
1
e in Briennon, Briennon (Rhone-Alpes), Frankrijk
2014
2e in Võru Rattaralli,
(Võru)
, Võru (Vorumaa), Estland
2014
3e in 5e etappe Tour of China II, Wuqing (Tianjin), China
2015
2015
6e in Ronde van Vlaanderen, U23, België
2015
1
e in NatWest Island Games, Op de weg, Elite, Jersey
2015
4e in NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite, Saint Helier , Jersey
2015
2e in Coppa del Laghi - Trofeo Almar,
(Laghi)
, Laghi (Veneto), Italië
2015
1
e in 1e etappe GP Chantal Biya, Douala (Littoral), Kameroen
2015
2e in 2e etappe GP Chantal Biya, Ebolowa (Centre), Kameroen
2015
1
e in 3e etappe GP Chantal Biya, Méyomésala (Sud), Kameroen
2016
2016
9e in GP Adria Mobil, Slovenië
2016
9e in Tro-Bro Léon,
(Lannilis)
, Lannilis (Bretagne), Frankrijk
2016
3e in 5e etappe Fleche du Sud,
(Flèche du Sud)
, Esch-sur-Alzette (Luxembourg), Luxemburg
2016
1
e in Kuresaare Tänavasõit,
(Kuresaare, Criterium)
, Kuresaare (Saaremaa), Estland
2016
2e in 1e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2016
6e in 2e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2016
3e in Eindklassement Tour of Estonia, Estland
2016
2e in Tartu Rattaralli,
(Tartu (b))
, Tartu (Tartumaa), Estland
2016
2e in 1e etappe Coupe des nations Ville Saguenay,
(Saguenay, U23)
, La Baie (Quebec), Canada
2016
3e in Eindklassement Coupe des nations Ville Saguenay,
(Saguenay, U23)
, Saguenay (Quebec), Canada
2016
1
e in 1e etappe GP de Beauce,
(Tour de Beauce)
, Saint Georges de Beauce (Quebec), Canada
2016
1
e in 4e etappe GP de Beauce,
(Tour de Beauce)
, Québec (Quebec), Canada
2016
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland, Kiili (Harjumaa), Estland
2016
2e in Proloog Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Szombatehly (Vas), Hongarije
2016
1
e in 1e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Keszthely (Zala), Hongarije
2016
5e in 3e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Karcag (Jasz-Nagykun-Szolnok), Hongarije
2016
4e in 4e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Kekesteto (Heves), Hongarije
2016
4e in 5e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Budapest (Budapest), Hongarije
2016
1
e in Eindklassement Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Hongarije
2016
5e in GP Kranj,
(Kranj)
, Kranj (Bohinj), Slovenië
2016
1
e in Stadsprijs Geraardsbergen - Muur Classic,
(Geraardsbergen)
, Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
2016
1
e in Tallinna rahvasoit,
(Tallinn)
, Tallinn (Harjumaa), Estland
2017
2017
6e in 4e etappe Ruta del Sol,
(Vuelta a Andalucia)
, Sevilla (Andalucia), Spanje
2017
18e in Nokere Koerse,
(Nokere)
, Nokere (Oost-Vlaanderen), België
2017
1
e in Ülenurme - Haaslava, Estland
2017
1
e in 1e etappe Tour de Azerbaijan, Sumqayit (Sumqayit), Azerbeidzjan
2017
2e in 3e etappe Tour de Azerbaijan, Qabala (Qabala), Azerbeidzjan
2017
10e in 5e etappe Tour de Azerbaijan, Baku (Baki), Azerbeidzjan
2017
2e in 3e etappe Vuelta Castilla y Leon, León (Castilla y Leon), Spanje
2017
5e in 1e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2017
5e in Eindklassement Tour of Estonia, Estland
2017
1
e in 1e etappe Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Banská Bystrica (Banska Bystrica), Slowakije
2017
5e in 4e etappe Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Trnava (Kosice), Slowakije
2017
4e in Eindklassement Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Slowakije
2017
1
e in NatWest Island Games, Op de weg, Elite, Visby (Gotlands Lan), Zweden
2017
4e in NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite, Visby (Gotlands Lan), Zweden
2017
4e in 1e etappe Tour of Utah, Logan (Utah), Verenigde Staten
2017
3e in 4e etappe Tour of Utah, South Jordan (Utah), Verenigde Staten
2017
6e in 1e etappe Colorado Classic,
(USA Pro Cycling Challenge)
, Colorado Springs (Colorado), Verenigde Staten
2017
1
e in 4e etappe Colorado Classic,
(USA Pro Cycling Challenge)
, Denver (Colorado), Verenigde Staten
2017
10e in Schaal Sels - Johan Museeuw Classic,
(Merksem)
, Merksem (Antwerpen), België
2017
8e in Coppa Bernocchi,
(Legnano)
, Legnano (Lombardia), Italië
2017
15e in GP Bruno Beghelli,
(Monteveglio)
, Monteveglio (Emilia-Romagna), Italië
2017
8e in 1e etappe Tour of Taihu Lake, Wuxi (Jiangxi), China
2017
2e in 6e etappe Tour of Taihu Lake, Jiangyan (Jiangsu), China
2018
2018
4e in 4e etappe Vuelta a San Juan, Villa San Agustin (San Juan), Argentinië
2018
5e in 2e etappe Tour Colombia, Palmira (Valle del Cauca), Colombia
2018
1
e in 2e etappe Vuelta Castilla y Leon, Palencia (Castilla y Leon), Spanje
2018
4e in Proloog Ronde van Japan,
(Tour of Japan)
, Sakai (Gumma), Japan
2018
6e in 1e etappe Ronde van Japan,
(Tour of Japan)
, Kyoto (Kyoto), Japan
2018
8e in 2e etappe Ronde van Japan,
(Tour of Japan)
, Inabe (Mie), Japan
2018
1
e in 3e etappe Ronde van Japan,
(Tour of Japan)
, Mino (Hiroshima), Japan
2018
7e in 1e etappe Tour de Korea, Cheonan (Ch'ungch'ong-namdo), Zuid-Korea
2018
1
e in 2e etappe Tour de Korea, Yeongju (Ch'ungch'ong-bukto), Zuid-Korea
2018
8e in 3e etappe Tour de Korea, Jungseong (Kyonggi-do), Zuid-Korea
2018
2e in 5e etappe Tour de Korea, Seoul (Seoul-t'ukpyolsi), Zuid-Korea
2018
7e in Eindklassement Tour de Korea, Zuid-Korea
2018
2e in Rund um Köln,
(Köln (a))
, Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2018
3e in 2e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes, Maser (Veneto), Italië
2018
9e in 4e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes, Grado (Friuli-Venezia Giulia), Italië
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland, Sihva (Valgamaa), Estland
2018
10e in 1e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Aalborg (Nordjylland), Denemarken
2018
4e in 3e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Vordingborg (Sjelland), Denemarken
2018
8e in 5e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Frederiksberg (Sjelland), Denemarken
2018
1
e in Great War Remembrance Race,
(Nieuwpoort - Ieper)
, België
2019
2019
4e in 2e etappe Tour Colombia, La Ceja (Antioquia), Colombia
2019
2e in 4e etappe Tour Colombia, Medellín (Antioquia), Colombia
2019
17e in Brugge - De Panne,
(Driedaagse van De Panne)
, De Panne (West-Vlaanderen), België
2019
9e in 2e etappe Vuelta Castilla y Leon, Villada (Castilla y Leon), Spanje
2019
4e in Grand Prix de la Somme, Frankrijk
2019
5e in Proloog Tour of Estonia, Tallinn (Harjumaa), Estland
2019
5e in 1e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2019
1
e in 2e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2019
1
e in Eindklassement Tour of Estonia, Estland
2019
5e in Tartu Rattaralli,
(Tartu (b))
, Tartu (Tartumaa), Estland
2019
3e in 5e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Székesfehérvár (Fejer), Hongarije
2019
5e in NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite, Onbekend
2019
1
e in NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Onbekend
2019
1
e in NatWest Island Games, Op de weg, Elite, Onbekend
2019
7e in 2e etappe Ronde van Burgos,
(Vuelta a Burgos)
, Lerma (Castilla y Leon), Spanje
2019
7e in Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race,
(Zottegem)
, Zottegem (Oost-Vlaanderen), België
2019
6e in Antwerp Port Epic,
(Antwerpen)
, Antwerpen (Antwerpen), België
2019
6e in 1e etappe Tour of Romania, Ronde van Roemenië,
(Turul României)
, Sighisoara (Dambovita), Roemenië
2019
2e in 2e etappe Tour of Romania, Ronde van Roemenië,
(Turul României)
, Focsani (Vrancea), Roemenië
2019
1
e in 3e etappe Tour of Romania, Ronde van Roemenië,
(Turul României)
, Targoviste (Timis), Roemenië
2019
3e in 2e etappe Tour of Taihu Lake, Hufu (Jiangsu), China
2019
2e in 3e etappe Tour of Taihu Lake, Changxing (Jiangsu), China
2019
3e in 4e etappe Tour of Taihu Lake, Suzhou (Jiangsu), China
2019
6e in 6e etappe Tour of Taihu Lake, Jinhu (Jiangsu), China
2019
4e in Eindklassement Tour of Taihu Lake, China
2020
2020
4e in 1e etappe Herald Sun - Tour of Victoria, Shepparton (Victoria), Australië
2020
3e in 3e etappe Herald Sun - Tour of Victoria, Wangaratta (Victoria), Australië
2020
5e in 5e etappe Herald Sun - Tour of Victoria, Melbourne (Victoria), Australië
2020
1
e in 1e etappe Tour of Antalya, Turkije
2020
2e in Tallinna rahvasoit,
(Tallinn)
, Tallinn (Harjumaa), Estland
2020
4e in 2e etappe Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Banská Bystrica (Banska Bystrica), Slowakije
2020
8e in 4e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Ejea de los Caballeros (Aragon), Spanje
2020
11e in 18e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Madrid (Madrid), Spanje
2021
2021
1
e in 3e etappe Istrian Spring Trophy,
(Jadranska Magistrala)
, Umag (Istarska), Kroatië
2021
7e in GP Izola - Buta Plin - GP Slovenian Istria,
(Izola)
, Slovenië
2021
3e in 2e etappe Tour of Mevlana, Meram (Konya), Turkije
2021
5e in 4e etappe Tour of Mevlana, Meram (Konya), Turkije
2021
2e in 2e etappe Beograd - Banja Luka I, Bijeljina (Republika Srpska), Bosnië en Herzegovina
2021
3e in 3e etappe Beograd - Banja Luka I, Vlasenica (Republika Srpska), Bosnië en Herzegovina
2021
1
e in 4e etappe Beograd - Banja Luka I, Banja Luka (Republika Srpska), Bosnië en Herzegovina
2021
1
e in Eindklassement Beograd - Banja Luka I, Servië
2021
5e in 3e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Tata (Komarom-Esztergom), Hongarije
2021
4e in 1e etappe Rhône-Alpes Isère Tour, Charvieu (Rhone-Alpes), Frankrijk
2021
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland, Estland
2021
1
e in 3e etappe Tour of Bulgaria, Sliven (Sliven), Bulgarije
2021
5e in Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra,
(Polkowice - Wrocław)
, Polen
2021
6e in Eindklassement Baltic Chain Tour, Onbekend
2022
2022
10e in 1e etappe Tour of Oman, Muscat (Masqat), Oman
2022
6e in 2e etappe Tour of Oman, Sohar (Al Batinah), Oman
2022
6e in 3e etappe International Presidency Turkey Tour, Karsiyaka (Izmir), Turkije
2022
10e in 4e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Aire-sur-la-Lys (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2022
5e in 1e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2022
8e in Eindklassement Tour of Estonia, Estland
2022
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland, Kuldiga (Kuldigas), Letland
2022
2e in Sangaste Valgete Teede Rattaralli,
(Lossiküla)
, Estland
2022
8e in Eindklassement Baltic Chain Tour, Onbekend
2023
2023
6e in GP Adria Mobil, Slovenië
2023
5e in 1e etappe Beograd - Banja Luka I, Bijelina (Serbia proper), Servië
2023
5e in 3e etappe Tour of Hellas,
(Tour of Greece)
, Kalamáta (Messinia), Griekenland
2023
7e in Fyen Rundt,
(Odense)
, Denemarken
2023
3e in 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Skierniewice ( Łódzkie), Polen
2023
5e in NatWest Island Games, Op de weg, Elite, Guernsey , Guernsey
2023
1
e in 5e etappe Tour de Poyang Lake, Jian (Jiangxi), China
2023
1
e in 1e etappe Tour of Tea Horse, China
2023
3e in 3e etappe Tour of Tea Horse, China
2023
2e in 5e etappe Tour of Tea Horse, China
2023
3e in Eindklassement Tour of Tea Horse, China
2023
2e in 1e etappe Tour of Yellow River, China
2023
3e in 2e etappe Tour of Yellow River, China
2023
3e in Eindklassement Tour of Yellow River, China
Ploegen
2012
CR4C Roanne (Frankrijk)
2013
Amore & Vita (Oekraïne)
2014
Team Probikeshop - Saint Etienne Loire (Frankrijk)
2014
Amore & Vita - SMP (Oekraïne) vanaf 01-08 (Stagiair)
2015
Team Pro Immo Nicolas Roux (Frankrijk)
2016
Cyling Academy Team (Israël)
2017
Israel Cycling Academy (Israël)
2018
Israel Cycling Academy (Israël)
2019
Israel Cycling Academy (Israël)
2020
Israel - Vini Fantini (Israël)
2021
Mazowize - Bakoma - Strabag - Hurom (Polen)
2022
Burgos - BH (Spanje)
2023
ATT Investments (Tsjechië)
de Wielersite ranking
Plaats: 669
Punten: 435.00
Rondes
34%
Details:
20-05-2012
Jurmala
Eendagswedstrijden
2.00
Close
Fotoalbum Mihkel Räim
Foto: © CR4C Roanne
2012
Foto: © Amore & Vita Pro Cycling Team
2013
Foto: © Team Pro Immo Nicolas Roux
2015
Foto: Courtesy Israel Cycling Academy
2017
Foto: © Israel Cycling Academy
2018
Foto: © Israel Cycling Academy
2019
Foto: © Israel - Vini Fantini
2020
Foto: © Burgos - BH
2022
Foto: © ATT Investments
2023
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close