Ontbrekende uitslagen

  31-12-2020Burnie, Criterium
  28-12-2020Launceston, Launceston International Classic - Stan Siejka Criterium
  27-12-2020Canet de Berenguer, El Pavo de Canet
  25-12-2020São Silvestre
  24-12-2020Peshawar, Quaid-e-Azam Day Race
  20-12-2020Lochgelly, Spokes Santa Dash
  20-12-2020Torneo CC Bicileo Trujillo
  20-12-202011e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo
  19-12-2020Al Ghuwairiya
  19-12-2020Pune, Criterium
  18-12-2020Al Wathba, Daman Al Wathba 120 Challenge
  13-12-2020Donggang, Dapeng Bay Criterium
  07-12-20201e etappe La Transrégionale
  06-12-2020Hell of the Marianas
  05-12-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
  29-11-2020Calder Stewart Elite Series, Benchmark Homes Tour
  29-11-20205e etappe Calder Stewart Elite Series, Benchmark Homes Tour
  28-11-20204e etappe Calder Stewart Elite Series, Benchmark Homes Tour
  22-11-2020Ribeira Brava, Corrida Novembro Azul / Sucla 85 Anos
  21-11-2020L'Etape España by Le Tour de France
  20-11-2020Copa Comite Olpico
  15-11-2020Lochgelly, Spokes Novermber Dash
  15-11-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Pakistan
  15-11-2020Robert, La Cyclo Robert
  11-11-2020Lamentin, La Belle Martinique-La Belle Créole
  08-11-2020Qala - Xewkija, Gozo CC
  08-11-2020Sainte-Luce, La Lucéenne
  01-11-2020Elis, LaLa Hill Climb
  25-10-2020Accra, Monthly Challenge ACCC
  25-10-2020Baden-Württemberg Hill Climb Championship, Op de weg, Elite, Duitsland
  25-10-2020Drei Länder D/CH/LX, U23
  25-10-2020Dunavski Kup, Danube Cup
  25-10-202013e etappe Dunavski Kup, Danube Cup
  25-10-2020El Progreso, El Progreso - Lago Yojoa
  25-10-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
  25-10-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba
  25-10-2020Paphos
  25-10-2020Taranaki, Round the Mountain classic
  25-10-20204e etappe Tour de Windhoek
  18-10-20203e etappe Calder Stewart Elite Series, Benchmark Homes Tour
  18-10-2020MountainChampionship of ACT , Op de weg, Elite, Australië
  18-10-2020Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
  18-10-2020Pont, Chrono de la Sionge - Tour du Canton de Fribourg
  17-10-2020Beograd, GP Beograd
  17-10-20202e etappe Calder Stewart Elite Series, Benchmark Homes Tour
  17-10-2020Zeneta, GP Poncemur
  11-10-2020Debrecen (a), Tour de Debrecen
  11-10-2020Generalni Plasman Liga
  11-10-2020Paphos - Nikoklia, Paphos - Trachipedoula - Nikoklia
  11-10-2020Premijer Liga
  10-10-2020Tatabánya, Turul Kupa
  08-10-20201e etappe Vuelta al Sur
  06-10-2020Cupa Nationala Romania
  04-10-2020Post Cup
  03-10-20201e etappe Pina Colada Classic
  03-10-2020San Miguelito, Reto a Los Altos de Santa María
  27-09-2020Beau Bassin, GP UCRH
  27-09-2020Centurion, Medihelp TrapNet 360
  27-09-2020David - Los Angalles, David - San Juan - Los Angeles
  27-09-2020Linköping, Östgötaloppet
  27-09-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek
  27-09-2020Sparta, Taygetos Hill Climb
  26-09-2020Beograd, Plava Trka
  26-09-20201e etappe Izhevsk Stage Race
  25-09-20201e etappe Hellhole Gravel Grind Stage Race
  25-09-20201e etappe Turul Dobrogei
  21-09-20201e etappe Izhevsk Stage Race
  20-09-2020Flacq (a), GP Rotary Club de Flacq - GP Swan
  20-09-2020Kalas Cup/Norgescup
  20-09-2020Lugoj, Cupa Max Ausnit
  19-09-2020Schörfling, Chrono, King of the Lake
  19-09-2020Ulan Bator
  18-09-20201e etappe Memorial Vyatcheslav Kiselev Matveyevitch
  17-09-20201e etappe Vuelta al Norte
  13-09-2020Agrokipia
  13-09-2020Kroz Vojvodinu, Tour of Vojvodina I
  12-09-2020Porrentruy, Tour du Jura
  11-09-20201e etappe Bodrum
  06-09-2020Édessa, Ind., Kaimaktsalan Hill Climb
  06-09-2020Karachi - Hyderabad (a), Defence Day Race
  06-09-2020Palaichori, Chrono
  06-09-2020Varazdin, Liberation Day Race
  05-09-2020Agios Ioannis Malountas
  05-09-2020Camacha, GP da Camacha
  05-09-2020Deloraine - Launceston
  04-09-20201e etappe Turul al Judetului Cluj
  30-08-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
  30-08-2020Saint Philip, Bushy Park Race Circuit
  30-08-2020San Martin
  29-08-20205e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
  26-08-2020XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
  23-08-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola
  23-08-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
  23-08-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saudi-Arabië
  22-08-20204e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
  22-08-20201e etappe Kazantzakia, Καζαντζάκεια
  22-08-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Benin
  16-08-2020Deva, Turul Deva
  16-08-2020Odessa, Odessa GP 1
  15-08-2020Amman, Chrono, Al Isra University TT
  15-08-2020Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
  08-08-2020Andorra (a), Volta als Ports d'Andorra
  08-08-2020Ballymena, Wallace Caldwell Memorial Trophy
  08-08-20207e etappe Dunavski Kup, Danube Cup
  08-08-2020Shinyanga, Nane Nane Classic
  08-08-20201e etappe Sprinterskye Igri
  08-08-20201e etappe Spyros Dokos Memorial
  05-08-2020Riga
  05-08-20201e etappe Volta de Goias
  02-08-2020Monastir, Coupe Habib Bourguiba
  02-08-2020Santana, GP Santana
  26-07-2020Championship of the YUVL, Op de weg, Elite, Oekraïne
  25-07-2020El Zahra
  05-07-20201e etappe Covid 19 Sprint TT series
  17-06-2020Kampioenschap van Baku City, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan
  30-05-20201e etappe Hydra, Tour Hydrama
  08-03-2020Carthage
  16-02-2020Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Spanje (V)