Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c 2004
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
België
Datum :
26-06-2004
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
Hoofdindex Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Stijn Vandenbergh
BEL
in 03h 49m
2
Sven Renders
BEL
op 04s
3
Jean-Paul Simon
BEL
op
Details
1 Stijn Vandenbergh (Bel) Onder Ons Parike 3.49.00
2 Sven Renders (Bel) Jong Vlaanderen 2016 0.04
3 Jean-Paul Simon (Bel) Profel CT
4 Davy Daniels (Bel) Jartazi - Granville
5 Shawn Milne (USA) Nat.Team USA 0.06
6 Peter Hovelijnck (Bel) Jong Vlaanderen 2016 0.10
7 Peter Ronsse (Bel) Jartazi - Granville
8 Hervé Duclos Lasalle (Fra) Credit Agricole Espoirs
9 Klaas Vantornout (Bel) De Lombarden - Firestone
10 Pieter Duyck (Bel) De Lombarden - Firestone
11 Mirando Dumoulin (Bel) De Lombarden - Firestone
12 Klaas De Gruyter (Bel) Jartazi - Granville
13 Pieter Ghyllebert (Bel) De Lombarden - Firestone 0.15
14 Jurgen Vermeersch (Bel) Cerdi Team Ingelmunster 0.38
15 Benjamin Vanherzeele (Bel) Beveren 2000
16 Nic Ingels (Bel) Beveren 2000
17 Benny Verscuren (Bel) Bikeland Bornem
18 Glen Zelderloo (Bel) Jartazi - Granville
19 Heath Blackgrove (Bel) Beveren 2000 0.53
20 Wouter Weylandt (Bel) Bikeland Bornem 1.16
21 Ben Cremers (Bel) Prov.Limburg
22 Sjef De Wilde (Bel) Jong Vlaanderen 2016
23 Gregory Habeaux (Bel) Team Storez
24 Steven De Champs (Bel) Profel CT
25 Raphael Bastin (Bel) Team Storez
26 Davy De Leener (Bel) Palmans Collstrop Davo
27 Robby Meul (Bel) Jartazi - Granville
28 Ward Bogaert (Bel) Antwerp BC
29 Steven De Decker (Bel) Deschacht E.Merckx
30 Aron Huysmans (Bel) Jong Vlaanderen 2016
31 Julien Marcuz (Fra) Credit Agricole Espoirs
32 Dominique Cornu (Bel) Palmans Collstrop Davo
33 Julien Guiborel (Fra) Credit Agricole Espoirs
34 Andrew Vancoillie (Bel) Soenens Germond
35 Jean-Philippe Dony (Bel) DGR CT
36 Goswin Laplasse (Bel) Onder Ons Parike
37 Ludovic Draux (Bel) Pesant Club Liegeois
38 Jarno Van Mingeroet (Bel) Profel CT
39 Patrick Bassez (Bel) Prov.Oost-Vlaanderen
40 Zakarias El Darabna (Bel) DGR CT
41 geert Steurs (Bel) Jong Vlaanderen 2016
42 Hall Bouchard (USA) Net.Team Usa
43 Manu Lhoir (Bel) Pesant Club Liegeois
44 Jan Soetens (Bel) Onder Ons Parike
45 Cyril Lemoine (Fra) Credit Agricole Espoirs 1.39
46 Steven Van den Bussche (Bel) Soenens Germond 1.56
47 Jef De Boeck (Bel) Palmans Collstrop Davo
48 Alistair Duncan (NZL) Cerdi Team In gelmunster
49 Thomas Ongena (Bel) Prov.Oost-Vlaanderen
50 Tyler Farrar (USA) Nat.Team USA
51 Andy Lannoo (Bel) De Lombarden - Firestone
52 Jochen Baert (Bel) Cerdi Team In gelmunster
53 Rik Kavsek (Ned) Team Bianchi Diametal
54 Tony Goossens (Bel) Beveren 2000
55 Kevin Maene (Bel) De Lombarden - Firestone
56 Brian Smith (USA) Team TIAA
57 Wim devries (Bel) Prov. Antwerpen
58 Rene Oakley (Bel) Onder Ons Parike
59 Darius Cilvinas (Ltu) Soenens Germond
60 Kris Vyncke (Bel) Team Bianchi Diametal
61 Kris Steyaert (Bel) KSV Deerlijk - Gaverzicht
62 Stefaan Wijnands (Bel) Jong Vlaanderen 2016
63 Senne De Braeckenier (Bel) Onder Ons Parike
64 Stijn Ennekens (Bel) Deschacht E.Merckx
65 Danny Van Looy (Bel) Prov.Antw
66 Keisuke Miyazaki (Jpn) Bridgestone
67 Olivier Kaisen (Bel) Beveren 2000
68 Dwight Desaever (Bel) De Lombarden - Firestone
69 Guy Marien (Bel) Team Bianchi Diametal
70 Ben Robson (Nzl) Marco Polo CT
71 Jorgen Vercammen (Bel) Team Bianchi Diametal
72 Kenny Van Braeckel (Bel) Profel CT
73 Jake Rytlewski (USA) Nat.Team USA
74 Robby De Backer (Bel) Daikin CT
75 Frederik Broché (Bel) Onder Ons Parike
76 Glen Poleunis (Bel) Palmans Collstrop Davo
77 Dennis Martens (Ned) DGR CT 2.04
78 Damien Suray (Bel) Pesant Club Liegeois 2.06
79 Rik Van Isterdael (Bel) Daikin CT
80 Kristof Sels (Bel) Antwerp BC
81 Saul Raisin (USA) Credit Agricole Espoirs
82 Christophe Beddegenoodts (Bel) Profel CT
83 Frederik Penne (Bel) Jartazi - Granville 2.11
84 Dimitri De Fauw (Bel) Deschacht E.Merckx 2.13
85 Serge Pauwels (Bel) Prov.Antw
86 Habte Weldestmon (Irl) Marco Polo CT
87 Tom Vanbecelaere (Bel) Cerdi Team In gelmunster 2.15
88 Jonathan Henrion (Bel) Pesant Club Liegeois 2.27
89 Pieter Braeckeveldt (Bel) Antwerp BC 2.35
90 Bert Marien (Bel) Team Bianchi Diametal 2.48
91 James Goossens (Bel) Soenens Germond 3.06
92 Frederik Herpol (Bel) KSV Deerlijk - Gaverzicht 3.16
93 Koji Fukushima (Jpn) Bridgestone 4.38
94 Dave Verlinden (Bel) Prov.Antw 5.02
95 Shinichi Fukushima (Jpn) Bridgestone 5.33
96 Darius Strole (Ltu) Deschacht E.Merckx 7.17
Teams
1 Jartazi Granville 23 pts
2 De Lombarden - Firestone 30
3 Jong Vlaanderen 2016 30
4 Beveren 2000 50
5 Onder Ons Parike 61
6 Profel CT 65
7 Credit Agricole Espoirs 72
8 Nat.Team USA 97
9 Palmans Collstrop Davo 105
10 Cerdi Team In gelmunster 114
11 DGR CT 152
12 Pesant Club Liegeois 158
13 Soenens Germond
14 Deschacht E.Merckx
15 Team Bianchi Diametal
16 Antwerp BC
17 Prov.Antw
18 Bridgestone
19 Bikeland Bornem
20 Team Storez
21 Prov.Oost-Vlaanderen
22 Team TIAA
23 Daikin CT
24 Marco Polo CT
25 KSV Deerlijk - Gaverzicht
26 Prov.Limburg
Sluiten
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close