Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Francesco Lamon
Voornaam: Francesco
Achternaam: Lamon
Nationaliteit: Italië
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 05-02-1994
Geboorteplaats:
Mirano (Veneto), Italië
Voornaam: Francesco
Achternaam: Lamon
Nationaliteit: Italië
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 05-02-1994
Geboorteplaats:
Mirano (Veneto), Italië
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2011
2011
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Italië, Italië
2011
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Italië, Italië
2013
2013
3e in Aguascalientes, Ploegenachtervolging, Aguascalientes (Aguascalientes), Mexico
2013
1
e in Copa Internacional de Pista,
(Mexico City, Ploegenachtervolging (a))
, Mexico City (Distrito Federal), Mexico
+
Matteo Alban
+
Alex Buttazzoni
+
Riccardo Donato
2014
2014
2e in Medaglia Oro Nino Ronco,
(Ornago)
, Ornago (Lombardia), Italië
2014
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië, Italië
2015
2015
1
e in Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela,
(Brugnera)
, Brugnera (Friuli-Venezia Giulia), Italië
2015
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23, Onbekend
2016
2016
4e in Popolarissima di Treviso,
(Treviso (a))
, Treviso (Veneto), Italië
2016
2e in Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes,
(Castelfidardo)
, Castelfidardo (Marche), Italië
2016
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Onbekend
2016
2e in Fiorenzuola d Arda, Puntenkoers, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
2016
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
2016
2e in Apeldoorn, Ploegkoers, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2016
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië, Italië
2016
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië, Italië
2016
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Italië, Italië
2017
2017
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
2017
4e in Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela,
(Brugnera)
, Brugnera (Friuli-Venezia Giulia), Italië
2017
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
2017
1
e in deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Pruszkowo (Mazowieckie), Polen
+
Liam Bertazzo
+
Simone Consonni
+
Filippo Ganna
2017
2e in deel 4 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite, Santiago (Region Metropolitana), Chili
2018
2018
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
2018
4e in Vicenza - Bionde, Italië
2018
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
+
Filippo Ganna
+
Elia Viviani
+
Michele Scartezzini
+
Liam Bertazzo
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Italië, Italië
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië, Italië
+
Michele Scartezzini
2018
3e in deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Saint-Quentin-en-Yvelines (Ile-de-France), Frankrijk
2019
2019
1
e in deel 6 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Hong Kong , Hongkong
+
Liam Bertazzo
+
Filippo Ganna
+
Davide Plebani
2019
2e in Europese Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
2019
2e in Europese Spelen, Baan, 1 km, Elite, Minsk (Minsk), Belarus
2019
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
+
Michele Scartezzini
2019
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2019
3e in deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Minsk (Minsk), Belarus
2019
2e in deel 2 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Glasgow City (Glasgow City), Groot-Brittannië
2019
3e in deel 2 Wereldbeker, Baan, Omnium, Elite, Onbekend
2019
3e in deel 4 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite, Cambridge (Northland), Nieuw-Zeeland
2020
2020
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Berlin (Berlin), Duitsland
2020
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Italië, Italië
2020
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië, Ascoli Piceno (Marche), Italië
2020
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
2020
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Plovdiv (Plovdiv), Bulgarije
2021
2021
1
e in Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tokyo (Tokyo), Japan
+
Simone Consonni
+
Filippo Ganna
+
Jonathan Milan
2021
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Italië, Dalmine (Lombardia), Italië
2021
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
+
Liam Bertazzo
+
Filippo Ganna
+
Jonathan Milan
+
Simone Consonni
2022
2022
1
e in deel 3 Nations’ Cup, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Cali (Valle del Cauca), Colombia
+
Michele Scartezzini
+
Liam Bertazzo
+
Jonathan Milan
+
Davide Plebani
2022
1
e in deel 3 Nations’ Cup, Baan, Ploegkoers, Elite, Cali (Valle del Cauca), Colombia
+
Michele Scartezzini
2022
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Italië, San Francesco al Campo (Piemonte), Italië
2022
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië, San Francesco al Campo (Piemonte), Italië
2022
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Saint-Quentin-en-Yvelines (Ile-de-France), Frankrijk
2023
2023
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Grenchen (Solothurn), Zwitserland
+
Filippo Ganna
+
Jonathan Milan
+
Manlio Moro
+
Simone Consonni
2023
5e in Popolarissima di Treviso,
(Treviso (a))
, Italië
2023
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Italië, Italië
2023
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Italië, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
2023
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Italië, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
2023
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
+
Davide Boscaro
+
Michele Scartezzini
+
Elia Viviani
2023
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
+
Michele Scartezzini
2023
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
2024
2024
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2024
3e in Spinneys92 Challenge,
(Dubai, Criterium)
, Verenigde Arabische Emiraten
Ploegen
2013
Team Colpack (Italië)
2014
Team Colpack (Italië)
2015
Team Colpack (Italië)
2016
Colpack - Astro - Ambrogio (Italië)
2017
Colpack - Marchiol (Italië)
2018
Colpack - Marchiol (Italië)
2020
Biesse - Arvedi (Italië)
Memo(s)
francesco lamon
Fotoalbum Francesco Lamon
Foto: Courtesy francesco lamon
2011
Foto: Courtesy francesco lamon
2011
Foto: Courtesy francesco lamon
2011
Foto: Courtesy francesco lamon
2013
Foto: © Team Colpack
2014
Foto: © Team Colpack
2015
Foto: © Colpack
2016
Foto: © Colpack - Marchiol
2018
Foto: © Biesse - Arvedi
2020
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close