Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1982
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Bromsgrove
Bromsgrove Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Condé-sur-Noireau, Amateurs
Conde - sur - Noireau
NE
Wedstrijd
FRA
Cookstown
East Tyrone C.C. - Bells Motors 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Exeter
Exeter Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Towcester
A.5. Rangers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 augustus
Alfold
Surrey Roads Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Asse, Amateurs
Asse
NE
Wedstrijd
BEL
Belfast
Northern Ireland C.F. Championship 50 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Blyth, Chrono
North Midlands C.F. 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cambridge
Century 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chichester
Fareham Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dublin
Gerry Dunne Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Dundalk
Paddy Neary Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
IRL
Essen
Preis der Sparda-Bank
Criterium
GER
Garstang, Chrono
Cleveleys 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
Greenfield
Veterans - Abbotsford Park Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Haworth
Croad Automatics Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Holme Pierrepont, Cyclocross
Midland League Sport for All Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Holme Pierrepont, Cyclocross, Junioren
Midland League Sport for All Junior Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Holme Pierrepont, Cyclocross, Nieuwelingen
Midland League Sport for All Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Hull
Hull & East Riding Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lamballe
Criterium
FRA
Lancaster
Lancaster Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Liverpool
East Liverpool Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Market Harborough
Benedictine Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Mechelen-Bovelingen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mountnessing
Essex Roads 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
CN
Nationaal kampioenschap
TCH
Oxenhope, Junioren
Keighley Velo - Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Plessala
Criterium
FRA
2e etappe deel b Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
Sas van Gent
Grote CPC-Prijs
Criterium
NED
Sas van Gent, Amateurs
NE
Criterium
NED
Wellesbourne (a)
Tour of the Fosse
NE
Wedstrijd
GBR
Wellesbourne, Junioren
Tour of the Fosse Petit Prix Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wetherby
Pennine C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wetherby (V)
Yorkshire L.C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wrexham
Wrexham R.C. Fibrax Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
02 augustus
Beringen
Criterium
BEL
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Laarne (b)
Criterium
BEL
3e etappe Ronde van de Kempen
Derny
BEL
Waterschei, Amateurs
Waterschei - Genk
NE
Wedstrijd
BEL
Wiesloch
Criterium
GER
03 augustus
Circuito Gravese
NE
Wedstrijd
ITA
Merelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Sint-Denijs
Wedstrijd
BEL
04 augustus
Cockerham
Cockerham Evening Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Linne
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
Peccioli
Coppa Sabatini
Wedstrijd
ITA
05 augustus
deel a London
Eastway Circuit
NE
Criterium
GBR
deel f London
Eastway Circuit Thursday League Criterium
NE
Criterium
GBR
Ludwigsburg
Criterium
GER
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
5e etappe deel b Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
5e etappe deel a Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
Willebroek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
06 augustus
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
6e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Stuttgart (e)
Criterium
GER
Tienen, Criterium
Criterium
BEL
07 augustus
Ballymena
Ballymena R.C. - Red Hand Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Carrickfergus
Carrickfergus Festival Kermesse
NE
Criterium
GBR
Cartmel
Lakes Cartmel - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Cheshire
Stockport Clarion 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire (V)
Stockport Clarion 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Crumlin
Crumlin Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Cumbria
Velo Club Cumbria 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dilsen
Criterium
BEL
Dublin
Roundwood Grand Prix
NE
Wedstrijd
IRL
Formby
Southport R.A.F. Woodvale - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Frankfurt am Main
Rund um Frankfurt
Criterium
GER
Grimbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Haverhill (V)
Haverhill Trophy - International Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Haverhill (V)
Haverhill Trophy - International Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Haverhill (V)
Haverhill Trophy - International Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kortenhoef
Criterium
NED
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lokeren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Newport
B.C.F. National Championship Team Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Oudenaarde, Amateurs
Oudenaarde
NE
Wedstrijd
BEL
Ripponden, Junioren
Halifax Imperial Wheelers Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
7e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Speen
Hounslow & District 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stone
Stone Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stone (V)
Stone Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tetney
Tetney Phoenix 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tonbridge
South Eastern C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wantage (a)
Charlie Caines Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Wolverhampton
Plasmar Challenge Cup, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
08 augustus
's-Heerenhoek
Regenboogkoers
Criterium
NED
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
Abbeystead
Dolphinholme Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
NE
Wedstrijd
GER
Balbriggan
Harry Reynolds Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Barnsley, Chrono
Barnsley 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Belfast, Junioren
Northern Ireland C.F. Junior, Road Race Championship,
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Boroughbridge (V)
Leeds Wellington 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Boroughbridge, Chrono
Leeds Wellington 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bournemouth, Chrono
Bournemouth Arrow 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire, Chrono
South Lancashire R.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Corby
Rockingham Forest Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Corby, Junioren
Rockingham Forest Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Crathorne
Teesside R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Downham Market
Kings Lynn C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
East Grinstead
London Fire Brigade Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Eaton Socon (V)
North London 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Edinburgh
Tom Morgan Trophy, Stayers, Track
NE
Derny
GBR
Edinburgh
Meadowbank Grand Prix, Track
NE
Wedstrijd
GBR
Edinburgh
Meadowbank Madison, Track
NE
Wedstrijd
GBR
Glasgow
Glasgow Regent C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Glasgow, Chrono (b)
Scottish National Championship 100 Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
4e etappe Haverhill (V)
Haverhill Trophy - International Two Day
NE
Etappe
GBR
Headcorn
Southborough & District Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kaisten
Kaistenberg Rundfahrt
NE
Criterium
SUI
Kalmthout
Nieuwmoer - Kalmthout
Criterium
BEL
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel b Kettering
Kettering Amateur C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kidderminster
Sandwell C.R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kidderminster, Junioren
Mustow Green Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lierde, Nieuwelingen
Lierde - Deftinge
NE
Wedstrijd
BEL
London
London G.L.C. Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
London, Chrono
Westerley 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
London, Junioren
Crystal Palace Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
London, Nieuwelingen
Crystal Palace Novices Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Mildenhall
Mildenhall & District C.C. - Dairytime Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Musselburgh
Crookes Trophy 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Ottignies
Wedstrijd
BEL
8e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
8e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Saint Neots
North London 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sheffield
Burbage Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
Sussex
East Sussex C.A. 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Usk
Welsh C.A. Championship 100 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Ploegentijdrit
POR
Wavertree, Junioren
B.C.F. Merseyside Division Festival Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Whitby
Whitby Regatta - Geoff Walker Electrical, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Whitby, Junioren
Whitby Regatta Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wix
Circuit of the Tendring Hundreds
NE
Wedstrijd
GBR
Zemst, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
09 augustus
Celles, Chrono, Amateurs
NE
Ploegentijdrit
BEL
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Wilrijk, Dernycriterium
Wedstrijd
BEL
10 augustus
Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ploegentijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
London
Redmon Crystal Palace Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
11 augustus
Lessines
Lessen - GP des Carrières
Wedstrijd
BEL
Redgrave
Redgrave Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Redgrave, Junioren
Redgrave Festival Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Redgrave, Nieuwelingen
Redgrave Festival Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Sint-Genesius-Rode, Amateurs
Sint-Genesius-Rode
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
12 augustus
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
Wedstrijd
ESP
1e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
13 augustus
Hoek, Amateurs
Ronde van Hoek
NE
Criterium
NED
Imola - San Marino
Coppa Placci
Wedstrijd
SMR
2e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
14 augustus
Belfast
Northern Ireland C.F. League 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Berks
North Hampshire 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bungay
Godric C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire, Junioren
Macclesfield Wheelers Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Gunzgen
1.CRT
Criterium
SUI
Hamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Middlesbrough
Cleveland Track Sprint
NE
Wedstrijd
GBR
Middlesbrough
Middlesbrough Crest Hotel Track Race
NE
Wedstrijd
GBR
Middlesbrough
County of Cleveland Grand Prix, Track
NE
Wedstrijd
GBR
Newcastle under Lyme, Chrono
North Staffordshire C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Oudenaarde
Wedstrijd
BEL
Ranby, Junioren
Yorkshire L.C.A. Junior 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Steenokkerzeel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tonbridge
Sydenham 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
3e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Individuele tijdrit
BEL
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
Wetherby (V)
Yorkshire L.C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Zelzate, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zoutelande, Amateurs
NE
Criterium
NED
15 augustus
Aberdeen
Aberdeen & District C.A. Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Antwerpen - Brussel/Bruxelles, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
Wedstrijd
FRA
Bingham
Nottingham Clarion 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Boroughbridge, Chrono (d)
Yorkshire C.F. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bromsgrove
Bromsgrove Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Budingen
Criterium
BEL
Proloog Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Ploegentijdrit
GER
Dongen
Criterium
NED
Essex (V)
Southend & County Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Fife
Scottish National Championship 12 Hour Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Haverhill, Junioren
Tour de Bumpsteads Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hemsworth, Chrono
Hemsworth Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hillingdon
Richmond Repro's Criterium
NE
Criterium
GBR
Hillingdon
Uxbridge Packing Co Grand Prix, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Hillingdon, Nieuwelingen
Pat Rohan Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Hull, Chrono
Bob Hudson Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kalfort, Nieuwelingen
Kalfort - Puurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap
IRL
Quedgeley
Cheltenham & County 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ringwood
Poole Wheelers 12 hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Saddleworth (V)
East Lancashire Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Seaton Burn
Barnesbury 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Southend, Chrono
Southend & County 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Speen
Alton C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stockton
Cleveland Classic
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
16 augustus
Betekom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Etappe
GER
Eeklo, Criterium
1.CRT
Criterium
BEL
Kampen
Criterium
NED
Mere, Amateurs
Mere
NE
Wedstrijd
BEL
Schoonaarde
Criterium
BEL
Sint-Maria-Lierde, Amateurs
Sint-Maria-Lierde
NE
Wedstrijd
BEL
17 augustus
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Etappe
GER
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
Oppuurs, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
8e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Klimtijdrit
POR
8e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
18 augustus
3e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Etappe
GER
Larciano
GP Industria & Artigianato
Wedstrijd
ITA
Maffle
Tour du Hainaut Occidentale
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
19 augustus
4e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Etappe
GER
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
10e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
10e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
20 augustus
5e etappe deel a Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Etappe
GER
5e etappe deel b Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Individuele tijdrit
GER
3e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
11e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
21 augustus
's Gravenpolder (V)
NE
Criterium
NED
's Gravenpolder, Amateurs
NE
Criterium
NED
Bekkevoort, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Bornem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Etappe
GER
Garstang
Pendle Forest 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Haaltert
Criterium
BEL
Hornu, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Moorsel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Oordegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oudenaarde, Amateurs
Oudenaarde
NE
Wedstrijd
BEL
Teralfene, Amateurs
Teralfene
NE
Criterium
BEL
4e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
12e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
12e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Zingem, Criterium
Criterium
BEL
22 augustus
Aberdeen, Junioren
Scottish National Championship, Road, Juniors, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Beernem, Criterium
NE
Criterium
BEL
Biel-Bienne - Magglingen
NE
Klimwedstrijd
SUI
Chignolo Po (a)
Criterium
ITA
7e etappe deel b Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Etappe
GER
7e etappe deel a Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Etappe
GER
Proloog GP Guillaume Tell
Proloog
SUI
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Kildare
Sheridan Cup
NE
Wedstrijd
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Ooike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Queensbury
Veterans - Old Crocks Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Rummen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Scottish Championship, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Speen
Bill Reed Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Ulbeek
Ulbeek-Wellen
NE
Wedstrijd
BEL
23 augustus
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
1e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Haasdonk
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
Wereldkampioenschap
24 augustus
Booischot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Haaltert, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Jauche, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse
Druivenkoers
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
Wereldkampioenschap
25 augustus
3e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
London, Nieuwelingen
Velo Club Londres Novices Crystal Palace
NE
Wedstrijd
GBR
Machelen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ruiselede (a)
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Worfield
Worfield, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
26 augustus
4e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Overijse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
Wereldkampioenschap
27 augustus
5e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
1e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
28 augustus
Braine-le-Château, Nieuwelingen
Kasteelbrakel
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
Dublin
Orwell Wheelers - Ansbacher Bank Grand Prix
NE
Wedstrijd
IRL
Garstang
Horwich C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
6e etappe deel A GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
6e etappe deel B GP Guillaume Tell
Individuele tijdrit
SUI
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Maidenhead
Wandsworth & District C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Oost-Souburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
deel b Polhill, Criterium
West Malling Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
Ringwood
Bournemouth & District C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stirling
Stirlingshire R.C. Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
Wereldkampioenschap
29 augustus
Ayrshire
Wallacehill C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bath, Chrono
Bath Road Club 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Beaconsfield (b)
Luton Arrow C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bexley
34 Nomads C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bielefeld
Criterium
GER
Boroughbridge, Chrono
Yorkshire Century 100 TimeTrial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bury Saint Edmunds, Chrono
West Suffolk Wheelers 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
Deeside
Deeside Thistle R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Doncaster, Chrono
Doncaster Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Drongen, Amateurs
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
Dudley, Junioren
Penn C.C. August Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Dunlavin
Kevin McInerney Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
East Grinstead
East Grinstead C.C. - Woodgate Dairies Carnival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Garstang
North Lancs 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow
Glasgow Centre & West of Scotland Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Glasgow, Junioren
Glasgow Centre & West of Scotland Junior Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
7e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
High Wycombe
John Emery Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hoves, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kelvedon
Colchester Rovers C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Koersel, Criterium
Criterium
BEL
Koningslo, Amateurs
Koningslo-Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
deel b Leyland, Nieuwelingen
Ribble Valley C.R.C. Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Lissone
Coppa Agostoni
Wedstrijd
ITA
Middlesex
Middlesex R.C. - Arch Harding Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Mont-Saint-Guibert, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
Nationaal kampioenschap
SUI
Newport
Davies & Jeggo Motors, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ossendrecht
Criterium
NED
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
30 augustus
Battice, Amateurs
Battice
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
Erwetegem, Amateurs
Erwetegem
NE
Wedstrijd
BEL
Mazy, Amateurs
Mazy
NE
Wedstrijd
BEL
Milano - Vignola
Wedstrijd
ITA
Nevele, Amateurs
Nevele
NE
Wedstrijd
BEL
Ooigem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Smetlede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Stekene, Amateurs
Stekene
NE
Wedstrijd
BEL
Waanrode, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wavertree
Liverpool Mercury Wavertree Park Criterium
NE
Criterium
GBR
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje