Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1964
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Doncaster, Chrono
Archie Fuller Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
London
Crystal Palace Mackeson Premier Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield
John Parkinson Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Marple
Woodbank Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
Solihull
Solihull Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Southend, Chrono
Southend & County Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Worcester
Worcester Evening News Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Aalst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Herstal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Jette, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Lauwe, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Mechelen-aan-de-Maas, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
Pepinster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Runkst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Strijen (V) (a)
NE
Criterium
NED
7e etappe deel a Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
7e etappe deel b Tour du Saint-Laurent
NE
Criterium
CAN
9e etappe deel a Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Individuele tijdrit
MEX
9e etappe deel b Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
02 augustus
Balen-Neet, Amateurs
Balen-Neet
NE
Wedstrijd
BEL
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
Deinze, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Deinze, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
Giro della Romagna
Wedstrijd
ITA
Herstal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Humbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kersbeek-Miskom, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Koersel, Amateurs
Koersel
NE
Wedstrijd
BEL
Meeffe, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Miramas
Criterium
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Ossendrecht
Criterium
NED
Rapertingen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Reningelst, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
10e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Wetherby
Pennine C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
03 augustus
Andenne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Lendelede
Criterium
BEL
Plémet
Criterium
FRA
Saddleworth (b)
Saddleworth Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
8e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
11e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
04 augustus
De Pinte (a)
Criterium
BEL
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
9e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
Willebroek
Wedstrijd
BEL
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
Wedstrijd
BEL
05 augustus
Eisden, Criterium
Criterium
BEL
Harelbeke (d)
Criterium
BEL
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
10e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
12e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
06 augustus
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Criterium
BEL
Middelkerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
11e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
13e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
07 augustus
Nijlen
Criterium
BEL
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
12e etappe deel a Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
12e etappe deel b Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
14e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
08 augustus
1e etappe Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
Etappe
FRA
München - Zürich
Wedstrijd
SUI
Mackeson
Mackeson Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Merelbeke (a)
Criterium
BEL
9e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
13e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
15e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Werchter
Criterium
BEL
Zelzate, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
09 augustus
Bassano - Monte Grappa
NE
Wedstrijd
ITA
Boroughbridge, Chrono (a)
Harrogate Saint Christophers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe deel b Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
Etappe
FRA
2e etappe deel a Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
Ploegentijdrit
FRA
Everberg, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
GP de Belgique
Individuele tijdrit
BEL
Hulst - Tessenderlo
Wedstrijd
BEL
Machelen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Sint-Maria-Lierde, Amateurs
Sint-Maria-Lierde
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
14e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Criterium
CAN
16e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
Dernyrace
BEL
10 augustus
Ledegem (a)
Criterium
BEL
Lokeren, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Dernycriterium
Wedstrijd
BEL
11 augustus
Herenthout
Criterium
BEL
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Temse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
13 augustus
Beveren-Waas
Wedstrijd
BEL
Lebbeke, Amateurs
Lebbeke
NE
Criterium
BEL
Rijmenam
Criterium
BEL
14 augustus
Herentals, Criterium
Criterium
BEL
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Ploegentijdrit
POR
15 augustus
Antwerpen (c)
Antwerpse pijl
Wedstrijd
BEL
Dworp
Omloop der Zennevallei
Wedstrijd
BEL
Felletin
Prix Martini
Criterium
FRA
Giro del Lazio
Wedstrijd
ITA
Kruishoutem, Amateurs
Kruishoutem
NE
Wedstrijd
BEL
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Olsene, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Oostrozebeke, Amateurs
Oostrozebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Pommeroeul
Criterium
BEL
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Criterium
POR
16 augustus
Huldenberg (a)
Criterium
BEL
Melle (a)
Criterium
BEL
Moorslede, Criterium
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Vayrac, Criterium
Criterium
FRA
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
17 augustus
Evergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lanaken
Criterium
BEL
Lokeren
Lokeren Doorselaar
Criterium
BEL
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
Vieux-Genappe, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
18 augustus
Holcombe
Holcombe Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
Wedstrijd
BEL
19 augustus
Ruiselede (a)
Wedstrijd
BEL
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
20 augustus
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
Izenberge
Wedstrijd
BEL
Jauche, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Meensel-Kiezegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Torhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
21 augustus
8e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
8e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
Waregem (a)
Criterium
BEL
22 augustus
Auvelais
GP de la Basse-Sambre
Wedstrijd
BEL
Bouwel, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten (a)
Criterium
BEL
Lubbeek
Ronde van Brabant
Wedstrijd
BEL
Oordegem, Amateurs
NE
Criterium
BEL
9e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
9e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
23 augustus
Bachte-Maria-Leerne, Amateurs
Bachte-Maria-Leerne
NE
Wedstrijd
BEL
Camaiore
GP Città di Camaiore
Wedstrijd
ITA
Guérande
Criterium
FRA
Heverlee, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
Wedstrijd
BEL
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Oudegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Laureins-Berchem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
24 augustus
Castillon-la-Bataille, Criterium
Criterium
FRA
Roeselare (b)
Wedstrijd
BEL
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
Zingem
Criterium
BEL
Zingem, Criterium
Criterium
BEL
25 augustus
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
11e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
11e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
26 augustus
Evere, Amateurs
Evere
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Roeselare (a)
Criterium
BEL
Tessenderlo, Criterium
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
12e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
27 augustus
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Lommel (a)
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
13e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
13e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
28 augustus
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
3e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
14e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
29 augustus
5e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Lokeren, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Nederbrakel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
Relegem, Amateurs
Relegem - Asse
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
15e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
30 augustus
6e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Klein Vorst
Wedstrijd
BEL
Mierlo (V)
NE
Criterium
NED
2e etappe Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
Pluneret
Manche-Océan
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
16e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
31 augustus
Arcore
GP Molteni-Arcore
NE
Criterium
ITA
Sheffield
Burbage Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Sint-Gillis-bij-Dendermonde, Criterium, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link