Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 2019
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 mei
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
1.2
Wedstrijd
POL
Balmazújváros
Balmaz GP
NE
Wedstrijd
HUN
Benfeita
Classica Aldeias do Xisto
NE
Wedstrijd
POR
1e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
NE
Wedstrijd
ITA
El Mourouj
NE
Wedstrijd
TUN
Proloog Five rings of Moscow
2.2
Proloog
RUS
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
1.2
Wedstrijd
GER
4e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
GP do Mineiro
NE
Wedstrijd
ANG
1e etappe deel a Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
1e etappe deel b Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
Indaiatuba
Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna
NE
Wedstrijd
BRA
Klirou - Fikardou
Fikardou Hill Climb
NE
Individuele tijdrit
CYP
Kortessem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
NE
Wedstrijd
ESP
Mauren, Criterium
Rund um den Weiherring
NE
Criterium
LIE
Meigem
NE
Wedstrijd
BEL
Merchtem (c)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Merida Cup
NE
Criterium
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nenzing
GP Vorarlberg
NE
Wedstrijd
AUT
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Return of Dien Bien Phu
NE
Individuele tijdrit
VIE
Salta
Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
NE
Wedstrijd
ARG
7e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour de Sidi Bel Abbes
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
5e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
1e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
1e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
Veldegem
1 mei Prijs - Wouter Dewilde
NE
Wedstrijd
BEL
Walterboro, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
Yaoundé
GP du Travailleur
NE
Wedstrijd
CMR
Zadar
Memorial Damir Zdrilica
NE
Wedstrijd
CRO
02 mei
2e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
1e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
1e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
2e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
Raciaz
Memorial Romana Sieminskiego
1.2
Wedstrijd
POL
2e etappe Return of Dien Bien Phu
NE
Etappe
VIE
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour de Sidi Bel Abbes
NE
Etappe
ALG
2e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Yorkshire
2.HC
Etappe
GBR
1e etappe Tour of Mesopotamia
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
03 mei
Proloog Angarsk Stage Race
NE
Proloog
RUS
3e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
1e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
NE
Etappe
COL
2e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
1e etappe GP Vila-Real
NE
Etappe
ESP
2e etappe deel b Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
2e etappe deel a Gracia Orlova (V)
2.2
Individuele tijdrit
CZE
3e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
Lubawa, Criterium
Edmunda Groszkowskiego
NE
Criterium
POL
1e etappe Tour de Bloom
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour de Sidi Bel Abbes
NE
Etappe
ALG
3e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Yorkshire
2.HC
Etappe
GBR
1e etappe Tour de Yorkshire (V)
2.1WE
Etappe
GBR
2e etappe Tour of Mesopotamia
2.2
Etappe
TUR
3e etappe Tour of the Gila
2.2
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
04 mei
1e etappe Örestads 2 dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
1e etappe Angarsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
Bavikhove, Criterium
Leiedal Koerse
NE
Criterium
BEL
1e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Etappe
AUS
4e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
2e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
NE
Etappe
COL
Deva
Turul Deva
NE
Wedstrijd
ROM
3e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
Forest Grove
Montinore Road Race
NE
Wedstrijd
USA
2e etappe GP Vila-Real
NE
Etappe
ESP
3e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
1e etappe Grande Prémio 'O Jogo'
NE
Etappe
POR
Greymouth
Around Brunner Ride
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
Hapeville
Spin the District
NE
Criterium
USA
Himmerland
Himmerland Rundt
1.2
Wedstrijd
DEN
L´Etoile d´Or-G.P.Centre Presse
1.2
Wedstrijd
FRA
Lanús, Criterium
NE
Criterium
ARG
Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Potos
Tour of Thassos
NE
Wedstrijd
GRE
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rijssen
Ronde van Overijssel
1.2
Wedstrijd
NED
Sinaai, Nieuwelingen
Sinaai - Waas
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
Thun, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe Tour de Bloom
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour de Bloom
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe deel a Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe deel b Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour de Yorkshire
2.HC
Etappe
GBR
2e etappe Tour de Yorkshire (V)
2.1WE
Etappe
GBR
3e etappe Tour of Mesopotamia
2.2
Etappe
TUR
4e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
4e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
1e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
05 mei
2e etappe Örestads 2 dagars
NE
Etappe
SWE
Agrokipia
NE
Wedstrijd
CYP
Ahlen
Lambert-Gombert Gedächtnisrennen
NE
Wedstrijd
GER
Alcalá de Henares
GP Macario
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Angarsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
Bergen, Chrono
Straumemilen
NE
Individuele tijdrit
NOR
2e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Etappe
AUS
Bourg
Bourg - Arbent - Bourg / Arbent - Bourg - Arbent
NE
Wedstrijd
FRA
5e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
Casablanca
AWTC Casablanca
NE
Wedstrijd
MAR
3e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
NE
Individuele tijdrit
COL
College Park, Criterium
Spin the District
NE
Criterium
USA
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
1.2
Wedstrijd
ITA
Częstochowa, Criterium
GP Czestochowa
NE
Criterium
POL
Donostia/San Sebastián, Junioren
Gipuzkoa Klasika
1.1MJ
Wedstrijd
ESP
Ekurhuleni
100 Cycle Challenge
1.2
Wedstrijd
RSA
Entre Brenne et Montmorillonnais
1.2
Wedstrijd
FRA
Esztergom
Kínok Kínja
NE
Wedstrijd
HUN
4e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
Formosa
Doble Bañado - La Estrella
NE
Wedstrijd
ARG
Freetown
Vitality Race
NE
Wedstrijd
SLE
4e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
2e etappe Grande Prémio 'O Jogo'
NE
Etappe
POR
Herzele, Criterium
NE
Criterium
BEL
Korbeek-Lo, Junioren
Vlaams-Brabantse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
La Ligua
Aniversario Carabineros de Chile
NE
Wedstrijd
CHI
Lübeck
GP Lübeck
NE
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Singapore
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Pan American Championships, Baan, Omnium, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Elite
CC
Wedstrijd
Podpec, Chrono, Amateurs
Marostarjev Kronometer
NE
Individuele tijdrit
SLO
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
3e etappe Return of Dien Bien Phu
NE
Etappe
VIE
Reykjarnes
Reykjarnes Tournament
NE
Wedstrijd
ISL
Skive
1.2
Wedstrijd
DEN
2e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
Sorø
NE
Wedstrijd
DEN
Standdaarbuiten
NE
Wedstrijd
NED
Standdaarbuiten (V)
NE
Criterium
NED
Tallinn, Criterium
NE
Criterium
EST
Taranaki
Round the Mountain classic
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
4e etappe Tour de Bloom
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
4e etappe Tour de Yorkshire
2.HC
Etappe
GBR
4e etappe Tour of Mesopotamia
2.2
Etappe
TUR
5e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
5e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
2e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
06 mei
4e etappe Return of Dien Bien Phu
NE
Etappe
VIE
Sinaai (b)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
07 mei
3e etappe Angarsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
3e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
08 mei
4e etappe Angarsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Rokycany
GP Borgeres
NE
Wedstrijd
CZE
1e etappe Tour of Uppsala (V)
2.2
Etappe
SWE
09 mei
Angarsk, Koppelkoers
NE
Koppelwedstrijd
RUS
Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23
BeMC
NE
Etappe
BEL
Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V)
BeMC
NE
Etappe
BEL
2e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Jurmala, Chrono
NE
Individuele tijdrit
LAT
1e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.WWT
Etappe
CHN
2e etappe Tour of Uppsala (V)
2.2
Etappe
SWE
1e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
10 mei
2e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23
BeMC
NE
Etappe
BEL
2e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V)
BeMC
NE
Etappe
BEL
3e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Proloog GP Elsy Jacobs (V)
2.1WE
Proloog
LUX
2e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
1e etappe deel a Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
1e etappe deel b Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
2e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.WWT
Etappe
CHN
3e etappe Tour of Uppsala (V)
2.2
Etappe
SWE
Vlamertinge
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.1
Etappe
ESP
2e etappe deel b Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
2e etappe deel a Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Individuele tijdrit
11 mei
Amsterdam (c)
PWZ Zuidenveld Tour
1.2
Wedstrijd
NED
3e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23
BeMC
NE
Etappe
BEL
3e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V)
BeMC
NE
Etappe
BEL
4e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Budapest (d)
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary
1.2
Wedstrijd
HUN
1e etappe Clasica a Patzun
NE
Etappe
GUA
1e etappe Coastal Mountains Challenge
NE
Etappe
TPE
2e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Criterium
CAN
1e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Individuele tijdrit
CAN
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
GP Arjaan de Schipper
ZLM Tour
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.1WE
Etappe
LUX
Grafton - Inverell
NE
Wedstrijd
AUS
Houthalen/Helchteren, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Huye
Ascension des Milles Collines, Tour of Huye
NE
Wedstrijd
RWA
Kampioenschap van Baku City, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan
NE
Regionaal kampioenschap
AZE
Kooigem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lommel, Amateurs
Lommel
NE
Wedstrijd
BEL
Made, Criterium
Ronde van Made
NE
Criterium
NED
Mal, Nieuwelingen
Mal-Tongeren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Minsk
Minsk Cup
1.2
Wedstrijd
BLR
Miraflores
Homenaje Entrenador Carlos Salazar
NE
Wedstrijd
VEN
Modi`in - Shoham
NE
Wedstrijd
ISR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Neerwinden, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Poolesville
NE
Wedstrijd
USA
Princetown, Chrono
Mother's Day Time Trial
NE
Individuele tijdrit
CAN
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rajamäki
Bioracer Evoc Gp
NE
Wedstrijd
FIN
3e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Rijsoord (V)
Draai rond de Kraai
NE
Criterium
NED
Rochester, Criterium
NE
Wedstrijd
USA
Rock Hill, Criterium
Hincapie Spring Series
NE
Criterium
USA
Sundvolden
Sundvolden GP
1.2
Wedstrijd
NOR
2e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
3e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.WWT
Etappe
CHN
Uppsala
Skandisloppet - Scandinavian Race
1.2
Wedstrijd
SWE
Utsunomiya-shi
NE
Wedstrijd
JPN
Valladolid
GP Villa de Mojados
NE
Wedstrijd
ESP
Veles
Cup of Macedonia Veles
NE
Wedstrijd
MKD
2e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
12 mei
Abu Dhabi
Yas Island Race
NE
Wedstrijd
UAE
4e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23
BeMC
NE
Etappe
BEL
4e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V)
BeMC
NE
Etappe
BEL
Bratislava
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
1.2
Wedstrijd
SVK
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Carrara
GP Industrie del Marmo
1.2
Wedstrijd
ITA
Chemnitz (b)
Erzgebirgs-Rundfahrt
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Clasica a Patzun
NE
Etappe
GUA
2e etappe Coastal Mountains Challenge
NE
Etappe
TPE
3e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Etappe
CAN
Estivella
Trofeo Camp de Morvedre
NE
Wedstrijd
ESP
Fischeln
Rund in Fischeln
NE
Wedstrijd
GER
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
1.2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Gjakovë
Kupa Memoriali i Martirëve
NE
Wedstrijd
KOS
2e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.1WE
Etappe
LUX
Grand Prix de la Somme
1.2
Wedstrijd
FRA
Gruitrode, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren (c)
Trofee Maarten Wynants
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren (V)
Trofee Maarten Wynants
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Køge
NE
Wedstrijd
DEN
Kampioenschap van Baku City, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan
NE
Regionaal kampioenschap
AZE
Lincoln
Lincoln Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Lincoln (V)
Lincoln Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Minsk
GP Minsk
1.2
Wedstrijd
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus (V)
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Barbados (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Odena
Gran Premi Odena
NE
Wedstrijd
ESP
Pannonhalma (V)
Visegrad 4 Ladies Series Hungary
1.2
Wedstrijd
HUN
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Quillota
Conmemoracion Glorias Navales
NE
Wedstrijd
CHI
4e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
1.2
Wedstrijd
NOR
San Martin
NE
Wedstrijd
MLT
Schoten, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Semeliskes
ELEKTRĖNŲ
NE
Wedstrijd
LTU
Sint-Maria-Lierde
Grote Prijs Fietsen D´hose
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
Torhout, Nieuwelingen
Rozeveld
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of California
2.WT/WT/PT
Etappe
USA
Uppsala
Skandis GP
NE
Wedstrijd
SWE
Utsunomiya-shi, Criterium, Elite/U23
NE
Criterium
JPN
3e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.1
Etappe
ESP
Waarschoot, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
Zandhoven
Pulderbos GP Juul Marinus IC 2 Nat.
NE
Wedstrijd
BEL
13 mei
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Puivelde
Puivelde Koerse Belsele
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour of California
2.WT/WT/PT
Etappe
USA
14 mei
Aalbeke
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Lutlommel
Lommel
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Tour of California
2.WT/WT/PT
Etappe
USA
2e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
4e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
15 mei
5e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Maardu, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
Puivelde
Belsele - Puivelde Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour of California
2.WT/WT/PT
Etappe
USA
1e etappe Tour of Limpopo
2.2
Etappe
RSA
2e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
16 mei
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
San Marino
Lago di Faetano
NE
Wedstrijd
SMR
1e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of California
2.WT/WT/PT
Etappe
USA
1e etappe Tour of California (V)
2.WWT
Etappe
USA
2e etappe Tour of Limpopo
2.2
Etappe
RSA
3e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
1e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.1WE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
17 mei
Albstadt, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
GER
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe King's Cup 3
NE
Individuele tijdrit
THA
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Ramot Menashe
NE
Wedstrijd
ISR
1e etappe RBB Tour - Memorial Jiriho Hudinka
NE
Individuele tijdrit
CZE
1e etappe Tour de l'Eure et Loire
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
Tour de Venezuela 1 (V)
1.2
Wedstrijd
VEN
1e etappe Tour of Black Sea
2.2
Etappe
TUR
6e etappe Tour of California
2.WT/WT/PT
Etappe
USA
2e etappe Tour of California (V)
2.WWT
Etappe
USA
3e etappe Tour of Limpopo
2.2
Etappe
RSA
1e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.1
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.1WE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Proloog Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Proloog
MEX
18 mei
Albstadt, Mountainbike, Junioren
NE
Wereldbeker
GER
Bailleul, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bela Bela
NE
Wedstrijd
RSA
1e etappe Benguela
NE
Etappe
ANG
Bern
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
NE
Wedstrijd
SUI
Bern (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
NE
Wedstrijd
SUI
Castelfidardo
Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Copa Hans Fischer
NE
Individuele tijdrit
BRA
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
NE
Criterium
EST
1e etappe Europa Tour - El Salvador
NE
Ploegentijdrit
ESA
Everberg, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Kulmbach
NE
Wedstrijd
GER
Memorial Andrei Antoshenko
NE
Wedstrijd
UKR
Nieuwrode, Nieuwelingen (a)
Nieuwrode-Rot
NE
Wedstrijd
BEL
Othée, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Pelham
Niagara Classic - Steve Bauer Classic
NE
Wedstrijd
CAN
1e etappe Pina Colada Classic
NE
Individuele tijdrit
MRI
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
2e etappe RBB Tour - Memorial Jiriho Hudinka
NE
Etappe
CZE
Roeselare
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Jans-Molenbeek, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Jans-Molenbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Jans-Molenbeek, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
Steendorp, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Tielt
GP Frans Desloover
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel a Tour de Gironde, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe deel b Tour de Gironde, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Eure et Loire
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Venezuela 2 (V)
2.2
Etappe
VEN
2e etappe Tour of Black Sea
2.2
Etappe
TUR
7e etappe Tour of California
2.WT/WT/PT
Etappe
USA
3e etappe Tour of California (V)
2.WWT
Etappe
USA
4e etappe Tour of Limpopo
2.2
Etappe
RSA
4e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
Tuzla
25 Maj
NE
Wedstrijd
BIH
Vilanova I La Geltru (a)
Classica Isaac Galvez
NE
Wedstrijd
ESP
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.1WE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Wales
Powerade - Rain Forest Waters Road Race
NE
Wedstrijd
GUY
Wilmington
Wilmington GP
NE
Wedstrijd
USA
19 mei
Ålesund, Chrono
ÅOC-Tempoen
NE
Individuele tijdrit
NOR
Albstadt, Mountainbike
CDM
XCO
GER
Bánovce nad Bebravou
NE
Wedstrijd
SVK
Bangalore, Criterium
NE
Wedstrijd
IND
Belém
Copa Diego Cesar
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Benguela
NE
Individuele tijdrit
ANG
Burseryd
Västboloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Castelfidardo (d)
GP Santa Rita
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Copa Hans Fischer
NE
Etappe
BRA
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
1.2
Wedstrijd
BEL
Dippach
NE
Wedstrijd
LUX
Dippach, Junioren
GP Bob Jungels
1.1MJ
Wedstrijd
LUX
Drummond
Bearmouth Road Race
NE
Wedstrijd
USA
El Puyo
Ruta del Guerrero
NE
Wedstrijd
ECU
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
NE
Wedstrijd
EST
2e etappe Europa Tour - El Salvador
NE
Etappe
ESA
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Wedstrijd
GER
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
Hong Kong (h)
Hong Kong Road Race 7
NE
Wedstrijd
HKG
2e etappe King's Cup 3
NE
Etappe
THA
Komenda
VN Obcine Komenda
NE
Wedstrijd
SLO
Las Tejerías
Clasico Amigos del CIclismo - Lomas de Niquel
NE
Wedstrijd
VEN
Lendelede
NE
Wedstrijd
BEL
Maleizen
Maleizen-Overijse
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, U23, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, U23, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, U23, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Barbados (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap
BAR
2e etappe Pina Colada Classic
NE
Etappe
MRI
Provinciaal Kampioenschap Namen-Luxemburg-Waals Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Quaregnon, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe RBB Tour - Memorial Jiriho Hudinka
NE
Etappe
CZE
1e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
Sakai, Criterium
1.CRT
Criterium
JPN
San Remo, Junioren
GP Sportivi Sovilla - Piccola San Remo
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
4e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
Teplodar
Cup Mayor of Teplodar
NE
Wedstrijd
UKR
5e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
2e etappe Tour de Gironde, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
3e etappe Tour de l'Eure et Loire
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Venezuela 2 (V)
2.2
Etappe
VEN
3e etappe Tour of Black Sea
2.2
Etappe
TUR
Proloog Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Proloog
JPN
Veldhoven
Omloop der Kempen
NE
Wedstrijd
NED
Verrebroek
GP Wase Polders IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.1
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.1WE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
20 mei
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.2
Wedstrijd
ESP
Evergem
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
2.2
Etappe
ALB
1e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
21 mei
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
3e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
2.2
Etappe
ALB
2e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
Tour of Zhoushan Island I (V)
1.2
Wedstrijd
CHN
5e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
5e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
22 mei
1e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
1e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.WWT
Etappe
ESP
6e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
4e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
2.2
Etappe
ALB
3e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
1e etappe Zhoushan (V)
Tour of Zhoushan Island II
2.2
Etappe
CHN
23 mei
2e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Chabany
1.2
Wedstrijd
UKR
Chabany (V)
1.2
Wedstrijd
UKR
2e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.WWT
Etappe
ESP
Garkalne, Chrono
NE
Koppeltijdrit
LAT
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
5e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
2.2
Etappe
ALB
Proloog Tour of Estonia
2.1
Proloog
EST
4e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
6e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
2e etappe Zhoushan (V)
Tour of Zhoushan Island II
2.2
Etappe
CHN
24 mei
1e etappe Anniversary Thai Cycling Association (V)
2.1WE
Etappe
THA
3e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
3e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.WWT
Etappe
ESP
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Hammer Stavanger
NE
Etappe
NOR
Kiev
Horizon Park Race 1 for Peace - Green Race
1.2
Wedstrijd
UKR
Kiev (V)
Horizon Park - Kiev Olympic Race - Green Race
1.2
Wedstrijd
UKR
Medora
Badlands Gravel Battle
NE
Wedstrijd
USA
Nové Město na Moravě, Mountainbike
NE
Wereldbeker
CZE
Nové Město na Moravě, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
CZE
Nové Město na Moravě, Mountainbike (V)
NE
Wereldbeker
CZE
Nové Město na Moravě, Mountainbike, U23
NE
Wereldbeker
CZE
Nové Město na Moravě, Mountainbike, U23 (V)
NE
Wereldbeker
CZE
1e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France
2.2
Etappe
FRA
Praia
Giro Volta Praia
NE
Wedstrijd
CPV
1e etappe PRURide Philippines
2.2
Etappe
PHI
6e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
2.2
Etappe
ALB
1e etappe Tour of Estonia
2.1
Etappe
EST
5e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
1e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
25 mei
2e etappe Anniversary Thai Cycling Association (V)
2.1WE
Etappe
THA
4e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Individuele tijdrit
POL
Berlin, Criterium
Lichterfelde
NE
Criterium
GER
Burlington, Criterium
Snake Alley
NE
Criterium
USA
2e etappe deel b Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
2e etappe deel a Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Durango
Iron Horse Classic
NE
Etappe
USA
4e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.WWT
Etappe
ESP
1e etappe Fairpark Crit Races
Renasant Criterium
NE
Criterium
USA
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
2e etappe Hammer Stavanger
NE
Ploegentijdrit
NOR
1e etappe Kekaha
Pedal to the Meadow
NE
Etappe
USA
Kekava
Ķekavas velomaratons
NE
Wedstrijd
LAT
Kiev
Horizon Park Race 2 Maidan - Kiev Cup
1.2
Wedstrijd
UKR
Kiev (V)
Kievskaya Sotka Challenge - Kiev Cup
1.2
Wedstrijd
UKR
Laneuville, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Mont de l'Enclus, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France
2.2
Etappe
FRA
Pollare, U23
Trofee van Oost-Vlaanderen IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe PRURide Philippines
2.2
Etappe
PHI
Puttershoek
Omloop van Hoeksche Waard
NE
Wedstrijd
NED
7e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
Soligo, Chrono, Junioren
Eccellenze Valli del Soligo
1.1MJ
Ploegentijdrit
ITA
Tibet Challenge
NE
Wedstrijd
CHN
2e etappe Tour de Keji
NE
Criterium
CAN
1e etappe Tour de Keji
NE
Individuele tijdrit
CAN
2e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Estonia
2.1
Etappe
EST
6e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
7e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
Trinidad (c)
NE
Wedstrijd
URU
2e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
1e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.Ncup
Etappe
FRA
Vejle
NE
Wedstrijd
DEN
7e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Walhain-Saint-Paul, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Winston-Salem, Criterium
Winston-Salem Cycling Classic
NE
Criterium
USA
1e etappe Zalau
Velo Tur RGT Salaj
NE
Individuele tijdrit
ROM
Zeneta
GP Poncemur
NE
Wedstrijd
ESP
26 mei
Anyama, Chrono
NE
Individuele tijdrit
CIV
Asunción
Aniversario Paraguay Cycles Club
NE
Wedstrijd
PAR
5e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Banbury (V)
Banbury Star C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bangkok (V)
Anniversary Cycling Association - The Golden Era Celebration
1.1WE
Wedstrijd
THA
Boucles de la Marne
NE
Wedstrijd
FRA
Challenge des Quatre Vents
NE
Wedstrijd
MRI
Cham
Cham-Hagendorn
NE
Wedstrijd
SUI
Cham (V)
Cham-Hagendorn
1.2
Wedstrijd
SUI
Chişinău, Criterium
NE
Criterium
MDA
Cullinan
Tshwane Diamond Classic
NE
Wedstrijd
RSA
3e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
2e etappe Durango
Iron Horse Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Fairpark Crit Races
Renasant Criterium
NE
Criterium
USA
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
3e etappe Hammer Stavanger
NE
Ploegentijdrit
NOR
Herceg-Novi
Uspon na Orjen
NE
Wedstrijd
Hoeleden, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Kekaha
Pedal to the Meadow
NE
Criterium
USA
2e etappe Kekaha
Pedal to the Meadow
NE
Individuele tijdrit
USA
Kiev
Horizon Park 3 Classic - Speed Challenge
1.2
Wedstrijd
UKR
Kiev, Chrono (V)
VR Women
1.2
Individuele tijdrit
UKR
Kruishoutem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kruishoutem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
L'Escalier
GP Omnicane
NE
Wedstrijd
MRI
Lami - Pacific Harbour
NE
Wedstrijd
FJI
5e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Muscatine, Criterium
Melon City
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Botswana
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Botswana (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Botswana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Botswana (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Botswana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Botswana (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Botswana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOT
Oliveira de Azemeis
Clássica Memorial Bruno Neves
NE
Wedstrijd
POR
Oostnieuwkerke
Oostnieuwkerke-Sleihage Grote Prijs Electro GABRIEL GEVAERT.
NE
Wedstrijd
BEL
Oostrozebeke, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Oostrozebeke, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Ouagadougou (e)
GP des Caisses Populaires
NE
Wedstrijd
BUR
3e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France
2.2
Etappe
FRA
Pieve di Soligo, Junioren
Trofeo Dorigo Porte, GP GD Dorigo Porte
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
3e etappe PRURide Philippines
2.2
Etappe
PHI
Ramsel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
Rosendal
Fuji Peloton GP
NE
Wedstrijd
FIN
Saint John
AWU Challenge Antigua Workers Union
NE
Wedstrijd
ANT
San Miguelito
Reto a Los Altos de Santa María
NE
Wedstrijd
PAN
Ta'Penellu Circuit
NE
Wedstrijd
MLT
Taiyuan (V)
Tour of Taiyuan
1.2
Wedstrijd
CHN
Tartu (b)
Tartu Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
Tepic
NE
Wedstrijd
MEX
3e etappe Tour de Keji
NE
Etappe
CAN
3e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
7e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
1e etappe Tour of Taiyuan
2.2
Etappe
CHN
3e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
2e etappe deel a Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.Ncup
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe deel b Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.Ncup
Etappe
FRA
8e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Individuele tijdrit
MEX
Walhain-Saint-Paul
GP Superette Delhaize-Tilman
NE
Wedstrijd
BEL
Wanzele (V)
Wanzeel Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
Woodbridge Bay - Colihaut Dominica
NE
Wedstrijd
2e etappe Zalau
Velo Tur RGT Salaj
NE
Etappe
ROM
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
1.1
Wedstrijd
BEL
27 mei
Davenport, Criterium
Quad Cities / Kwik Star
NE
Criterium
USA
9e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
Somerville
Tour of Somerville
NE
Wedstrijd
USA
2e etappe Tour of Taiyuan
2.2
Etappe
CHN
Winston-Salem
Winston-Salem Cycling Classic
1.2
Wedstrijd
USA
Winston-Salem (V)
Winston-Salem Classic
1.1WE
Wedstrijd
USA
28 mei
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
3e etappe Tour of Taiyuan
2.2
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
6e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
29 mei
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NE
Wedstrijd
NAM
1e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
Proloog Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Proloog
LUX
7e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
2e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
4e etappe Tour of Taiyuan
2.2
Etappe
CHN
2e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
30 mei
Buchholz
GP Buchholz
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Kampong Lumut, Criterium
BCC Ramadhan Race
NE
Criterium
BRU
Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
NE
Wedstrijd
FRA
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, U23, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
NE
Wedstrijd
SUI
3e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
Proloog Tour de Kumano
2.2
Proloog
JPN
Proloog Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Proloog
SUI
3e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
5e etappe Tour of Taiyuan
2.2
Etappe
CHN
3e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
1.1
Wedstrijd
BEL
Wilsele, Elite/U23 (V)
Wilsele-Putkapel
NE
Wedstrijd
BEL
Wodecq (a)
GP Wodecq, Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
31 mei
Boekhoute
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe Clásica del Caribe
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Nijmegen, Criterium
Rush Tour
1.CRT
Wedstrijd
NED
1e etappe Oklahoma City
NE
Etappe
USA
1e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Etappe
POL
4e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
1e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Etappe
SUI
1e etappe deel b Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
1e etappe deel a Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
6e etappe Tour of Taiyuan
2.2
Etappe
CHN
1e etappe Trnava Tour
NE
Etappe
SVK
Vannes - Plumelec (V)
La Classique Morbihan
1.1WE
Wedstrijd
FRA
Villard-de-Lans, Mountainbike
CDM
XCE
FRA
1e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt