Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Vuelta a Salamanca 2010
Spanje
Datum :
05-09-2010
2e etappe deel a
78,9 km
Weg - Etappe
Start
Valdelosa (Castilla y Leon), Spanje
Aankomst
Guijuelo (Castilla y Leon), Spanje
Hoofdindex Vuelta a Salamanca
Index 2010
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Francisco García Nicolas
ESP
in 01h 59m 14s
2
Alejandro Paleo
ESP
op 01s
3
Vladimir Shchekunov
RUS
op 06s
Details
1 104 GARCIA NICOLAS, Francisco GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP 1:59:14
2 73 PALEO MOSQUERA, Alejandro CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +01
3 63 SHCHEKUNOV, Vladimir CAMARGO - FERROATLANTICA RUS +06
4 43 BAGUES KALPARSORO, Aritz BIDELAN - KIROLGI ESP +21
5 36 ARANZAZU ESCOBAR, Willian AZYSA - CETYA - CONOR WRC COL +21
6 56 ROMERO ETXEBARRIA, Igor CAJA RURAL ESP +21
7 21 CASANOVA VILLALONGA, Sergio AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +21
8 2 DUEÑAS NEVADO, Héctor SUPERMERCADOS FROIZ ESP +21
9 126 MARQUEZ RAIGON, Rafael LIZARTE ESP +21
10 22 DÍAZ BUJ, Iván AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +21
11 106 MARTIN GARGALLO, Pascual GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +21
12 12 CANO LOSA, José Luis ANDALUCIA - CAJASUR ESP +21
13 15 LOBATO DEL VALLE, Juan J ANDALUCIA - CAJASUR ESP +21
14 31 DOMAGALSKI, Karol Andrzej AZYSA - CETYA - CONOR WRC POL +21
15 127 IZA CARRIZO, Imanol LIZARTE ESP +21
16 157 SANCHEZ VIVES, Andres UPV-BANCAJA ESP +21
17 5 GARCÍA DE MATEOS RUBI, Raúl SUPERMERCADOS FROIZ ESP +21
18 6 VALLEJO DOMÍNGUEZ, Ángel SUPERMERCADOS FROIZ ESP +21
19 71 CEREZO NAVIA, Jose A CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +21
20 146 GOMEZ CASTRO, Victor G TRASMIERA FOOTON ARG +21
21 152 GARCÍA GONZÁLEZ, Antonio UPV-BANCAJA ESP +21
22 65 MARÍN LÓPEZ, Unai CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +21
23 16 OSUNA MONTES, Roman ANDALUCIA - CAJASUR ESP +21
24 122 RUIZ DE LARRINAGA, Javier LIZARTE ESP +21
25 134 DEL PINO CORROCHANO, Jesus SANSE - SPIUK ESP +21
26 42 ARTOLA USANDIZAGA, Ugaitz BIDELAN - KIROLGI ESP +28
27 105 ANDUJAR BASTIDA, Pedro J GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +30
28 133 CAMPOS TORRES, Mario SANSE - SPIUK ESP +31
29 33 COLOMÉ ROCA, Oriol AZYSA - CETYA - CONOR WRC ESP +31
30 66 VERGARA LÓPEZ, Sergio CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +37
31 53 SIMON CASULLERAS, Jordi CAJA RURAL ESP +42
32 45 ISCAR MARTIN, Carlos BIDELAN - KIROLGI ESP +42
33 93 ALVARADO TENEB, Adrian A EXTREMADURA-SPIUK CHI +42
34 131 CABEZUELA BRAVO, Luis Alberto SANSE - SPIUK ESP +01:00
35 14 CLAVIJO GARCIA, Francisco ANDALUCIA - CAJASUR ESP +01:00
36 101 BELDA GARCÍA, David GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +01:00
37 32 ZUGASTI ARRESE, Ibon AZYSA - CETYA - CONOR WRC ESP +01:15
38 82 PEREZ MARTIN, Juan I DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +01:15
39 103 BENÍTEZ POMARES, Javier GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +01:15
40 137 PLAZA AIRA, Daniel SANSE - SPIUK ESP +01:15
41 35 MULLER, Mauricio AZYSA - CETYA - CONOR WRC ARG +01:15
42 47 PENABAD RUIZ, Asier BIDELAN - KIROLGI ESP +01:19
43 112 LORCA LARROSA, Gabriel HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +02:04
44 151 GREGORI MARTINEZ, Pedro UPV-BANCAJA ESP +02:04
45 107 VIGIL VIDAL, Andres GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +02:04
46 1 DUEÑAS NEVADO, Moises SUPERMERCADOS FROIZ ESP +02:06
47 34 VAN DIJK, Peter AZYSA - CETYA - CONOR WRC NED +02:06
48 84 GLEZ DE LA ASUNCION, Miguel DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +02:06 49 17 SANCHEZ GONZALEZ, Angel D ANDALUCIA - CAJASUR ESP +02:06
50 44 MITXELENA TOLOSA, Julen BIDELAN - KIROLGI ESP +02:06
51 52 DE LA PARTE GONZALEZ, Victor CAJA RURAL ESP +02:06
52 75 SALMERÓN RUIZ, Manuel CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +02:06
53 136 GIRONA ROJO, David SANSE - SPIUK ESP +02:06
54 96 HOLGADO GILETE, Victor M EXTREMADURA-SPIUK ESP +02:06
55 143 MERINO CRIADO, Jesús TRASMIERA FOOTON ESP +02:06
56 54 MARQUEZ CANALES, Florentino CAJA RURAL ESP +02:06
57 117 PÉREZ BURGUEROS, Francisco HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +02:06
58 81 LOPEZ MARTIN, Ruben DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +02:06
59 154 RODRIGO GARCÍA, Vicente UPV-BANCAJA ESP +02:06
60 135 MARTIN GUZMAN, Luis A SANSE - SPIUK ESP +02:06
61 3 COBOS ALMAGRO, Antonio SUPERMERCADOS FROIZ ESP +02:06
62 121 IRIARTE GARRO, Fco Javier LIZARTE ESP +02:06
63 102 ESCOBAR ROURE, Sergi GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +03:05
64 64 ORTIZ DIEGO, David CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +03:05
65 61 SUAÑA MARTÍN, Alfonso CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +03:05
66 111 RUIZ RUIZ, Jose David HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +03:05
67 72 MOURÓN DOLDÁN, Juan F CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +03:05
68 51 FERNÁNDEZ REVIEJO, José M CAJA RURAL ESP +04:47
69 76 MACIA RIVAS, Pedro CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +04:47
70 124 ARBERAS PAMPIN, Jagoba LIZARTE ESP +04:47
71 11 AGUILAR VEGA, José ANDALUCIA - CAJASUR ESP +05:30
72 123 IRAIZOZ BLANCO, Martín LIZARTE ESP +05:30
73 144 SUÁREZ FERNÁNDEZ, Isaac TRASMIERA FOOTON ESP +05:30
74 55 MENDEZ CASTILLO, Mohamed CAJA RURAL PAN +05:30
75 116 BAS ANDREU, Jose A HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +05:30
76 156 SOLA VERDÚ, Jose Carlos UPV-BANCAJA ESP +05:30
77 23 ALBO FERNANDEZ, Joaquin AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +05:30
78 85 RUBIO HERNANDEZ, Diego DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +05:30
79 86 COMILLAS RONCO, Ignacio DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +05:30
80 87 SANCHEZ HERNANDEZ, Alvaro DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +05:30
81 141 SANCHEZ GARCIA, Javier TRASMIERA FOOTON ESP +05:30
82 125 SANCHEZ PEÑA, Joaquin LIZARTE ESP +05:30
83 113 GARCÍA CALZADO, Manuel A HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +05:30
84 13 QUINTANILLA MARQUINA, Jesus ANDALUCIA - CAJASUR ESP +05:30
85 155 ONGHENA, Matthias UPV-BANCAJA BEL +05:30
86 132 LÓPEZ MANCEBO, Joaquin SANSE - SPIUK ESP +05:30
87 67 NUÑO ARGÜELLES, Ricardo CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +05:30
88 92 SANCHEZ SANCHEZ, Andres EXTREMADURA-SPIUK ESP +05:30
89 147 PEÑA MACHO, Adrian TRASMIERA FOOTON ESP +05:30
90 62 GLEZ MARTÍNEZ CUE, Alejandro CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +05:30
91 153 MIGUEL PARRA, Antonio UPV-BANCAJA ESP +06:13
92 142 DIEZ ARRIOLA, Jose A TRASMIERA FOOTON ESP +10:36
93 7 PARRA INIESTA, José E SUPERMERCADOS FROIZ ESP +10:36
94 77 EIRAS RODRIGUEZ, Iñaki CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +10:36
95 115 KOHLVERT, Kevin HIERROS AGUERA -SPORT MATAS LUX +10:36
96 114 PLAZAS GONZALEZ, Alberto HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +10:36
97 145 MANTILLA GILART, Matías TRASMIERA FOOTON ESP +10:36
98 83 GONZALO ARROYO, Ivan DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +10:36
99 74 NOHALES NIETO, Edgar CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +10:36
100 91 SALGUEIRO ALONSO, Enrique EXTREMADURA-SPIUK ESP +10:36
101 26 BARREU DOMINGUEZ, Alejandro AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +10:36
102 46 ORBE URRUTIA, Haritz BIDELAN - KIROLGI ESP +10:36
103 27 LLILBERT JUVE, Lluis AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +10:36
104 25 CARRERE BONDIA, Sergi AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +10:36
105 41 ELORZA PAGALDAY, Mikel BIDELAN - KIROLGI ESP +10:36
106 95 SANCHEZ DE LA CASA, Borja EXTREMADURA-SPIUK ESP +10:36
107 24 NAFRIA FEBRER, Albert AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +10:36
108 57 RYABKIN, Alexander CAJA RURAL RUS +10:36
109 37 COBELO FOJO, Jesus AZYSA - CETYA - CONOR WRC ESP +10:36
110 97 CORCHERO FALCON, Santiago EXTREMADURA-SPIUK ESP +11:01
NSA 94 QUINTANA LLANOS, Fernando EXTREMADURA-SPIUK ESP
ABN 4 RODRÍGUEZ SEGARRA, Rafael SUPERMERCADOS FROIZ ESP
General
1 104 GARCIA NICOLAS, Francisco GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP 4:14:54
2 73 PALEO MOSQUERA, Alejandro CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +01
3 63 SHCHEKUNOV, Vladimir CAMARGO - FERROATLANTICA RUS +06
4 36 ARANZAZU ESCOBAR, Willian AZYSA - CETYA - CONOR WRC COL +21
5 15 LOBATO DEL VALLE, Juan J ANDALUCIA - CAJASUR ESP +21
6 146 GOMEZ CASTRO, Victor G TRASMIERA FOOTON ARG +21
7 126 MARQUEZ RAIGON, Rafael LIZARTE ESP +21
8 21 CASANOVA VILLALONGA, Sergio AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +21
9 43 BAGUES KALPARSORO, Aritz BIDELAN - KIROLGI ESP +21
10 71 CEREZO NAVIA, Jose A CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +21
11 2 DUEÑAS NEVADO, Héctor SUPERMERCADOS FROIZ ESP +21
12 5 GARCÍA DE MATEOS RUBI, Raúl SUPERMERCADOS FROIZ ESP +21
13 16 OSUNA MONTES, Roman ANDALUCIA - CAJASUR ESP +21
14 106 MARTIN GARGALLO, Pascual GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +21
15 31 DOMAGALSKI, Karol Andrzej AZYSA - CETYA - CONOR WRC POL +21
16 65 MARÍN LÓPEZ, Unai CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +21
17 56 ROMERO ETXEBARRIA, Igor CAJA RURAL ESP +21
18 157 SANCHEZ VIVES, Andres UPV-BANCAJA ESP +21
19 152 GARCÍA GONZÁLEZ, Antonio UPV-BANCAJA ESP +21
20 6 VALLEJO DOMÍNGUEZ, Ángel SUPERMERCADOS FROIZ ESP +21
21 127 IZA CARRIZO, Imanol LIZARTE ESP +21
22 22 DÍAZ BUJ, Iván AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +21
23 12 CANO LOSA, José Luis ANDALUCIA - CAJASUR ESP +21
24 134 DEL PINO CORROCHANO, Jesus SANSE - SPIUK ESP +21
25 122 RUIZ DE LARRINAGA, Javier LIZARTE ESP +21
26 42 ARTOLA USANDIZAGA, Ugaitz BIDELAN - KIROLGI ESP +28
27 105 ANDUJAR BASTIDA, Pedro J GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +30
28 33 COLOMÉ ROCA, Oriol AZYSA - CETYA - CONOR WRC ESP +31
29 133 CAMPOS TORRES, Mario SANSE - SPIUK ESP +31
30 66 VERGARA LÓPEZ, Sergio CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +37
31 45 ISCAR MARTIN, Carlos BIDELAN - KIROLGI ESP +42
32 93 ALVARADO TENEB, Adrian A EXTREMADURA-SPIUK CHI +42
33 53 SIMON CASULLERAS, Jordi CAJA RURAL ESP +42
34 131 CABEZUELA BRAVO, Luis Alberto SANSE - SPIUK ESP +01:00
35 14 CLAVIJO GARCIA, Francisco ANDALUCIA - CAJASUR ESP +01:00
36 101 BELDA GARCÍA, David GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +01:00
37 103 BENÍTEZ POMARES, Javier GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +01:15
38 32 ZUGASTI ARRESE, Ibon AZYSA - CETYA - CONOR WRC ESP +01:15
39 82 PEREZ MARTIN, Juan I DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +01:15
40 35 MULLER, Mauricio AZYSA - CETYA - CONOR WRC ARG +01:15
41 137 PLAZA AIRA, Daniel SANSE - SPIUK ESP +01:15
42 47 PENABAD RUIZ, Asier BIDELAN - KIROLGI ESP +01:19
43 151 GREGORI MARTINEZ, Pedro UPV-BANCAJA ESP +02:04
44 112 LORCA LARROSA, Gabriel HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +02:04
45 107 VIGIL VIDAL, Andres GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +02:04
46 117 PÉREZ BURGUEROS, Francisco HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +02:06
47 121 IRIARTE GARRO, Fco Javier LIZARTE ESP +02:06
48 84 GLEZ DE LA ASUNCION, Miguel DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +02:06
49 135 MARTIN GUZMAN, Luis A SANSE - SPIUK ESP +02:06
50 1 DUEÑAS NEVADO, Moises SUPERMERCADOS FROIZ ESP +02:06
51 143 MERINO CRIADO, Jesús TRASMIERA FOOTON ESP +02:06
52 44 MITXELENA TOLOSA, Julen BIDELAN - KIROLGI ESP +02:06
53 75 SALMERÓN RUIZ, Manuel CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +02:06
54 96 HOLGADO GILETE, Victor M EXTREMADURA-SPIUK ESP +02:06
55 52 DE LA PARTE GONZALEZ, Victor CAJA RURAL ESP +02:06
56 154 RODRIGO GARCÍA, Vicente UPV-BANCAJA ESP +02:06
57 81 LOPEZ MARTIN, Ruben DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +02:06
58 54 MARQUEZ CANALES, Florentino CAJA RURAL ESP +02:06
59 34 VAN DIJK, Peter AZYSA - CETYA - CONOR WRC NED +02:06
60 17 SANCHEZ GONZALEZ, Angel D ANDALUCIA - CAJASUR ESP +02:06
61 136 GIRONA ROJO, David SANSE - SPIUK ESP +02:06
62 3 COBOS ALMAGRO, Antonio SUPERMERCADOS FROIZ ESP +02:06
63 72 MOURÓN DOLDÁN, Juan F CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +03:05
64 61 SUAÑA MARTÍN, Alfonso CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +03:05
65 102 ESCOBAR ROURE, Sergi GUEROLA-VALENCIA TERRA I MAR ESP +03:05
66 111 RUIZ RUIZ, Jose David HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +03:05
67 64 ORTIZ DIEGO, David CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +03:05
68 76 MACIA RIVAS, Pedro CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +04:47
69 51 FERNÁNDEZ REVIEJO, José M CAJA RURAL ESP +04:47
70 124 ARBERAS PAMPIN, Jagoba LIZARTE ESP +04:47
71 123 IRAIZOZ BLANCO, Martín LIZARTE ESP +05:30
72 85 RUBIO HERNANDEZ, Diego DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +05:30
73 141 SANCHEZ GARCIA, Javier TRASMIERA FOOTON ESP +05:30
74 144 SUÁREZ FERNÁNDEZ, Isaac TRASMIERA FOOTON ESP +05:30
75 67 NUÑO ARGÜELLES, Ricardo CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +05:30
76 86 COMILLAS RONCO, Ignacio DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +05:30
77 55 MENDEZ CASTILLO, Mohamed CAJA RURAL PAN +05:30
78 155 ONGHENA, Matthias UPV-BANCAJA BEL +05:30
79 11 AGUILAR VEGA, José ANDALUCIA - CAJASUR ESP +05:30
80 92 SANCHEZ SANCHEZ, Andres EXTREMADURA-SPIUK ESP +05:30
81 23 ALBO FERNANDEZ, Joaquin AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +05:30
82 132 LÓPEZ MANCEBO, Joaquin SANSE - SPIUK ESP +05:30
83 116 BAS ANDREU, Jose A HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +05:30
84 125 SANCHEZ PEÑA, Joaquin LIZARTE ESP +05:30
85 113 GARCÍA CALZADO, Manuel A HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +05:30
86 62 GLEZ MARTÍNEZ CUE, Alejandro CAMARGO - FERROATLANTICA ESP +05:30
87 156 SOLA VERDÚ, Jose Carlos UPV-BANCAJA ESP +05:30
88 13 QUINTANILLA MARQUINA, Jesus ANDALUCIA - CAJASUR ESP +05:30
89 147 PEÑA MACHO, Adrian TRASMIERA FOOTON ESP +05:30
90 153 MIGUEL PARRA, Antonio UPV-BANCAJA ESP +06:13
91 87 SANCHEZ HERNANDEZ, Alvaro DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +06:34
92 7 PARRA INIESTA, José E SUPERMERCADOS FROIZ ESP +10:36
93 115 KOHLVERT, Kevin HIERROS AGUERA -SPORT MATAS LUX +10:36
94 41 ELORZA PAGALDAY, Mikel BIDELAN - KIROLGI ESP +10:36
95 57 RYABKIN, Alexander CAJA RURAL RUS +10:36
96 114 PLAZAS GONZALEZ, Alberto HIERROS AGUERA -SPORT MATAS ESP +10:36
97 142 DIEZ ARRIOLA, Jose A TRASMIERA FOOTON ESP +10:36
98 26 BARREU DOMINGUEZ, Alejandro AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +10:36
99 74 NOHALES NIETO, Edgar CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +10:36
100 145 MANTILLA GILART, Matías TRASMIERA FOOTON ESP +10:36
101 46 ORBE URRUTIA, Haritz BIDELAN - KIROLGI ESP +10:36
102 91 SALGUEIRO ALONSO, Enrique EXTREMADURA-SPIUK ESP +10:36
103 27 LLILBERT JUVE, Lluis AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +10:36
104 77 EIRAS RODRIGUEZ, Iñaki CIDADE DE LUGO, C.C. ESP +10:36
105 25 CARRERE BONDIA, Sergi AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +10:36
106 24 NAFRIA FEBRER, Albert AJUNTAMENT DE TARRAGONA ESP +10:36
107 83 GONZALO ARROYO, Ivan DIPUTACION AVILA -TOSHIBA ESP +10:36
108 95 SANCHEZ DE LA CASA, Borja EXTREMADURA-SPIUK ESP +10:36
109 37 COBELO FOJO, Jesus AZYSA - CETYA - CONOR WRC ESP +10:36
110 97 CORCHERO FALCON, Santiago EXTREMADURA-SPIUK ESP +11:01
Sluiten
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close