Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 1964
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Birkenhead, Chrono
Britannia Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Goostrey, Chrono
Cheshire Roads Club 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lincoln
Witham Valley Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Liverpool, Chrono
Anfield 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Morecambe, Criterium
Morecambe weekend Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Morecambe, Criterium
Morecambe weekend Criterium
NE
Criterium
GBR
4e etappe Tour of the South West
NE
Etappe
GBR
1e etappe Tour of the South West
NE
Etappe
GBR
5e etappe Tour of the South West
NE
Etappe
GBR
3e etappe Tour of the South West
NE
Etappe
GBR
Winenne (V)
NE
Criterium
BEL
01 mei
Circuit d'Auvergne
Wedstrijd
FRA
7e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
NE
Etappe
FRA
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
Wedstrijd
GER
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
Wedstrijd
BEL
Merchtem, Amateurs (a)
Peisegem Merchtem
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Mantes
NE
Wedstrijd
FRA
6e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
6e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Sint-Lievens-Esse
Wedstrijd
BEL
14e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
Etappe
MAR
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
Wedstrijd
ITA
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Zonhoven (a)
Criterium
BEL
02 mei
Apeldoorn (a)
Ronde van Gelderland
Wedstrijd
NED
Asse, Amateurs
Asse
NE
Wedstrijd
BEL
Gistel, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Hereford
Hereford & District Times Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Hereford
Hereford & District Times Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Köln (a)
Rund um Köln
Wedstrijd
GER
7e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
15e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
Etappe
MAR
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
03 mei
Geetbets, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Hereford
Hereford & District Times Two Day
NE
Etappe
GBR
Impe, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Köln, Amateurs
Rund um Köln
NE
Wedstrijd
GER
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
Wedstrijd
BEL
8e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
16e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
Etappe
MAR
Vinkt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
4e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Wolvertem, Amateurs (a)
Imde
NE
Wedstrijd
BEL
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
Wedstrijd
SUI
04 mei
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
Super Prestige Pernod
BEL
Romershoven, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
05 mei
Meerhout (a)
Criterium
BEL
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
06 mei
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
07 mei
Avelgem
Omloop der 3 Provincies
Wedstrijd
BEL
1e etappe Berlin (m)
Berliner Etappenfahrt
NE
Etappe
GER
Brussel/Bruxelles - Nandrin
Tour du Condroz
Wedstrijd
BEL
Destelbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oordegem, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
08 mei
2e etappe deel b Berlin (m)
Berliner Etappenfahrt
NE
Etappe
GER
2e etappe deel a Berlin (m)
Berliner Etappenfahrt
NE
Individuele tijdrit
GER
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
09 mei
Baal, Nieuwelingen
Baal - Tremelo
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Berlin (m)
Berliner Etappenfahrt
NE
Etappe
GER
Merelbeke
Wedstrijd
BEL
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
Rijssen
Ronde van Overijssel
Wedstrijd
NED
3e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
Vorst - Brussel/Bruxelles
GP Dulieu
Wedstrijd
BEL
10e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
10 mei
4e etappe Berlin (m)
Berliner Etappenfahrt
NE
Etappe
GER
Heestert, Onafhankelijken
Heestert - Doornik - Heestert, Heestert - Tournai - Heestert
NE
Wedstrijd
BEL
Hoofdplaat, Amateurs
NE
Criterium
NED
Kortenberg, Amateurs
Kortenberg
NE
Wedstrijd
BEL
Mont Faron, Chrono
Klimtijdrit
FRA
5e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe deel a Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
Sint-Andries (a)
Wedstrijd
BEL
Sint-Joris-Winge, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.HC
Etappe
ESP
Zonnegem
Wedstrijd
BEL
11 mei
Duras, Amateurs
Duras
NE
Wedstrijd
BEL
Horwich
Circuit of Winter Hill
NE
Wedstrijd
GBR
Koersel
Wedstrijd
BEL
Koersel, Amateurs
Koersel
NE
Wedstrijd
BEL
Raversijde, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
12 mei
Aalbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
13 mei
1e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
14 mei
2e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
15 mei
3e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
16 mei
Bottelare
Wedstrijd
BEL
Genk
Omloop van Limburg
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Nieuwerkerken, Amateurs
Nieuwerkerken-Aalst
NE
Criterium
BEL
4e etappe deel b Ronde van België, Onafhankelijken
Ploegentijdrit
BEL
4e etappe deel a Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
17 mei
Bavikhove
Omloop van het Leiedal
Wedstrijd
BEL
Blandain, Amateurs
Blandain
NE
Wedstrijd
BEL
Ganshoren
Omloop van West-Brabant
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Harelbeke, Criterium, Nieuwelingen
NE
Criterium
BEL
Harelbeke, Nieuwelingen
Harelbeke-Kluisbergen-Harelbeke
NE
Criterium
BEL
Labastide-d'Armagnac
Criterium
FRA
Meldert, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
Wemmel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
18 mei
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Ertvelde, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hansweert, Amateurs
NE
Criterium
NED
Landen
Ronde van Haspengouw
NE
Wedstrijd
BEL
Nevele, Amateurs
Nevele
NE
Wedstrijd
BEL
Oirschot
Criterium
NED
6e etappe deel a Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
6e etappe deel b Ronde van België, Onafhankelijken
Individuele tijdrit
BEL
Rumes, Amateurs
Rumes
NE
Wedstrijd
BEL
Walshoutem
Criterium
BEL
19 mei
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Ninove
GP Victor Standaert
Wedstrijd
BEL
Oostrozebeke, Amateurs
Oostrozebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Stirling, Chrono
Belleisle R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
20 mei
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe GP du Midi-Libre
Etappe
FRA
21 mei
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe GP du Midi-Libre
Etappe
FRA
Helchteren
Wedstrijd
BEL
Québec, Zesdaagse
Zesdaagse
CAN
Tervuren
Wedstrijd
BEL
22 mei
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe GP du Midi-Libre
Etappe
FRA
23 mei
Assent, Onafhankelijken
Assent
NE
Wedstrijd
BEL
Dison, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Etappe
BEL
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe deel a GP du Midi-Libre
Etappe
FRA
4e etappe deel b GP du Midi-Libre
Etappe
FRA
Knokke (a)
Kustpijl
Wedstrijd
BEL
Korspel, Amateurs
Korspel-Beverlo
NE
Criterium
BEL
Schoten - Willebroek
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
24 mei
Bertrix, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Meulebeke
Wedstrijd
BEL
Brustem, Amateurs
Brustem - Sint-Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Wedstrijd
BEL
Denderwindeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Deurne, Amateurs
Deurne
NE
Criterium
BEL
2e etappe deel b Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Etappe
BEL
2e etappe deel a Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Ploegentijdrit
BEL
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
5e etappe GP du Midi-Libre
Etappe
FRA
Hofstade, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Hulst, Amateurs (a)
Boschkapelle
NE
Criterium
NED
Kotem, Amateurs
Kotem - Boorsem
NE
Wedstrijd
BEL
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
Mol, Amateurs
Mol
NE
Wedstrijd
BEL
Schaffen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
25 mei
Bradford
East Bradford Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Etappe
BEL
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Strombeek-Bever, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
26 mei
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
27 mei
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
28 mei
Bierbeek
Criterium
BEL
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kwaadmechelen
Criterium
BEL
Westouter
Criterium
BEL
29 mei
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
30 mei
Buggenhout (a)
Wedstrijd
BEL
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kessel
Kessel - Lier
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
Schellebelle, Amateurs
Schellebele
NE
Criterium
BEL
Strombeek-Bever, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
31 mei
Bordeaux - Paris
Super Prestige Pernod
FRA
Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel b Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
3e etappe deel a Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Evergem (a)
Ronde van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hoegaarden, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kampenhout
Omloop van Midden-Brabant
Wedstrijd
BEL
Korbeek-Lo, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zundert (V)
NE
Criterium
NED
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd