Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tre Valli Varesine 2003
Ronde van de Drie Valleien
Italië
Datum :
19-08-2003
193 km
Weg - Wedstrijd
Start
Campione d'Italia (Lombardia), Italië
Aankomst
Varese (Lombardia), Italië
Hoofdindex Tre Valli Varesine
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Danilo Di Luca
ITA
in 04h 54m 27s
2
Andrea Ferrigato
ITA
op
3
Markus Zberg
SUI
op
Details
1 Danilo di Luca (Ita) Team Saeco 4.54.27 (39.38 km/h)
2 Andrea Ferrigato (Ita) Alessio
3 Markus Zberg (Swi) Gerolsteiner
4 Oscar Camenzind (Swi) Phonak Hearing Systems
5 Luca Mazzanti (Ita) Ceramiche Panaria-Fiordo
6 Vladimir Duma (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago
7 Ruggero Marzoli (Ita) Alessio
8 Paolo Lanfranchi (Ita) Ceramiche Panaria-Fiordo
9 Massimo Giunti (Ita) Domina Vacanze-Elitron
10 Paolo Valoti (Ita) Domina Vacanze-Elitron
11 Stefano Garzelli (Ita) Sidermec
12 Marco Serpellini (Ita) Lampre
13 Gianni Faresin (Ita) Gerolsteiner
14 Andrea Noe' (Ita) Alessio
15 Cristian Gasperoni (Ita) Mercatone Uno-Scanavino
16 Fabio Sacchi (Ita) Team Saeco
17 Andrea Masciarelli (Ita) Sidermec
18 Ruggero Borghi (Ita) Mercatone Uno-Scanavino
19 Sergio Barbero (Ita) Lampre
20 Massimiliano Gentili (Ita) Domina Vacanze-Elitron
21 Yaroslav Popovych (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago
22 Francisco Vila (Spa) Lampre
23 Peter Luttenberger (Aut) Team CSC
24 Marco Zanotti (Ita) Fassa Bortolo
25 Rinaldo Nocentini (Ita) Formaggi Pinzolo Fiavé
26 Cristian Moreni (Ita) Alessio
27 Ivan Basso (Ita) Fassa Bortolo
28 Laurent Dufaux (Swi) Alessio
29 Uros Murn (Slo) Formaggi Pinzolo Fiavé
30 Joseba Albizu (Spa) Mercatone Uno-Scanavino 0.33
31 Vincent Cali (Fra) Flanders-IteamNova.com
32 Bekim Christensen (Den) Team Coast 0.37
33 Massimiliano Mori (Ita) Formaggi Pinzolo Fiavé
34 Oscar Pozzi (Ita) Tenax
35 Michele Gobbi (Ita) De Nardi-Colpack
36 Devis Miorin (Ita) De Nardi-Colpack
37 Ellis Rastelli (Ita) Gerolsteiner 1.02
38 Sven Montgomery (Swi) Fassa Bortolo
39 Ruben Daniel Bongiorno (Arg) Ceramiche Panaria-Fiordo 1.07
40 Gerhard Trampusch (Aut) Gerolsteiner
41 Martin Derganc (Slo) Domina Vacanze-Elitron 1.46
42 Charles Wegelius (GBr) De Nardi-Colpack 2.25
43 Mauro Zanetti (Ita) Tenax
44 Luca Solari (Ita) Mercatone Uno-Scanavino 2.41
45 Andrea Peron (Ita) Team CSC 2.58
46 Frank Schleck (Lux) Team CSC 3.02
47 Kyrylo Pospyeyev (Ukr) Domina Vacanze-Elitron
48 Leonardo Scarselli (Ita) Colombia-Selle Italia
49 Fortunato Baliani (Ita) Formaggi Pinzolo Fiavé
50 Filippo Simeoni (Ita) Domina Vacanze-Elitron
51 Franco Pellizotti (Ita) Alessio
52 Stefano Zanini (Ita) Team Saeco
53 Oscar Mason (Ita) Sidermec 3.40
54 Alexandre Moos (Swi) Phonak Hearing Systems
55 Yonny David Leal (Col) 05 Orbitel
56 Marzio Bruseghin (Ita) Fassa Bortolo 5.25
57 Marco Fertonani (Ita) Phonak Hearing Systems
58 Nicki Sörensen (Den) Team CSC 6.41
59 Dario Cioni (Ita) Fassa Bortolo 6.58
60 Srguei Lelekin (Rus) Tenax
61 Gustavo Mario Toledo (Arg) Paternina-Costa de Almeria
62 Giuliano Figueras (Ita) Ceramiche Panaria-Fiordo
63 Sergiy Adyeyev (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago
64 Michele Colleoni (Ita) De Nardi-Colpack
65 Mauro Facci (Ita) Fassa Bortolo
66 Udo Bölts (Ger) Gerolsteiner
Sluiten
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close