Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite 2006
Onbekend
Datum :
29-01-2006
Cross - Wereldkampioenschap
Start
Zeddam (Gelderland), Nederland
Aankomst
Zeddam (Gelderland), Nederland
Hoofdindex Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Erwin Vervecken
BEL
in 01h 05m 40s
2
Bart Wellens
BEL
op 02s
3
Francis Mourey
FRA
op
4
Steve Chainel
FRA
op 12.00s
5
Tom Vannoppen
BEL
op 16.00s
6
Kamil Ausbuher
CZE
op 19.00s
7
Enrico Franzoi
ITA
op 32.00s
8
Gerben De Knegt
NED
op 46.00s
9
Vladimír Kyzivát
CZE
op 49.00s
10
Jonathan Page
USA
op 50.00s
11
Radomír Šimunek
CZE
op 51.00s
12
Klaas Vantornout
BEL
op 54.00s
13
Christian Heule
SUI
op 01m 09.00s
14
Milan Barényi
SVK
op 01m 15.00s
15
Malte Urban
GER
op 01m 27.00s
16
Marek Cichosz
POL
op 01m 29.00s
17
Sven Vanthourenhout
BEL
op 01m 37.00s
18
Bart Aernouts
BEL
op 01m 38.00s
19
Petr Dlask
CZE
op 01m 43.00s
20
Thijs Al
NED
op 01m 49.00s
21
Richard Groenendaal
NED
op 01m 53.00s
22
Maarten Nijland
NED
op 02m 02.00s
23
Arnaud Labbe
FRA
op 02m 04.00s
24
Michael Baumgartner
SUI
op 02m 12.00s
25
Camiel Van Den Bergh
NED
op 02m 13.00s
26
Unai Emilio Yus Querejeta
ESP
op 02m 15.00s
27
Róbert Glajza
SVK
op 02m 25.00s
28
Gusty Bausch
LUX
op 02m 29.00s
29
Zdenek Mlynár
CZE
op 02m 43.00s
30
Roberto Petito
ITA
op 02m 53.00s
31
Dariusz Gil
POL
op 00.00s
32
Václav Metlicka
SVK
op 03m 04.00s
33
Barry Wicks
USA
op 03m 07.00s
34
Isaac Suárez Fernández
ESP
op 03m 11.00s
35
René Birkenfeld
GER
op 03m 24.00s
36
Jeremy Powers
USA
op 03m 27.00s
37
Alessandro Fontana
ITA
op 03m 35.00s
38
Simon Zahner
SUI
op 03m 45.00s
39
Johannes Sickmüller
GER
op 04m 21.00s
40
Wilant Van Gils
NED
op 04m 32.00s
41
Óscar Vázquez Crespo
ESP
op 04m 36.00s
42
Davide Frattini
ITA
op 04m 37.00s
43
Mariusz Gil
POL
op 04m 44.00s
44
Keiichi Tsujiura
JPN
op 04m 52.00s
45
Jody Crawforth
GBR
op 04m 55.00s
46
Masanori Kosaka
JPN
op 05m 04.00s
47
Greg Reain
CAN
op 05m 22.00s
48
Eric Tonkin
USA
op 00.00s
49
Jonathan Baker
USA
op 05m 41.00s
50
Marco Bianco
ITA
op 05m 56.00s
Details
1 Erwin Vervecken (Belgium) 1.05.40
2 Bart Wellens (Belgium) 0.02
3 Francis Mourey (France)
4 Steve Chainel (France) 0.12
5 Tom Vannoppen (Belgium) 0.16
6 Kamil Ausbuher (Czech Republic) 0.19
7 Enrico Franzoi (Italy) 0.32
8 Gerben de Knegt (Netherlands) 0.46
9 Vladimir Kyzivat (Czech Republic) 0.49
10 Jonathan Page (United States of America) 0.50
11 Radomir Simunek (Czech Republic) 0.51
12 Klaas Vantornout (Belgium) 0.54
13 Christian Heule (Switzerland) 1.09
14 Milan Barenyi (Slovakia) 1.15
15 Malta Urban (Germany) 1.27
16 Marek Chichosz (Poland) 1.29
17 Sven Vanthourenhout (Belgium) 1.37
18 Bart Aernouts (Belgium) 1.38
19 Petr Dlask (Czech Republic) 1.43
20 Thijs Al (Netherlands) 1.49
21 Richard Groenendaal (Netherlands) 1.53
22 Maarten Nijland (Netherlands) 2.02
23 André Labbe (France) 2.04
24 Michael Baumgartner (Switzerland) 2.12
25 Camiel van den Bergh (Netherlands) 2.13
26 Unai Yus (Spain) 2.15
27 Robert Glajza (Slovakia) 2.25
28 Gusty Bausch (Luxembourg) 2.29
29 Zdenek Mlynar (Czech Republic) 2.43
30 Roberto Petito (Italy) 2.53
31 Dariusz Gil (Poland)
32 Vaclaf Metlicka (Slovakia) 3.04
33 Barry Wicks (United States of America) 3.07
34 Isaac Suarez (Spain) 3.11
35 René Birkenfeld (Germany) 3.24
36 Jeremy Powers (United States of America) 3.27
37 Alessandro Fontana (Italy) 3.35
38 Simon Zahner (Switzerland) 3.45
39 Johannes Sickmuller (Germany) 4.21
40 Wilant van Gils (Netherlands) 4.32
41 Oscar Vazquez (Spain) 4.36
42 Davide Frattini (Italy) 4.37
43 Mariusz Gil (Poland) 4.44
44 Keiichi Tsujiura (Japan) 4.52
45 Jody Carwaforth (Great Britain) 4.55
46 Masanori Kosaka (Japan) 5.04
47 Greg Reain (Canada) 5.22
48 Eric Tonkin (United States of America)
49 Jonathan Baker (United States of America) 5.41
50 Marco Bianco (Italy) 5.56
DNF Sven Nys (Belgium)
DNF John Gadret (France)
DNF David Seco (Spain)
DNF Peter Presslauer (Austria)
DNF Martin Bina (Czech Republic)
DNF Jochen Uhrig (Germany)
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close