Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender maart 2021
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 maart
2e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
02 maart
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Fayt-le-Franc
Memorial José Samyn
1.1
Wedstrijd
BEL
Le Samyn (V)
Le Samyn des Dames
1.1WE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
03 maart
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Etappe
KOR
Laigueglia
Trofeo Laigueglia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Umag Komunela
Trofej Umag
1.2
Wedstrijd
CRO
4e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
04 maart
1e etappe Velo Alanya Junior, Junioren
2.1MJ
Etappe
TUR
1e etappe Velo Alanya Junior, Junioren (V)
2.1WJ
Etappe
TUR
5e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
05 maart
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Etappe
KOR
1e etappe King's Cup 1
NE
Individuele tijdrit
THA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Riad
Riyadh Cycling Club March Race
NE
Individuele tijdrit
KSA
2e etappe Velo Alanya Junior, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
TUR
2e etappe Velo Alanya Junior, Junioren (V)
2.1WJ
Individuele tijdrit
TUR
6e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
06 maart
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Alanya
GP Mediterrennean
1.2
Wedstrijd
TUR
Alanya (V)
GP Mediterrennean
1.2
Wedstrijd
TUR
Bamako (c)
Critérium de la Paix
NE
Criterium
MLI
1e etappe Copa Maxgo - Team Minga Bike Skorpion
CC Buches
NE
Etappe
PAR
3e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Criterium
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
San Geminiano - Siena
Monte Paschi Eroica - Strade Bianche
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
San Geminiano - Siena (V)
Strade Bianche
1.WWT
Wedstrijd
ITA
Trincheras, Chrono
NE
Klimtijdrit
VEN
7e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
07 maart
Aguascalientes
NE
Wedstrijd
MEX
Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Wedstrijd
SRI
Alanya
GP Gundogmus
1.2
Wedstrijd
TUR
Alanya (V)
GP Gundogmus
1.2
Wedstrijd
TUR
Apertura Estado de Aragua
NE
Wedstrijd
VEN
2e etappe Copa Maxgo - Team Minga Bike Skorpion
CC Buches
NE
Individuele tijdrit
PAR
Gathaithi
ZuZu VeloNos TT
NE
Individuele tijdrit
KEN
2e etappe King's Cup 1
NE
Etappe
THA
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.HC
Wedstrijd
ITA
Lillers
GP de Lillers
1.2
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Lucca
Memorial Mauro Dinucci
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
1e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Porec
Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1
1.2
Wedstrijd
CRO
Port Louis (b)
Circuit de Champs de Mars
NE
Wedstrijd
MRI
Roeselare
Roeselare Profkoers/Ind. - GP JP Monseré
1.1
Wedstrijd
BEL
Tokyo, Criterium
Meiji Jingu Outer Gardens Satoru Hiroshi
NE
Criterium
JPN
Vienne, U23
Vienne Classic Espoirs
NE
Wedstrijd
FRA
8e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
08 maart
2e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
09 maart
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
Afgelast
3e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
10 maart
1e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.1WE
Etappe
NED
1e etappe Energiewacht Tour, Junioren (V)
Healthy Ageing Tour
2.Ncup
Etappe
NED
Afgelast
4e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
1e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
11 maart
2e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.1WE
Individuele tijdrit
NED
Proloog Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Proloog
CRO
5e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
12 maart
1e etappe Coatepeque
NE
Etappe
GUA
3e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.1WE
Etappe
NED
1e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
1e etappe MZ Tour
NE
Individuele tijdrit
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
6e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
13 maart
Afrikaans Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite
C3
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Coatepeque
NE
Etappe
GUA
1e etappe Grenada Time Trial and Road Race
NE
Individuele tijdrit
GRD
2e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
2e etappe MZ Tour
NE
Etappe
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
7e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Tricombe Spring Fling
NE
Etappe
USA
2e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
14 maart
Asteasu
Aiztondo Klasika
NE
Wedstrijd
ESP
Canelones (a)
Vuelta de Canelones
NE
Wedstrijd
URU
3e etappe Coatepeque
NE
Etappe
GUA
Dominica Season Opener
NE
Wedstrijd
Fubine
Trofeo Fubine Porta del Monferrato
NE
Wedstrijd
ITA
Gladstone
Rice Mountain Classic
NE
Wedstrijd
NZL
2e etappe Grenada Time Trial and Road Race
NE
Etappe
GRD
Hiroshima
West Japan Road Classic
NE
Wedstrijd
JPN
3e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
Kampioenschap van Sabadell, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe MZ Tour
NE
Wedstrijd
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Oetingen (V)
GP Oetingen
1.2
Wedstrijd
BEL
8e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Paris - Troyes
1.2
Wedstrijd
FRA
Pristina - Han I Elezit
NE
Wedstrijd
KOS
5e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
3e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
Vuya, Criterium
NE
Wedstrijd
FJI
15 maart
6e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
16 maart
7e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
17 maart
Nokere
Nokere Koerse
1.HC
Wedstrijd
BEL
Nokere (V)
Nokere Koerse
1.HC/WE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta al Altiplano Marquense
NE
Etappe
GUA
2e etappe Vuelta al Altiplano Marquense
NE
Klimtijdrit
GUA
18 maart
1e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
3e etappe Vuelta al Altiplano Marquense
NE
Etappe
GUA
19 maart
2e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Handzame
Handzame Classic - Bredene-Koksijde Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
4e etappe Vuelta al Altiplano Marquense
NE
Etappe
GUA
20 maart
3e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Christchurch - Akaroa
Le Race
NE
Wedstrijd
NZL
1e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
2e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Etappe
NZL
3e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Etappe
NZL
Milano - San Remo
Milaan - San Remo
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
Olot
Festes del Tura d´Olot - La Garrotxa
NE
Wedstrijd
ESP
Ovidiopol
SCL Winter Race
NE
Wedstrijd
UKR
2e etappe Tour of Saint Louis Omnium
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour of Saint Louis Omnium
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tricombe Spring Fling
NE
Etappe
USA
4e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta al Altiplano Marquense
NE
Etappe
GUA
21 maart
Astillero
Gran Premio San José - Mem. P. Echevarria
NE
Wedstrijd
ESP
Bangalore, Chrono
NE
Wedstrijd
IND
4e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Buxerolles
GP Ville de Buxerolles
NE
Wedstrijd
FRA
Cittiglio (V)
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
1.WWT
Wedstrijd
ITA
Damme, Junioren
Guido Reybrouck Classic
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Afgelast
1e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Wedstrijd
SRB
4e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Etappe
NZL
5e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Etappe
NZL
Florence
Per Sempre Alfredo
1.1
Wedstrijd
ITA
Friars Hill Challenge
Avalanche circuit
NE
Wedstrijd
ANT
Ichtegem (V)
Omloop van de Westhoek - Memorial Stive Vermaut
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Izola
GP Izola - Buta Plin - GP Slovenian Istria
1.2
Wedstrijd
SLO
Laveno Mombello - Cittiglio, Junioren (V)
Trofeo Da Moreno, Piccolo Trofeo Alfredo Binda
1.Ncup
Wedstrijd
ITA
Leonding
Internationales Eröffnungsrennen
NE
Wedstrijd
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Oaxaca (a)
Clásica Benito Juárez
NE
Wedstrijd
MEX
2e etappe Torneo Verano de Bicileo
NE
Etappe
PER
3e etappe Tour of Saint Louis Omnium
NE
Criterium
USA
5e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
22 maart
3e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
23 maart
1e etappe deel a Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
NE
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe Tour du Mali
NE
Etappe
MLI
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
24 maart
Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Tour du Mali
NE
Etappe
MLI
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Proloog Vuelta General Alvear
NE
Proloog
ARG
25 maart
1e etappe Clasica RPC Radio
NE
Etappe
PAN
De Panne - Koksijde (V)
Driedaagse Brugge - De Panne
1.WWT
Wedstrijd
BEL
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
3e etappe Tour du Mali
NE
Etappe
MLI
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
26 maart
2e etappe Clasica RPC Radio
NE
Etappe
PAN
Harelbeke
E3 Prijs Harelbeke
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Kavaja
Kupa 26 Marsi
NE
Wedstrijd
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
4e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
4e etappe Tour du Mali
NE
Etappe
MLI
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
27 maart
3e etappe Clasica RPC Radio
NE
Etappe
PAN
Landivisiau
Landivisiau Prix Gilbert Bousquet
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Luanda
NE
Etappe
ANG
4e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
Saint-Etienne
GP Saint-Etienne Loire
NE
Wedstrijd
FRA
San Juan
GP Clausura de San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
5e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
5e etappe Tour du Mali
NE
Etappe
MLI
3e etappe Tricombe Spring Fling
NE
Etappe
USA
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
6e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
Afgelast
3e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
28 maart
Annemasse - Bellegarde et retour
NE
Wedstrijd
FRA
Bergara (a)
Subida a Gorla
NE
Wedstrijd
ESP
Bishkek
Bishkek City Championship
NE
Individuele tijdrit
KGZ
Campeonato Departemental de Cochabamba Marzo
NE
Wedstrijd
BOL
Cholet
GP Chôlet - Pays de Loire
1.1
Wedstrijd
FRA
4e etappe Clasica RPC Radio
NE
Etappe
PAN
Debrecen
Viktor Balla Memorial
NE
Wedstrijd
HUN
2e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Wedstrijd
SRB
Gent - Ieper
Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23
1.2
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Gent - Wevelgem
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem (V)
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem, Junioren
La Route des Géants
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Gent - Wevelgem, Junioren (V)
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Georgetown
Georgetown - Mahaica - Georgetown
NE
Wedstrijd
GUY
GP Adria Mobil
1.2
Wedstrijd
SLO
GP Ciudad de Rio Tercero
NE
Wedstrijd
ARG
Loveday
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Luanda
NE
Etappe
ANG
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Palermo
Memorial Francesca Alotta
NE
Wedstrijd
ITA
Valenza
GP Citta di Valenza
NE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
7e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
29 maart
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Sri Lanka
NE
Regionaal kampioenschap
SRI
31 maart
Cape Town
Cape Town 109 for 109 Charity Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Dwars door Vlaanderen (V)
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Sharjah
NE
Wedstrijd
UAE
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje