Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Larvik 2018
Ronde van Berg
Noorwegen
Datum :
14-04-2018
Weg - Wedstrijd
Start
Larvik (Vestfold), Noorwegen
Aankomst
Larvik (Vestfold), Noorwegen
Hoofdindex Larvik
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Ken-Levi Eikeland
NOR
in 02h 46m 49.00s
2
Kristoffer Ylven Westgaard
NOR
op 00.00s
3
Kristian Tjønneland
NOR
op 00.00s
4
Daniel Ekløf
NOR
op 01.00s
5
Per Strømseth
NOR
op 00.00s
Details
303 Emil Jørgensen Ramstad M NOR Bærum OCK / B�Rum OCK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite 02:46:51 02:46:51 1 00:00 6 00:02 6 00:02 14:16:51 Bekkestua 25:34:00 2 25:34:00 2 48:30:00 2 22:55 2 01:11:17 3 22:46 3 01:33:25 3 22:08 2 01:51:59 3 18:33 1 02:10:34 2 18:35 1 02:28:27 3 17:52 3 02:46:51 1 18:24 1
212 Sakarias Koller Løland M NOR Ringerike SK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite 02:46:51 02:46:51 2 00:00 7 00:02 7 00:02 14:16:51 Rådal 25:38:00 3 25:38:00 3 48:41:00 6 23:03 9 01:11:16 2 22:35 2 01:33:23 2 22:06 1 01:51:58 2 18:34 2 02:10:34 3 18:36 2 02:28:26 2 17:51 1 02:46:51 2 18:24 2
246 Dennis Gråsvold M NOR Grenland SK / Grenland SK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite 02:46:52 02:46:52 3 00:01 17 00:03 17 00:03 14:16:52 Porsgrunn 25:20:00 1 25:20:00 1 47:37:00 1 22:16 1 01:09:50 1 22:12 1 01:32:56 1 23:05 3 01:51:57 1 19:01 5 02:10:34 1 18:36 3 02:28:26 1 17:52 1 02:46:52 3 18:25 3
250 Preben Syversen M NOR Grenland SK / Grenland SK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite 02:52:39 02:52:39 4 05:48 41 05:50 41 05:50 14:22:39 Porsgrunn 25:40:00 4 25:40:00 4 48:40:00 5 23:00 5 01:11:49 4 23:09 6 01:35:44 9 23:54 9 01:54:42 4 18:57 3 02:14:11 7 19:29 8 02:33:17 7 19:05 5 02:52:39 4 19:22 4
298 Sindre Hvesser Brein M NOR Bærum OCK / B�Rum OCK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite 02:52:40 02:52:40 5 05:49 42 05:51 42 05:51 14:22:40 Asker 25:42:00 9 25:42:00 8 48:42:00 8 23:00 5 01:11:50 6 23:08 4 01:35:42 8 23:51 7 01:54:43 7 19:00 5 02:14:12 9 19:28 8 02:33:16 6 19:04 4 02:52:40 5 19:23 6
300 Martin Tjøtta M NOR Bærum OCK / B�Rum OCK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite 02:52:40 02:52:40 6 05:49 43 05:51 43 05:51 14:22:40 Eiksmarka 25:42:00 10 25:42:00 8 48:40:00 4 22:57 4 01:11:53 7 23:13 8 01:35:41 4 23:47 4 01:54:42 5 19:00 5 02:14:09 5 19:27 4 02:33:16 4 19:06 6 02:52:40 6 19:23 6
299 Marcus Korsnes M NOR Bærum OCK / B�Rum OCK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite 02:52:40 02:52:40 7 05:49 44 05:51 44 05:51 14:22:40 Lommedalen 25:41:00 5 25:41:00 5 48:42:00 7 23:00 7 01:11:50 5 23:08 4 01:35:42 7 23:51 7 01:54:43 8 19:01 5 02:14:10 6 19:27 4 02:33:17 8 19:07 6 02:52:40 7 19:22 5
276 Kasper Steen Enstad M NOR HORTEN Fellesstart Elite M Junior Herrer elite 02:52:40 02:52:40 8 05:49 47 05:51 47 05:51 14:22:40 Horten 25:41:00 6 25:41:00 5 48:43:00 9 23:01 8 01:11:54 9 23:11 7 01:35:42 6 23:47 4 01:54:42 6 19:00 4 02:14:09 4 19:26 4 02:33:16 5 19:06 6 02:52:40 8 19:24 6
266 Magnus Bjerkestrand Eid M NOR Ringerike SK / Ringerike SK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite 02:54:38 02:54:38 9 07:47 55 07:49 55 07:49 14:24:38 Hønefoss 25:42:00 8 25:42:00 8 48:39:00 3 22:57 3 01:11:54 8 23:14 9 01:35:42 5 23:47 4 01:54:43 9 19:01 5 02:14:11 8 19:27 7 02:33:28 9 19:17 9 02:54:38 9 21:09 9
234 Christian Bergsjø M NOR Tønsberg CK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 HUSØYSUND 00:00 15 00:00 14 00:00 14 00:00 11 00:00 11 00:00 11 00:00 11 DNS 00:00 10
265 Andreas Hatlestad M NOR Ringerike SK / Ringerike SK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Nesttun 00:00 15 00:00 14 00:00 14 00:00 11 00:00 11 00:00 11 00:00 11 DNS 00:00 10
264 Andre Heggø M NOR Ringerike SK / Ringerike SK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Høyanger 00:00 15 00:00 14 00:00 14 00:00 11 00:00 11 00:00 11 00:00 11 DNS 00:00 10
290 Sondre Peder Kristensen M NOR Horten og Omegn's Cykleklubb Fellesstart Elite M Junior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 Våle 00:00 11 DNF 00:00 10 26:16:00 15 24:31:00 14 27:28:00 14 30:46:00 11 08:11 11 05:08 11
263 Sivert Dørum Langerud M NOR Ringerike SK / Ringerike SK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 Krokkleiva 00:00 11 00:00 11 00:00 11 DNF 00:00 10 25:42:00 15 23:09 14 34:44:00 14 00:00 11
259 Simen Olsen M NOR Ottestad IL Sykkel Fellesstart Elite M Junior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 OTTESTAD 00:00 15 00:00 14 00:00 14 00:00 11 00:00 11 00:00 11 00:00 11 DNS 00:00 10
213 Martin Lund Sjøen M NOR Glåmdal SK Fellesstart Elite M Junior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 Ås 00:00 11 00:00 11 DNF 00:00 10 27:58:00 15 25:32:00 14 27:40:00 14 28:57:00 11 25:43:00 11
236 Anton H Stensby M NOR Nanset IF - Sykkel Fellesstart Elite M Junior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Larvik 00:00 15 00:00 14 00:00 14 00:00 11 00:00 11 00:00 11 00:00 11 DNS 00:00 10
284 Ken-Levi Eikeland M NOR Sandefjord SK / Interpro Stradalli Cycling Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:49 02:46:49 1 00:00 1 00:00 1 00:00 14:16:49 Larvik 25:22:00 9 25:22:00 9 47:36:00 1 22:14 1 01:09:48 2 22:11 6 01:32:55 1 23:06 17 01:51:56 5 19:01 39 02:10:32 7 18:35 24 02:28:27 6 17:55 7 02:46:49 1 18:21 4
218 Kristoffer Ylven Westgaard M NOR Asker CK / Asker CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:49 02:46:49 2 00:00 2 00:00 2 00:00 14:16:49 Maura 25:41:00 30 25:41:00 24 48:41:00 31 23:00 35 01:11:16 22 22:35 19 01:33:25 18 22:08 3 01:51:57 7 18:32 11 02:10:32 6 18:34 14 02:28:27 5 17:55 7 02:46:49 2 18:22 4
271 Kristian Tjønneland M NOR Førde CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:49 02:46:49 3 00:00 3 00:00 3 00:00 14:16:49 Lillehammer 25:20:00 4 25:20:00 1 47:37:00 3 22:16 3 01:09:49 9 22:12 6 01:32:55 2 23:05 14 01:51:57 6 19:01 42 02:10:32 10 18:35 14 02:28:26 3 17:53 5 02:46:49 3 18:23 10
269 Daniel Ekløf M NOR Ringerike SK / Ringerike SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:50 02:46:50 4 00:01 4 00:01 4 00:01 14:16:50 Nesoddtangen 25:20:00 2 25:20:00 1 47:38:00 5 22:17 7 01:09:49 7 22:11 3 01:32:56 8 23:06 17 01:51:58 12 19:01 42 02:10:33 13 18:35 14 02:28:26 4 17:52 4 02:46:50 4 18:23 12
293 Per Strømseth M NOR Lillehammer CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:50 02:46:50 5 00:01 5 00:01 5 00:01 14:16:50 Lillehammer 25:21:00 6 25:21:00 6 47:38:00 6 22:16 3 01:09:49 6 22:11 3 01:32:55 3 23:05 14 01:51:58 10 19:02 47 02:10:32 8 18:34 11 02:28:27 8 17:55 7 02:46:50 5 18:23 10
311 Ludvik Aspelund Holstad M NOR Lillehammer CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:51 02:46:51 6 00:02 8 00:02 8 00:02 14:16:51 MJØNDALEN 25:41:00 31 25:41:00 24 48:36:00 21 22:54 22 01:11:14 16 22:38 20 01:33:24 13 22:09 8 01:51:58 9 18:33 14 02:10:32 9 18:34 11 02:28:27 7 17:54 7 02:46:51 6 18:23 12
238 Magnus DRIVENES M NOR Bygdø IL Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:51 02:46:51 7 00:02 9 00:02 9 00:02 14:16:51 BILLINGSTAD 25:20:00 1 25:20:00 1 47:37:00 2 22:16 3 01:09:49 5 22:12 6 01:32:55 5 23:06 14 01:51:59 16 19:03 51 02:10:35 18 18:35 24 02:28:29 13 17:53 5 02:46:51 7 18:22 4
222 Bjarne Nilsen M NOR Asker CK / Asker CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:51 02:46:51 8 00:02 10 00:02 10 00:02 14:16:51 Mjøndalen 25:41:00 36 25:41:00 24 48:43:00 37 23:01 42 01:11:14 13 22:30 13 01:33:23 12 22:09 3 01:51:59 15 18:35 20 02:10:31 5 18:32 10 02:28:29 15 17:57 17 02:46:51 8 18:22 4
278 Jonas Orset M NOR IK Hero / Dare Gaviota / IK Hero Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:51 02:46:51 9 00:02 11 00:02 11 00:02 14:16:51 Langhus 25:20:00 3 25:20:00 1 47:38:00 8 22:17 7 01:09:49 8 22:11 3 01:32:56 7 23:06 17 01:51:59 17 19:03 47 02:10:34 14 18:34 14 02:28:29 14 17:54 7 02:46:51 9 18:22 4
297 Stein-Erik ERIKSEN M NOR Bærum OCK / B�Rum OCK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:51 02:46:51 10 00:02 12 00:02 12 00:02 14:16:51 Oslo 25:20:00 5 25:20:00 1 47:38:00 7 22:17 7 01:09:48 3 22:10 1 01:32:55 4 23:06 17 01:51:57 8 19:02 42 02:10:32 11 18:35 14 02:28:27 9 17:54 7 02:46:51 10 18:24 12
252 Sondre Moen M NOR Grenland SK / Grenland SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:51 02:46:51 11 00:02 13 00:02 13 00:02 14:16:51 Porsgrunn 25:41:00 33 25:41:00 24 48:42:00 32 23:00 37 01:11:16 21 22:34 15 01:33:24 17 22:08 2 01:52:00 18 18:35 20 02:10:34 15 18:34 11 02:28:29 16 17:55 7 02:46:51 11 18:22 4
261 Kristian Klevgård M NOR TVK / Birk Sport Racing Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:52 02:46:52 12 00:03 14 00:03 14 00:03 14:16:52 Lillehammer 25:21:00 7 25:21:00 6 47:37:00 4 22:16 2 01:09:49 4 22:11 6 01:32:56 6 23:07 17 01:51:24 1 18:27 10 02:09:47 1 18:23 9 02:28:28 10 18:41 27 02:46:52 12 18:24 12
217 Knut Sande M NOR Asker CK / Asker CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:52 02:46:52 13 00:03 15 00:03 15 00:03 14:16:52 OSLO 25:21:00 8 25:21:00 6 47:38:00 9 22:16 3 01:09:48 1 22:10 1 01:32:56 9 23:08 22 01:51:56 4 18:59 34 02:10:31 2 18:34 14 02:28:28 12 17:57 16 02:46:52 13 18:23 12
226 Hans Tore Ebeltoft Andersen M NOR Lund CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:52 02:46:52 14 00:03 16 00:03 16 00:03 14:16:52 Vennesla 25:34:00 10 25:34:00 10 48:44:00 43 23:09 54 01:11:14 11 22:29 12 01:33:24 15 22:10 8 01:51:59 14 18:34 17 02:10:34 16 18:35 14 02:28:26 1 17:51 3 02:46:52 14 18:26 18
221 Eirik Wendelborg M NOR Asker CK / Asker CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:53 02:46:53 15 00:04 18 00:04 18 00:04 14:16:53 Drammen 25:47:00 48 25:47:00 48 48:43:00 36 22:55 25 01:11:14 12 22:30 13 01:33:23 10 22:08 3 01:51:56 2 18:33 12 02:10:31 4 18:35 14 02:28:26 1 17:54 7 02:46:53 15 18:26 20
237 Vetle Lunde M NOR Bergen CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:53 02:46:53 16 00:04 19 00:04 19 00:04 14:16:53 Bergen 25:40:00 22 25:40:00 15 48:34:00 15 22:53 21 01:11:14 14 22:40 21 01:33:25 20 22:10 13 01:52:00 20 18:35 17 02:10:38 20 18:38 28 02:28:29 17 17:50 2 02:46:53 16 18:23 12
288 Endre Danielsen Nyhagen M NOR Grimstad SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:46:55 02:46:55 17 00:06 20 00:06 20 00:06 14:16:55 Kristiansand S 25:42:00 39 25:42:00 37 48:40:00 28 22:58 28 01:11:14 10 22:33 15 01:33:24 14 22:10 8 01:51:58 11 18:33 14 02:10:33 12 18:35 14 02:28:28 11 17:55 7 02:46:55 17 18:27 20
219 Kjetil Johansen Amundrud M NOR Asker CK / Asker CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:47:41 02:47:41 18 00:52 21 00:52 21 00:52 14:17:41 Oslo 25:40:00 18 25:40:00 15 48:30:00 12 22:49 19 01:12:05 54 23:35 55 01:35:40 31 23:35 27 01:53:25 25 17:44 3 02:11:25 22 17:59 5 02:29:47 22 18:22 19 02:47:41 18 17:53 1
308 Christian Pjåka M NOR Ringerike SK / Ringerike SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:47:49 02:47:49 19 01:00 22 01:00 22 01:00 14:17:49 Hønefoss 25:41:00 24 25:41:00 24 48:43:00 39 23:02 42 01:11:53 32 23:09 27 01:35:25 24 23:31 26 01:53:26 28 18:01 8 02:11:26 28 18:00 5 02:29:49 28 18:22 22 02:47:49 19 18:00 2
256 Reidar Bohlin Borgersen M NOR Modum CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:47:49 02:47:49 20 01:00 23 01:00 23 01:00 14:17:49 KROKSTADELVA 25:42:00 41 25:42:00 37 48:44:00 45 23:02 42 01:11:54 34 23:09 27 01:35:25 25 23:31 25 01:53:25 23 17:59 7 02:11:25 24 18:00 5 02:29:48 24 18:23 22 02:47:49 20 18:01 3
306 Even Vangsnes M NOR Bærum OCK / B�Rum OCK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:48:13 02:48:13 21 01:24 24 01:24 24 01:24 14:18:13 Høvik 25:41:00 25 25:41:00 24 48:42:00 34 23:01 37 01:11:54 35 23:11 36 01:35:43 41 23:49 37 01:53:25 24 17:41 1 02:11:24 21 17:59 2 02:29:47 21 18:22 22 02:48:13 21 18:25 18
223 Asbjørn Slagtern Fjellvåg M NOR Asker CK / Asker CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:48:20 02:48:20 22 01:31 25 01:31 25 01:31 14:18:20 Oslo 25:39:00 13 25:39:00 13 48:40:00 25 23:01 37 01:11:14 15 22:34 15 01:33:23 11 22:08 3 01:51:56 3 18:32 12 02:10:31 3 18:35 14 02:28:31 18 18:00 18 02:48:20 22 19:49 44
291 Mikkel Eide M NOR Glåmdal SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:48:29 02:48:29 23 01:40 26 01:40 26 01:40 14:18:29 Bykle 25:40:00 23 25:40:00 15 48:38:00 23 22:57 28 01:11:54 37 23:16 44 01:35:40 30 23:46 32 01:53:24 22 17:44 2 02:11:25 27 18:00 8 02:29:47 19 18:21 19 02:48:29 23 18:42 25
204 Erik Gellein Halvorsen M NOR Sandefjord SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:48:29 02:48:29 24 01:40 27 01:40 27 01:40 14:18:29 HOLMESTRAND 25:41:00 34 25:41:00 24 48:46:00 51 23:05 52 01:11:15 18 22:28 11 01:33:25 21 22:10 8 01:52:00 19 18:34 17 02:10:37 19 18:37 26 02:29:48 25 19:10 45 02:48:29 24 18:41 22
309 Andreas Staune-Mittet M NOR Lillehammer CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:48:30 02:48:30 25 01:41 28 01:41 28 01:41 14:18:30 LILLEHAMMER 25:42:00 37 25:42:00 37 48:35:00 20 22:53 20 01:11:52 28 23:17 45 01:35:41 35 23:48 37 01:53:26 26 17:44 3 02:11:25 26 17:59 2 02:29:48 27 18:23 22 02:48:30 25 18:41 25
304 Marius Aasvang M NOR Bærum OCK / B�Rum OCK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:48:31 02:48:31 26 01:42 29 01:42 29 01:42 14:18:31 Oslo 25:37:00 12 25:37:00 12 48:33:00 14 22:55 25 01:11:53 31 23:20 50 01:35:34 26 23:41 28 01:53:26 27 17:51 6 02:11:25 23 17:58 2 02:29:47 20 18:22 19 02:48:31 26 18:43 29
272 Eirik Oskari Halvorsen M NOR Bygdø IL Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:48:34 02:48:34 27 01:45 30 01:45 30 01:45 14:18:34 OSLO 25:41:00 32 25:41:00 24 48:43:00 38 23:02 42 01:11:55 43 23:11 36 01:35:25 23 23:29 23 01:53:27 30 18:01 9 02:11:25 25 17:58 1 02:29:48 23 18:22 22 02:48:34 27 18:46 31
289 Martin VANGEN M NOR Ringerike SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:50:05 02:50:05 28 03:16 31 03:16 31 03:16 14:20:05 MAURA 26:06:00 56 26:06:00 53 48:47:00 53 22:40 13 01:11:14 17 22:27 10 01:33:24 16 22:09 8 01:51:58 13 18:34 14 02:10:35 17 18:36 26 02:29:48 26 19:13 46 02:50:05 28 20:16 45
258 Tomas Urianstad M NOR Bygdø IL Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:51:41 02:51:41 29 04:52 32 04:52 32 04:52 14:21:41 NORDRE FROGN 25:40:00 20 25:40:00 15 48:41:00 30 23:01 37 01:11:55 47 23:14 43 01:35:40 32 23:45 29 01:54:42 41 19:01 42 02:14:12 44 19:30 42 02:33:00 33 18:47 32 02:51:41 29 18:41 22
201 Per Kristian Kirkhus M NOR Sandefjord SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:51:41 02:51:41 30 04:52 33 04:52 33 04:52 14:21:41 Sandefjord 25:36:00 11 25:36:00 11 48:35:00 19 22:58 30 01:11:54 39 23:19 47 01:35:44 45 23:49 40 01:54:43 45 18:58 28 02:13:46 29 19:03 29 02:33:00 34 19:13 47 02:51:41 30 18:41 22
274 Magnus Austlid Grov M NOR TVK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:51:42 02:51:42 31 04:53 34 04:53 34 04:53 14:21:42 Trondheim 26:05:00 52 26:05:00 49 48:45:00 48 22:40 11 01:11:55 48 23:09 27 01:35:43 40 23:47 35 01:54:44 50 19:01 39 02:14:12 42 19:27 34 02:32:59 31 18:47 29 02:51:42 31 18:42 27
211 Alexander Moe Lundgreen M NOR Ringerike SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:51:42 02:51:42 32 04:53 35 04:53 35 04:53 14:21:42 Drammen 25:40:00 18 25:40:00 15 48:35:00 17 22:54 22 01:11:54 36 23:18 47 01:35:44 43 23:50 40 01:54:42 40 18:57 24 02:14:13 46 19:30 46 02:32:59 29 18:46 28 02:51:42 32 18:42 27
302 Øyvind Heiberg Sundby M NOR Bærum OCK / B�Rum OCK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:51:43 02:51:43 33 04:54 36 04:54 36 04:54 14:21:43 Oslo 26:05:00 50 26:05:00 49 48:35:00 18 22:29 10 01:11:56 51 23:20 52 01:35:46 52 23:49 40 01:54:45 51 18:58 28 02:14:12 43 19:27 32 02:32:59 30 18:47 29 02:51:43 33 18:43 29
220 Aleksander Andersen Skjelbred M NOR Asker CK / Asker CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:51:45 02:51:45 34 04:56 37 04:56 37 04:56 14:21:45 Asker 25:43:00 46 25:43:00 43 48:29:00 11 22:46 17 01:11:50 24 23:20 52 01:35:41 34 23:51 48 01:54:44 46 19:02 47 02:14:11 40 19:27 32 02:32:59 32 18:48 32 02:51:45 34 18:45 31
243 Fredrik Steen M NOR Grenland SK / Grenland SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:28 02:52:28 35 05:39 38 05:39 38 05:39 14:22:28 Skien 25:42:00 40 25:42:00 37 48:44:00 41 23:01 42 01:11:54 38 23:10 27 01:35:43 39 23:48 37 01:54:41 35 18:58 24 02:14:12 41 19:30 46 02:33:16 39 19:04 35 02:52:28 35 19:12 33
239 Kristian Klevjer M NOR Glåmdal SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:38 02:52:38 36 05:49 39 05:49 39 05:49 14:22:38 Bykle 25:40:00 17 25:40:00 15 48:21:00 10 22:40 13 01:11:40 23 23:19 47 01:35:10 22 23:29 23 01:54:28 31 19:18 53 02:14:13 47 19:45 49 02:33:18 45 19:04 36 02:52:38 36 19:20 34
253 Geir Kristian Teigland M NOR Kristiansands CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:38 02:52:38 37 05:49 40 05:49 40 05:49 14:22:38 Oslo 25:41:00 26 25:41:00 24 48:41:00 29 23:00 35 01:11:15 19 22:33 15 01:35:45 49 24:30:00 57 01:54:44 47 18:58 28 02:14:09 31 19:25 30 02:33:15 38 19:06 40 02:52:38 37 19:23 35
208 Brede Høygilt M NOR Gjerstad IL Sykkelgruppe Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:40 02:52:40 38 05:51 44 05:51 44 05:51 14:22:40 Grimstad 25:43:00 47 25:43:00 43 48:44:00 42 23:00 37 01:11:55 46 23:11 33 01:35:45 50 23:50 40 01:54:44 48 18:58 28 02:14:12 45 19:28 34 02:33:15 37 19:02 34 02:52:40 38 19:24 38
227 Tom Erik Hammer M NOR Kjekkas IF Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:40 02:52:40 39 05:51 46 05:51 46 05:51 14:22:40 HAKADAL 25:41:00 29 25:41:00 24 48:40:00 27 22:59 30 01:11:53 30 23:12 39 01:35:44 42 23:50 48 01:54:41 38 18:57 23 02:14:11 38 19:29 42 02:33:16 42 19:05 36 02:52:40 39 19:23 36
215 Frode Dalen M NOR Kjekkas IF Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:41 02:52:41 40 05:52 48 05:52 48 05:52 14:22:41 Nittedal 25:40:00 21 25:40:00 15 48:39:00 24 22:58 30 01:11:52 27 23:13 39 01:35:42 37 23:49 40 01:54:41 37 18:59 28 02:14:10 36 19:29 39 02:33:15 36 19:04 36 02:52:41 40 19:25 40
315 Christer Jensen M NOR Nanset IF - Sykkel Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:41 02:52:41 41 05:52 49 05:52 49 05:52 14:22:41 Larvik 26:06:00 55 26:06:00 53 48:46:00 49 22:39 11 01:11:54 39 23:08 24 01:35:40 27 23:45 32 01:54:41 36 19:01 39 02:14:11 39 19:29 42 02:33:16 41 19:05 36 02:52:41 41 19:24 38
206 Trym Olsen M NOR Nanset IF - Sykkel Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:41 02:52:41 42 05:52 50 05:52 50 05:52 14:22:41 Tjodalyng 25:39:00 14 25:39:00 13 48:43:00 35 23:03 50 01:11:53 33 23:10 27 01:35:41 33 23:47 35 01:54:41 34 19:00 34 02:14:10 37 19:29 39 02:33:17 44 19:06 42 02:52:41 42 19:23 36
279 Thomas Rem M NOR IK Hero / IK Hero Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:42 02:52:42 43 05:53 51 05:53 51 05:53 14:22:42 Oslo 25:43:00 43 25:43:00 43 48:45:00 46 23:02 42 01:11:56 49 23:10 33 01:35:43 38 23:47 34 01:54:43 44 19:00 34 02:14:09 32 19:26 31 02:33:15 35 19:05 40 02:52:42 43 19:26 42
283 Torleif Solli M NOR Stord SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:42 02:52:42 44 05:53 52 05:53 52 05:53 14:22:42 FITJAR 25:42:00 42 25:42:00 37 48:44:00 44 23:01 42 01:11:55 42 23:10 33 01:35:40 29 23:45 29 01:54:40 33 19:00 34 02:14:08 30 19:27 34 02:33:16 40 19:07 44 02:52:42 44 19:26 40
228 Ottar Renholt M NOR Nanset IF - Sykkel / Norwegian Cycling Federation Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:52:44 02:52:44 45 05:55 53 05:55 53 05:55 14:22:44 Larvik 25:40:00 15 25:40:00 15 48:45:00 47 23:05 52 01:11:50 26 23:05 23 01:35:44 46 23:54 53 01:54:42 42 18:57 24 02:14:10 33 19:27 34 02:33:17 43 19:07 42 02:52:44 45 19:27 42
230 Martin Paul Hoff M NOR Sagene IF Sykkel Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:54:37 02:54:37 46 07:48 54 07:48 54 07:48 14:24:37 STABEKK 26:05:00 51 26:05:00 49 48:46:00 50 22:40 13 01:11:56 52 23:10 27 01:35:46 51 23:49 40 01:54:40 32 18:54 22 02:14:10 34 19:29 42 02:33:29 46 19:19 48 02:54:37 46 21:07 46
301 Nicolai Kjærstad M NOR Bærum OCK / B�Rum OCK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 02:57:00 02:57:00 47 10:11 56 10:11 56 10:11 14:27:00 Sandvika 25:43:00 44 25:43:00 43 48:47:00 52 23:03 50 01:11:55 45 23:08 24 01:35:45 48 23:50 40 01:54:44 49 18:59 28 02:14:13 48 19:29 39 02:34:03 47 19:49 50 02:57:00 47 22:57 49
282 Mathias Vollan M NOR IK Hero / IK Hero Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 03:01:13 03:01:13 48 14:24 57 14:24 57 14:24 14:31:13 Fjellhamar 25:41:00 27 25:41:00 24 48:40:00 26 22:59 30 01:11:53 29 23:12 39 01:35:44 44 23:51 48 01:54:42 43 18:58 24 02:14:10 35 19:27 34 02:36:13 48 22:02 52 03:01:13 48 25:00:00 52
244 Kristian Høvås M NOR Grenland SK / Grenland SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 03:03:57 03:03:57 49 17:08 58 17:08 58 17:08 14:33:57 Skien 25:40:00 16 25:40:00 15 48:35:00 16 22:55 22 01:11:16 20 22:40 22 01:33:25 19 22:09 3 01:52:54 21 19:28 54 02:15:46 50 22:52 55 02:39:32 50 23:45 55 03:03:57 49 24:24:00 51
313 Peder August Aune M NOR Holmenkollen CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 03:05:37 03:05:37 50 18:48 59 18:48 59 18:48 14:35:37 DRAMMEN 26:06:00 54 26:06:00 53 49:29:00 55 23:23 55 01:14:43 56 25:13:00 61 01:38:54 57 24:10:00 55 01:59:33 54 20:39 56 02:21:26 52 21:52 52 02:43:30 52 22:03 53 03:05:37 50 22:06 47
210 Torleif Kleppe M NOR Gjerstad IL Sykkelgruppe Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 03:06:12 03:06:12 51 19:23 60 19:23 60 19:23 14:36:12 Grimstad 26:05:00 49 26:05:00 49 50:48:00 57 24:42:00 60 01:14:44 58 23:56 57 01:38:53 56 24:09:00 54 01:59:33 53 20:39 57 02:21:26 53 21:53 52 02:43:30 51 22:03 53 03:06:12 51 22:41 48
203 Johan Bakken M NOR Sandefjord SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 03:15:53 03:15:53 52 29:04:00 61 29:04:00 61 29:04:00 14:45:53 Våle 26:06:00 53 26:06:00 53 48:47:00 54 22:41 13 01:11:56 53 23:09 26 01:35:41 36 23:44 29 01:53:26 29 17:45 3 02:29:48 58 36:21:00 60 02:48:35 53 18:47 29 03:15:53 52 27:17:00 53
295 Jonas Juveli M NOR Konnerud IL Sykkel Fellesstart Elite M Senior Herrer elite 03:16:31 03:16:31 53 29:42:00 62 29:42:00 62 29:42:00 14:46:31 DRAMMEN 28:20:00 66 28:20:00 66 53:31:00 64 25:11:00 62 01:20:59 63 27:27:00 64 01:48:14 64 27:14:00 63 02:08:57 61 20:43 58 02:31:42 59 22:45 54 02:52:49 56 21:06 51 03:16:31 53 23:42 50
233 Eirik DANIELSEN M NOR Grimstad SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 Grimstad 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNF 00:00 54 34:43:00 71 00:00 69
275 Christopher Einarsrud M NOR Hasle-Løren IL Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 OSLO 00:00 62 00:00 59 DNF 00:00 54 28:05:00 71 25:15:00 69 25:45:00 66 25:51:00 66 21:18 63
267 Frederik Engebretsen M NOR Ringerike SK / Ringerike SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 Røyse 00:00 59 DNF 00:00 54 29:34:00 71 23:48 69 24:33:00 66 25:04:00 66 12:02 63 00:00 62
251 Lars Gardsteig Fæhn M NOR Grenland SK / Grenland SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Skien 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
241 Erik Fjærli M NOR Ringerike SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Nesbru 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
285 Marius Fjeld M NOR Bærum OCK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 SKUI 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
245 Jørn Fjeldavlie M NOR Grenland SK / Grenland SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Skien 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
260 Øyvind Brekke Fløtten M NOR Ringerike SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Åmot 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
310 Pål Fosse M NOR Arendal CC Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 BJORBEKK 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNF 00:00 54 28:42:00 71 27:45:00 69 28:58:00 66
248 Erling Homme M NOR Grenland SK / Grenland SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 Risør 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNF 00:00 54 26:37:00 71 24:13:00 69 39:05:00 66
255 Rune Hovland M NOR Arendal CC Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 ARENDAL 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNF 00:00 54 27:51:00 71 28:37:00 69 28:58:00 66
207 Robert Macha M NOR Sandefjord SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 Sandefjord 00:00 62 00:00 59 DNF 00:00 54 26:52:00 71 23:56 69 23:55 66 20:28 66 07:49 63
314 Andreas Nordal M NOR Vennesla OCK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 KRISTIANSAND S 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNF 00:00 54 28:17:00 71 26:37:00 69 28:57:00 66 20:55 66
296 Håkon Brathovde Olsen M NOR Bærum OCK / B�Rum OCK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Geithus 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
292 Carl-Martin Sandvold M NOR Lillehammer CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 Raufoss 00:00 59 DNF 00:00 54 25:21:00 71 23:23 69 22:30 66 22:32 66 30:18:00 63 00:00 62
316 Gregory Mark Saw M AUS Kongsberg IF Sykkel Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 KONGSBERG 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
240 Erlend Skjørten M NOR Bygdø IL Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Bergen 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
202 Tinius Trøim M NOR Sandefjord SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Kodal 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
242 Henrik Tveitan M NOR Grenland SK / Grenland SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Ramnes 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
286 Sondre Ulset M NOR Lillehammer CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 LILLEHAMMER 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNF 00:00 54 02:03:38 71
200 Glenn Undseth M NOR Sandefjord SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 Sandefjord 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNF 00:00 54 26:27:00 71 24:25:00 69 26:56:00 66 59:38:00 66
294 Lars Morten Veimo M NOR Glåmdal SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNS 00:00 00:00:00 Bykle 00:00 71 00:00 69 00:00 66 00:00 66 00:00 63 00:00 62 00:00 59 DNS 00:00 54
254 Mikal Dyngjeland Vik M NOR Ringerike SK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 NESTTUN 00:00 59 DNF 00:00 54 26:26:00 71 23:48 69 24:28:00 66 24:10:00 66 19:03 63 29:04:00 62
232 Marius Ylven Westgaard M NOR Asker CK / Asker CK Fellesstart Elite M Senior Herrer elite DNF 00:00 00:00:00 Gjerdrum 00:00 62 00:00 59 DNF 00:00 54 25:42:00 71 22:58 69 31:48:00 66 07:45 66 44:51:00 63
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close