1 Aleksander Klimenko (Ukr) PSB - Atlas 4.14.01 (40.931 km/h)
2 Matej Marin (Slo) Perutnina Ptuj 1.40
3 Jure Kocjan (Slo) Radenska - Rog
4 Petr Herman (Cze) Team APO SPORT Linz
5 František Rabon (Cze) PSK Whirlpool
6 Maroš Ková (Svk) Dukla Tren ín
7 Marek Maciejewski (Pol) PSB - Atlas
8 Dariusz Skoczylas (Pol) DHL - Author
9 Boris Premuži (Slo) KK Sava Kranj
10 Péter Kusztor (Hun) P-Nivo Betonexpressz 2000 S.E.
11 Michael Mourecek (Cze) ASC Dukla Praha
12 Ján Kružic (Svk) CK ŽP SPORT a.s. Podbrezová
13 Andrey Mizurov (Kaz) CT CAPEC
14 Lukáš Heinrich (Cze) CK SILESIA Orlová
15 Radek Becka (Cze) AC Sparta Praha
16 Przemyslaw Mikolajczyk (Pol) Paged-MBK-Scout
17 Tomáš Cer (Cze) CK SILESIA Orlová
18 László Garamszegi (Hun) P-Nivo Betonexpressz 2000 S.E. 5.38
19 Ján Šipeky (Svk) Dukla Tren ín
20 Petr Pucelík (Cze) AC Sparta Praha
21 Pawel Szaniawski (Pol) PSB - Atlas 5.53
22 Jan Faltýnek (Cze) PSK Whirlpool
23 David Krupa (Pol) Paged-MBK-Scout
24 Matic Strgar (Slo) Radenska - Rog
25 Andrej Omulec (Slo) Radenska - Rog
26 Werner Faltheiner (Aut) CT Corratec – Graz – Cyl
27 Petr Lazar (Cze) ASC Dukla Praha
28 Leon Makarovi (Slo) Radenska - Rog 6.00
29 Wojciech Kalemba (Pol) Paged-MBK-Scout 6.02
30 Martin Riška (Svk) PSK Whirlpool 6.17
31 Evgeny Popov (Rus) Russian National Team
32 Dušan Kupcka (Svk) Región Bratislava
33 Martin Bláha (Cze) ASC Dukla Praha
34 Radoslaw Romanik (Pol) DHL - Author 6.23
35 Tom Jerše (Slo) KK Sava Kranj
36 Gregor Gazvoda (Slo) Perutnina Ptuj 6.43
37 Stanislav Hejduk (Cze) eská Spo itelna MTB Team
38 Stanislav Kozubek (Cze) ASC Dukla Praha
39 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha
40 Radovan Husár (Svk) CK ŽP SPORT a.s. Podbrezová
41 Tomáš Buchácek (Cze) PSK Whirlpool
42 Paul Crake (Aus) CT Corratec – Graz – Cyl
43 Daniel Czajkowski (Pol) PSB - Atlas
44 Daniel Okrucinski (Pol) PSB - Atlas 9.19
45 Robert Gassmayr (Aut) CT Corratec – Graz – Cyl 10.48
46 Ilya Chernetskiy (Rus) Russian National Team
47 Tomáš Klášterka (Cze) CK SILESIA Orlová
48 Wolfgang Wurnitsch (Aut) RCA Tyrolia
49 Roman Klimov (Rus) Russian National Team
50 Jakub Slotta (Svk) Dukla Tren ín
51 David Studnicka (Cze) PSK Whirlpool
52 Marcin Gebka (Pol) DHL - Author
53 Branislav Zachar (Svk) Dukla Tren ín
54 Martin Pecenka (Cze) AC Sparta Praha
55 Miran Kelner (Slo) Perutnina Ptuj
56 Friedrich Berein (Aut) Team APO SPORT Linz
57 Sergey Firsanov (Rus) Russian National Team
58 Vladimir Lizunov (Rus) Russian National Team 11.47
59 Lukas Pritz (Aut) CT Corratec – Graz – Cyl
60 Patrik Fabian (Svk) Tren ianský Región
61 Petr Lukosz (Cze) CK SILESIA Orlová 12.33
62 Jaromír Zold (Svk) Región Bratislava
63 Karel Bucek (Cze) Výb r Moravy
64 Rastislav Lisník (Cze) CK SILESIA Orlová
65 Andrej Lalinský (Svk) Región Bratislava