Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Vuelta y Ruta de Mexico 2012
Ronde van Mexico
Mexico
Datum :
24-03-2012
7e etappe
12 km
Weg - Individuele tijdrit
Start
Ajusco (Distrito Federal), Mexico
Aankomst
Ajusco (Distrito Federal), Mexico
Hoofdindex Vuelta y Ruta de Mexico
Index 2012
Uitslag
Audio/Video
Nieuwsoverzicht
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Audio/Video
Vuelta Mexico 2012 Etapa 7
Uitslag
1
Alex Norberto Cano Ardila
COL
in 24m 56s
2
Carlos López González
MEX
op 56s
3
Daniel Alexander Jaramillo Diez
COL
op 01m 02s
4
Edwar Estiver Ortiz Caro
COL
op 01m 03s
5
Óscar Miguel Sevilla Rivera
ESP
op 01m 08s
Details
1 Alex CANO ARDILA COL 29 24:56 8 8
2 Carlos LOPEZ GONZALEZ MEX 31 +56 5 5
3 Daniel Alexander JARAMILLO DIEZ COL 21 +1:02 2 2
4 Edward Stiver ORTIZ CARO COL COL 32 +1:03
5 Oscar SEVILLA RIBERA ESP 36 +1:08
6 Yovcho YOVCHEV BUL AMO 21 +1:08
7 Alejandro RAMIREZ CALDERON COL 31 +1:18
8 Julian RODAS COL 30 +1:22
9 Jose Edmundo TROBLEDO MEX 33 +1:24
10 Luis PULIDO NARANJO MEX 26 +1:26
11 Rafael MONTIEL COL 31 +1:27
12 Arnold ALCOLEA CUB CUB 30 +1:29
13 Marlon Alirio PEREZ ARANGO COL COL 36 +1:34
14 Javier Alexis ACEVEDO COLLE COL 27 +1:41
15 Stefan SCHUMACHER GER CWO 31 +1:41
16 Victor Manuel GARCIA ESTEVEZ ESP 31 +1:43
17 Tyler WREN USA JSH 31 +1:46
18 Max JENKINS USA RCC 26 +1:53
19 Petrus VAN DIJK NED JSH 26 +1:54
20 Bernardo COLEX TEPOZ MEX 29 +1:55
21 William VALENCIA COL 23 +2:01
22 Eder FREYRE MEX 21 +2:06
23 Russell HAMPTON GBR RAL 24 +2:18
24 José MOGICA CUB CUB 25 +2:22
25 Jaime Alberto CASTANEDA ORTEGA COL COL 26 +2:26
26 Victor Omar GARCIA MEX 25 +2:30
27 Carson MILLER USA JSH 23 +2:31
28 Avila Vanegas EDWIN ALCIBIADES COL COL 23 +2:32
29 Miguel MUÑOZ GUA GUA 21 +2:33
30 Thomas RABOU NED RCC 29 +2:36
31 Arles Antonio CASTRO LAVERDE COL COL 33 +2:39
32 Jaroslaw DABROWSKI POL AMO 29 +2:43
33 Michael RASMUSSEN DEN CWO 38 +2:44
34 Pedro PORTUONDO TORRES CUB CUB 27 +2:54
35 Miguel Luis ÁLVAREZ MEX 25 +2:55
36 Yasmani MARTINEZ REGALADO CUB CUB 25 +2:55
37 José Ramon INFANTE AGUIRRE MEX 24 +2:55
38 Juan Esteban ARANGO CARVAJAL COL COL 26 +2:56
39 Angel Andy PORTILLO MEX 20 +2:59
40 Christian PARRETT USA 23 +3:10
41 Coulton HARTRICH USA 29 +3:11
42 Alder TORRES GUA GUA 22 +3:12
43 Julio Cesar BENÍTEZ MEX 20 +3:14
44 Oscar ALVAREZ COL 35 +3:15
45 Manuel RODAS OCHOA GUA GUA 28 +3:16
46 Guillermo FERRER GARCIA ESP 37 +3:16
47 Douglas MOI BUENO BRA FUN 31 +3:17
48 Viesturs LUKSEVICS LAT AMO 25 +3:21
49 Arturo GARCÍA MEX 27 +3:22
50 Liam HOLOHAN GBR RAL 24 +3:23
51 Cesar Augusto GRAJALES COL RCC 39 +3:23
52 Gustavo Alberto LOPEZ ARG STF 25 +3:24
53 Evan OLIPHANT GBR RAL 30 +3:26
54 Michael REIHS DEN CWO 33 +3:28
55 Santos AJPACAJA GUA GUA 22 +3:30
56 Francisco GONZÁLEZ GUA GUA 19 +3:31
57 Hector Hugo ZAMARRON RANGEL MEX MEX 32 +3:38
58 Pedro SIBILA ROMERO CUB CUB 28 +3:40
59 Juan Antonio AGUIRRE MEX 34 +3:43
60 Daniel FODER DEN CWO 29 +3:44
61 Marino PALANDRI ITA AMO 27 +3:48
62 Florencio RAMOS TORRES MEX 35 +3:48
63 Weimar Alfonso ROLDAN ORTIZ COL COL 27 +3:58
64 Yennier LOPEZ FONSECA CUB CUB 29 +4:00
65 Antonio Xavier NASCIMENTO BRA FUN 35 +4:02
66 Sergio ZAMUDIO MEX 21 +4:03
67 José de Jesús GONZÁLEZ MEX 28 +4:03
68 César ANAYA MEX 28 +4:05
69 Niv LIBNER ISR AMO 25 +4:11
70 Leonardo COLEX MEX 21 +4:15
71 Uri MARTINS MEX AMO 22 +4:20
72 Walter ESCOBAR GUA GUA 22 +4:25
73 Jimmi SORENSEN DEN CWO 22 +4:28
74 Cuitlahuac CHAVEZ URIEL MEX 31 +4:31
75 Antonio BACA MEX 21 +4:32
76 Juan Enrique ALDAPA MEX MEX 21 +4:34
77 Jose Fernando ANTOGNA ARG JSH 36 +4:43
78 David WILLIAMS USA RCC 24 +4:43
79 Horton TOBYN GBR RAL 26 +4:45
80 Agustín MARTÍNEZ CUB CUB 24 +4:45
81 Cesar salvador VAQUERA RESENDIS MEX 23 +4:52
82 Javier BENITEZ POMARES ESP 33 +4:56
83 Eduardo LUGO MEX 36 +4:56
84 Ivan CARBAJAL MEX MEX 22 +4:59
85 Alain GONZÁLEZ CUB CUB 21 +5:01
86 Juan Ramon JUAREZ MEX MEX 29 +5:02
87 José De Jesus GOMEZ MALDONADO MEX 29 +5:06
88 Philip MOONEY USA JSH 27 +5:11
89 Abundio GUERRERO MATA MEX 27 +5:15
90 Bernard SULZBERGER AUS RAL 29 +5:22
91 Jorge TOME PANCOATL MEX 26 +5:23
92 Efren ORTEGA PUR 24 +5:25
93 David ZAMUDIO MEX 25 +5:26
94 Julio PADILLA MIRANDA GUA GUA 20 +5:28
95 Francisco MATAMOROS MEX 32 +5:29
96 Rodolfo FERNANDEZ MEX 31 +5:32
97 Phil GRENFELL AUS RCC 23 +5:33
98 Daniel HOLLOWAY USA RAL 25 +5:34
99 Cole HOUSE USA RCC 24 +5:49
100 Irving Jaime AGUILAR MEX 42 +5:57
101 José Luis REYES MEX 27 +5:58
102 Kris FRENCH USA 32 +6:02
103 Frederik WILMANN NOR CWO 27 +6:06
104 José Manuel ARELLANES MEX 24 +6:13
105 Abraham MARTINEZ MEX 23 +6:19
106 Fabrizio VON NACHER SUESS MEX MEX 19 +6:25
107 Martin LIND DEN CWO 22 +6:32
108 Dorian MONTERROSO GUA GUA 19 +6:48
109 Domingo GONZALES MEX 42 +6:50
110 Adam KOBLE USA 25 +6:58
111 Juan Manuel RUACHO MEX 31 +6:59
112 Tucker GERALD USA 21 +6:59
113 Andrés SÁNCHEZ ESP 23 +7:11
114 Cesar Ricardo MARQUEZ MARTINEZ MEX 21 +7:22
115 Eduardo VILLA MEX 20 +7:31
116 Ulises Alfredo CASTILLO SOTO MEX MEX 20 +7:31
117 Eduardo DÍAZ MEX 26 +7:36
118 Edward KWON USA 36 +7:55
119 Sergio THOMAS ESP 26 +7:58
120 Stuart PRESS USA 37 +8:11
121 Michael JASINSKI USA 25 +9:23
122 Victor AYALA MEX 39 +9:33
123 Angelo FURLAN ITA CWO 35 +9:35
124 Rene CORELLA MEX MEX 21 +9:40
125 Adam MASTERS USA 25 +10:09
General
Rank Name Nat. Team Age* Result
1 Oscar SEVILLA RIBERA ESP 36 18:45:39
2 Julian RODAS COL 30 +3:33
3 Daniel Alexander JARAMILLO DIEZ COL 21 +3:57
4 Edward Stiver ORTIZ CARO COL COL 32 +4:09
5 Carlos LOPEZ GONZALEZ MEX 31 +4:21
6 Javier Alexis ACEVEDO COLLE COL 27 +4:29
7 Alex CANO ARDILA COL 29 +5:49
8 Arnold ALCOLEA CUB CUB 30 +6:01
9 Max JENKINS USA RCC 26 +6:27
10 Florencio RAMOS TORRES MEX 35 +8:09
11 Jose Edmundo TROBLEDO MEX 33 +8:36
12 Luis PULIDO NARANJO MEX 26 +8:50
13 Rafael MONTIEL COL 31 +8:54
14 Alejandro RAMIREZ CALDERON COL 31 +9:10
15 Yovcho YOVCHEV BUL AMO 21 +10:16
16 Marlon Alirio PEREZ ARANGO COL COL 36 +10:43
17 Jaime Alberto CASTANEDA ORTEGA COL COL 26 +11:07
18 Victor Manuel GARCIA ESTEVEZ ESP 31 +11:32
19 William VALENCIA COL 23 +12:16
20 Liam HOLOHAN GBR RAL 24 +12:30
21 Bernardo COLEX TEPOZ MEX 29 +12:32
22 Eder FREYRE MEX 21 +12:44
23 Oscar ALVAREZ COL 35 +12:46
24 Tyler WREN USA JSH 31 +13:10
25 Michael RASMUSSEN DEN CWO 38 +13:26
26 Hector Hugo ZAMARRON RANGEL MEX MEX 32 +14:02
27 Leonardo COLEX MEX 21 +14:24
28 Yasmani MARTINEZ REGALADO CUB CUB 25 +15:28
29 Coulton HARTRICH USA 29 +15:52
30 Alder TORRES GUA GUA 22 +16:11
31 Carson MILLER USA JSH 23 +16:12
32 Angel Andy PORTILLO MEX 20 +17:13
33 Evan OLIPHANT GBR RAL 30 +17:54
34 Yennier LOPEZ FONSECA CUB CUB 29 +20:23
35 Walter ESCOBAR GUA GUA 22 +22:40
36 Julio Cesar BENÍTEZ MEX 20 +22:50
37 Cesar Augusto GRAJALES COL RCC 39 +23:13
38 José Ramon INFANTE AGUIRRE MEX 24 +23:13
39 Viesturs LUKSEVICS LAT AMO 25 +24:02
40 Francisco MATAMOROS MEX 32 +24:15
41 Javier BENITEZ POMARES ESP 33 +24:39
42 Juan Esteban ARANGO CARVAJAL COL COL 26 +25:08
43 Weimar Alfonso ROLDAN ORTIZ COL COL 27 +25:38
44 Juan Enrique ALDAPA MEX MEX 21 +26:42
45 Manuel RODAS OCHOA GUA GUA 28 +26:49
46 Stefan SCHUMACHER GER CWO 31 +27:25
47 Petrus VAN DIJK NED JSH 26 +29:02
48 Juan Antonio AGUIRRE MEX 34 +29:41
49 Jaroslaw DABROWSKI POL AMO 29 +29:57
50 Guillermo FERRER GARCIA ESP 37 +30:35
51 Arles Antonio CASTRO LAVERDE COL COL 33 +32:24
52 Avila Vanegas EDWIN ALCIBIADES COL COL 23 +32:49
53 Miguel MUÑOZ GUA GUA 21 +34:16
54 Gustavo Alberto LOPEZ ARG STF 25 +35:57
55 Antonio Xavier NASCIMENTO BRA FUN 35 +36:29
56 José de Jesús GONZÁLEZ MEX 28 +36:42
57 Bernard SULZBERGER AUS RAL 29 +37:12
58 Sergio ZAMUDIO MEX 21 +37:26
59 Daniel FODER DEN CWO 29 +38:14
60 Philip MOONEY USA JSH 27 +38:52
61 Rodolfo FERNANDEZ MEX 31 +39:06
62 Eduardo LUGO MEX 36 +39:33
63 Cuitlahuac CHAVEZ URIEL MEX 31 +40:07
64 Cole HOUSE USA RCC 24 +42:02
65 Marino PALANDRI ITA AMO 27 +42:32
66 José MOGICA CUB CUB 25 +43:19
67 Uri MARTINS MEX AMO 22 +43:47
68 Victor Omar GARCIA MEX 25 +44:11
69 Santos AJPACAJA GUA GUA 22 +44:23
70 José De Jesus GOMEZ MALDONADO MEX 29 +46:17
71 Juan Ramon JUAREZ MEX MEX 29 +46:49
72 Pedro PORTUONDO TORRES CUB CUB 27 +46:54
73 Jorge TOME PANCOATL MEX 26 +47:40
74 Dorian MONTERROSO GUA GUA 19 +47:51
75 Pedro SIBILA ROMERO CUB CUB 28 +48:53
76 Thomas RABOU NED RCC 29 +49:45
77 Francisco GONZÁLEZ GUA GUA 19 +51:10
78 Arturo GARCÍA MEX 27 +51:39
79 Miguel Luis ÁLVAREZ MEX 25 +52:14
80 Douglas MOI BUENO BRA FUN 31 +52:23
81 Jose Fernando ANTOGNA ARG JSH 36 +52:26
82 Domingo GONZALES MEX 42 +54:14
83 David WILLIAMS USA RCC 24 +55:38
84 Efren ORTEGA PUR 24 +56:00
85 Cesar salvador VAQUERA RESENDIS MEX 23 +57:29
86 Ivan CARBAJAL MEX MEX 22 +1:00:12
87 Horton TOBYN GBR RAL 26 +1:00:16
88 Alain GONZÁLEZ CUB CUB 21 +1:00:49
89 Irving Jaime AGUILAR MEX 42 +1:03:19
90 Christian PARRETT USA 23 +1:04:25
91 Michael REIHS DEN CWO 33 +1:04:43
92 Antonio BACA MEX 21 +1:05:43
93 Ulises Alfredo CASTILLO SOTO MEX MEX 20 +1:05:51
94 Agustín MARTÍNEZ CUB CUB 24 +1:06:16
95 Niv LIBNER ISR AMO 25 +1:06:40
96 Russell HAMPTON GBR RAL 24 +1:07:04
97 Jimmi SORENSEN DEN CWO 22 +1:07:19
98 José Luis REYES MEX 27 +1:07:24
99 Martin LIND DEN CWO 22 +1:07:47
100 José Manuel ARELLANES MEX 24 +1:08:53
101 Eduardo VILLA MEX 20 +1:10:00
102 Angelo FURLAN ITA CWO 35 +1:10:46
103 Abundio GUERRERO MATA MEX 27 +1:15:08
104 Andrés SÁNCHEZ ESP 23 +1:15:43
105 Rene CORELLA MEX MEX 21 +1:19:06
106 Frederik WILMANN NOR CWO 27 +1:19:38
107 Fabrizio VON NACHER SUESS MEX MEX 19 +1:22:18
108 Julio PADILLA MIRANDA GUA GUA 20 +1:23:14
109 Tucker GERALD USA 21 +1:23:43
110 Sergio THOMAS ESP 26 +1:25:53
111 Abraham MARTINEZ MEX 23 +1:26:26
112 Daniel HOLLOWAY USA RAL 25 +1:28:09
113 David ZAMUDIO MEX 25 +1:28:14
114 César ANAYA MEX 28 +1:32:12
115 Kris FRENCH USA 32 +1:32:46
116 Eduardo DÍAZ MEX 26 +1:32:48
117 Cesar Ricardo MARQUEZ MARTINEZ MEX 21 +1:32:55
118 Michael JASINSKI USA 25 +1:33:46
119 Adam KOBLE USA 25 +1:34:35
120 Phil GRENFELL AUS RCC 23 +1:36:02
121 Navarro AYALA MEX 39 +1:45:08
122 Juan Manuel RUACHO MEX 31 +1:59:48
123 Edward KWON USA 36 +2:02:57
124 Stuart PRESS USA 37 +2:03:12
125 Adam MASTERS USA 25 +2:15:06
Sluiten
Nieuwsoverzicht
25-03-2012 Vuelta Mexico : Alex Cano gana la Cronoescalada, etapa 7
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close