individueel 1986

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1986
vanaf - tot
01-01-1986 - 31-12-1986
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1986
vanaf - tot   01-01-1986 - 31-12-1986
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Shoji Aizawa


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Robert Alban


Frankrijk
vanaf 01-01-1986 tot 15-03-1986


Phil Angus


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hiroaki Aoki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Martin Atkins


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Leslie Barczewski


Verenigde Staten
vanaf 01-08-1986 tot 31-12-1986


Tony Barnes


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Colin Barnes


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Steve Barnsley


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Spencer Beckett


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Milind Bhatkar


India
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Pierangelo Bincoletto


Italië
vanaf 01-01-1986 tot 01-04-1986


Tony Birkett


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Nigel Bloor


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 31-03-1986


Greg Bobridge


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Robert Bof


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Jonathan Boyer


Verenigde Staten
vanaf 01-05-1986 tot 31-12-1986


Bob Bradford


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Dale Bradford


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kevin Bradshaw


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Steve Bragg


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Robert Bruce


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Jim Burke


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Rod Burns


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Glen Buttsworth


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


António Castro


Portugal
vanaf 01-01-1986 tot 15-06-1986


António Cavaco


Portugal
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


David Cecchini


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Guiseppe Chiesa


Italië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ron Christie


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Bruce Clarke


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Glenn Clarke


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Dean Clausing


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Greg Clifton


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Brent Coe


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Luc Colijn


België
vanaf 01-01-1986 tot 28-02-1986


Peter Collins


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Richard Cote


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Peter Cox


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Barry Cram


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hugh Cram


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Luis Cruz


Portugal
vanaf 01-01-1986 tot 31-03-1986


Wayne Dafter


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Walter Dalgal


Italië
vanaf 01-01-1986 tot 15-03-1986


Jim Dart


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Peter Dart


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Simon Day


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Gary Day


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ottavio Dazzan


Italië
vanaf 01-01-1986 tot 01-04-1986


Johan De Lathouwer


België
vanaf 01-01-1986 tot 15-03-1986


John Dekeukelaere


België
vanaf 01-01-1986 tot 28-02-1986


Shoji Doda


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Darrel Eaves


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Randy Ericksen


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ken Evans


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mike Farr


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Jim Fawcett


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Greg Featonby


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Peter Fitzsimmons


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Geoff Fletcher


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


John Flood


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Cameron Forge


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


John Foster


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ray Frauenfelder


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tony Freegard


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ludo Frijns


België
vanaf 01-01-1986 tot 15-03-1986


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Junji Fujino


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


John Fuller


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yasuhisa Furuta


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Manuel Garcês


Portugal
vanaf 01-01-1986 tot 31-03-1986


David Garfield


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yves Godimus


België
vanaf 01-01-1986 tot 15-04-1986


Darius Goral


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


David Gordon


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Steven Gray


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Greg Green


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ian Grindlay


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Simon Hall


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


David Halliday


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Wayne Hammond


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hiroyuki Handa


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Colin Hateley


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ken Hateley


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ron Hayman


Canada
vanaf 01-01-1986 tot 30-04-1986


Dudley Hayton


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 25-04-1986


Peter Heeren


Nederland
vanaf 01-01-1986 tot 28-02-1986


Fuda Hideaki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tom Hill


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ronny Hinson


Verenigde Staten
vanaf 01-09-1986 tot 31-12-1986


Misao Hirabayashi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Sadao Hirata


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 05-04-1986


Takaaki Hirata


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


John Holgate


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


John Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ron Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Chris Hollinshead


Canada
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Dan Hoseman


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Steven Hosking


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Iwao Ikegami


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Manzu Imura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Miyoshi Inoue


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Takehiko Ishida


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Chris Jackson


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Brett James


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Greg James


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Greg Jeal


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tony Jelbort


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Rodney Johnson


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Philip Jones


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


David Jones


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Suichi Kamekawa


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tony Kelleher


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Geoff Keogh


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Michael Kerr


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Jack Kershaw


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 25-04-1986


Stephen Kilpatrick


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Brent Kircher


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Fred Knoller


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yoichi Kokado


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hisaji Koriyama


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kazuhiro Kunimochi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 30-04-1986


John Lawrie


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Brad Leach


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kevin Learihan


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ian Leighton


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Eddie Lesurf


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Darryl Letchford


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Gino Ligneel


België
vanaf 01-01-1986 tot 15-03-1986


Andrew Lindsay


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


John Long


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Gaspar Gonçalves


Portugal
vanaf 01-04-1986 tot 31-05-1986


Clinton Love


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Lawrie Lyster


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yoichi Machishima


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Freddy Maertens


België
vanaf 01-01-1986 tot 15-03-1986


Terry Maloney


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Wayne Manning


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mario Mariotti


Italië
vanaf 01-01-1986 tot 15-04-1986


Greg Martino


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Barry Mather


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Takashi Matsuda


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yoshiyuchi Matsueda


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hideyuki Matsui


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ken Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mark Matthews


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


M. McCabe


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tony McCaig


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Philip McDonald


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Art McHugh


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Peter McIntee


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Gary McKay


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Jeff McLean


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Paul Miller


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Akira Minakatsu


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hitoshi Mitani


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Michael Mitchell


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kiminori Mitsusada


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Masahiko Miyake


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Scott Molina


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mark Montgomery


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Peter Moore


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Richard Moore


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Co Moritz


Nederland
vanaf 01-01-1986 tot 15-03-1986


Collin Morris


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Wayne Murcott


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Satoshi Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hiroshi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mitsuo Nakai


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ren Nakamura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Koichi Nakano


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Vic Naumann


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hans Neumayer


Duitsland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


John Nicholson


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kiichi Nimura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tatsuo Nishikawa


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Greg North


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Noel Norton


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Greg Nunn


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Eduard Nuri


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


David O'Dwyler


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yutaka Okura


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mark Osborne


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Andy Palmer


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 25-04-1986


Doug Patterson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Grahan Peadon


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Brendan Pendergast


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Dick Person


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Damian Petrie


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ian Petts


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Peter Philp


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


James Pieper


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Aaron Pierce


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Imre Pribek


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Barry Primmer


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Michael Quinn


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kevin Radburn


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Grant Reynolds


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Dean Rice


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Robert Riley


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Vic Roberts


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


David Roberts


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Greg Roberts


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Alan Rodzinski


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ian Rooney


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Colin Ryan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Juichi Saikai


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 15-01-1986


Masaru Saito


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Masami Sakamaki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tsutomu Sakamoto


Japan
vanaf 01-05-1986 tot 31-12-1986


Norio Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Geoff Salter


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


David Sanders


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Greg Sands


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Renato Sansonetti


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Robert Santagada


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Shinji Sasada


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ricky Saunders


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Leigh Saurels


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tim Schneider


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Brian Scowcroft


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Steve Sefton


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 01-03-1986


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Wayne Selby


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Bob Shannon


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Paul Skinner


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Rick Sloane


Australië
vanaf 01-08-1986 tot 31-12-1986


Grayman Smart


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Lindsay Smith


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ricky Smith


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Colin Staples


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Albert Steffan


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mark Stephens


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Peter Stevenson


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 15-04-1986


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Ian Strang


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Karl Stratton


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Peter Suares


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Masayoshi Sugii


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Matthew Sumner


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Geoff Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Jamie Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Makoto Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Zbig Szalinski


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mitsuhiro Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Takao Takei


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Nobuo Takeno


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hisato Takeuchi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Masahiro Takii


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Asao Tanimoto


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Noboyuki Tawara


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Paul Thurston


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Terry Tinsley


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Mamoru Togami


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 10-01-1986


Jack Toland


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Bruce Tonkin


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kenji Tosawa


Japan
vanaf 01-05-1986 tot 31-12-1986


Wayne Towler


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Eric Turner


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Bert Van Ende


België
vanaf 01-01-1986 tot 15-04-1986


Frans Van Vlierberghe


België
vanaf 01-01-1986 tot 15-03-1986


Jean-Marc Vandenberghe


België
vanaf 01-01-1986 tot 15-03-1986


Neville Veale


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


John Wainwright


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1986 tot 25-04-1986


Shaun Wallace


Groot-Brittannië
vanaf 01-08-1986 tot 31-12-1986


Takao Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Terry Watson


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Andy Weaver


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Rudi Weber


Duitsland
vanaf 01-05-1986 tot 31-12-1986


Darrell Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Andrew White


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Geoff Whiter


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


David Wholers


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Graham Wilson


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Tony Wilson


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Neil Wilson


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kerry Wood


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Chris Wood


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


John Woodman


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Graham Woodrup


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Gary Wright


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Hidehito Yoshii


Japan
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Frank Zanatta


Australië
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


Robin Zellner


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1986 tot 31-12-1986


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database



Fotoalbum individueel 1986


  Afbeelding toevoegen