Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Ruban Granitier Breton 2004
Tour de Bretagne
Frankrijk
Datum :
01-05-2004
5e etappe
187.9 km
Weg - Etappe
Start
Missillac (Pays de la Loire), Frankrijk
Aankomst
Dol (Bretagne), Frankrijk
Hoofdindex Ruban Granitier Breton
Index 2004
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Laurent Mangel
FRA
in 04h 24m 50s
2
Simon Gerrans
AUS
op
3
Nic Ingels
BEL
op
Details
1 Laurent Mangel (Fra) S.C.O Dijon 4.24.50
2 Simon Gerrans (Aus) U Nantes Atlantique
3 Nic Ingels (Bel) Wielergroep Beveren 2000
4 Numo Marta (Por) Wurth Bom Petico Tavira
5 Alexandre Cabrera (Fra) A.V.C Aix En Provence
6 Tom Stubbe (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx
7 Jussi Veikkanen (Fin) V.C Roubaix
8 Jean Luc Delpech (Fra) Jean Floc'h Moreac 56
9 David Vitoria (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com
10 Roy Curvers (Ned) Van Hemert Eurogifts
11 Ian Mcleod (RSA) Team H.S.B.C
12 Samuel Gicquel (Fra) Jean Floc'h Moreac 56
13 Laurent Chotard (Fra) V.C Rouen 76
14 Kenny Lisabeth (Bel) Wielergroep Beveren 2000
15 Marco Giani (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com
16 David Boucher (Fra) Team Deschacht Eddy Merckx
17 Julien Gonnet (Fra) Bretagne Espoirs
18 Romain Mary (Fra) S.C.O Dijon
19 David Migne (Fra) U Nantes Atlantique
20 Ben Johnson (Aus) S.C.O Dijon
21 Sergey Kondrashkov (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg
22 Nico Graf (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart
23 Charles Guilbert (Fra) V.C Rouen 76
24 Jonathan Dayus (GBr) U Nantes Atlantique
25 Neirynck Kevin (Bel) Wielergroep Beveren 2000
26 Vincent Van Rijn (Ned) Van Hemert Eurogifts
27 Anthony Ravard (Fra) Vendee U-Pays De La Loire
28 Jeremy Yates (NZl) Team Deschacht Eddy Merckx
29 Yannick Rebouilleau (Fra) U Nantes Atlantique
30 Ricardo Costa (Por) Wurth Bom Petico Tavira
31 Kenny Van Hummel (Ned) Van Hemert Eurogifts
32 Huw Pritchard (GBr) Wales
33 Olivier Grammaire (Fra) S.C.O Dijon
34 Christophe Thebault (Fra) Jean Floc'h Moreac 56
35 Kees Jeurissen (Ned) Van Hemert Eurogifts
36 Cyrille Monnerais (Fra) Jean Floc'h Moreac 56
37 Stéphane Petilleau (Fra) V.C Roubaix
38 Folkert De Haan (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen
39 Philippe Gascon (Fra) A.V.C Aix En Provence
40 Pierre Drancourt (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 0.07
41 Nico Van Dijk (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen
42 Vincent Jerome (Fra) Vendee U-Pays De La Loire
43 Benoit Geoffroy (Fra) S.C.O Dijon 0.09
44 Helder Miranda (Spa) Wurth Bom Petico Tavira
45 Sébastian Frey (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart
46 Anthony Malaczyk (GBr) Wales
47 Szymon Kurynowsik (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie
48 Jonas Leib (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com
49 Stijn Ennekens (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx
50 Sergey Lazarev (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg
51 Jelle Van Groezen (Ned) Van Hemert Eurogifts
52 David Heine (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart
53 Thimothée Lefrancois (Fra) U Nantes Atlantique
54 Nicholas White (RSA) Team H.S.B.C
55 Martial Locatelli (Fra) S.C.O Dijon
56 Pablo Pico (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com
57 Jamie Norfolk (GBr) Wales
58 Johnny Hoogerland (Ned) Van Hemert Eurogifts
59 Maint Berkenbosh (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen
60 Jean Yon (Fra) Philippe V.C Rouen 76
61 Thijs Zonneveld (Ned) A.V.C Aix En Provence
62 Heath Blackgrove (NZl) Wielergroep Beveren 2000
63 Neil Macdonald (RSA) Team H.S.B.C
64 Sergey Firzanov (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg
65 Stephen Roach (GBr) Wales 0.17
66 Aloys Van Duuren (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 0.20
67 Herman Conan (Fra) Bretagne Espoirs
68 Daniel Petrov (Rus) Wurth Bom Petico Tavira
69 Alexandre Bousseau (Fra) Vendee U-Pays De La Loire
70 Tarno Raudsepp (Est) U Nantes Atlantique
71 Luis Bartolomeu (Por) Wurth Bom Petico Tavira
72 Yohann Gene (Fra) Vendee U-Pays De La Loire
73 Remo Spirgi (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 0.28
74 David Lelay (Fra) V.C Roubaix 0.33
75 Guillaume Blot (Fra) V.C Roubaix
76 Hervé Arcade (Fra) Vendee U-Pays De La Loire
77 Adriaan Helmantel (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 0.36
78 Sébastien Talabardon (Fra) V.C Roubaix 0.49
79 Dmitri Kozontchouk (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 1.38
80 Steven De Decker (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx
81 Régis Lhuillier (Fra) A.V.C Aix En Provence 2.11
82 Clemente Cavaliere (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie 2.55
83 Olivier Kaisen (Bel) Wielergroep Beveren 2000 3.21
84 Nicolas Boulenger (Fra) A.V.C Aix En Provence 6.52
85 Francesco Giulani (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie 7.51
86 Uwe Sengewald (Ger) Team Comnet Senges 8.31
87 Ivan Buoso (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie 8.36
88 Julien Sauve (Fra) Bretagne Espoirs 10.33
89 Michael Schweizer (Ger) Team Comnet Senges 11.51
90 Bart Heirewegh (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 16.57
91 Christopher Esch (RSA) Team H.S.B.C
92 Rob Partridge (GBr) Wales
93 Ilya Chernetskiv (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg
94 Samuel Boudard (Fra) Bretagne Espoirs 17.17
95 Ben Thaens (Bel) Wielergroep Beveren 2000 20.20
96 Daniel Spence (RSA) Team H.S.B.C 25.00
97 Rolan Mittendorf (Ger) Team Comnet Senges
98 Andreas Welsh (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart
DNF David Tandart (Fra) V.C Roubaix
DNF Alberto Ceralli (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie
DNF Alex Pavlov (RSA) Team H.S.B.C
DNF Stéphane Belot (Fra) V.C Rouen 76
DNF Jean Avril (Fra) Christophe V.C Rouen 76
DNF Rodolphe Parent (Fra) V.C Rouen 76
DNF Léonardo Pappalardo (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart
DNF Stefan Loffler (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart
DNF Roger Cren (Fra) Bretagne Espoirs
General classification after stage 5
1 Laurent Mangel (Fra) S.C.O Dijon 19.25.23
2 Simon Gerrans (Aus) U Nantes Atlantique 0.04
3 Jussi Veikkanen (Fin) V.C Roubaix 0.06
4 Cyrille Monnerais (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 0.36
5 Jonathan Dayus (GBr) U Nantes Atlantique 0.37
6 David Boucher (Fra) Team Deschacht Eddy Merckx 0.38
7 Jeremy Yates (NZl) Team Deschacht Eddy Merckx
8 Charles Guilbert (Fra) V.C Rouen 76 0.39
9 Stéphane Petilleau (Fra) V.C Roubaix 0.42
10 Stijn Ennekens (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx
11 Kenny Lisabeth (Bel) Wielergroep Beveren 2000
12 Jean Luc Delpech (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 0.43
13 Ian Mcleod (RSA) Team H.S.B.C 0.49
14 Vincent Van Rijn (Ned) Van Hemert Eurogifts 0.54
15 Olivier Grammaire (Fra) S.C.O Dijon 1.06
16 Numo Marta (Por) Wurth Bom Petico Tavira 1.07
17 Nico Graf (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart 1.11
18 Jelle Van Groezen (Ned) Van Hemert Eurogifts 1.12
19 Jonas Leib (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 1.30
20 Huw Pritchard (GBr) Wales 2.19
21 Ben Johnson (Aus) S.C.O Dijon 2.32
22 Pierre Drancourt (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 2.35
23 Philippe Gascon (Fra) A.V.C Aix En Provence 3.28
24 Martial Locatelli (Fra) S.C.O Dijon
25 Christophe Thebault (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 3.33
26 Ricardo Costa (Por) Wurth Bom Petico Tavira 3.38
27 Kees Jeurissen (Ned) Van Hemert Eurogifts 3.40
28 Samuel Gicquel (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 3.43
29 Nic Ingels (Bel) Wielergroep Beveren 2000 3.50
30 Julien Gonnet (Fra) Bretagne Espoirs 3.52
31 Sergey Lazarev (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 3.54
32 Laurent Chotard (Fra) V.C Rouen 76 3.55
33 Alexandre Cabrera (Fra) A.V.C Aix En Provence
34 Heath Blackgrove (NZl) Wielergroep Beveren 2000
35 Sergey Kondrashkov (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg
36 Marco Giani (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 3.56
37 David Vitoria (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 4.02
38 Yannick Rebouilleau (Fra) U Nantes Atlantique
39 Vincent Jerome (Fra) Vendee U-Pays De La Loire
40 David Migne (Fra) U Nantes Atlantique
41 Johnny Hoogerland (Ned) Van Hemert Eurogifts 4.04
42 Sébastian Frey (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart 4.06
43 Jamie Norfolk (GBr) Wales 4.08
44 Helder Miranda (Spa) Wurth Bom Petico Tavira
45 Thimothée Lefrancois (Fra) U Nantes Atlantique 4.10
46 Sergey Firzanov (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 4.12
47 Szymon Kurynowsik (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie 4.16
48 David Heine (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart 4.34
49 Neil Macdonald (RSA) Team H.S.B.C 4.35
50 Sébastien Talabardon (Fra) V.C Roubaix 4.39
51 Romain Mary (Fra) S.C.O Dijon 4.40
52 Aloys Van Duuren (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 4.44
53 Nico Van Dijk (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 4.45
54 Neirynck Kevin (Bel) Wielergroep Beveren 2000 4.57
55 Yohann Gene (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 5.06
56 David Lelay (Fra) V.C Roubaix 5.21
57 Hervé Arcade (Fra) Vendee U-Pays De La Loire
58 Remo Spirgi (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 5.42
59 Jean Yon (Fra) Philippe V.C Rouen 76 5.44
60 Régis Lhuillier (Fra) A.V.C Aix En Provence 6.07
61 Luis Bartolomeu (Por) Wurth Bom Petico Tavira 6.14
62 Alexandre Bousseau (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 6.30
63 Herman Conan (Fra) Bretagne Espoirs 6.41
64 Clemente Cavaliere (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie 6.57
65 Dmitri Kozontchouk (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 7.08
66 Tarno Raudsepp (Est) U Nantes Atlantique 7.11
67 Roy Curvers (Ned) Van Hemert Eurogifts 7.43
68 Maint Berkenbosh (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 8.59
69 Folkert De Haan (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen
70 Stephen Roach (GBr) Wales 9.22
71 Steven De Decker (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 11.17
72 Adriaan Helmantel (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 13.19
73 Thijs Zonneveld (Ned) A.V.C Aix En Provence 13.40
74 Nicolas Boulenger (Fra) A.V.C Aix En Provence 13.58
75 Pablo Pico (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 14.10
76 Olivier Kaisen (Bel) Wielergroep Beveren 2000 14.31
77 Tom Stubbe (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 17.14
78 Daniel Petrov (Rus) Wurth Bom Petico Tavira 17.42
79 Ivan Buoso (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie 18.13
80 Nicholas White (RSA) Team H.S.B.C 19.08
81 Francesco Giulani (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie 19.29
82 Bart Heirewegh (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 20.47
83 Anthony Ravard (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 23.01
84 Julien Sauve (Fra) Bretagne Espoirs 23.13
85 Guillaume Blot (Fra) V.C Roubaix 23.24
86 Kenny Van Hummel (Ned) Van Hemert Eurogifts 23.46
87 Anthony Malaczyk (GBr) Wales
88 Ben Thaens (Bel) Wielergroep Beveren 2000 25.17
89 Ilya Chernetskiv (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 26.15
90 Michael Schweizer (Ger) Team Comnet Senges 26.24
91 Benoit Geoffroy (Fra) S.C.O Dijon 28.12
92 Andreas Welsh (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart 28.56
93 Rob Partridge (GBr) Wales 31.16
94 Uwe Sengewald (Ger) Team Comnet Senges 34.27
95 Daniel Spence (RSA) Team H.S.B.C 36.49
96 Christopher Esch (RSA) Team H.S.B.C 40.40
97 Samuel Boudard (Fra) Bretagne Espoirs 50.03
98 Rolan Mittendorf (Ger) Team Comnet Senges 52.30
Points classification
1 Laurent Mangel (Fra) S.C.O Dijon 67 pts
2 Kenny Lisabeth (Bel) Wielergroep Beveren 2000 61
3 Simon Gerrans (Aus) U Nantes Atlantique 61
4 Jean Luc Delpech (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 59
5 Jussi Veikkanen (Fin) V.C Roubaix 40
6 David Boucher (Fra) Team Deschacht Eddy Merckx 36
7 Anthony Ravard (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 33
8 Jeremy Yates (NZl) Team Deschacht Eddy Merckx 30
9 Nic Ingels (Bel) Wielergroep Beveren 2000 30
10 Johnny Hoogerland (Ned) Van Hemert Eurogifts 28
11 Numo Marta (Por) Wurth Bom Petico Tavira 28
12 Christophe Thebault (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 25
13 Roy Curvers (Ned) Van Hemert Eurogifts 23
14 Jonathan Dayus (GBr) U Nantes Atlantique 20
15 Martial Locatelli (Fra) S.C.O Dijon 20
16 Charles Guilbert (Fra) V.C Rouen 76 20
17 Julien Gonnet (Fra) Bretagne Espoirs 20
18 Alexandre Cabrera (Fra) A.V.C Aix En Provence 20
19 Romain Mary (Fra) S.C.O Dijon 18
20 Ian Mcleod (RSA) Team H.S.B.C 18
21 Kenny Van Hummel (Ned) Van Hemert Eurogifts 16
22 David Vitoria (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 14
23 Stijn Ennekens (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 13
24 Nico Graf (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart 13
25 Stéphane Petilleau (Fra) V.C Roubaix 12
26 Huw Pritchard (GBr) Wales 12
27 Tom Stubbe (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 12
28 Bart Heirewegh (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 11
29 Samuel Gicquel (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 10
30 Kees Jeurissen (Ned) Van Hemert Eurogifts 10
31 Marco Giani (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 10
32 Vincent Jerome (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 10
33 Adriaan Helmantel (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 10
34 Olivier Grammaire (Fra) S.C.O Dijon 8
35 Cyrille Monnerais (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 7
36 Vincent Van Rijn (Ned) Van Hemert Eurogifts 7
37 Philippe Gascon (Fra) A.V.C Aix En Provence 7
38 Thijs Zonneveld (Ned) A.V.C Aix En Provence 7
39 Michael Schweizer (Ger) Team Comnet Senges 6
40 Ricardo Costa (Por) Wurth Bom Petico Tavira 5
41 Heath Blackgrove (NZl) Wielergroep Beveren 2000 4
42 Ben Johnson (Aus) S.C.O Dijon 3
43 Laurent Chotard (Fra) V.C Rouen 76 3
44 Neil Macdonald (RSA) Team H.S.B.C 3
45 Sébastien Talabardon (Fra) V.C Roubaix 3
46 Pierre Drancourt (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 2
47 Luis Bartolomeu (Por) Wurth Bom Petico Tavira 2
48 Maint Berkenbosh (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 1
49 Olivier Kaisen (Bel) Wielergroep Beveren 2000 1
Mountains classification
1 Maint Berkenbosh (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 56 pts
2 Ricardo Costa (Por) Wurth Bom Petico Tavira 45
3 Olivier Kaisen (Bel) Wielergroep Beveren 2000 43
4 Dmitri Kozontchouk (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 40
5 Thijs Zonneveld (Ned) A.V.C Aix En Provence 24
6 Luis Bartolomeu (Por) Wurth Bom Petico Tavira 22
7 Stéphane Petilleau (Fra) V.C Roubaix 15
8 Samuel Gicquel (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 15
9 Jussi Veikkanen (Fin) V.C Roubaix 14
10 Heath Blackgrove (NZl) Wielergroep Beveren 2000 14
11 Ben Johnson (Aus) S.C.O Dijon 10
12 Roy Curvers (Ned) Van Hemert Eurogifts 10
13 Jonathan Dayus (GBr) U Nantes Atlantique 9
14 Laurent Mangel (Fra) S.C.O Dijon 8
15 Nicholas White (RSA) Team H.S.B.C 8
16 Jeremy Yates (NZl) Team Deschacht Eddy Merckx 6
17 Charles Guilbert (Fra) V.C Rouen 76 6
18 Huw Pritchard (GBr) Wales 6
19 Yohann Gene (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 6
20 Régis Lhuillier (Fra) A.V.C Aix En Provence 6
21 Daniel Petrov (Rus) Wurth Bom Petico Tavira 6
22 Jean Yon (Fra) Philippe V.C Rouen 76 5
23 Simon Gerrans (Aus) U Nantes Atlantique 4
24 Jelle Van Groezen (Ned) Van Hemert Eurogifts 4
25 Jonas Leib (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 4
26 Alexandre Cabrera (Fra) A.V.C Aix En Provence 4
27 Johnny Hoogerland (Ned) Van Hemert Eurogifts 4
28 Sébastien Talabardon (Fra) V.C Roubaix 4
29 Anthony Malaczyk (GBr) Wales 4
30 David Boucher (Fra) Team Deschacht Eddy Merckx 3
31 Kenny Lisabeth (Bel) Wielergroep Beveren 2000 3
32 Stijn Ennekens (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 2
33 Ian Mcleod (RSA) Team H.S.B.C 2
34 Vincent Van Rijn (Ned) Van Hemert Eurogifts 2
35 Jamie Norfolk (GBr) Wales 2
36 Bart Heirewegh (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 2
37 Jean Luc Delpech (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 1
38 Sergey Kondrashkov (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 1
39 Tom Stubbe (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 1
Young rider classification
1 Cyrille Monnerais (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 19.25.59
2 Jeremy Yates (NZl) Team Deschacht Eddy Merckx 0.02
3 Stijn Ennekens (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 0.06
4 Nico Graf (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart 0.35
5 Jonas Leib (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 0.54
6 Ben Johnson (Aus) S.C.O Dijon 1.56
7 Pierre Drancourt (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 1.59
8 Nic Ingels (Bel) Wielergroep Beveren 2000 3.14
9 Sergey Lazarev (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 3.18
10 Alexandre Cabrera (Fra) A.V.C Aix En Provence 3.19
11 Sergey Kondrashkov (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg
12 Marco Giani (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 3.20
13 David Vitoria (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 3.26
14 Yannick Rebouilleau (Fra) U Nantes Atlantique
15 Vincent Jerome (Fra) Vendee U-Pays De La Loire
16 David Migne (Fra) U Nantes Atlantique
17 Johnny Hoogerland (Ned) Van Hemert Eurogifts 3.28
18 Sébastian Frey (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart 3.30
19 Sergey Firzanov (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 3.36
20 David Heine (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart 3.58
21 Aloys Van Duuren (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 4.08
22 Neirynck Kevin (Bel) Wielergroep Beveren 2000 4.21
23 Remo Spirgi (Swi) V.C Mendrisio Pl Valli / Team Fidibc.Com 5.06
24 Alexandre Bousseau (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 5.54
25 Herman Conan (Fra) Bretagne Espoirs 6.05
26 Dmitri Kozontchouk (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 6.32
27 Stephen Roach (GBr) Wales 8.46
28 Steven De Decker (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 10.41
29 Olivier Kaisen (Bel) Wielergroep Beveren 2000 13.55
30 Daniel Petrov (Rus) Wurth Bom Petico Tavira 17.06
31 Ivan Buoso (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie 17.37
32 Francesco Giulani (Ita) G.S Camel Brunero Boeris Cirie 18.53
33 Anthony Ravard (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 22.25
34 Julien Sauve (Fra) Bretagne Espoirs 22.37
35 Guillaume Blot (Fra) V.C Roubaix 22.48
36 Kenny Van Hummel (Ned) Van Hemert Eurogifts 23.10
37 Ilya Chernetskiv (Rus) Angel Travel Ro St Petersburg 25.39
38 Michael Schweizer (Ger) Team Comnet Senges 25.48
39 Benoit Geoffroy (Fra) S.C.O Dijon 27.36
40 Andreas Welsh (Ger) Die Hofbrau Radler Stuttgart 28.20
41 Rob Partridge (GBr) Wales 30.40
42 Christopher Esch (RSA) Team H.S.B.C 40.04
43 Samuel Boudard (Fra) Bretagne Espoirs 49.27
Most combative classification
1 Romain Mary (Fra) S.C.O Dijon 18 pts
2 Kenny Lisabeth (Bel) Wielergroep Beveren 2000 18
3 Bart Heirewegh (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 11
4 Jonathan Dayus (GBr) U Nantes Atlantique 10
5 Anthony Ravard (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 8
6 David Boucher (Fra) Team Deschacht Eddy Merckx 7
7 Samuel Gicquel (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 6
8 Olivier Grammaire (Fra) S.C.O Dijon 6
9 Jussi Veikkanen (Fin) V.C Roubaix 5
10 Martial Locatelli (Fra) S.C.O Dijon 5
11 Christophe Thebault (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 5
12 Simon Gerrans (Aus) U Nantes Atlantique 3
13 Johnny Hoogerland (Ned) Van Hemert Eurogifts 3
14 Ben Johnson (Aus) S.C.O Dijon 3
15 Heath Blackgrove (NZl) Wielergroep Beveren 2000 3
16 Sébastien Talabardon (Fra) V.C Roubaix 3
17 Stijn Ennekens (Bel) Team Deschacht Eddy Merckx 2
18 Pierre Drancourt (Fra) Vendee U-Pays De La Loire 2
19 Luis Bartolomeu (Por) Wurth Bom Petico Tavira 2
20 Jean Luc Delpech (Fra) Jean Floc'h Moreac 56 2
21 Kenny Van Hummel (Ned) Van Hemert Eurogifts 2
22 Maint Berkenbosh (Ned) Noordelijke Wielervereniging Groningen 1
23 Charles Guilbert (Fra) V.C Rouen 76 1
24 Kees Jeurissen (Ned) Van Hemert Eurogifts 1
25 Olivier Kaisen (Bel) Wielergroep Beveren 2000 1
26 Julien Gonnet (Fra) Bretagne Espoirs 1
Sluiten
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close