Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Roeselare 2022
België
Datum :
13-08-2022
110 km
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
Hoofdindex Roeselare
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Kevin Neirynck
BEL
in 02h 18m 11.00s
2
Gleb Karpenko
EST
op 00.00s
3
Stijn De Bock
BEL
op 06.00s
4
Maxime Farazijn
BEL
op 00.00s
5
Guillaume Seye
BEL
op 00.00s
Details
1
NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19821116 ELITE2
2H18´11"
2
KARPENKO GLEB TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM
EST20011027 U23
2H18´11"
3
DE BOCK STIJN S-BIKES DOLTCINI
BEL19930930 ELITE2
2H18´17"
+0´06"
4
FARAZIJN MAXIME WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19940602 ELITE2
2H18´17"
+0´06"
5
SEYE GUILLAUME TEAM METALCED
BEL19961128 ELITE2
2H18´17"
+0´06"
6
VERGOTE DIEL HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20020610 U23.C
2H18´17"
+0´06"
7
SCHELLENBERG THOMAS TAG CYCLING
CAN20000808 U23 MEN
2H18´17"
+0´06"
8
VANDENSTORME DYLAN EFC - L&R - AGS
BEL20020419 U23
2H18´17"
+0´06"
9
VERLEYEN GAËTAN ASBL LES AMIS DU VELO CLUB DOTTIGNIES
BEL20030519 U23.C
2H18´17"
+0´06"
10
VAN IMPE DYLAN HUBO CYCLINGTEAM
BEL19921230 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
11
BOTTERBERG DYLAN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030131 U23
2H19´59"
+1´48"
12
AGNOLETTO BLAKE BENDIGO AND DISTRICT CYCLING CLUB
AUS20021021 U23 MEN
2H19´59"
+1´48"
13
VOLKAERT JONAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19991215 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
14
VANDENBUSSCHE JARI CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19960710 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
15
STOOPEN XANDER HUBO CYCLINGTEAM
BEL20030705 U23
2H19´59"
+1´48"
16
MAES JO DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19850330 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
17
WILSON JOE DOLAN ELLESSE
GBR20010129 U23
2H19´59"
+1´48"
18
DHAEYE ENRICO MINERVA CYCLING TEAM
BEL20010202 U23.C
2H19´59"
+1´48"
19
VAN STERTHEM JELLE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19990519 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
20
DECOUTTERE JONAS CT FRITUUR DE FLANDRIEN - YPRAUTO
BEL19860220 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
21
LAMBRECHT MICHIEL ASBL LES AMIS DU VELO CLUB DOTTIGNIES
BEL20030210 U23.C
2H19´59"
+1´48"
22
BRAET AXEL VIND! CYCLING PROJECT
BEL19990519 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
23
BAUGNIES JEROME TEAM METALCED
BEL19870401 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
24
WIELFAERT KRISTOF VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19781028 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
25
HAGAN PAUL-ANTOINE BANBRIDGE CYCLING CLUB
IER20020204 U23 MEN
2H19´59"
+1´48"
26
LANNOO JAROMIR TEAM ATOM 6
BEL19920922 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
27
FIERENS RUBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20031024 U23
2H19´59"
+1´48"
28
LITVINOV DOMINIK RB ZELFBOUW UCT
BEL20001014 U23
2H19´59"
+1´48"
29
DELAMEILLEURE MATHIAS BODY & BIKE - BMB BOEKHOUDING - THE ROCK REAL ESTATE
BEL19861003 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
30
VAN DE WYNKELE LORENZ HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20010819 U23.C
2H19´59"
+1´48"
31
DELESIE BERRE SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19970825 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
32
INGELBEEN JONAS MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20030425 U23
2H19´59"
+1´48"
33
DEBUY ANTHONY DOVY KEUKENS - FCC
BEL19960411 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
34
VAN DEN BORRE DYLAN EFC - L&R - AGS
BEL20020712 U23
2H19´59"
+1´48"
35
FOX MATTHEW WHEELBASE CAB TECH CASTELLI
GBR20020928 U23
2H19´59"
+1´48"
36
BALCAEN MANOLITO CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19950210 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
37
VAN DYCK JAN EFC - L&R - AGS
BEL20030724 U23
2H19´59"
+1´48"
38
TIMPERMAN JURGEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20000829 U23
2H19´59"
+1´48"
39
VAN PRAET ROBBE MINERVA CYCLING TEAM
BEL20001105 U23.C
2H19´59"
+1´48"
40
SUTTON JOSEPH CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
GBR19970926 ELITE
2H19´59"
+1´48"
41
STIJLEMAN TOM ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
BEL20020602 U23
2H19´59"
+1´48"
42
HEREMANS JOPPE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20030820 U23
2H19´59"
+1´48"
43
VANASSCHE THOMAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030911 U23
2H19´59"
+1´48"
44
VERCRUYSE TJORVEN MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20031221 U23
2H19´59"
+1´48"
45
VERWAEST KEVIN TEAM METALCED
BEL19890106 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
46
TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL19960617 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
47
KETTLEWELL SAM TS RACING
GBR20011119 U23 MEN
2H19´59"
+1´48"
48
OLIPHANT AIDAN TAG CYCLING RACE TEAM
CAN19980725 ELITE MEN
2H19´59"
+1´48"
49
VANDAELE ANGELO TEAM ATOM 6
BEL19880406 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
50
STROH HARVEY TAAP CERVELO
GBR20011229 U23 MEN
2H19´59"
+1´48"
51
VANHIE ERBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20030922 U23
2H19´59"
+1´48"
52
DEWINTER GERBEN EFC - L&R - AGS
BEL20030904 U23
2H19´59"
+1´48"
53
WYFFELS JONAS DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19980209 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
54
DIERICKX ARNO KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20030916 U23
2H19´59"
+1´48"
55
DEBRUYNE LENNERT KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20020529 U23
2H19´59"
+1´48"
56
DE JAEGER LUCA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030920 U23
2H19´59"
+1´48"
57
CORNELIS NICO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19800425 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
58
TRIO BJARNE CAMPE CYCLING TEAM
BEL19930904 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
59
SAUNDERS TRISTAN INFORM
AUS20000222 U23 MEN
2H19´59"
+1´48"
60
VANDEN HEEDE JENS DOVY KEUKENS - FCC
BEL20020315 U23
2H19´59"
+1´48"
61
KINO JAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20030208 U23.C
2H19´59"
+1´48"
62
DEBOOT BRUCE CT FRITUUR DE FLANDRIEN - YPRAUTO
BEL19960724 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
63
VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19920821 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
64
VANSPEYBROECK SAM INDIVIDUEEL
BEL19930120 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
65
VAN IMPE KEVIN WOONBEMIDDELING - VIJVERMAN SCREEDS CYCLING TEAM
BEL19810419 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
66
DE BOCK YONI C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
67
TRIO NIELS CAMPE CYCLING TEAM
BEL19930904 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
68
VANTYGHEM TIM DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19810906 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
69
VAN RYMENANT GILLIAN CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19911122 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
70
DILDICK AXEL KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20010623 U23
2H19´59"
+1´48"
71
MOERMAN STIJN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030618 U23
2H19´59"
+1´48"
72
CLAERHOUT SVEN CT FRITUUR DE FLANDRIEN - YPRAUTO
BEL19920727 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
73
VERMEULEN RHUNE KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20030527 U23
2H19´59"
+1´48"
74
ROGIER STEF RB ZELFBOUW UCT
BEL19960114 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
75
GELDHOF DAVID DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19761120 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
76
BUYLE PIETER CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19911113 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
77
DENOLF RITCHIE DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19911105 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
78
PLANCKAERT EMIEL WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19961022 ELITE2
2H20´43"
+2´32"
79
ALDERWEIRELD ROBIN TEAM ATOM 6
BEL19961210 ELITE2
2H20´43"
+2´32"
80
VANOVERBERGHE MATHIAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19980205 ELITE2
2H20´43"
+2´32"
81
DECOTTIGNIES JASON VIND! CYCLING PROJECT
BEL19941108 ELITE2
2H20´43"
+2´32"
82
WITTOUCK JAQOMO TEAM ATOM 6
BEL20021022 U23
2H22´23"
+4´12"
83
VERBRUGGHE SVEN TEAM ATOM 6
BEL19910201 ELITE2
2H22´23"
+4´12"
84
VASSEUR CLÉMENT ECOLE DE CYCLISME MONS BORINAGE-HAUT PAYS
BEL20010809 U23.C
2H22´23"
+4´12"
85
BATENS NICK INDIVIDUEEL
BEL20011231 U23
2H22´23"
+4´12"
86
ALLEN RICHIE GS METRO
GBR19990204 U23
2H22´23"
+4´12"
87
SPENCELEY BENJAMIN LIDCOMBE AUBURN CC
AUS19991010 ELITE MEN
2H22´23"
+4´12"
88
DECOTTIGNIES GLENN VIND! CYCLING PROJECT
BEL19910331 ELITE2
2H22´23"
+4´12"
89
FRONER AXEL TAG CYCLING RACE TEAM
CAN20010913 U23
2H22´23"
+4´12"
DNF
MAERTENS SAM INDIVIDUEEL
BEL19880115 EL319+
DNF
DNF
VERRAES BENJAMIN CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19870221 ELITE2
DNF
DNF
DE GREEF BERT WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19950519 ELITE2
DNF
DNF
SANDRA MATTHIAS VIND! CYCLING PROJECT
BEL19940206 EL319+
DNF
DNF
WAEYAERT ARNO COMITE REGIONAL BRABANT-WALL.
BEL20010814 U23
DNF
DNF
VERGARA GARCIA NICOLAS START DEVELOPMENT TEAM
CHI19980817 ELITE2
DNF
DNF
MAELEGHEER JUSTIN CYCLINGTEAM SVEN & MATTI
BEL19000101 ELITE 2
DNF
DNF
PAULY ETHAN TAG CYCLING RACE TEAM
CAN20001108 U23
DNF
DNF
VANEECKHOUT LOWIE BODY & BIKE - BMB BOEKHOUDING - THE ROCK REAL ESTATE
BEL19901025 ELITE2
DNF
DNF
RYCKAERT YONI KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19980630 ELITE2
DNF
DNF
DEASEY LUKE TAMWORTH CYCLING CLUB
AUS20020715 U23 MEN
DNF
DNF
DILLEN RUBEN VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL19970314 ELITE2
DNF
DNF
SAINTOBIJN QUINTEN CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19990803 ELITE2
DNF
DNF
VANMEERHAEGHE DANTE ASFRA RACING TEAM
BEL19980220 ELITE2
DNF
DNF
OMACHI KENTO VZW KDM PACK CYCLING TEAM
JPN19980428 ELITE 2
DNF
U23
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close