Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 2019
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Wachtebeke (a)
NE
Wedstrijd
BEL
02
Brescia
Trofeo Città di Brescia, Memorial Rino Fiori
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Opdorp, Elite/U23
Buggenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Sint Jansteen
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Ulan-Ude Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
03
2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Otley, Criterium
NE
Criterium
GBR
Otley, Criterium (V)
Otley Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Proloog Sibiu Cycling Tour
2.1
Proloog
ROM
2e etappe Ulan-Ude Stage Race
NE
Etappe
RUS
10e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
04
3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
1e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Etappe
PAR
1e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
1e etappe Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
Oplinter (b)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Sibiu Cycling Tour
2.1
Etappe
ROM
1e etappe Tour de Hallingal
Tour te Fjells
NE
Individuele tijdrit
NOR
3e etappe Ulan-Ude Stage Race
NE
Klimwedstrijd
RUS
05
Abergavenny, Criterium
Wales Open Criterium
NE
Criterium
GBR
Andorra, Downhill
Vallnord
CDM
Afdaling
AND
Andorra, Mountainbike
Vallnord
CDM
Wedstrijd
AND
Andorra, Mountainbike
Vallnord
CDM
XCO
AND
1e etappe Coupe d'Algerie
NE
Etappe
ALG
4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
1e etappe Delta
Tour de Delta
NE
Criterium
CAN
2e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Etappe
PAR
1e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe King's Cup 5
NE
Individuele tijdrit
THA
Kwenenbos, Nieuwelingen
Merelbeke Kwenenbos
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Individuele tijdrit
USA
Lommel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegen, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
2e etappe Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
Pan American Championships, Baan, 1 km, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Keirin, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Omnium, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Scratch, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Sprint, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Sibiu Cycling Tour
2.1
Etappe
ROM
1e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
BEL
Stadtlohn, Criterium
NE
Criterium
GER
2e etappe Tour de Hallingal
Tour te Fjells
NE
Etappe
NOR
06
Proloog Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Proloog
AUT
1e etappe Belgrade Trophy Milan Panic, Junioren
2.1MJ
Etappe
SRB
Proloog Belgrade Trophy Milan Panic, Junioren
2.1MJ
Proloog
SRB
1e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
2e etappe Coupe d'Algerie
NE
Etappe
ALG
5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
2e etappe Delta
Tour de Delta
NE
Etappe
CAN
Desselgem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Etappe
PAR
2e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
Grobbendonk - Herentals
GP Rik Van Looy IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe In the Steps of Romans
Cup of Doltcini International
2.2
Etappe
BUL
3e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Criterium
USA
Luo Ma Highway Challenge
NE
Wedstrijd
TPE
Meknes
CIC - Meknes
NE
Wedstrijd
MAR
9e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bahama's
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bahama's (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Bahama's
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
3e etappe deel a Oderrundfahrt
NE
Individuele tijdrit
GER
3e etappe deel b Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Rheinfelden, Criterium
NE
Criterium
GER
Rubavu - Musanze
Northern Circuit
NE
Wedstrijd
RWA
Sant Pere de Ribes (a)
Trofeu Abelard Trenzano
NE
Wedstrijd
ESP
Shah Alam, Criterium
Taman Tasik
NE
Criterium
MAS
3e etappe Sibiu Cycling Tour
2.1
Etappe
ROM
2e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
1e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Hallingal
Tour te Fjells
NE
Etappe
NOR
1e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
1e etappe Tour du Pays Roannais
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour Valle de Sula
NE
Etappe
HON
1e etappe Tour Valle de Sula
NE
Individuele tijdrit
HON
Velm, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Velm, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zalaegerszeg (V)
Visegrad 4 Ladies Series Hungary
1.2
Wedstrijd
HUN
07
1e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Arezzo
Giro Valli Aretine
NE
Wedstrijd
ITA
Beasain
Prueba Loinaz Memorial Ion Lazcano
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Belgrade Trophy Milan Panic, Junioren
2.1MJ
Etappe
SRB
Fes el Bali
Fes USF
NE
Wedstrijd
MAR
Fitchburg Longsjo Classic
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Individuele tijdrit
PAR
3e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
Hiroshima, Criterium
NE
Criterium
JPN
2e etappe In the Steps of Romans
Cup of Doltcini International
2.2
Etappe
BUL
2e etappe King's Cup 5
NE
Etappe
THA
Kuala Belait
Brunei Classic
NE
Wedstrijd
BRU
4e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Criterium
USA
Leest
NE
Wedstrijd
BEL
Madrid
Gran Premio Tetuan
NE
Wedstrijd
ESP
Montenaken, Nieuwelingen
Montenaken-Gingelom
NE
Wedstrijd
BEL
Moorslede
De Koekuit - GP Davy Vanthuyne
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahama's
CN
Nationaal kampioenschap
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahama's (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Singapore (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bahama's
CN
Nationaal kampioenschap
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Singapore (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
NE
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap
SIN
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
4e etappe Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
Pan American Championships, Op de weg, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Ponteland (V)
Curlew Cup Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Robert Peters Race
NE
Etappe
ANT
1e etappe Robert Peters Race
NE
Individuele tijdrit
ANT
Rozebeke
Memorial Lucien Manssens Ereprijs De Clercq
NE
Wedstrijd
BEL
Saskatoon, Chrono
Saskatchewan 40 K Provincial Time Trial
NE
Individuele tijdrit
CAN
4e etappe Sibiu Cycling Tour
2.1
Etappe
ROM
3e etappe deel a Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
3e etappe deel b Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Tétange
Festival Cycliste LC Tétange
NE
Wedstrijd
LUX
2e etappe Tour de France
NE
Ploegentijdrit
FRA
4e etappe Tour de Hallingal
Tour te Fjells
NE
Etappe
NOR
2e etappe deel a Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
2e etappe deel b Tour de la Martinique
NE
Individuele tijdrit
MTQ
2e etappe Tour du Pays Roannais
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour Valle de Sula
NE
Etappe
HON
Tourinnes-Saint-Lambert
GP Albert Pauly
NE
Wedstrijd
BEL
Tsawwassen
White Spot / Delta International
1.2
Wedstrijd
CAN
Tsawwassen (V)
White Spot / Delta Road Race
1.2
Wedstrijd
CAN
Valls
Memorial Xavier Tondo
NE
Wedstrijd
ESP
08
2e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Andover, Criterium (V)
Andover Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
4e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
3e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
09
3e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
5e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Senegal
CN
Nationaal kampioenschap
SEN
NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Individuele tijdrit
Stony Mountain, Criterium
NE
Criterium
CAN
4e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta a Miranda
2.2
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta a Zamora
NE
Ploegentijdrit
ESP
10
4e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Individuele tijdrit
COL
6e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Individuele tijdrit
ITA
Guildford, Criterium
Guildford Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Guildford, Criterium (V)
Guildford Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Newcastle, Criterium
National Circuit Series
NE
Criterium
GBR
1e etappe Oaxaca
Clasica Lunes del Cerro
NE
Etappe
MEX
5e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
Vancouver
Tour de Gastown
1.CRT
Wedstrijd
CAN
2e etappe Vuelta a Miranda
2.2
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
11e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
11
5e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
7e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
1e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
NE
Wedstrijd
BEL
NatWest Island Games, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
2e etappe Oaxaca
Clasica Lunes del Cerro
NE
Etappe
MEX
Rochefort, Criterium
NE
Criterium
BEL
1e etappe Samara Stage Race, U23
NE
Etappe
RUS
6e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
1e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
Proloog Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Proloog
POR
3e etappe Vuelta a Miranda
2.2
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
12
6e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Boise
Chrono Kristin Armstrong
1.2
Individuele tijdrit
USA
Boise (V)
Chrono Kristin Armstrong
1.2
Wedstrijd
USA
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
1e etappe Clasica Richard Carapaz
NE
Etappe
ECU
8e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
2e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Les Gets, Downhill
CDM
Afdaling
FRA
Les Gets, Mountainbike
CDM
XCO
FRA
Les Gets, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
3e etappe Oaxaca
Clasica Lunes del Cerro
NE
Etappe
MEX
Poperinge
GSI- Kermiscriterium
NE
Criterium
BEL
2e etappe Samara Stage Race, U23
NE
Etappe
RUS
7e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
2e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Miranda
2.2
Etappe
VEN
4e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
13
Abbenbroek
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
NE
Etappe
RSA
2e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
NE
Etappe
RSA
1e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
NE
Etappe
RSA
Boise, Criterium
NE
Criterium
USA
Borsbeke (a)
Borsbeke-Herzele
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
Detroit, Criterium
NE
Criterium
USA
Eildon, Chrono
NE
Individuele tijdrit
AUS
9e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
GP de Guatemala
1.2
Wedstrijd
GUA
1e etappe GP Digitos e Numeros
NE
Etappe
ANG
GP Général Patton, Junioren
1.Ncup
Wedstrijd
LUX
Great Rift Valley Challenge
NE
Wedstrijd
KEN
Kilpedder, Chrono (a)
Danny O'Shea Memorial, Sorrento 10 Mile Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
3e etappe deel b Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
3e etappe deel a Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Individuele tijdrit
CZE
Marciana
Giro delle Due Province Marciana
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, San Marino
CN
Nationaal kampioenschap
SMR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
INA
4e etappe Oaxaca
Clasica Lunes del Cerro
NE
Klimwedstrijd
MEX
5e etappe Oaxaca
Clasica Lunes del Cerro
NE
Criterium
MEX
Pandivere
NE
Wedstrijd
EST
3e etappe Samara Stage Race, U23
NE
Individuele tijdrit
RUS
Schuiferskapelle, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Sinaai (d)
Sinaai-Waas
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
8e etappe deel b Tour de la Martinique
NE
Individuele tijdrit
MTQ
8e etappe deel a Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
1e etappe Tour de White Rock
NE
Criterium
CAN
3e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
2e etappe Volta Norte Mineira
NE
Etappe
BRA
1e etappe Volta Norte Mineira
NE
Etappe
BRA
5e etappe Vuelta a Miranda
2.2
Etappe
VEN
5e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
Warszawa (c)
Tyskie Kryterium Fiata
NE
Criterium
POL
Welkenraedt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Zelezniki
Dirka za Zlato Čipko
NE
Wedstrijd
SLO
14
Andorra (a)
Volta als Ports d'Andorra
NE
Wedstrijd
AND
Anzuola
Antzuola Saria-Memorial Inaki Lete
NE
Wedstrijd
ESP
Cittadella
Giro del Medio Brenta
1.2
Wedstrijd
ITA
5e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
Coupe Frédéric Jalton
NE
Wedstrijd
GUA
Ebringen
NE
Wedstrijd
GER
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Gaoping
Jianning Bicycle Open
NE
Wedstrijd
CHN
10e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
GP Chapin
1.2
Wedstrijd
GUA
2e etappe GP Digitos e Numeros
NE
Etappe
ANG
GP Luxembourg, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
LUX
Heultje, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ishikawa
Ishikawa Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Junin
GP Homenaje a Sebastian Cancio
NE
Wedstrijd
ARG
Kingstown
Saint Vincent and the Grenadines
NE
Wedstrijd
VIN
4e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Lomé - Tsévié
Course sélection Tour Congo Brazzaville
NE
Wedstrijd
TOG
Martigny - Mauvoisin
NE
Wedstrijd
SUI
Monster
NE
Wedstrijd
NED
Mullingar
Mullingar GP
NE
Wedstrijd
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
NE
Nationaal kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nicaragua (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
6e etappe Oaxaca
Clasica Lunes del Cerro
NE
Etappe
MEX
Obdam
NE
Wedstrijd
NED
Oostkerke
Oostkerke-Damme, GP Oostkerke Sportief
NE
Wedstrijd
BEL
Poljane
NE
Wedstrijd
SLO
Pszczyna
Memorial Kazimierza Gazdy
NE
Criterium
POL
Qrendi - Zurrieq
NE
Wedstrijd
MLT
4e etappe Samara Stage Race, U23
NE
Etappe
RUS
Sint-Niklaas
Profkoers Sint-Niklaas IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Stockton
Stockton Cycling Festival Grand Prix Elite, Race
NE
Wedstrijd
GBR
Stockton (V)
Stockton Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Tatabánya
Turul Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
7e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
Tour d'Esperance
NE
Wedstrijd
AUS
9e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
9e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
2e etappe Tour de White Rock
NE
Etappe
CAN
4e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Qinghai Lake
NE
Ploegentijdrit
CHN
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
Vigevano
Freccia dei Vini
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Volta Norte Mineira
NE
Etappe
BRA
6e etappe Vuelta a Miranda
2.2
Etappe
VEN
4e etappe Vuelta Baja California Norte
NE
Etappe
MEX
15
Chobham (V)
Maria Thompson Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Martyrs' Memorial
NE
Wedstrijd
TUR
10e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
16
Colne, Criterium
NE
Criterium
GBR
Proloog Giro della Valle d'Aosta
2.2U
Proloog
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
1e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
17
1e etappe Babol
NE
Individuele tijdrit
IRI
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2U
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
11e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
4e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
Vrasene
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
18
2e etappe Babol
NE
Etappe
IRI
Proloog BeNe Ladies Tour (V)
Baloise Ladies Tour
2.1WE
Proloog
BEL
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2U
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Ninove
Ninove Ind
NE
Wedstrijd
BEL
Riga, Chrono
NE
Individuele tijdrit
LAT
12e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe deel a Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe deel b Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
5e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
2e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
19
Barnsley
Barnsley Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
1e etappe BeNe Ladies Tour (V)
Baloise Ladies Tour
2.1WE
Etappe
BEL
1e etappe Clasica Santorini CC Bicileo
NE
Individuele tijdrit
PER
Geel
Geel-SintDimpna
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2U
Etappe
ITA
10e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
OECS Cycling Challenge
NE
Wedstrijd
Paris (V)
La Course by Le Tour de France
1.WWT
Wedstrijd
FRA
1e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
13e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
6e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
3e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
20
2e etappe deel b BeNe Ladies Tour (V)
Baloise Ladies Tour
2.1WE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
2e etappe deel a BeNe Ladies Tour (V)
Baloise Ladies Tour
2.1WE
Etappe
BEL
Braunau
NE
Criterium
AUT
Bruce Kent Memorial
NE
Wedstrijd
NZL
3e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
2e etappe Clasica Santorini CC Bicileo
NE
Etappe
PER
Curiaú
Macapá Verão
NE
Wedstrijd
BRA
Dukovany, Criterium
NE
Criterium
CZE
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2U
Etappe
ITA
Hammerfest
Hammerfestrittet
NE
Wedstrijd
NOR
Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Ploegentijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
Lichtervelde
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Mogyoród
Tour de Ring
NE
Wedstrijd
HUN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Ochten
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
Samford, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Junioren (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Santa Ana, Chrono
Mamoni TT
NE
Individuele tijdrit
PAN
Tasman Wheelers Winter Series Nelson 6
NE
Individuele tijdrit
NZL
Ternat
NE
Wedstrijd
BEL
14e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
7e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Individuele tijdrit
CHN
Vasarosnameny - Nyiregyhaza
Visegrad 4 Special Series
1.2
Wedstrijd
HUN
4e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
1e etappe Willimiesajot
NE
Etappe
FIN
21
Bangalore (a)
NE
Wedstrijd
IND
3e etappe BeNe Ladies Tour (V)
Baloise Ladies Tour
2.1WE
Etappe
BEL
Braunau
NE
Wedstrijd
AUT
Fermoy
Dan O'Donovan Memorial - Silver Pail Gp
NE
Wedstrijd
IRL
Gathaithi
ZuZu VeloNos TT
NE
Individuele tijdrit
KEN
5e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2U
Etappe
ITA
Hulshout
Schaal Marcel Indekeu
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van Baiano, Op de weg, Elite, Brazilië
NE
Regionaal kampioenschap
BRA
Kerniel
Kerniel-Borgloon
NE
Wedstrijd
BEL
Manhattan Beach
Manhattan Beach GP
NE
Wedstrijd
USA
12e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Minneapolis
South Side Sprint
NE
Wedstrijd
USA
Mtarfa, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MLT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Pabianice
Memorial Mark Wojna
NE
Wedstrijd
POL
Pollare
GP J. Baugnies - Brothers on Bikes Open
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Etappe
USA
Reute
Reute - LBS Cup
NE
Wedstrijd
GER
Samford, Cyclocross
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross (V)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Junioren
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Junioren (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Nieuwelingen
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Santa Ana
Circuito Rio Mamoni
NE
Wedstrijd
PAN
Stockton (V)
National Road Circuit Championship, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Tallinn (b)
Lauri Aus Memorial
NE
Wedstrijd
EST
The Valley
John T. Memorial Two Day
NE
Wedstrijd
GBR
Tokyo
Tokyo 2020 Test Event
1.2
Wedstrijd
JPN
15e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
8e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
Triana
Clasica Vela de Triana
NE
Wedstrijd
ESP
Vasarosnameny - Ibrany
Visegrad 4 Special Series
1.2
Wedstrijd
HUN
Vuelta a Imbabura, Mountainbike-Marathon
NE
Wedstrijd
ECU
5e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Individuele tijdrit
VEN
2e etappe Willimiesajot
NE
Etappe
FIN
Yarmouth
Yarmouth Clam Festival
NE
Wedstrijd
USA
22
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Marrakech (b)
Challenge du Prince - Trophée Princier
1.2
Wedstrijd
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
4e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Etappe
USA
9e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
6e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Proloog Vuelta Ciclista a Leon
NE
Proloog
ESP
23
Amman
NE
Wedstrijd
JOR
Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Ind. tijdrit
Indian Ocean Island Games, Road, Ind. Time Trial
JR
Regionaal kampioenschap
5e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
16e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
7e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta Ciclista a Leon
NE
Etappe
ESP
24
Alblasserdam
Paardenmarktronde
NE
Wedstrijd
NED
Casablanca (a)
Challenge du Prince - Trophée de l'Anniversaire
1.2
Wedstrijd
MAR
Cherves
GP de Cherves
NE
Wedstrijd
FRA
Cos
Clásica Santiago en Cos
NE
Wedstrijd
ESP
Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite (V)
CC
Derny
1e etappe Greifans Cycling Festival
NE
Criterium
ISL
Kiili, Chrono
NE
Koppeltijdrit
EST
Mechelen-Bovelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap
PHI
6e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
1e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Sheffield
Sheffield Grand Prix
NE
Criterium
GBR
17e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
10e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
8e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta Ciclista a Leon
NE
Etappe
ESP
Westrozebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Proloog
POL
12e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
25
1e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
Casablanca (b)
Challenge du Prince - Trophée de la Maison Royale
1.2
Wedstrijd
MAR
Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
NE
XCE
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
NE
XCE
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23
NE
XCE
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
NE
XCE
2e etappe Greifans Cycling Festival
NE
Etappe
ISL
7e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
2e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
18e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Tour del Cibao
NE
Etappe
DOM
11e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
1.1
Wedstrijd
ESP
3e etappe Vuelta Ciclista a Leon
NE
Etappe
ESP
Wasmuel
GP Pino Cerami
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
26
2e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
Comines
GP Sainte-Anne
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe GP Cycliste de Gemenc
1.2
Etappe
HUN
3e etappe Greifans Cycling Festival
NE
Etappe
ISL
1e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Criterium
AUT
8e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
3e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Individuele tijdrit
BEL
19e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Tour del Cibao
NE
Etappe
DOM
1e etappe Tour of Duolon Lake
NE
Etappe
CHN
1e etappe Tour of Kosovo
2.2
Etappe
KOS
12e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
Vellinge
Höllviken GP
NE
Wedstrijd
SWE
4e etappe Vuelta Ciclista a Leon
NE
Etappe
ESP
2e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
27
3e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
4e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
1e etappe Challenge Ordino Anyós Park
NE
Klimtijdrit
AND
2e etappe Challenge Ordino Anyós Park
NE
Etappe
AND
Championship of the YUVL, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
NE
Olympisch kampioenschap tijdrijden
UKR
Eastbourne (V)
South Coast Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CC
Europees kampioenschap
2e etappe GP Cycliste de Gemenc
1.2
Etappe
HUN
Ilinden
NE
Wedstrijd
MKD
2e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Etappe
AUT
Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Elite
Indian Ocean Island Games, Road, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Kauhajoki, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
Malmö
Ringenloppet Memorial Frans Desaix
NE
Wedstrijd
SWE
Mount Evans
Bob Cook Memorial
NE
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Andorra
CN
Nationaal kampioenschap
AND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tanzania
CN
Nationaal kampioenschap
TAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Andorra
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
9e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Tarrafal
Dia Municipio de Tarrafal
NE
Wedstrijd
CPV
20e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
3e etappe Tour del Cibao
NE
Etappe
DOM
2e etappe Tour of Duolon Lake
NE
Etappe
CHN
2e etappe Tour of Kosovo
2.2
Etappe
KOS
13e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
5e etappe Vuelta Ciclista a Leon
NE
Etappe
ESP
Wuppertal (c)
UNI-Radrennen
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
28
4e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
Bassano - Monte Grappa
NE
Wedstrijd
ITA
Championship of the YUVL, Op de weg, Elite, Oekraïne
NE
Regionaal kampioenschap
UKR
Debrecen (a)
Tour de Debrecen
NE
Wedstrijd
HUN
Deinze
NE
Wedstrijd
BEL
Duffel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
10e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Individuele tijdrit
SRB
Eastbourne
South Coast Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Gold Coast
Darren Smith Cycle Classic
NE
Wedstrijd
AUS
4e etappe Greifans Cycling Festival
NE
Criterium
ISL
Johannesburg
Winter Fast One
NE
Wedstrijd
RSA
Kauhajoki
Kauhajoki Hyypanlaakso
NE
Wedstrijd
FIN
La Route des Géants, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Miami
Vuelta a Miami
NE
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tanzania
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Olten, Criterium
GP Sälipark - Olten
NE
Criterium
SUI
Pérenchies
GP de la Ville de Pérenchies
1.2
Wedstrijd
FRA
Pan American Games, Mountainbike, Elite
JR
XCO
Pan American Games, Mountainbike, Elite (V)
JR
XCE
10e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
5e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Saladillo
GP Aniversario Ciudad de Saladillo, GP Luis E. Moyano
NE
Wedstrijd
ARG
Sint-Ulriks-Kapelle
Grote Prijs Roger Vander Elst
NE
Wedstrijd
BEL
Somoto - San José de Cusmapa
Clasica Madriz
NE
Wedstrijd
NIC
Tandil
Premio Daniel Avila
NE
Wedstrijd
ARG
21e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Kosovo
2.2
Etappe
KOS
Tuam
Brian McNamara Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Vuelta Roja
NE
Wedstrijd
HON
29
Aalst, Criterium
NE
Criterium
BEL
Bambrugge - Erpe-Mere
NE
Wedstrijd
BEL
Boezinge, Criterium, Elite/U23
NE
Criterium
BEL
Boezinge, Criterium, Elite/U23 (V)
NE
Criterium
BEL
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
1.CRT
Criterium
NED
Izegem, Junioren (a)
Izegem (Bosmolens)
NE
Wedstrijd
BEL
Lommel
Lommel-Barrier
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Lierde, Junioren
GP Serge Baguet
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
NE
Wedstrijd
BEL
30
Proloog Clasica de Marinilla
NE
Proloog
COL
Cours-La-Ville
Grand Prix de Cours-La-Ville
NE
Wedstrijd
FRA
Flobecq
GP de la Saint Christophe
NE
Wedstrijd
BEL
Kooigem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Lisieux, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Pamplona (V)
Emakumeen Nafarroako Klasikoa
1.2
Wedstrijd
ESP
Reningelst, Junioren
Trofee van Vlaanderen Reningelst
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Roeselare, Criterium
NE
Criterium
BEL
Roeselare, Nieuwelingen
NE
Criterium
BEL
Struer, Criterium
NE
Criterium
DEN
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
1.CRT
Criterium
NED
4e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
31
Antwerpen, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Camors
Ronde des Korrigans
1.CRT
Criterium
FRA
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
1.CRT
Criterium
NED
1e etappe Clasica de Marinilla
NE
Etappe
COL
Getxo
Circuito de Getxo
1.1
Wedstrijd
ESP
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Linden
NE
Wedstrijd
BEL
Neuss, Criterium
1.CRT
Criterium
GER
Proloog Tour Alsace
2.2
Proloog
FRA
5e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Proloog
POR
Wels, Criterium
Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium
NE
Criterium
AUT
13e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link