Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kortenaken 2015
Kortenaken-Stok
België
Datum :
30-04-2015
120 km
Weg - Wedstrijd
Start
Kortenaken (Brabant), België
Aankomst
Kortenaken (Brabant), België
Hoofdindex Kortenaken
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Timothy Stevens
BEL
in 02h 43m 00.00s
2
Jelle Cant
BEL
op 00.00s
3
Davy Commeyne
BEL
op 00.00s
4
Kevin Peeters
BEL
op 10.00s
5
Bram De Kort
NED
op 10.00s
Details
1.STEVENS Timothy BEL198903262H43´00"
VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CTEL.CZC
2.CANT Jelle BEL19920619z.t.
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMELITE
3.COMMEYNE Davy BEL19800514z.t.
SMARTPHOTO CYCLING TEAMELITE
4.PEETERS Kevin BEL198702052H43´10"+0´10"
VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CTEL.CZC
5.DE KORT Bram NED19910607z.t.z.t.
WV DE JONGE RENNERELITE
6.SMEYERS Floris BEL19900910z.t.z.t.
PROFEL - UNITED C.T.ELITE
7.VAN HOOF Nick BEL19920311z.t.z.t.
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.ELITE
8.LEHAEN Dries BEL19950916z.t.z.t.
PROFEL - UNITED C.T.U23
9.ONGHENA Matthias BEL19870117z.t.z.t.
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAMELITE
10.WYNANTS Nick BEL19920530z.t.z.t.
PROFEL - UNITED C.T.ELITE
11.WILLEMS Tom BEL19830430z.t.z.t.
SMARTPHOTO CYCLING TEAMELITE
12.CLEEREN Tom BEL19811230z.t.z.t.
SMARTPHOTO CYCLING TEAMELITE
13.MORIS Sven BEL19860407z.t.z.t.
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMELITE
14.ANDRIES Jordi BEL19960628z.t.z.t.
WSC HAND IN HAND BAALU23
15.WILLEMS Kenny BEL19931027z.t.z.t.
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23
16.PATTYN Jeroen BEL19960322z.t.z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23
17.SLEURS Christophe BEL19900625z.t.z.t.
TEAM 3MEL.CZC
18.COOLEN Yves BEL19950925z.t.z.t.
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23
19.PHILIPS Jonas BEL19920526z.t.z.t.
WSC HAND IN HAND BAALELITE
20.LIEVENS Wim BEL19650601z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
21.PEETERS Daniel BEL19930819z.t.z.t.
SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKTU23
22.LINTEN Tom BEL198003092H43´30"+0´30"
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMELITE
23.DECHESNE Julien BEL19910410z.t.z.t.
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESELITE
24.PARMENTIER Thibaut BEL19950824z.t.z.t.
TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNYU23
25.THEUNISSEN Jordi BEL19930514z.t.z.t.
PROFEL - UNITED C.T.U23
26.BUEKEN Joeri BEL19910301z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
27.PAASSCHENS Mathijs BEL19960318z.t.z.t.
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWU23
28.MOMBAERTS Johan FRA19841006z.t.z.t.
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESELITE
29.WILLEMS Robby BEL19931027z.t.z.t.
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23
30.THYS Nico BEL19890804z.t.z.t.
RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAMELITE
31. x
32.DELVAUX Guillaume BEL19960620z.t.z.t.
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C
33.HEYNS Dennis BEL19950121z.t.z.t.
KEUKENS REDANT CYCLING TEAMU23
34.BRIESEN Brent BEL19960708z.t.z.t.
PRORACE CYCLING TEAMU23
35.YDENS Andrew BEL19890823z.t.z.t.
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONEL.CZC
36.PAULS Geoffrey BEL19920701z.t.z.t.
ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISELITE
37.REYNAERTS Wim BEL19950512z.t.z.t.
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESU23
38.VOSS Arnaud BEL19921104z.t.z.t.
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESELITE
39.MAZZONE Leon GBR19961213z.t.z.t.
02008005 - ILLI-BIKES CYCLING TEAMU23
40.CREFFIER Laurent BEL19881225z.t.z.t.
WSC HAND IN HAND BAALELITE
41.MICHIELS Marnix BEL19940708z.t.z.t.
WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDERENU23
42.LACROIX Sacha BEL19960619z.t.z.t.
ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISU23
43.CRABBÉ Arno BEL19931201z.t.z.t.
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOMU23
44.MALEVEZ Jérémy BEL19960215z.t.z.t.
ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISU23
45.VAN UDEN Dandy NED19960721z.t.z.t.
WSC HAND IN HAND BAALU23
46.VANDEWEERDT Lars BEL19940206z.t.z.t.
CICLI BASSO - DONCKERS KOFFIEU23
47.HOLSBEEK Matthias BEL19940317z.t.z.t.
WSC HAND IN HAND BAALU23
48.DE CAERLÉ Gino BEL19930423z.t.z.t.
WSC HAND IN HAND BAALU23
49.ROLLAND Thomas BEL19941004z.t.z.t.
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTA
50.RONSSE Gauthier BEL19961113z.t.z.t.
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAMU23
51.JOIRET Julien BEL19820315z.t.z.t.
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESELITE
52.FAUVILLE Dimitri BEL19880215z.t.z.t.
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESELITE
53.GAUDAEN Tom BEL19920103z.t.z.t.
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.ELITE
54.DE AMICIS Alessandro BEL19960306z.t.z.t.
ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISU23
55.STEEGMANS Tristan BEL19840609z.t.z.t.
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTA
56.SOLIA Sam BEL19880210z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
57.HUYBERECHTS Thomas BEL19960629z.t.z.t.
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESU23
58.PIETTE Julien BEL19950210z.t.z.t.
VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYU23
59.HELMINEN Matti FIN19750814z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
60.VAN NYEN Hans BEL19901203z.t.z.t.
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.ELITE
61.PATTYN Karel BEL19710617z.t.z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.ELITE
62.HARRISON Joshua AUS19950616z.t.z.t.
ILLI-BIKES CYCLING TEAMU23
63.JUSTIN Jules FRA19860920z.t.z.t.
VERANCLASSICELITE
64.MOLENBERGHS Pieter BEL19910812z.t.z.t.
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMELITE
65.BRIESEN Ronny BEL19710728z.t.z.t.
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTA
66.CARTER Matthew GBR19750811z.t.z.t.
VELO SCHILS INTERBIKEELITE
67.VERHULST Viktor BEL19940801z.t.z.t.
WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUTU23
68.LECOCQ Benjamin BEL19950801z.t.z.t.
ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISU23
69.DEBUCQUOY Rafaël BEL19800206z.t.z.t.
COMITE REGIONAL BRABANT-WALL.ELITE
70.LEYS Sam BEL19861122z.t.z.t.
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.ELITE
71.HEYNS Nils BEL19910126z.t.z.t.
PROFEL - UNITED C.T.ELITE
72.DONNAY Laurent BEL19880523z.t.z.t.
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESELITE
73.TIGRINE Mehdi BEL19861029z.t.z.t.
INDIVIDUEELELITE
74.ODEYN Seppe BEL19870320z.t.z.t.
VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAMELITE
75.HEYMANS Jonas BEL19860829z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
76.FEYTENS Gerrit BEL19680201z.t.z.t.
INDIVIDUEELELITE
77.CORNELIS Jonas BEL19940729z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMU23
78.PEETERS Kjell BEL19810729z.t.z.t.
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMELITE
79.CUMPS Ruben BEL19930106z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMU23
80.VAN GORP Yves BEL19850207z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
81.HENNEAU Martijn BEL19921130z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
82.KEMERLINCKX Kristof BEL19870724z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
83.SENY Alexandre BEL19940622z.t.z.t.
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C
84.CAUWBERGHS Stan BEL19790516z.t.z.t.
INDIVIDUEELELITE
85.DE PROOST Jasper BEL19961018z.t.z.t.
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23
86.PIOT Stijn BEL19880313z.t.z.t.
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ELITE
87.STEEGMANS Senne BEL19860318z.t.z.t.
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEAMAT
88.VANDERAERDEN Niels BEL19940424z.t.z.t.
CT 2020U23
89.THEYS Koen BEL19840220z.t.z.t.
SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKTELITE
90.SCHILS Dominic GBR19911007z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
91.JOGI Joonas EST19911030z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
92.VAN HORENBEEK Giel BEL19911202z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
93.WAUTERS Matthias BEL19900628z.t.z.t.
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.ELITE
94.TOOTH Niels BEL19921113z.t.z.t.
PRORACE CYCLING TEAMELITE
95.DIELTJENS Gert BEL19920624z.t.z.t.
SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKTELITE
96.PEETERS Arno BEL19960716z.t.z.t.
WSC HAND IN HAND BAALU23
97.VAN LOOY Roel BEL19880710z.t.z.t.
SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKTELITE
98.BEYENS Yoeri BEL19780427z.t.z.t.
SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKTELITE
99.LIEVENS Siebe BEL19960117z.t.z.t.
ZANNATA CYCLING TEAMU23
100.BLANCHY Michael BEL19810924z.t.z.t.
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTA
DNF.SCOTT Jacob GBR19950614
ILLI-BIKES CYCLING TEAMU23
DNF.PIRON Jo BEL19730723
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
DNF.MUYLST Andy BEL19830606
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
DNF.ALLARD Patrick BEL19660430
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
DNF.MARISSENS Jitse BEL19901226
VAN EYCK SPORTELITE
DNF.JEFFRIES Kevin GBR19650310
VELO SCHILS INTERBIKEELITE
DNF.MEESSENS Christof BEL19860221
ZANNATA CYCLING TEAMELITE
DNF.PERKINS Nick GBR19821221
VELO SCHILS INTERBIKEELITE
DNF.ROYEN Aurélien BEL19930508
ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISU23
DNF.LOVELOCK Andrew GBR19840421
VELO SCHILS INTERBIKEELITE
DNF.MERTENS Tom BEL19931013
ZANNATA CYCLING TEAMU23
DNF.LAHOU Wouter BEL19910629
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEELITE
DNF.JANSEN Brent BEL19960522
SPORT EN MOEDIG GENKU23
DNF.JANSEN Ruben BEL19920422
INDIVIDUEELAMAT
DNF.VEROFT Jelto BEL19940829
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOMU23
DNF.BELLEN Wesley BEL19800124
SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKTELITE
DNF.BRACEGIRDLE Tom GBR19940219
TEAM HANDI-NESSELITE
DNF.VAN ELST Jonathan BEL19791014
SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKTELITE
DNF.PIRSOUL Benjamin BEL19890627
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEAMAT
DNF.SUAREZ MARTINEZ Kevin BEL19891017
COLBA SUPERANO HAMEL.CZC
DNF.RUIJGH Rob NED19861112
VASTGOEDSERVICE-GOLDEN PALACE
Sluiten
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close