Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten 2005
Verenigde Staten
Datum :
21-06-2005
20 km
Weg - Nationaal kampioenschap tijdrijden
Start
Park City (Utah), Verenigde Staten
Aankomst
Park City (Utah), Verenigde Staten
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Christopher Stockburger
USA
in 27m 47.47s
2
Taylor Shelden
USA
op 00.74s
3
Tejay Van Garderen
USA
op 12.57s
Details
1 Christopher Stockburger (Team Rio Grande) 27.47.47
2 Taylor Shelden (Century Tel/ VRAD) 0.00.74
3 Tejay Van Garderen (5280 Magazine) 0.12.57
4 Ulric Deyoung (MNJRC/Alan Factory Team) 0.17.75
5 Adam Switters (Lombardi Sports) 0.24.59
6 Jared Downing (Major Motion) 0.29.22
7 Michael Sheppard (Team Rio Grande) 0.38.63
8 Alex Boyd (Hot Tubes Development Cycling Team) 0.40.77
9 Nick Frey (Hot Tubes Development Cycling Team) 0.43.76
10 Peter Edge (Team Champion/Tom's Pro Bike) 0.50.84
11 Christopher Monteleone (Team Rio Grande) 0.51.89
12 Harrison Tripp (Excel Sports) 0.52.22
13 Chase Renick (Hot Tubes Development Cycling Team) 0.54.75
14 Walker Savidge (Team 5280 Magazine) 0.56.76
15 Andy Cornelison (Rio Grande) 0.58.66
16 Zac Lake (Hincapie Sportswear/Bianchi) 1.03.94
17 Peter Stetina (Team 5280 Magazine) 1.04.57
18 Jared Faciszewski (Nova/ISCorp) 1.06.62
19 Kevin Soller (Century Tel/ VRAD) 1.11.16
20 Noah Harwood (Coast to Coast/CL Noonan/KAM) 1.11.42
21 Alex Howes (Team 5280 Magazine) 1.13.30
22 Brandon McKeever (Rock 'n' Rio Grand Extreme) 1.16.36
23 David Blades (RMCC Rhodes) 1.16.50
24 Joshua Lipka (BCA/VOmax) 1.18.08
25 Julian Kyer (Pro Peloton Racing) 1.33.39
26 Andrew Smart (Dent Wizard/Maplewood) 1.33.49
27 Caleb Fairly (Hot Tubes Development Cycling Team) 1.33.57
28 Spencer Beamer (Hot Tubes Development Cycling Team) 1.35.84
29 Graysen Oldham (Simply Fit/Action Sports) 1.37.16
30 Chris Carlson (Team Carina) 1.37.84
31 Frederik Jacobsen (Nova/ISCorp) 1.40.00
32 Sean Condron (BCA/VOmax) 1.41.13
33 Shane Braley (Orlando Road Club) 1.44.70
34 Bryce Lawson (Century Tel/ VRAD) 1.44.83
35 Winston David (Orlando Road Club) 1.51.95
36 Aaron Brandt (Nova/ISCorp) 1.52.69
37 Matthew Brandt (Nova/ISCorp) 1.53.84
38 Andrew Dahlheim (Matrix\Richardson Bike Mart) 1.59.60
39 Will Flanagan (Front Rangers Cycling Club) 2.01.01
40 Chris Ruhl (Team Rio Grande) 2.01.03
41 Derek Laan (MNJRC/Alan Factory Team) 2.04.14
42 Barry Miller (ACT -Fraysee) 2.04.66
43 Benjamin Zawacki (Colavita) 2.05.50
44 Mike Wickman (Peerless Insurance / Pappa Wheelies) 2.07.39
45 Ryan Keels (Hot Tubes Development Cycling Team) 2.12.79
46 Mitchell Peterson (Balance Bar/ Devo) 2.16.26
47 Kolt Bates (Unattached) 2.16.65
48 Brady Kappius (Team 5280 Magazine) 2.26.12
49 Bjorn Selander (MNJRC/Alan Factory Team) 2.26.91
50 Chase Fullerton (Orlando Velo/Ford Racing) 2.30.71
51 Jarred Gilker (Mercy/ Zero Mountain) 2.30.97
52 Kirk Carlsen (Peerless Insurance / Pappa Wheelies) 2.33.33
53 Beck Frydenborg (Atomic Race Team) 2.37.75
54 Chris Keane (ACT -Fraysee) 2.39.30
55 Kevin Rice (Tokyo Joes/GoLite) 2.40.67
56 Ben Bradshaw (IE Bikes Racing) 2.41.12
57 Garrison Schulte (North Metro Cycling) 2.42.37
58 Teddy Hockenberry (Ford/Orlando Velo) 2.42.38
59 Tucker Olander (Team Rio Grande) 2.44.28
60 Alex Zeisberg (B.I.K.E. / Hincapie) 2.47.16
61 Taylor Lane (Team Rio Grande) 2.51.80
62 Jacob Keough (Coast to Coast/CL Noonan/KAM) 2.55.93
63 Chance Noble (Scary Fast Racing) 2.59.64
64 Jason Carr (Nova/ISCorp) 3.02.75
65 Nate Buyon (Coast to Coast/CL Noonan/KAM) 3.04.59
66 Benny Volotzky (Bicycle John's Serious Cycling) 3.05.77
67 Austin Kirkland (Major Motion) 3.07.88
68 Adam Steinke (Rhodes/RMCC) 3.09.88
69 Austin Forbes (Boise Cycling Club) 3.10.83
70 Wynn Roberts (Baraboo Sharks Cycling Team) 3.11.28
71 Alex Motz (Gregg's Trek/VW) 3.15.79
72 Jeremy Venable (Midwest Rolling Thunder) 3.16.83
73 Tyler Given (Benaroya Research Institute) 3.22.71
74 Jimmy Feely (MNJRC/Alan Factory Team) 3.25.58
75 Cody O'Reilly (Echelon Santa Barbara) 3.33.71
76 Benjamin Wizner (Team Borah) 3.36.28
77 Rick Wait (International Pro Bke Shop) 3.39.16
78 Michael Matteson (Sun Summit Cycling Club) 3.43.46
79 Joseph Lewis (MNJRC/Alan Factory Team) 3.48.28
80 James Anderson (Team Rio Grande) 3.49.46
81 Pat Lemieux (MNJRC/Alan Factory Team) 3.50.98
82 Curtis Davenport (North Metro Cycling) 3.54.28
83 Thomas Brown (Land Rover/ Siemans Home) 3.55.30
84 Bo Randolph (SSWSC Cycling Club) 3.58.43
85 Tim Doud (America's Cycling Team) 4.04.66
86 Adam Lang (Team X Cycling) 4.07.29
87 Matthew Sauls (Team Bicycles Inc.) 4.07.75
88 Curtis Winsor (Team Snow Valley) 4.09.35
89 Michael Miller (Boise Cycling Club) 4.16.65
90 Wendell Montgomery (Orlando Road Club) 4.20.97
91 Evan Daney (Team Alliance Environmental) 4.23.29
92 Erik Slack (BYRDS) 4.23.97
93 Jake Chapman (Major Motion) 4.33.11
94 Jordan Stohl (Jittery Joes/Sunrise Sports) 4.43.58
95 Tyler Gough (Tieni Duro) 4.47.27
96 Ryan Rae (Bike Barn Racing Team) 5.01.38
97 Joey Rogerson (Rad Racing NW) 5.07.55
98 Corey Riedel (North Metro Cycling) 5.23.36
99 John Purvis (Johnson Mechanical) 5.29.11
100 Hunter Barnett (Peddler Bike Shop) 5.29.83
101 Brad Rogers (BYRDS) 5.35.39
102 John Zaccone (Jittery Joes/Sunrise Sports) 5.38.12
103 Nicholas Bierwolf (Tangelo Velo) 5.47.95
104 Derek Nickum (SSWSC Cycling Club) 5.49.13
105 Charles Hamilton (Tieni Duro) 5.49.41
106 Alex Keomany (Jittery Joes/Sunrise Sports) 5.58.89
107 Carl Majors (Rhodes/RMCC) 7.52.61
108 Stephen Christy (Sunrise Sports/ Jittery Joes) 8.57.85
109 Tyler Lau (GP VeloTek) 8.59.36
110 Aaron Sims (GP VeloTek) 9.05.28
111 Trevor Bell (Unattached) 9.20.99
112 Greg Payne (GP VeloTek) 9.34.75
113 Paul Holdsworth (RMCC Rhodes) 10.05.67
DNS Kip Spaude (Nova/ISCorp)
DNS Geoff Olin (Scary Fast Racing)
DSQ Colt McElwaine (Coast to Coast/CL Noonan/KAM)
Sluiten
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close