Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Lissone 2003
Coppa Agostoni
Italië
Datum :
20-08-2003
198 km
Weg - Wedstrijd
Start
Lissone (Lombardia), Italië
Aankomst
Lissone (Lombardia), Italië
Hoofdindex Lissone
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Francesco Casagrande
ITA
in 04h 56m 22.00s
2
Cristian Moreni
ITA
op 01m 27.00s
3
Oscar Mason
ITA
op 01m 27.00s
4
Massimo Giunti
ITA
op 01m 27.00s
5
Marcel Strauss
SUI
op 01m 27.00s
6
Yaroslav Popovych
UKR
op 01m 27.00s
7
Bo Hamburger
DEN
op 02m 22.00s
8
Luca Mazzanti
ITA
op 02m 22.00s
9
Heiko Szonn
GER
op 02m 22.00s
10
Alessandro Bertolini
ITA
op 02m 22.00s
Details
1 Francesco Casagrande (Ita) Lampre 4.56.22 (40.389 km/h)
2 Cristian Moreni (Ita) Alessio 1.27
3 Oscar Mason (Ita) Sidermec
4 Massimo Giunti (Ita) Domina Vacanze-Elitron
5 Marcel Strauss (Swi) Gerolsteiner
6 Yaroslav Popovych (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago
7 Bo Hamburger (Den) Formaggi Pinzolo Fiavé 2.22
8 Luca Mazzanti (Ita) Ceramiche Panaria-Fiordo
9 Heiko Szonn (Ger) Flanders-IteamNova.com
10 Alessandro Bertolini (Ita) Alessio
11 Tadej Valjavec (Slo) Fassa Bortolo 3.05
12 Paolo Lanfranchi (Ita) Ceramiche Panaria-Fiordo
13 Eddy Mazzoleni (Ita) Sidermec
14 Oscar Pozzi (Ita) Tenax
15 Filippo Simeoni (Ita) Domina Vacanze-Elitron
16 Gianni Faresin (Ita) Gerolsteiner
17 Jamie Burrow (GBr) Amore & Vita-Beretta 3.29
18 Gianluca Tonetti (Ita) Tenax
19 Francisco Vila (Spa) Lampre
20 Massimiliano Gentili (Ita) Domina Vacanze-Elitron 5.03
21 Gerhard Trampusch (Aut) Gerolsteiner
22 Gustav Larsson (Swe) Fassa Bortolo
23 Mauro Gerosa (Ita) Sidermec
24 Gabriele Missaglia (Ita) Lampre 5.24
25 Ruggero Borghi (Ita) Mercatone Uno-Scanavino
26 Giampaolo Cheula (Ita) Sidermec
27 Charles Wegelius (GBr) De Nardi-Colpack
Sluiten
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close