1 102 VAHTRA Norman
EST
23 ´3:56:35 40
2 62 DETKO Artur
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 36 ´3:56:35 30
3 143 JÄGELER Robert
GER
P & S METALLTECHNIK 23 ´3:56:35 25
4 104 KISKONEN Siim
EST
22 ´3:56:35 20
5 11 PAKALSKI Henrik
GER
20 ´3:56:35 15
6 54 SHUMOV Nikolai
BLR
MINSK CYCLING CLUB 25 ´3:56:35 10
7 74 BÁRTA Tomáš
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 20 ´3:56:35 5
8 172 KOCH Christian Maximilian
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 23 ´3:56:35 3
9 106 PAJUR Markus
EST
19 ´3:56:35 3
10 75 TYRPEKL Karel
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 20 ´3:56:35 3
11 142 MANDRYSCH John
GER
P & S METALLTECHNIK 23 ´3:56:35
12 115 KUBIŠ Lukáš
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 19 ´3:56:35
13 71 LICHNOVSKÝ Luděk
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 24 ´3:56:35
14 175 WERNER Franz
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 19 ´3:56:35
15 125 SZOSTKA Pawel
POL
POLAND 21 ´3:56:35
16 133 KALOJÍROS Tomáš
CZE
AC SPARTA PRAHA 25 ´3:56:35
17 1 SUKHOV Maxim
RUS
22 ´3:56:35
18 41 KUKLEWICZ Karol
POL
22 ´3:56:35
19 134 RYBA Jan
CZE
AC SPARTA PRAHA 24 ´3:56:35
20 136 HONSA František
CZE
AC SPARTA PRAHA 19 ´3:56:35
21 146 ASCHENBRENNER Michel
GER
P & S METALLTECHNIK 20 ´3:56:35
22 113 CULLY Jan Andrej
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 24 ´3:56:35
23 46 ZAREBSKI Marcin
POL
19 ´3:56:35
24 24 POKORNÝ Jiří
CZE
22 ´3:56:35
25 163 HAMMERSCHMID Raphael
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 23 ´3:56:35
26 14 BENZ-KUCH Max
GER
19 ´3:56:35
27 174 RUDYS Paul
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 21 ´3:56:35
28 63 KUS Adam
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 20 ´3:56:35
29 25 MÁLIK Róbert
SVK
26 ´3:56:35
30 66 KOSTECKI Patryk
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 26 ´3:56:35
31 23 JAKOUBEK Tomáš
CZE
20 ´3:56:35
32 73 DOLNÍČEK Marek
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 20 ´3:56:35
33 65 BUDZINSKI Tomasz
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 21 ´3:56:35
34 56 MIAZGA Maksim
BLR
MINSK CYCLING CLUB 19 ´3:56:35
35 114 MAHDAR Martin
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 30 ´3:56:35
36 81 LAJCHA Juraj
SVK
25 ´3:56:35
37 43 JATCZAK Artur
POL
21 ´3:56:35
38 112 VARHANOVSKY Jakub
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 20 ´3:56:35
39 61 PIASKOWY Emanuel
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 28 ´3:56:35
40 37 OZGUR Batuhan
TUR
TURKEY 21 ´3:56:35
1
2
3
1 - 40 of 113 items
41 117 OROS Samuel
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 21 ´3:56:35
42 15 PLAMBECK Philipp
GER
21 ´3:56:35
43 94 ŘEPA Vojtěch
CZE
19 ´3:56:35
44 141 STARK Immanuel
GER
P & S METALLTECHNIK 25 ´3:56:35
45 101 SANKMANN Joosep
EST
20 ´3:56:35
46 152 HONKISZ Adrian
POL
31 ´3:56:35
47 31 BALKAN Serkan
TUR
TURKEY 25 ´3:56:35
48 147 RÖBER Dominik
GER
P & S METALLTECHNIK 20 ´3:56:35
49 45 BIENIEK Damian
POL
19 ´3:56:35
50 32 SAYAR Mustafa
TUR
TURKEY 30 ´3:56:35
51 126 KOSTANSKI Mateusz
POL
POLAND 20 ´3:56:35
52 52 SOBAL Yauhen
BLR
MINSK CYCLING CLUB 38 ´3:56:35
53 127 BYSTRZYCKI Wojciech
POL
POLAND 20 ´3:56:35
54 111 TYBOR Patrik
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 32 ´3:56:35
55 95 KOHOUT Martin
CZE
21 ´3:56:35
56 116 VLČÁK Martin
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 21 ´3:56:35
57 72 RUGOVAC Denis
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 26 ´3:56:35
58 155 KISTOWSKI Kacper
POL
WIBATECH MERX 26 ´3:56:35
59 55 STROKAU Vasili
BLR
MINSK CYCLING CLUB 24 ´3:56:35
60 51 IVASHKIN Anton
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 ´3:56:35
61 21 GRUBER Pavel
CZE
23 ´3:56:35
62 144 SCHORMAIR Fabian
GER
P & S METALLTECHNIK 25 ´3:56:35
63 173 TAEBLING Paul
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 20 ´3:56:35
64 13 MECHSNER Josh Falk
GER
21 ´3:56:35
65 154 PODLASKI Michal
POL
WIBATECH MERX 31 ´3:56:35
66 34 ABAY Burak
TUR
TURKEY 23 ´3:56:35
67 92 KLABOUCH Petr
CZE
20 ´3:56:35
68 22 HEBÍK Martin
CZE
37 ´3:56:35
69 64 BUDZINSKI Marcin
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 21 ´3:56:35
70 124 DOMIN Krzysztof
POL
POLAND 19 ´3:56:35
71 153 NOCEN Adam
POL
20 ´3:56:35
72 135 SCHURAN Michal
CZE
AC SPARTA PRAHA 23 ´3:56:35
73 131 STÖHR Pavel
CZE
AC SPARTA PRAHA 28 ´3:56:35
74 97 LEHKÝ Roman
CZE
23 ´3:56:35
75 33 ORENCIK Ahmet
TUR
TURKEY 20 ´3:56:35
76 27 MODLITBA Vojtěch
CZE
23 ´3:56:35
77 44 GIERACKI Patryk
POL
20 ´3:56:35
78 96 FOLTÁN Adam
SVK
19 ´3:56:35
79 42 MURIAS Jakub
POL
21 ´3:56:35
80 164 PAJEK Luka
SLO
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 23 ´3:56:35
1
2
3
41 - 80 of 113 items
81 171 BOCKELMANN Luca
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 19 ´3:56:35
82 132 STÖHR Jan
CZE
AC SPARTA PRAHA 28 ´3:56:35
83 137 MALÁN Petr
CZE
AC SPARTA PRAHA 24 ´3:56:35
84 53 BIALIAUSKI Vasili
BLR
MINSK CYCLING CLUB 24 ´3:56:35
85 151 PARMA Krzysztof
POL
VOSTER ATS TEAM 32 ´3:56:35
86 85 LÍŠKA Andrej
SVK
19 ´3:56:35
87 16 AUGUSTIN Hannes
GER
22 ´3:56:35
88 145 NOLDE Tobias
GER
P & S METALLTECHNIK 21 ´3:56:35
89 36 DOGAN Halil
TUR
TURKEY 19 ´3:56:35
90 2 KOVALEV Evgeny
RUS
30 ´3:58:40
91 4 SAZANOV Andrei
RUS
25 ´3:58:40
92 5 MANAKOV Viktor
RUS
27 ´3:58:40
93 26 PILEČEK Jakub
CZE
19 ´3:58:40
94 82 ZEMAN Alex
SVK
21 ´4:01:11
95 157 KLOC Dawid
POL
21 ´4:01:11
96 3 ILCHENKO Vladimir
RUS
23 DNF
97 12 GEBAUER Oskar
GER
21 DNF
98 35 YILMAZ Yunus
TUR
TURKEY 23 DNF
99 83 GAVENDA Martin
SVK
19 DNF
100 84 GAVENDA Miroslav
SVK
22 DNF
101 86 VRABEL Radovan
SVK
19 DNF
102 91 PETRUŠ Jiří
CZE
23 DNF
103 93 ČAPEK Tomáš
CZE
21 DNF
104 103 JOHANSON Kristjan
EST
22 DNF
105 105 NISU Oskar
EST
25 DNF
106 107 ÄRM Rait
EST
19 DNF
107 121 WAWRZYNIAK Karol
POL
POLAND 19 DNF
108 122 WALKOWIAK Kacper
POL
POLAND 19 DNF
109 123 PEKALA Piotr
POL
POLAND 21 DNF
110 156 SYKALA Wojciech
POL
WIBATECH MERX 25 DNF
111 161 UMHALLER Thomas
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 24 DNF
112 162 GRUBER Julian
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 22 DNF
113 165 HAMMERSCHMID Marvin
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 23 DNF