Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 2006
Onbekend
Datum :
14-07-2006
32 km
Weg - Europees Kampioenschap
Start
Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
Aankomst
Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
Hoofdindex Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Dmytro Grabovskyy
UKR
in 38m 36.93s
2
Jérôme Coppel
FRA
op 46.66s
3
Dominique Cornu
BEL
op 52.27s
4
Thomas Frei
SUI
op 01m 14.37s
5
Kristijan Koren
SLO
op 01m 21.27s
6
Andrei Kunitski
BLR
op 01m 28.33s
7
Simon Spilak
SLO
op 01m 29.01s
8
Jos Van Emden
NED
op 01m 37.02s
9
Alex Rasmussen
DEN
op 01m 35.05s
10
Aleksander Filipov
RUS
op 01m 38.76s
Details
1 Dmytro Grabovsky (Ukraine) 38.36.93 (49.74 km/h)
2 Jörome Coppel (France) 0.46.66
3 Dominique Cornu (Belgium) 0.52.27
4 Thomas Frei (Switzerland) 1.14.37
5 Kristijan Koren (Slovenia) 1.21.27
6 Andrei Kunitski (Belarus) 1.28.33
7 Simon Spilak (Slovenia) 1.29.01
8 Jos Van Emden (Netherlands) 1.37.02
9 Alex Rasmussen (Denmark) 1.37.05
10 Aleksander Filipov (Russian Federation) 1.38.76
11 Maxim Belkov (Russian Federation) 1.40.70
12 Alexandr Pliuschin (Republic of Moldova) 1.49.47
13 Florian Morizot (France) 1.51.45
14 Rein Taaramäe (Estonia) 1.52.42
15 Edvald Boason Hagen (Norway) 1.52.99
16 Niki Terpstra (Netherlands) 1.59.05
17 Martin Velits (Slovakia) 1.59.24
18 Miha Svab (Slovenia) 2.05.39
19 Francesco Tomei (Italy) 2.06.67
20 Dominik Roels (Germany) 2.07.64
21 Alexander Lebedev (Russian Federation) 2.09.69
22 Huub Duyn (Netherlands) 2.11.56
23 Stefan Schäfner (Germany) 2.14.24
24 Tony Martin (Germany) 2.18.04
25 Alan Marangoni (Italy) 2.24.64
26 Anthony Roux (France) 2.26.84
27 Viktor Renäng (Sweden) 2.28.64
28 Martin Mortensen (Denmark) 2.29.00
29 Mateusz Taciak (Poland) 2.37.21
30 Aliaksei Polushkin (Belarus) 2.37.57
31 Rui Costa (Portugal) 2.42.17
32 Andrius Buividas (Lithuania) 2.42.24
33 Aleksander Surutkovych (Ukraine) 2.48.18
34 Peter Velits (Slovakia) 2.48.90
35 Benat Intxausti Elorriaga (Spain) 2.50.56
36 Ryan Connor (Ireland) 2.50.75
37 Branislaw Samoilau (Belarus) 2.56.78
38 Ben Hermans (Belgium) 2.57.93
39 Bogdan Stoychev (Bulgaria) 3.04.61
40 Andre Steensen (Denmark) 3.09.49
41 Gatis Smukulis (Latvia) 3.09.64
42 Ermanno Capelli (Italy) 3.15.79
43 Maciej Bodnar (Poland) 3.21.37
44 Michiel Van Aelbroeck (Belgium) 3.23.55
45 Palion Zarka (Albania) 3.26.76
46 Ciaran Kelly (Ireland) 3.29.63
47 Denis Cioban (Republic of Moldova) 3.34.72
48 Mihkel Reile (Estonia) 3.41.04
49 ittaly Kondrut (Ukraine) 3.41.93
50 Dmytro Kryvtsov (Ukraine) 3.49.69
51 Gert Jöeaar (Estonia) 3.57.97
52 Robert Schmitt (Luxembourg) 4.15.40
53 Javier Chacon Quesada (Spain) 4.16.77
54 Stefan Denifl (Austria) 4.25.29
55 Vitor Rodrigues (Portugal) 4.25.94
56 Nick Clesen (Luxembourg) 4.45.17
57 Clemens Frankhauser (Austria) 4.52.95
58 Lukas Sablik (Czech Republic) 5.00.85
59 Artis Roze (Latvia) 5.00.90
60 Arturs Ansons (Latvia) 5.03.31
61 Petko Atanasov (Bulgaria) 5.12.57
62 Tomas Micek (Czech Republic) 5.36.46
63 Elchin Asadov (Azerbaijan) 5.47.20
64 Matthias Schröger (Austria) 6.21.45
65 Giorgi Nadiradze (Georgia) 7.50.95
DNF Juha-Matti Ala-Luusua (Finland)
Sluiten
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close