Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Boortmeerbeek, Cyclocross, Cat. B 2014
Hever-Schiplaken/Ravestein
België
Datum :
29-11-2014
Cross - Wedstrijd
Start
Boortmeerbeek (Vlaams-Brabant), België
Aankomst
Boortmeerbeek (Vlaams-Brabant), België
Hoofdindex Boortmeerbeek, Cyclocross, Cat. B
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Kevin Cant
BEL
in 59m 20.00s
2
Ingmar Uytdewilligen
BEL
op 10.00s
3
Dave De Cleyn
BEL
op 18.00s
Details
1
CANT Kevin
CORENDON-KWADRO
BEL19880311
EL.CZC
59´20"
2
UYTDEWILLIGEN Ingmar
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19911008
ELITE
59´30"
+0´10"
3
DE CLEYN Dave
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19880802
ELITE
59´38"
+0´18"
4
VAN COMPERNOLLE Kenneth
CCN METALAC
BEL19880330
ELITE
59´42"
+0´22"
5
DE WIT Edwin
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
BEL19830430
ELITE
59´50"
+0´30"
6
PANIS Maxim
PRORACE CYCLING TEAM
BEL19930430
U23
59´59"
+0´39"
7
COMMEYNE Davy
SMARTPHOTO CYCLING TEAM
BEL19800514
ELITE
1H00´10"
+0´50"
8
PEPERMANS Lorenzo
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19930610
U23
1H00´11"
+0´51"
9
HUYS Stijn
ORANGE BABIES
BEL19860506
ELITE
1H00´20"
+1´00"
10
VAN DE VELDE Thomas
ISOREX CYCLING TEAM
BEL19960521
JUNIOR
1H00´21"
+1´01"
11
TURELUREN Arne
CCN METALAC
BEL19940507
U23
1H00´43"
+1´23"
12
VERHEYEN Onno
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19941006
U23
1H00´43"
+1´23"
13
MORTELMANS Stijn
VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM
BEL19890218
ELITE
1H00´43"
+1´23"
14
PENNE Stijn
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
BEL19830830
ELITE
1H00´45"
+1´25"
15
BAEYENS Dennis
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
BEL19901030
ELITE
1H01´20"
+2´00"
16
SMETS Sibe
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19930912
U23
1H01´36"
+2´16"
17
GOOSEN Wouter
ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310
ELITE
1H01´36"
+2´16"
18
ANDRIES Jordi
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19960628
JUNIOR
1H01´54"
+2´34"
19
VAN DE WALLE Jelle
NODRUGS HEROES FLANDERS
BEL19880428
ELITE
1H02´09"
+2´49"
20
VANCOMPERNOLLE Jan
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19910822
ELITE
1H02´32"
+3´12"
21
VEESTRAETEN Sieën
WIELERCLUB NOORD-LIMBURG
BEL19910829
ELITE
1H02´45"
+3´25"
22
DE MEYER Senne
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
BEL19960529
JUNIOR
1H03´05"
+3´45"
23
MAES Kenny
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM
BEL19900815
ELITE
1H03´12"
+3´52"
24
SMETS Ken
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19820109
ELITE
1H03´34"
+4´14"
25
VAN DONINK Gianni
VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
BEL19960313
JUNIOR
1H04´07"
+4´47"
26
PEETERS Karl
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19911004
ELITE
1H04´22"
+5´02"
27
VERMEIREN Gianni
CYCLING TEAM ZEMST VZW
ITA19960827
JUNIOR
1H04´31"
+5´11"
28
VANDERMEIRSCH Aaron
ASFRA RACING TEAM
BEL19950621
U23
1H04´51"
+5´31"
29
SCHOL Dieter
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19860503
ELITE
1H05´34"
+6´14"
30
LIEVENS Siebe
DCM CYCLING TEAM
BEL19960117
JUNIOR
1H06´06"
+6´46"
31
SCHOL Steven
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19860503
ELITE
1 r
32
LEAERTS Yelle
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19941105
U23
1 r
33
PIOT Stijn
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL19880313
ELITE
1 r
34
SCHUT Elroy
ARROW CYCLING TEAM
NED19941114
U23
1 r
35
VERHEYEN Jelle
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19950812
U23
1 r
DNF
VERBESTEL Robin
ARROW CYCLING TEAM
BEL19950826
U23
DNF
HOFMAN Joeri
CORENDON-KWADRO
BEL19920706
U23.C
Sluiten
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close