1. BLUEKENS JAN Profel Cycling Team)
2. DONNAY Laurent (Royal Pesant Club Liege)
3. xxxxxxx
4. VAN DER SANDE Tosh (Wielergroep Beveren 2000)
5. WINTERS Ronald (Hamonter Wielerclub)
6. SUAREZ Kevin (Royal Cyclist Pesant Club Liege)
7. VAN GUYSE Jarno (New-Heebra Lombarden)
8. ABTS Seppe (WC Soenens-Jartazi)
9. PIETERS Sibrecht (Jong Vlaanderen-Bauknecht)
10. VAN ROOSBROECK Patrick (Wimi-Games St Martinus CT - Kerksken)
11. CLAES Joris (KWC Heist Zuiderkempen)
12. LEYS Birger (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
13. JANS Roy (Davo-Lotto-Davitamon)
14. VAN DEN BRANDE Kay (Scott USA Cycling Team)
15. DE KERF Erwin (WSC Hand in Hand Baal)
16. VAN DER AERSCHOT Steven (PWS Eijssen CT)
17. VAN CAUWENBERGH Brandon (WC De Sprinters Malderen)
18. VAN CLEEMPUTTE Timmy (SDC-Rogelli CT)
19. LINTEN Tom (De Toekomstvrienden Baal)
20. PUTSEYS Kevin (KWC Heist Zuiderkempen)
21. SMET Guy (PWC Aliplast)
22.VERBOVEN Sven (Rock Werchter-Chocolade Jacques CT)
23. HOUBEN Kristof (Univega Pro Cycling Team)
24. VAN GOIDSENHOVEN Kurt (Van Goethem-Prorace CT)
25. VERELST Danny (Royal Cureghem Sportif)
26. NACHTERGAELE Niels (New Heebra-Lombarden)
27. NOOYTENS Sven (Wielergroep Beveren 2000)
28. DE WITTE Yannick (VL Technics-Abutriek CT)
29. ODEYN Seppe (Rock Werchter-Chocolade Jacques CT)
30. TESSEUR Kim (Rock Werchter-Chocolade Jacques CT)
31. ANDRIEU Thierry (WSC Hand in Hand Baal)
32. HANSSENS Gwylim (Van Eyck Sport)
33. WAUTERS Willem (Davo-Lotto-Davitamon)
34. GOUWKENS Patrick (Lotto Olympia Tienen)
35. BUEKEN Joeri (Profel Cycling Team)
36. DEHERTOGHE Olivier (ECW)
37. RANSY Sigi (Bollini Cycling Team)
38. LAHOU Rudy (ECW)
39. POLIZZOTTO Bartolo (Royal Cyclist Pesant Liege)
40. FLAMMANG Tom (UC Dippach) LUX
41. PITTOMVILS Kris (Vlaams-Brabantse Afdeling -WBV)
42. MASSIE Niels (Scott USA Cycling Team)
43. VAN DEN EYNDE Kristof (WSC Hand in Hand Baal)
44. VANSUMERE Ian (Scott USA Cycling Team)
45. HEYMANS Jonas (Lotto Olympia Tienen)
46. BLACK Tom (Team Manx Telecom) GBR
47. BAYLY Cameron (Norwood) AUS
48. DE BLOCK Kris (KWC De Rupelspurters Boom)
49. WOESTENBORGHS Rob (VL Technics-Abutriek CT)
50. VANGENECHTEN Gert (Afdeling Antwerpen-WBV)
51. THEYS Koen (Atletiek Hulshout)
52. GIJSEMBERGT Kevin (Lotto Olympia Tienen)
53. KEMERLINCKX Kristof (De Moedige Pedaaltrappers Leenhaag Budingen)
54. VAN ROY Simon (Scott USA Cycling Team)
55. VERMEIREN Erik (Terra Footwear-Bicycle Line)
56. GOUGH Westley (Palmerston North) NZL
57. VANDENHEEDE Yentl (Isorex CT)
58. WALLIS Dylan (Kilkenny) AUS
59. TOELKE Joachim (Trek Mountainbiker) CAN
60. LATERZA Olivier (LG Bertrange) LUX
61. DEBUCQUOY Didier (Multisport CT)
62. DEBUCQUOY Rafaël (Multisport CT)
63. GOOSSENS Bert (Lotto Olympia Tienen)
64. WAECKENS Wim (Connections - Granville Team)
65. WELLENS Yannick (Davo-Lotto-Davitamon)
66. SCHEPERS Chris (De Toekomstvrienden Baal)
67. GEENS Dimitri (WC De Sprinters Malderen)
68. DIERCKX Dnny (Kriekel CT Tessenderlo)
69. SCHEPMANS Pieter (United CT St Truiden)
70. LATINNE Tanguy (Team Verandas Willems-CC Chevigny)
71. VAN GORP Yves (Lotto Olympia Tienen)
72. VAN PASSEL Boris (Lotto Olympia Tienen)
73. JONCKERS Kris (Paxx-Global CT)
74. DAUD Muhamad (Johor) MAS
75. ALLARD Patrick (Lotto Olympia Tienen)
76. BREEMENS Stefan (UWTC De Volharding) NED
77. KASPER Joeri (ZRTC Theo Middelkamp) NED
78. DUFRASNE Jonathan (Qin Cycling Team)
79. BRUWIERE Bruno (Lotto-Predictor-VC Ardennes)
80. CUTSFORTH Jack (Star Bikes RT) GBR
81. VAN NOORDEN Youri (ZRTC Theo Middelkamp) NED
82. VAN HERCK Pieter (Rock Werchter-Chocolade Jacques CT)
83. REINQUIN Geoffrey (WC De Sprinters Malderen)
84. SCHAAK Ben (LC Tetange) LUX
85. BRIESEN Ronny (ECW)
86. HERALY Pierre (GKV Cycling Team)
87. SMETS Ken (KWC Steeds Vooraan Kontich)
88. BILLE Gaëtan (Royal Cyclists Pesant Club Liege)
89. VAN DEN BOSCH Geert (De Toekomstvrienden Baal)
90. LINTERMANS Stefaan (ECW)
91. DEDECKEL Olivier (KSV Deerlijk Gaverzicht)
92. CLAES Stijn (WSC Hand in Hand Baal)
93. DEGEEST Roland (WSC Hand in Hand Baal)
94. VAN LAERE Kenny (Royal Velo Club Ottignies)
95. HEYMANS Jeroen (Lotto Olympia Tienen)
96. DEPRE Jonas (Van Goethem-Prorace CT)
97. CAUCHIES Francois (Multisport CT)
98. BRUYNSEELS Rudy (Snake CT Koningshooikt)
99. DOENSEN Stefan (TWC De Kempen) NED
100.FREDERICKX Yves (Van Goethem-Prorace CT)
101.SHANE Archbold (Nieuw-Zeeland)
102.BASTENS Stijn (Van Goethem-Prorace CT)
103.BELLEN Wesley (Royal Cureghem Sportif)
104.RAVYEDTS Bruno (Blancs Gilets)
105.VERMUNICHT Nick (Tremelanders)
106.TIMMERMANS Damien (Royal Velo Club Ottignies) Sluiten