Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Manchester, Scratch 2007
Groot-Brittannië
Datum :
23-02-2007
Baan - Wereldbeker
Start
Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
Aankomst
Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
Hoofdindex Manchester, Scratch
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Rafal Ratajczyk
POL
in
2
Roger Kluge
GER
op
3
Charles Bradley Huff
USA
op
Details
Men's scratch race qualifying
Heat 1
1 Pim Ligthart (Netherlands)
2 Armando Camargo Filho (Brazil)
3 Roger Kluge (Germany)
4 Rafal Ratajczyk (Poland)
5 Michael Creed (USA)
6 Krisztian Lovassy (Hungary)
7 Jiri Hochmann (Cze) ASC Dukla Praha
8 Geraint Thomas (Great Britain)
9 Ioannis Tamouridis (Greece)
10 Saveriano Sangion (Italy)
11 Chris Newton (GBr) Recycling.co.uk
12 Leigh Howard (Australia)
13 Aitor Alonso Granados (Spa) Cespa Eustrak.Com
14 Siarhei Daubniuk (Belarus)
15 Mykhaylo Radionov (Ukr) Arda Natura Pinarello
16 Ciaran Power (Ireland)
17 Nikolai Kazakbaev (Uzbekistan)
DNF Elisha Greene (Trinidad)
DNS Mahammad Alakbarov (Azerbaijan)
Heat 2
1 Russel Hampton (GBr) Team 100% Me
2 Hayden Roulston (New Zealand)
3 Aitor Aznar Torres (Spain)
4 Oleksandr Klymenko (Ukraine)
5 Walter Perez (Argentina)
6 Ignatas Konovalovas (Lithuania)
7 Charles Bradley Huff (USA)
8 Ivan Kovalev (Russia)
9 Fredrik Johansson (Sweden)
10 Makoto Iijima (Japan)
11 James McCallum (GBr) Plowman Craven
12 Alain Lauener (Switzerland)
13 Jesper Morkov (Denmark)
14 Attila Arvai (Hun) Team Cornix Pecs
14 Stijn Steels (Belgium)
14 Alois Kankovsky (Czech Republic)
14 Saïd Haddou (France)
14 Samuels Oneil (Jamaica)
DNS Ho Ting Kwok (Hong-Kong)
Men's scratch race final
1 Rafal Ratajczyk (Poland)
2 Roger Kluge (Germany)
3 Charles Bradley Huff (USA)
4 Leigh Howard (Australia)
5 Makoto Iijima (Japan)
6 Pim Ligthart (Netherlands)
7 Walter Perez (Argentina)
8 Ioannis Tamouridis (Greece)
9 Ignatas Konovalovas (Lithuania)
10 Russel Hampton (GBr) Team 100% Me
11 Chris Newton (GBr) Recycling.co.uk
12 Michael Creed (USA)
13 Alain Lauener (Switzerland)
14 Jiri Hochmann (Cze) ASC Dukla Praha
15 Krisztian Lovassy (Hungary)
16 Oleksandr Klymenko (Ukraine)
17 Armando Camargo Filho (Brazil)
18 Fredrik Johansson (Sweden)
19 Hayden Roulston (New Zealand)
20 Ivan Kovalev (Russia)
21 Geraint Thomas (Great Britain)
22 Saveriano Sangion (Italy)
23 Aitor Aznar Torres (Spain)
24 James McCallum (GBr) Plowman Craven
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close