Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Chris Walker
Voornaam: Chris
Achternaam: Walker
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 59 jaar
Geboortedatum: 26-03-1965
Geboorteplaats:
Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
Voornaam: Chris
Achternaam: Walker
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 59 jaar
Geboortedatum: 26-03-1965
Geboorteplaats:
Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Familiebanden
Professional 1987-1999
is de vader van
Jessie Walker
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1981
1981
1
e in Division Championship North Midlands,Road,Juniors, Great Britain,
(Sheffield, Junioren)
, Doncaster (South Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Stannington Junior Road Race,
(Sheffield, Junioren)
, Stannington (Sheffield), Groot-Brittannië
1981
1
e in Eindklassement North Midlands Road Race League,
(Sheffield)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1982
1982
1
e in Sheffield Norfolk Park Junior Criterium,
(Sheffield, Junioren)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1982
1
e in West Common Junior Road Race,
(Lincoln, Junioren)
, Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1982
5e in Wolverhampton Wheelers Junior Road Race,
(Wolverhampton, Junioren)
, Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1982
1
e in Cleveland Wheelers - Stokesley Junior Classic,
(Stokesley, Junioren)
, Stokesley (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1982
3e in Viking Trophy,
(Isle of Man)
, Douglas , Isle of Man
1982
1
e in Universal Contractors Junior Classic,
(Wickersley, Junioren)
, Thurcroft (Rotherham), Groot-Brittannië
1982
1
e in deel c Harrogate Cycling Festival Junior Road Race,
(Harrogate, Junioren)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in 2e etappe Kenilworth Castle Wheelers - Classic Junior Two Day,
(Kenilworth, Junioren)
, Leek Wootton (Warwickshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in 1e etappe Kenilworth Castle Wheelers - Classic Junior Two Day,
(Kenilworth, Junioren)
, Leek Wootton (Warwickshire), Groot-Brittannië
+
Robert Kennison
+
Wayne Bennington
+
Nick Barnes
1982
4e in Eindklassement Kenilworth Castle Wheelers - Classic Junior Two Day,
(Kenilworth, Junioren)
, Leek Wootton (Warwickshire), Groot-Brittannië
1982
3e in Tour of Mid - Essex,
(Boreham, Junioren)
, Billericay (Essex), Groot-Brittannië
1982
1
e in Halifax Imperial Wheelers Junior Road Race,
(Ripponden, Junioren)
, Ripponden (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Whitby Regatta Junior Road Race,
(Whitby, Junioren)
, Whitby (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1982
2e in Tour de Bumpsteads Junior Road Race,
(Haverhill, Junioren)
, Haverhill (Suffolk), Groot-Brittannië
1982
1
e in Puntenklassement Peter Buckley Memorial Trophy Junior Road Series,
(Buxton, Junioren)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Division Championship North Midlands,Road,Juniors, Great Britain,
(Sheffield, Junioren)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1982
1
e in Don Valley C.C.A. - Brookhouse Hill Climb,
(Derbyshire)
, Derbyshire (Derbyshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Withington Wheelers - Peaslows Hill Climb,
(Chapel en le Frith, Chrono)
, Chapel en le Frith (Derbyshire), Groot-Brittannië
1982
2e in B.C.F. North Midlands Division - Monsal Head Hill Climb,
(Taddington)
, Taddington (Derbyshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Nunbrook Deep Lane Hill Climb,
(Huddersfield, Chrono)
, Huddersfield (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in East Midlands Holly Lane Ambergate Hill Climb,
(Belper)
, Belper (Derbyshire), Groot-Brittannië
1982
2e in Matlock C.C. - George Highton Memorial, Riber Hill Climb,
(Matlock)
, Matlock (Derbyshire), Groot-Brittannië
1983
1983
3e in National Clarion Road Race,
(Skegness)
, Whitby (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in World Coal Carrying Championships Criterium,
(Wakefield)
, Ossett (Wakefield), Groot-Brittannië
1983
1
e in Jim Watts Signwriters Spring Classic,
(Market Harborough)
, Market Harborough (Leicestershire), Groot-Brittannië
1983
1
e in South Lancashire R.C. Road Race,
(Cheshire)
, Peak Forest (Derbyshire), Groot-Brittannië
1983
2e in Ronde Anglia Junior Road Race,
(Sudbury)
, Sudbury (Suffolk), Groot-Brittannië
1983
1
e in 1e etappe Skeltons Bakery Two Day,
(Hull)
, Swanland (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
3e in 3e etappe Skeltons Bakery Two Day,
(Hull)
, Swanland (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Eindklassement Skeltons Bakery Two Day,
(Hull)
, Swanland (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Otley Road Race,
(Otley (d))
, Otley (Leeds), Groot-Brittannië
1983
2e in 1e etappe Tour of the Kingdom,
(Fife)
, Glenrothes (Fife), Groot-Brittannië
1983
3e in 2e etappe Tour of the Kingdom,
(Fife)
, Glenrothes (Fife), Groot-Brittannië
1983
2e in Eindklassement Tour of the Kingdom,
(Fife)
, Leven (Fife), Groot-Brittannië
1983
1
e in Bergklassement Tour of the Kingdom,
(Fife)
, Leven (Fife), Groot-Brittannië
1983
2e in Micky Ayliffe Memorial Trophy Team Time Trial,
(Sussex)
, Staplefield (West Sussex), Groot-Brittannië
1983
3e in deel b Harrogate Cycling Festival Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
2e in Bergklassement Scottish Health Race,
(Health Cycle Race)
, Edinburgh (Edinburgh, City of), Groot-Brittannië
1983
1
e in Charlie Viner Memorial Junior Road Race,
(Wellesbourne, Junioren)
, Wellesbourne (Warwickshire), Groot-Brittannië
1983
5e in Whitby Regatta - Geoff Walker Electrical, Elite, Road Race,
(Whitby)
, Whitby (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Whitehead & Wood Junior Classic,
(Bashall Eaves, Junioren)
, Holcombe (Bury), Groot-Brittannië
1983
3e in Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië
1983
4e in Tour of the Peak,
(Buxton)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1983
6e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Tour of North Humberside Junior Road Race,
(Beverley, Junioren)
, Beverley (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Puntenklassement Peter Buckley Memorial Trophy Junior Road Series,
(Buxton, Junioren)
, Beverley (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
7e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren, Wanganui (Auckland), Nieuw-Zeeland
1983
1
e in Eindklassement North Midlands Road Race League,
(Sheffield)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1984
1984
1
e in Midland Grand Prix,
(Coventry)
, Penn Street (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1984
6e in Eindklassement Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1984
1
e in deel c Great Yorkshire Showground Circuit Criterium,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1984
1
e in deel a Carlisle Great Fair Weekend Criterium,
(Carlisle)
, Carlisle (Cumbria), Groot-Brittannië
1984
1
e in deel b Carlisle Great Fair Weekend Criterium,
(Carlisle)
, Carlisle (Cumbria), Groot-Brittannië
1984
1
e in 11e etappe Commonwealth Bank Cycle Classic - Brisbane-Sydney Stage Race,
(Sydney)
, Stockton (New South Wales), Australië
1984
7e in Great Blue Mountains Road Race,
(Penrith)
, Katoomba (New South Wales), Australië
1985
1985
2e in 1e etappe Lancashire Enterprises Tour Four Day,
(Lancashire)
, Lancaster (Lancashire), Groot-Brittannië
1985
4e in Eindklassement Lancashire Enterprises Tour Four Day,
(Lancashire)
, Leyland (Lancashire), Groot-Brittannië
1985
1
e in Sheffield Norfolk Park Criterium,
(Sheffield, Criterium)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1985
3e in 2e etappe Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race,
(Harrogate)
, Summer Bridge (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1986
1986
3e in Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië, Matlock (Derbyshire), Groot-Brittannië
1987
1987
1
e in 2e etappe GP Cycle Race Leeds, Groot-Brittannië
1987
2e in Eindklassement GP Cycle Race Leeds, Groot-Brittannië
1987
1
e in Hartlepool Elite, Criterium,
(Hartlepool, Criterium)
, Hartlepool (Durham), Groot-Brittannië
1987
1
e in Heineken Grand Prix, Elite, Road Race,
(Hull (d))
, Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1987
2e in Walsall (a), Walsall (Walsall), Groot-Brittannië
1987
1
e in Glossop Grand Prix,
(Glossop (a))
, Glossop (Derbyshire), Groot-Brittannië
1987
2e in Wales Open Criterium,
(Abergavenny, Criterium)
, Abergavenny (Monmouthshire), Groot-Brittannië
1987
1
e in Sprintklassement Tour of Britain, London (Greater London), Groot-Brittannië
1988
1988
1
e in Charles Wells Brewery, Elite, Criterium,
(Bedford, Criterium)
, Bedford (Bedfordshire), Groot-Brittannië
1988
1
e in Chesterfield, Chesterfield (Derbyshire), Groot-Brittannië
1988
1
e in Eastbourne - London, London (Greater London), Groot-Brittannië
1988
1
e in Harrogate (d), Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1988
1
e in Leek (a), Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1988
2e in Lincoln (b), Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1989
1989
3e in Derbyshire, Criterium, Derbyshire (Derbyshire), Groot-Brittannië
1989
2e in Newport Nocturne,
(Newport, Criterium)
, Newport (Newport), Groot-Brittannië
1989
1
e in Northampton, Northampton (Massachusetts), Verenigde Staten
1989
1
e in Nottingham Grand Prix Elite, Criterium,
(Nottingham, Criterium)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1989
2e in 5e etappe deel b Ronde van Murcia,
(Vuelta a Murcia)
, Molina de Segura (Murcia), Spanje
1990
1990
1
e in 1e etappe Tour of Lancashire, Groot-Brittannië
1990
1
e in Cardiff City Centre, Elite, Criterium,
(Cardiff)
, Cardiff (Cardiff), Groot-Brittannië
1990
1
e in Harworth, Harworth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1990
1
e in Leeds Elite, Criterium,
(Leeds)
, Leeds (Leeds), Groot-Brittannië
1990
1
e in Marple Carnival Charity Kermesse,
(Marple)
, Marple (Stockport), Groot-Brittannië
1990
1
e in 1e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Plymouth (Plymouth), Groot-Brittannië
1990
1
e in New Mills Road Race,
(New Mills)
, New Mills (Derbyshire), Groot-Brittannië
1990
1
e in Newcastle, Elite, Criterium,
(Newcastle, Criterium)
, Newcastle (Newcastle upon Tyne), Groot-Brittannië
1990
1
e in # 1,
(Northampton, Cyclocross)
, Northampton (Massachusetts), Verenigde Staten
1990
1
e in 5e etappe Tour of Lancashire, Groot-Brittannië
1990
1
e in 1e etappe Tour of Wales, Groot-Brittannië
1990
1
e in Eindklassement Tour of Wales, Groot-Brittannië
1990
1
e in Westminster, Westminster (Westminster), Groot-Brittannië
1990
1
e in Sheffield Grand Prix,
(Sheffield)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1991
1991
3e in 1e etappe deel b Tour of Britain,
(Milk Race)
, Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1991
1
e in 1e etappe deel a Tour of Britain,
(Milk Race)
, Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1991
2e in 2e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1991
3e in 4e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Bury Saint Edmunds (Norfolk), Groot-Brittannië
1991
1
e in 8e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Swansea (Swansea), Groot-Brittannië
1991
1
e in 10e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1991
3e in 11e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Leeds (Leeds), Groot-Brittannië
1991
3e in 12e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
1991
3e in Cambridge, Cambridge (Cambridgeshire), Groot-Brittannië
1991
1
e in Eindklassement Dun Laoghaire Three Day,
(Dún Laoghaire (b))
, Dún Laoghaire (Dublin), Ierland
1991
1
e in City of Edinburgh Spring Grand Prix,
(Edinburgh)
, Edinburgh (Edinburgh, City of), Groot-Brittannië
1991
3e in Leeds Elite, Criterium,
(Leeds)
, Leeds (Leeds), Groot-Brittannië
1991
1
e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Groot-Brittannië
1991
1
e in Newcastle, Elite, Criterium,
(Newcastle, Criterium)
, Newcastle (Newcastle upon Tyne), Groot-Brittannië
1991
1
e in Northampton, Northampton (Massachusetts), Verenigde Staten
1991
1
e in Portsmouth, Portsmouth (Hampshire), Groot-Brittannië
1991
2e in Scottish Provident,
(Salisbury)
, Salisbury (Wiltshire), Groot-Brittannië
1991
1
e in Snarestone, Snarestone (Leicestershire), Groot-Brittannië
1991
1
e in 6e etappe Tour du Vaucluse, Frankrijk
1991
1
e in 3e etappe Tour of Lancashire, Groot-Brittannië
1991
1
e in 1e etappe Wielerweek van Lombardije,
(Settimana Ciclistica Lombarda)
, Italië
1991
1
e in 4e etappe Wielerweek van Lombardije,
(Settimana Ciclistica Lombarda)
, Villa d'Alme (Lombardia), Italië
1991
1
e in 5e etappe Wielerweek van Lombardije,
(Settimana Ciclistica Lombarda)
, Gallarate (Lombardia), Italië
1991
1
e in 7e etappe Wielerweek van Lombardije,
(Settimana Ciclistica Lombarda)
, Italië
1991
3e in Sheffield Grand Prix,
(Sheffield)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1991
3e in Wales Open Criterium,
(Abergavenny, Criterium)
, Abergavenny (Monmouthshire), Groot-Brittannië
1992
1992
3e in Wales Open Criterium,
(Abergavenny, Criterium)
, Abergavenny (Monmouthshire), Groot-Brittannië
1992
1
e in City of Edinburgh Spring Grand Prix,
(Edinburgh)
, Edinburgh (Edinburgh, City of), Groot-Brittannië
1992
1
e in Leeds Elite, Criterium,
(Leeds)
, Leeds (Leeds), Groot-Brittannië
1992
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië
1994
1994
1
e in 2e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1994
1
e in Yarborough, Criterium, Yarborough (Greater London), Groot-Brittannië
1994
1
e in Lincoln Grand Prix,
(Lincoln)
, Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1994
1
e in Aberdeen (a), Aberdeen (Aberdeenshire), Groot-Brittannië
1995
1995
1
e in Simplex Carlton, Elite, Road Race,
(Apperknowle)
, Apperknowle , Groot-Brittannië
1995
1
e in Simplex Carlton, Elite, Road Race,
(Apperknowle)
, Apperknowle , Groot-Brittannië
1995
2e in Bolton, Bolton (Bolton), Groot-Brittannië
1995
1
e in Melton, Melton (Suffolk), Groot-Brittannië
1995
1
e in Melton (a), Melton (Suffolk), Groot-Brittannië
1995
1
e in Port Erin, , Groot-Brittannië
1995
2e in Rochester, Elite, Criterium,
(Rochester)
, Rochester (Medway), Groot-Brittannië
1995
1
e in Sky TV-Series, Groot-Brittannië
1995
1
e in York, York (York), Groot-Brittannië
1995
2e in Manx International,
(Douglas, Amateurs)
, Douglas , Isle of Man
1995
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Isle of Man
1995
1
e in Rochester Civic Week, Elite, Road Race,
(Rochester)
, Rochester (Medway), Groot-Brittannië
1996
1996
1
e in Simplex Carlton, Elite, Road Race,
(Apperknowle)
, Apperknowle , Groot-Brittannië
1996
1
e in Harrogate (d), Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1996
1
e in North Mids Road Race,
(Nottingham (e))
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1996
1
e in Port Talbot (c), Port Talbot (Neath Port Talbot), Groot-Brittannië
1996
1
e in Rochester Civic Week, Elite, Road Race,
(Rochester)
, Rochester (Medway), Groot-Brittannië
1996
3e in 1e etappe Aberdeen (a), Aberdeen (Aberdeenshire), Groot-Brittannië
1997
1997
1
e in Harworth, Harworth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1997
2e in Lincoln Grand Prix,
(Lincoln)
, Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1998
1998
1
e in Simplex Carlton, Elite, Road Race,
(Apperknowle)
, Apperknowle , Groot-Brittannië
1998
1
e in Havant International Grand Prix,
(Havant)
, Havant (Hampshire), Groot-Brittannië
1998
1
e in Hertford (b), Hertford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1998
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië
1998
1
e in 2e etappe Silver Spoon Two Day,
(Nottingham (f))
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1998
2e in Eindklassement Silver Spoon Two Day,
(Nottingham (f))
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1998
3e in Eindklassement Red Funnel Services Two Day,
(Southampton)
, Southampton (Southampton), Groot-Brittannië
1998
1
e in 1e etappe Tamworth, Tamworth (Staffordshire), Groot-Brittannië
1998
1
e in 3e etappe Tamworth, Tamworth (Staffordshire), Groot-Brittannië
1998
1
e in West Hallam, West Hallam (Derbyshire), Groot-Brittannië
1998
10e in Proloog Tour of Britain, Stirling (Stirling), Groot-Brittannië
1998
6e in 2e etappe Tour of Britain, York (York), Groot-Brittannië
1998
7e in 3e etappe Tour of Britain, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1998
8e in 4e etappe Tour of Britain, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1998
2e in Tom Simpson Memorial Grand Prix, Elite, Race,
(Harworth)
, Harworth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1999
1999
1
e in Brough, Brough (Cumbria), Groot-Brittannië
1999
1
e in Bury, Bury (Bury), Groot-Brittannië
1999
1
e in 1e etappe East Riding Two Day, Groot-Brittannië
1999
1
e in 2e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1999
1
e in 4e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1999
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië
1999
1
e in Otley, Criterium, Otley (Leeds), Groot-Brittannië
1999
1
e in West Hallam, West Hallam (Derbyshire), Groot-Brittannië
1999
1
e in Grand Prix of Essex,
(Halstead)
, Halstead (Essex), Groot-Brittannië
1999
1
e in Archer Grand Prix,
(London)
, High Wycombe (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1999
3e in Proloog Tour of Slovenia, Slovenië
2000
2000
1
e in 3e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
2000
1
e in 4e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
Ploegen
1987
Watertech - Dawes (Groot-Brittannië)
1988
Raleigh - Banana (Groot-Brittannië)
1989
Raleigh - Banana (Groot-Brittannië)
1990
Banana - Falcon Cycles (Groot-Brittannië)
1991
Banana - Falcon (Groot-Brittannië)
1992
Subaru - Montgomery (Verenigde Staten)
1993
IME - Healthshare (Verenigde Staten)
1994
Lex - Townsend Cycles (Groot-Brittannië)
1995
Peugeot Cycles (Groot-Brittannië) vanaf 01-04
1996
Gill Airways - Peugeot (Groot-Brittannië)
1998
Brite (Groot-Brittannië)
1999
Linda McCartney On Tour (Groot-Brittannië)
2016
Dulwich Paragon (Groot-Brittannië)
Fotoalbum Chris Walker
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1988
Foto: © Unknown
1991
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1992
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1998
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1999
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close