Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Alsemberg, Cyclocross, Cat. B 2019
Classica Elsemaa
België
Datum :
12-10-2019
Cross - Wedstrijd
Start
Alsemberg (Vlaams-Brabant), België
Aankomst
Alsemberg (Vlaams-Brabant), België
Hoofdindex Alsemberg, Cyclocross, Cat. B
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jens Gys
BEL
in 59m 46.00s
2
Thibaut De Smet
BEL
op 06.00s
3
Mathieu Willemyns
BEL
op 25.00s
Details
1
GYS Jens
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19890326
ELITE
59´46"
2
DE SMET Thibaut
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19990507
U23.C
59´53"
+0´06"
3
WILLEMYNS Mathieu
DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19900711
ELITE
1H00´12"
+0´25"
4
VERHEYEN Thomas
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19970214
U23
1H01´05"
+1´19"
5
CLYNHENS Jens
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20000408
U23
1H01´11"
+1´24"
6
DE BOCK Yoni
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406
ELITE
1H01´11"
+1´24"
7
DE MEYER Jarne
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19990914
U23
1H02´15"
+2´28"
8
VERBEECK Glenn
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19970629
U23
1H02´34"
+2´48"
9
TORMANS Siebe
ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19970501
U23
1H02´46"
+2´59"
10
VANLUCHENE Maxim
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20011127
JUNIOR
1H02´58"
+3´11"
11
DE GROODT Killian
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19970803
U23
1H03´35"
+3´49"
12
DE BOCK Jelle
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19930407
ELITE
1H04´00"
+4´14"
13
DE SMET Nicolas
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010220
JUNIOR
1H04´52"
+5´05"
14
QUINTELIER Gianni
INDIVIDUEEL
BEL19950829
ELITE
1H05´12"
+5´25"
15
VAN DE VELDE Thomas
DAKSERVICE CYCLING TEAM
BEL19960521
ELITE
1H05´47"
+6´00"
16
CAREME Grégory
RVC OTTIGNIES
BEL19991003
U23
1H06´27"
+6´40"
17
SALOMEZ Ydris
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227
JUNIOR
1 r
18
MEELBERGHS Pieter
ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19880507
ELITE
1 r
19
OGER Vincent
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940821
ELITE
1 r
20
NICAISE Orélien
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL19990518
U23
1 r
DNF
VANKEIRSBILCK Berne
TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
BEL19941021
ELITE
DNF
LEAERTS Yelle
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19941105
ELITE
DNF
WUYTS Mathijs
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19980730
U23
Sluiten
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close