Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Maksym Averin
Voornaam: Maksym
Achternaam: Averin
Nationaliteit: Oekraïne
Geslacht:
Leeftijd: 38 jaar
Geboortedatum: 28-11-1985
Geboorteplaats:
Lvov (L'vivs'ka Oblast'), Oekraïne
Voornaam: Maksym
Achternaam: Averin
Nationaliteit: Oekraïne
Geslacht:
Leeftijd: 38 jaar
Geboortedatum: 28-11-1985
Geboorteplaats:
Lvov (L'vivs'ka Oblast'), Oekraïne
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Familiebanden
Professional 2004 + 2012-2017
is een zoon van
Aleksandr Averin
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2002
2002
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Büttgen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2006
2006
2e in GP Chianti Colline d'Elsa, Italië
2006
3e in Coppa Mobilio Ponsacco - Cronometro,
(Ponsacco, Chrono)
, Ponsacco (Toscana), Italië
2007
2007
7e in Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo,
(Sovizzo)
, Sovizzo (Veneto), Italië
2007
2e in Giro delle Due Province Marciana,
(Marciana)
, Marciana (Toscana), Italië
2007
3e in GP Industria del Cuoio e delle Pelli,
(Santa Croce sull' Arno)
, Santa Croce sull' Arno (Toscana), Italië
2007
1
e in Coppa Mobilio Ponsacco - Cronometro,
(Ponsacco, Chrono)
, Ponsacco (Toscana), Italië
2008
2008
2e in Coppa Giulio Burci,
(Poggio a Caiano (a))
, Poggio a Caiano (Toscana), Italië
2008
2e in Coppa Lanciotto Ballerini,
(Campi Bisenzio (a))
, Campi Bisenzio (Toscana), Italië
2008
3e in Trofeo Matteotti,
(Pescara, Elite/U23)
, Pescara (Abruzzi), Italië
2008
5e in GP Industria del Cuoio e delle Pelli,
(Santa Croce sull' Arno)
, Santa Croce sull' Arno (Toscana), Italië
2009
2009
1
e in Coppa Messapica,
(Ceglie Messapico)
, Ceglie Messapico (Puglia), Italië
2009
1
e in Medaglia d'Oro Pietro Palmieri, Trofeo Città di Bevagna,
(Bevagna)
, Bevagna (Umbria), Italië
2009
3e in Circuito di Cesa, Trofeo S. Lucia,
(Cesa)
, Cesa (Campania), Italië
2010
2010
3e in La Torre,
(Fucecchio (a))
, Fucecchio (Toscana), Italië
2010
3e in GP Pretola,
(Pretola)
, Pretola (Umbria), Italië
2010
1
e in Trofeo Alta Valle Del Tevere,
(Città di Castello)
, Città di Castello (Umbria), Italië
2010
3e in Trofeo Lindo e Sano,
(Palazzolo Milanese)
, Palazzolo Milanese (Lombardia), Italië
2010
2e in Coppa Colli Briantei Internazionale, U23, Italië
2010
3e in Freccia dei Vini,
(Vigevano)
, Vigevano (Lombardia), Italië
2010
3e in Vigevano (a), Vigevano (Lombardia), Italië
2010
1
e in Circuito Valle del Resco,
(Reggello, Elite/U23)
, Reggello (Toscana), Italië
2010
3e in GP Polverini Arredamenti,
(Levane)
, Levane (Toscana), Italië
2010
1
e in Coppa Messapica,
(Ceglie Messapico)
, Ceglie Messapico (Puglia), Italië
2010
3e in Trofeo Sportivi Magnaghesi,
(Magnago)
, Magnago (Lombardia), Italië
2010
3e in Coppa d'Inverno,
(Biassono)
, Biassono (Lombardia), Italië
2011
2011
4e in Giro del Mendrisiotto,
(Mendrisio (a))
, Mendrisio (Ticino), Zwitserland
2011
2e in Trofeo Edil C,
(Collecchio (a))
, Collecchio (Emilia-Romagna), Italië
2011
10e in Circuito del Porto - Trofeo Arvedi,
(Cremona (a))
, Cremona (Lombardia), Italië
2011
5e in 2e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia, Pordenone (Friuli-Venezia Giulia), Italië
2011
5e in 4e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia, Osoppo (Friuli-Venezia Giulia), Italië
2011
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oekraïne, Kiev (Kyyiv), Oekraïne
2011
3e in Coppa della Pace,
(Sant'Ermete)
, Sant'Ermete (Liguria), Italië
2011
8e in 1e etappe Tour of Qinghai Lake, Xining (Qinghai), China
2011
6e in 3e etappe Tour of Qinghai Lake, China
2011
8e in 4e etappe Tour of Qinghai Lake, Xihaizhen (Qinghai), China
2011
5e in 8e etappe Tour of Qinghai Lake, China
2011
10e in 9e etappe Tour of Qinghai Lake, China
2012
2012
5e in 2e etappe Ronde van Japan,
(Tour of Japan)
, Mino (Gifu), Japan
2012
3e in 6e etappe Ronde van Japan,
(Tour of Japan)
, Tokio (Tokyo), Japan
2012
3e in Proloog Tour de Kumano, Japan
2012
4e in 4e etappe Tour of Qinghai Lake, China
2012
9e in 5e etappe Tour of Qinghai Lake, Xihaizhen (Qinghai), China
2012
3e in 6e etappe Tour of Qinghai Lake, Mole (Fujian), China
2012
9e in 10e etappe Tour of Qinghai Lake, China
2012
9e in 12e etappe Tour of Qinghai Lake, China
2012
11e in Eindklassement Tour of Qinghai Lake, China
2013
2013
2e in 1e etappe Tour de Azerbaijan, Baku (Baki), Azerbeidzjan
2013
5e in 3e etappe Tour de Azerbaijan, Azerbeidzjan
2013
4e in Auffahrtskriterium Diessenhofen,
(Diessenhofen)
, Diessenhofen (Thurgau), Zwitserland
2013
4e in 4e etappe Tour of Qinghai Lake, Tianjun (Qinghai), China
2013
9e in 5e etappe Tour of Qinghai Lake, Xihaizhen (Qinghai), China
2013
9e in 8e etappe Tour of Qinghai Lake, Zhangye (Gansu), China
2013
8e in 9e etappe Tour of Qinghai Lake, Zhangye (Gansu), China
2013
9e in 11e etappe Tour of Qinghai Lake, Yinchuan (Ningxia), China
2013
5e in 13e etappe Tour of Qinghai Lake, China
2013
6e in 3e etappe Tour of China I, Pengzhou (Fujian), China
2013
1
e in 4e etappe Tour of China I, Dujiangyan Shi (Sichuan), China
2013
6e in 1e etappe Tour of China II, Changsha (Hainan), China
2013
6e in 5e etappe Tour of Hainan, Sanya (Hainan), China
2013
6e in 6e etappe Tour of Hainan, Wuzhishan (Hainan), China
2013
5e in 8e etappe Tour of Hainan, Danzhou (Hainan), China
2014
2014
1
e in Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1,
(Porec)
, Porec (Istarska), Kroatië
2014
5e in 1e etappe Circuit des Ardennes, Vouziers (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2014
5e in 2e etappe Tour de Bretagne, Mauron (Bretagne), Frankrijk
2014
4e in 1e etappe Tour de Azerbaijan, Sumqayit (Sumqayit), Azerbeidzjan
2014
5e in 1e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2014
2e in 3e etappe Tour of Hainan, Qionghai (Hainan), China
2014
9e in 1e etappe Tour of Taihu Lake, Wuxi Binhu (Jiangsu), China
2014
5e in 4e etappe Tour of Taihu Lake, Chongming (Shanghai), China
2014
7e in 5e etappe Tour of Taihu Lake, Zhangjiagang (Jiangsu), China
2014
6e in 1e etappe Tour of Fuzhou, Fuzhou (Jiangxi), China
2015
2015
10e in GP Laguna,
(Plava Laguna)
, Plava Laguna (Istarska), Kroatië
2015
5e in GP Izola - Buta Plin - GP Slovenian Istria,
(Izola)
, Izola (Bohinj), Slovenië
2015
2e in Trofej Umag,
(Umag Komunela)
, Umag Komunela (Istarska), Kroatië
2015
3e in Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1,
(Porec)
, Porec (Istarska), Kroatië
2015
5e in 2e etappe Tour de Bretagne, Melrand (Bretagne), Frankrijk
2015
3e in 1e etappe Tour de Azerbaijan, Sumqayit (Sumqayit), Azerbeidzjan
2015
5e in 2e etappe Tour de Azerbaijan, Ismayilli (Ismayilli), Azerbeidzjan
2015
7e in Eindklassement Tour de Azerbaijan, Azerbeidzjan
2015
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan, Azerbeidzjan
2015
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan, Azerbeidzjan
2015
8e in 2e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2015
2e in 1e etappe Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Telgárt (Nitra), Slowakije
2015
1
e in 2e etappe Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Poprad (Presov), Slowakije
2015
8e in 9e etappe Tour of Qinghai Lake, Dingxi (Gansu), China
2015
8e in 11e etappe Tour of Qinghai Lake, Pingliang (Gansu), China
2015
8e in Odessa GP 1,
(Odessa)
, Odessa (Odes'ka Oblast'), Oekraïne
2015
7e in Croatia - Slovenia,
(Ljubljana - Zagreb)
, Novo Mesto (Bohinj), Slovenië
2015
5e in Duo Normand,
(Marigny)
, Marigny (Basse-Normandie), Frankrijk
2016
2016
1
e in 2e etappe Tour de Azerbaijan, Ismayilli (Ismayilli), Azerbeidzjan
2016
4e in 5e etappe Tour de Azerbaijan, Baku (Baki), Azerbeidzjan
2016
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan, Ismayilli (Ismayilli), Azerbeidzjan
2016
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan, Ismayilli (Ismayilli), Azerbeidzjan
2016
4e in 5e etappe Tour of Qinghai Lake, Gangca (Qinghai), China
Ploegen
2004
Lokomotiv (Rusland)
2010
Palazzago - Elledent Rad (Italië)
2012
Amore & Vita (Oekraïne) vanaf 01-04
2013
Atlas Personal - Jakroo (Zwitserland)
2014
Synergy Baku Cycling Project (Azerbeidzjan)
2015
Synergy Baku Cycling Project (Azerbeidzjan)
2016
Synergy Baku Cycling Project (Azerbeidzjan)
2017
Synergy Baku Cycling Project (Azerbeidzjan)
de Wielersite ranking
Plaats: 1224
Punten: 66.00
Rondes
17%
Details:
04-07-2011
3e etappe Tour of Qinghai Lake
Etappes
1.00
Close
Fotoalbum Maksym Averin
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2004
Foto: © Atlas Personal - Jakroo
2013
Foto: Courtesy bakucyclingproject.com
2014
Foto: © Synergy Baku Cycling Project
2015
Foto: Courtesy Guy Dedieu
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close