Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Jabkenice, Cyclocross 2019
Tsjechië
Datum :
07-12-2019
Cross - Wedstrijd
Start
Jabkenice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
Aankomst
Jabkenice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
Hoofdindex Jabkenice, Cyclocross
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Michael Boroš
CZE
in 01h 01m 00.30s
2
Jan Nesvadba
CZE
op 12.40s
3
Braam Merlier
BEL
op 20.90s
Details
1. 1 BOROŠ Michael 10006629326 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 01:01:00.3 00:00:00.0 50
2. 3 NESVADBA Jan 10006456241 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 01:01:12.8 00:00:12.4 49
3. 4 MERLIER Braam 10007952869 BEL Creafin-Fristads 01:01:21.2 00:00:20.9 48
4. 6 KONWA Marek 10005679029 POL UKS Krupiński Suszec - TREK 01:01:28.2 00:00:27.9 47
5. 34 JELÍNEK Josef 10009745652 CZE Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek 01:01:44.3 00:00:43.9 46
6. 5 VAN DER MEER Gosse 10008845471 NED Bombtrack bicycles powered by Hunt Wh0el1e:l0s2:05.3 00:01:04.9 45
7. 2 PAPRSTKA Tomáš 10006629528 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 01:02:34.6 00:01:34.2 44
8. 9 ŘÍMAN Jakub 10023478933 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:02:41.5 00:01:41.1 43
9. 7 ULIK Matej 10009336737 SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 01:03:18.9 00:02:18.5 42
10. 8 GLAJZA Ondrej 10007582855 SVK TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 01:03:54.5 00:02:54.1 41
11. 12 PETRUŠ Lubomír 10005618809 CZE Ethic Sport cycling team 01:04:03.9 00:03:03.6 40
12. 13 CAMRDA Karel 10000832665 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 01:04:24.5 00:03:24.2 39
13. 18 HLADÍK Josef 10047920711 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:04:37.0 00:03:36.7 38
14. 14 KUNÁŠEK Josef 10023478832 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 01:04:41.0 00:03:40.7 37
15. 32 BAKUS Tomáš 10014825523 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 01:04:56.0 00:03:55.7 36
16. 21 JEŽEK Tomáš 10047914950 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:05:30.8 00:04:30.4 35
17. 35 MÖBIS Maximilian 10036177546 GER Gunsha-KMC CX/Gravel Team 01:05:40.0 00:04:39.7 34
18. 11 VANÍČEK Šimon 10010966943 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 01:05:51.0 00:04:50.6 33
19. 15 HULA Robert 10023503989 CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 01:05:51.8 00:04:51.4 32
20. 27 ŠULC Jakub 10009544578 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 01:06:02.2 00:05:01.8 31
21. 17 KUČERA Jakub 10047288288 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN -1 lap(s) 30
22. 22 PECHOUT Matěj 10063272474 CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA -1 lap(s) 29
23. 19 SMOLA Lukáš 10007292158 CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. -1 lap(s) 28
24. 33 ŠTĚPANÍK Jiří 10007177677 CZE NUTREND SPECIALIZED RACING -2 lap(s) 27
25. 20 BENDA Michal 10003350120 CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA -2 lap(s) 26
26. 24 HORULKO Vladislav 10047449855 UKR TJ AŠ ML.BOLESLAV -3 lap(s) 25
27. 23 MORÁVEK Zdeněk 10014821681 CZE SUPERIOR RIDERS -4 lap(s) 24
28. 36 KUBÍN Michael 10012252801 CZE ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS -4 lap(s) 23
29. 26 WOJCZAL Pawel 10006730366 POL VYTYV -4 lap(s) 22
30. 30 UHLIG Oscar 10036365179 GER RSC Kelheim -5 lap(s) 21
31. 29 SVATOŠ Václav 10012758716 CZE TJ SOKOL HOLÉ VRCHY -6 lap(s) 20
32. 25 ŠŤASTNÝ Radim 10066018584 CZE N1 TEAM -6 lap(s) 19
33. 31 CHRZ Petr 10047418432 CZE AUTHOR TEAM STUPNO -6 lap(s) 18
10 HÄHNEL Frederik 10011075764 GER Shop4Cross Mohrmann-Bau DNF
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close