Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Larciano 2005
GP Industria & Artigianato
Italië
Datum :
30-04-2005
Weg - Wedstrijd
Start
Larciano (Toscana), Italië
Aankomst
Larciano (Toscana), Italië
Hoofdindex Larciano
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Luca Mazzanti
ITA
in 05h 10m 46s
2
Ruggero Marzoli
ITA
op 24s
3
Fredy Excelino González Martínez
COL
op
Details
1 Luca Mazzanti (Ita) Ceramica Panaria - Navigare 5.10.46
2 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua&Sapone - Adria M. 0.24
3 Freddy Gonzalez Mart. (Col) Ceramica Panaria - Navigare
4 Giovanni Visconti (Ita) Domina Vacanze
5 Ruslan Pidgornyy (Ukr) Tenax
6 Sergio Barbero (Ita) Naturino -Sapore Di Mare
7 Sylvester Szmyd (Pol) Lampre - Caffita
8 Konstantin Klyuev (Rus) Team Androni Giocattoli
9 Mauro Facci (Ita) Fassa Bortolo
10 Prsemyslaw Niemec (Pol) Miche
11 Paolo Bailetti (Ita) Team Androni Giocattoli
12 Leonardo Scarselli (Ita) Colombia - Selle Italia
13 Maurizio Varini (Ita) Ceramica Flaminia
14 Emanuele Sella (Ita) Ceramica Panaria - Navigare
15 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria - Navigare
16 Michele Scotto D’Abrusc (Ita) Lampre - Caffita
17 Ivan Degasperi (Ita) Team L.P.R.
18 Gilberto Simoni (Ita) Lampre - Caffita
19 Cristian Gasperoni (Ita) Naturino -Sapore Di Mare
20 Francesco Casagrande (Ita) Naturino -Sapore Di Mare
21 Vincenzo Nibali (Ita) Fassa Bortolo
22 Massimiliano Gentili (Ita) Naturino -Sapore Di Mare
23 Andrea Masciarelli (Ita) Acqua&Sapone - Adria M.
24 Jure Golcer (Slo) Acqua&Sapone - Adria M
25 Gabriele Bosisio (Ita) Tenax 5.02
26 Massimiliano Martella (Ita) Ceramica Flaminia
27 Daniele De Paoli (Ita) Team L.P.R.
28 Philippe Schnyder (Swi) Colombia - Selle Italia
29 Marco Velo (Ita) Fassa Bortolo 9.46
30 Lorenzo Bernucci (Ita) Fassa Bortolo
31 Timothy Jones (Zim) Tenax
32 Massimo Amichetti (Ita) Miche 10.03
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close