Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Gaston Plaud
Voornaam:
Gaston
Achternaam:
Plaud
Nationaliteit
Frankrijk
Geslacht:
Werd:
98 jaar
Geboortedatum:
20-03-1920
Geboorteplaats:
Saint-Savin (Rhone-Alpes), Frankrijk
Overleden
23-11-2018
Plaats van overlijden
Vernou-sur-Brenne (Centre), Frankrijk
Voornaam: Gaston
Achternaam: Plaud
Nationaliteit: Frankrijk
Geslacht:
98 jaar
Geboortedatum: 20-03-1920
Geboorteplaats:
Saint-Savin (Rhone-Alpes), Frankrijk
Overleden: 23-11-2018
Plaats van overlijden:
Vernou-sur-Brenne (Centre), Frankrijk
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
1957
Royal - Fabric - Enform
FRA
Assistent Ploegleider
1958
Peugeot - BP - Dunlop
FRA
Ploegleider
1959
Peugeot - BP - Dunlop
FRA
Ploegleider
1960
Peugeot - BP - Dunlop
FRA
Ploegleider
1961
Peugeot - BP - Dunlop
FRA
Ploegleider
1962
Peugeot - BP - Dunlop
FRA
Ploegleider
1963
Peugeot - BP - Englebert
FRA
Ploegleider
1964
Peugeot - BP - Englebert
FRA
Ploegleider
1965
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1966
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1967
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1968
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1969
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1970
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1971
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1972
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1973
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1974
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1975
Peugeot - BP - Michelin
FRA
Ploegleider
1976
Peugeot - Esso - Michelin
FRA
Ploegleider
1977
Peugeot - Esso - Michelin
FRA
Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
1957 Royal - Fabric - Enform
31-03-1957
Eindklassement Tour du Var
:
Manuel Busto
31-03-1957
Eindklassement Tour du Var
:
Manuel Busto
11-05-1957
3e etappe Tour de l'Aude
:
Louis Barès
11-05-1957
3e etappe Tour de l'Aude
:
Louis Barès
12-05-1957
Eindklassement Tour de l'Aude
:
André Dupré
12-05-1957
Eindklassement Tour de l'Aude
:
André Dupré
09-06-1957
1e etappe Tour de Picardie
:
Maurice Moucheraud
09-06-1957
1e etappe Tour de Picardie
:
Maurice Moucheraud
10-06-1957
2e etappe deel b Tour de Picardie
:
Marcel Guitard
10-06-1957
2e etappe deel b Tour de Picardie
:
Marcel Guitard
01-07-1957
Blanzy
:
Marcel Guitard
01-07-1957
Blanzy
:
Marcel Guitard
14-07-1957
Moulins-Engilbert
:
Pierre Brun
14-07-1957
Moulins-Engilbert
:
Pierre Brun
15-07-1957
Plounéour-Ménez
:
Edouard Bihouée
15-07-1957
Plounéour-Ménez
:
Edouard Bihouée
22-07-1957
Salignac
:
Marcel Guitard
22-07-1957
Salignac
:
Marcel Guitard
29-07-1957
7e etappe Tour de l'Ouest
:
Pierre Brun
29-07-1957
7e etappe Tour de l'Ouest
:
Pierre Brun
01-09-1957
Bergerac
:
André Dupré
01-09-1957
Bergerac
:
André Dupré
1958 Peugeot - BP - Dunlop
30-03-1958
2e etappe deel a Tour du Var
:
Robert Ducard
30-03-1958
2e etappe deel a Tour du Var
:
Robert Ducard
07-04-1958
Bonnat
:
Claude Colette
07-04-1958
Bonnat
:
Claude Colette
15-05-1958
Dinant, Onafhankelijken
:
Kamiel Buysse
15-05-1958
Dinant, Onafhankelijken
:
Kamiel Buysse
17-05-1958
Boucles de la Gartempe
:
Camille Huyghe
17-05-1958
Boucles de la Gartempe
:
Camille Huyghe
25-05-1958
Eindklassement Circuit d'Auvergne
:
Max Cohen
25-05-1958
Eindklassement Circuit d'Auvergne
:
Max Cohen
26-05-1958
Cras-Avernas (a)
:
Francis Kemplaire
26-05-1958
Cras-Avernas (a)
:
Francis Kemplaire
28-05-1958
1e etappe deel a Tour de Champagne
:
Fernand Lamy
28-05-1958
1e etappe deel a Tour de Champagne
:
Fernand Lamy
01-06-1958
Périgueux (a)
:
Pierre Ruby
01-06-1958
Périgueux (a)
:
Pierre Ruby
03-06-1958
2e etappe Critérium du Dauphiné
:
Camille Le Menn
03-06-1958
2e etappe Critérium du Dauphiné
:
Camille Le Menn
06-06-1958
5e etappe Critérium du Dauphiné
:
Marcel Rohrbach
06-06-1958
5e etappe Critérium du Dauphiné
:
Marcel Rohrbach
08-06-1958
Brussel/Bruxelles - Bost
:
Francis Kemplaire
08-06-1958
Brussel/Bruxelles - Bost
:
Francis Kemplaire
15-06-1958
Annecy
:
Marcel Rohrbach
15-06-1958
Annecy
:
Marcel Rohrbach
22-06-1958
Châlon-sur-Saône (a)
:
Robert Ducard
22-06-1958
Châlon-sur-Saône (a)
:
Robert Ducard
24-06-1958
6e etappe Tour of Bulgaria
:
Kamiel Buysse
24-06-1958
6e etappe Tour of Bulgaria
:
Kamiel Buysse
25-06-1958
7e etappe Tour of Bulgaria
:
Kamiel Buysse
25-06-1958
7e etappe Tour of Bulgaria
:
Kamiel Buysse
11-08-1958
Felletin
:
Louis Kosec
11-08-1958
Felletin
:
Louis Kosec
03-09-1958
Putte
:
Kamiel Buysse
03-09-1958
Putte
:
Kamiel Buysse
05-09-1958
2e etappe Circuit d'Aquitaine
:
Louis Kosec
05-09-1958
2e etappe Circuit d'Aquitaine
:
Louis Kosec
07-09-1958
Antwerpen (b)
:
Firmin Bral
07-09-1958
Antwerpen (b)
:
Firmin Bral
08-09-1958
Thizy
:
Robert Ducard
08-09-1958
Thizy
:
Robert Ducard
21-09-1958
Roanne (a)
:
Guy Buchaille
21-09-1958
Roanne (a)
:
Guy Buchaille
22-09-1958
Baasrode
:
Maurice Joosen
22-09-1958
Baasrode
:
Maurice Joosen
30-09-1958
Hennebont
:
Amand Audaire
30-09-1958
Hennebont
:
Amand Audaire
05-10-1958
Gooik
:
Maurice Joosen
05-10-1958
Gooik
:
Maurice Joosen
1959 Peugeot - BP - Dunlop
28-03-1959
Roeselare
:
Roger Baens
28-03-1959
Roeselare
:
Roger Baens
03-04-1959
Zürich, Zesdaagse
:
Emile Severeyns
03-04-1959
Zürich, Zesdaagse
:
Rik Van Steenbergen
03-04-1959
Zürich, Zesdaagse
:
Rik Van Steenbergen
03-04-1959
Zürich, Zesdaagse
:
Emile Severeyns
19-04-1959
Paris - Brussel
:
Frans Schoubben
19-04-1959
Paris - Brussel
:
Frans Schoubben
21-04-1959
1e etappe Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
:
Roger Baens
21-04-1959
1e etappe Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
:
Roger Baens
22-04-1959
Eindklassement Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
:
Roger Baens
22-04-1959
Eindklassement Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
:
Roger Baens
26-04-1959
Liège
:
Fred De Bruyne
26-04-1959
Liège
:
Fred De Bruyne
26-04-1959
Morlaix
:
Max Bleneau
26-04-1959
Morlaix
:
Max Bleneau
02-05-1959
Amiens, Criterium
:
Rik Van Steenbergen
02-05-1959
Amiens, Criterium
:
Rik Van Steenbergen
05-05-1959
2e etappe Ronde van België
:
Kamiel Buysse
05-05-1959
2e etappe Ronde van België
:
Kamiel Buysse
09-05-1959
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Frans Schoubben
09-05-1959
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Frans Schoubben
10-05-1959
Dison, Onafhankelijken
:
Laurent Christiaens
10-05-1959
Dison, Onafhankelijken
:
Laurent Christiaens
10-05-1959
Houthalen/Helchteren
:
Georges Mortiers
10-05-1959
Houthalen/Helchteren
:
Georges Mortiers
28-05-1959
Bierbeek
:
Roger Baens
28-05-1959
Bierbeek
:
Roger Baens
31-05-1959
Hanret, Criterium
:
Rik Van Steenbergen
31-05-1959
Hanret, Criterium
:
Rik Van Steenbergen
04-06-1959
4e etappe Critérium du Dauphiné
:
Marcel Rohrbach
04-06-1959
4e etappe Critérium du Dauphiné
:
Marcel Rohrbach
14-06-1959
3e etappe Tour de Luxembourg
:
Pino Cerami
14-06-1959
3e etappe Tour de Luxembourg
:
Pino Cerami
18-06-1959
Ruisbroek
:
Jan Adriaensens
18-06-1959
Ruisbroek
:
Jan Adriaensens
23-06-1959
Machelen
:
Pino Cerami
23-06-1959
Machelen
:
Pino Cerami
30-06-1959
Overpelt
:
Georges Mortiers
30-06-1959
Overpelt
:
Georges Mortiers
05-07-1959
Drieslinter
:
Roger Baens
05-07-1959
Drieslinter
:
Roger Baens
14-07-1959
Hoegaarden (c)
:
Frans Schoubben
14-07-1959
Hoegaarden (c)
:
Frans Schoubben
19-07-1959
Lubbeek
:
Roger Baens
19-07-1959
Lubbeek
:
Roger Baens
25-07-1959
Aalst, Criterium
:
Rik Van Steenbergen
25-07-1959
Aalst, Criterium
:
Rik Van Steenbergen
27-07-1959
Schoten, Onafhankelijken
:
Laurent Christiaens
27-07-1959
Schoten, Onafhankelijken
:
Laurent Christiaens
28-07-1959
1e etappe Tour de l'Ouest
:
Frans Schoubben
28-07-1959
1e etappe Tour de l'Ouest
:
Frans Schoubben
30-07-1959
3e etappe Tour de l'Ouest
:
Rik Van Steenbergen
30-07-1959
3e etappe Tour de l'Ouest
:
Rik Van Steenbergen
02-08-1959
Londerzeel (a)
:
Roger Baens
02-08-1959
Londerzeel (a)
:
Roger Baens
04-08-1959
Willebroek
:
Jan Adriaensens
04-08-1959
Willebroek
:
Jan Adriaensens
05-08-1959
9e etappe Tour de l'Ouest
:
Frans Schoubben
05-08-1959
9e etappe Tour de l'Ouest
:
Frans Schoubben
09-08-1959
deel 3 Londerzeel
:
Raymond Impanis
09-08-1959
deel 3 Londerzeel
:
Raymond Impanis
09-08-1959
Schakkebroek, Onafhankelijken
:
Laurent Christiaens
09-08-1959
Schakkebroek, Onafhankelijken
:
Laurent Christiaens
29-08-1959
Lendelede
:
Richard Van Genechten
29-08-1959
Lendelede
:
Richard Van Genechten
04-09-1959
Leuven (a)
:
Rik Van Steenbergen
04-09-1959
Leuven (a)
:
Rik Van Steenbergen
09-09-1959
5e etappe deel b Volta a Catalunya
:
Claude Colette
09-09-1959
5e etappe deel b Volta a Catalunya
:
Claude Colette
15-09-1959
Hoegaarden (a)
:
Frans Schoubben
15-09-1959
Hoegaarden (a)
:
Frans Schoubben
17-09-1959
Orchies
:
Roger Baens
17-09-1959
Orchies
:
Roger Baens
27-09-1959
Leuze (a)
:
Rik Van Steenbergen
27-09-1959
Leuze (a)
:
Rik Van Steenbergen
1960 Peugeot - BP - Dunlop
11-02-1960
Aarhus, Zesdaagse
:
Rik Van Steenbergen
11-02-1960
Aarhus, Zesdaagse
:
Emile Severeyns
11-02-1960
Aarhus, Zesdaagse
:
Rik Van Steenbergen
11-02-1960
Aarhus, Zesdaagse
:
Emile Severeyns
14-02-1960
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
:
Georges Meunier
14-02-1960
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
:
Georges Meunier
13-03-1960
Brugge, Onafhankelijken (a)
:
Stan Goossens
13-03-1960
Brugge, Onafhankelijken (a)
:
Stan Goossens
20-03-1960
Gent - Ieper
:
Robert Lelangue
20-03-1960
Gent - Ieper
:
Robert Lelangue
27-03-1960
Dworp, Amateurs
:
Robert Lelangue
27-03-1960
Dworp, Amateurs
:
Robert Lelangue
10-04-1960
Genève, Amateurs (a)
:
Robert Lelangue
10-04-1960
Genève, Amateurs (a)
:
Robert Lelangue
10-04-1960
Hoeilaart
:
René Vanderveken
10-04-1960
Hoeilaart
:
René Vanderveken
10-04-1960
Paris - Roubaix
:
Pino Cerami
10-04-1960
Paris - Roubaix
:
Pino Cerami
14-04-1960
1e etappe Tour de Tunisie , Sousse
:
Stan Goossens
14-04-1960
1e etappe Tour de Tunisie , Sousse
:
Stan Goossens
15-04-1960
2e etappe Tour de Tunisie , Sfax
:
Stan Goossens
15-04-1960
2e etappe Tour de Tunisie , Sfax
:
Stan Goossens
16-04-1960
Diegem, Amateurs
:
Herman Cornelis
16-04-1960
Diegem, Amateurs
:
Herman Cornelis
17-04-1960
4e etappe Tour de Tunisie , Kasserine
:
Stan Goossens
17-04-1960
4e etappe Tour de Tunisie , Kasserine
:
Stan Goossens
18-04-1960
5e etappe Tour de Tunisie , Kairouan
:
Stan Goossens
18-04-1960
5e etappe Tour de Tunisie , Kairouan
:
Stan Goossens
20-04-1960
6e etappe Tour de Tunisie , Le Kef
:
Stan Goossens
20-04-1960
6e etappe Tour de Tunisie , Le Kef
:
Stan Goossens
21-04-1960
7e etappe Tour de Tunisie , Souk el Arba
:
Stan Goossens
21-04-1960
7e etappe Tour de Tunisie , Souk el Arba
:
Stan Goossens
24-04-1960
Brussel/Bruxelles
:
Louis Proost
24-04-1960
Brussel/Bruxelles
:
Louis Proost
24-04-1960
deel 2 Brussel/Bruxelles, Amateurs (d)
:
Herman Cornelis
24-04-1960
deel 2 Brussel/Bruxelles, Amateurs (d)
:
Herman Cornelis
24-04-1960
Brussel/Bruxelles, Onafhankelijken
:
René Vanderveken
24-04-1960
Brussel/Bruxelles, Onafhankelijken
:
René Vanderveken
24-04-1960
Eindklassement Tour de Tunisie
:
Stan Goossens
24-04-1960
Eindklassement Tour de Tunisie
:
Stan Goossens
01-05-1960
Roubaix
:
Louis Proost
01-05-1960
Roubaix
:
Louis Proost
02-05-1960
Brussel/Bruxelles - Bambrugge, Amateurs
:
Gilbert Maes
02-05-1960
Brussel/Bruxelles - Bambrugge, Amateurs
:
Gilbert Maes
03-05-1960
Denderhoutem (a)
:
Georges Mortiers
03-05-1960
Denderhoutem (a)
:
Georges Mortiers
09-05-1960
Flèche Wallonne
:
Pino Cerami
09-05-1960
Flèche Wallonne
:
Pino Cerami
14-05-1960
Denderleeuw
:
André Auquier
14-05-1960
Denderleeuw
:
André Auquier
14-05-1960
Vorst, Onafhankelijken
:
Laurent Christiaens
14-05-1960
Vorst, Onafhankelijken
:
Laurent Christiaens
15-05-1960
Annecy
:
Claude Valdois
15-05-1960
Annecy
:
Claude Valdois
15-05-1960
4e etappe Tour du Maroc
:
Yves Chabrier
15-05-1960
4e etappe Tour du Maroc
:
Yves Chabrier
21-05-1960
Halle, Onafhankelijken (a)
:
Stan Goossens
21-05-1960
Halle, Onafhankelijken (a)
:
Stan Goossens
22-05-1960
Liège, Onafhankelijken (b)
:
José Collette
22-05-1960
Liège, Onafhankelijken (b)
:
José Collette
25-05-1960
Kumla, Amateurs
:
Gilbert Maes
25-05-1960
Kumla, Amateurs
:
Gilbert Maes
25-05-1960
3e etappe Ronde van België
:
Stan Goossens
25-05-1960
3e etappe Ronde van België
:
Stan Goossens
26-05-1960
Norrköping, Amateurs
:
Gilbert Maes
26-05-1960
Norrköping, Amateurs
:
Gilbert Maes
30-05-1960
Katrineholm, Amateurs
:
Gilbert Maes
30-05-1960
Katrineholm, Amateurs
:
Gilbert Maes
31-05-1960
1e etappe Critérium du Dauphiné
:
Max Bleneau
31-05-1960
1e etappe Critérium du Dauphiné
:
Max Bleneau
01-06-1960
Goteburg, Amateurs
:
Gilbert Maes
01-06-1960
Goteburg, Amateurs
:
Gilbert Maes
02-06-1960
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Manuel Busto
02-06-1960
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Manuel Busto
04-06-1960
Wuustwezel
:
Louis Proost
04-06-1960
Wuustwezel
:
Louis Proost
06-06-1960
3e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
:
Gilbert Maes
06-06-1960
3e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
:
Gilbert Maes
12-06-1960
Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
:
Etienne Debaar
12-06-1960
Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
:
Etienne Debaar
12-06-1960
Hanret, Criterium
:
Rik Van Steenbergen
12-06-1960
Hanret, Criterium
:
Rik Van Steenbergen
12-06-1960
Ruisbroek, Amateurs (a)
:
Robert Lelangue
12-06-1960
Ruisbroek, Amateurs (a)
:
Robert Lelangue
19-06-1960
Boucles de la Seine St Denis
:
Marcel Rohrbach
19-06-1960
Boucles de la Seine St Denis
:
Marcel Rohrbach
05-07-1960
Tienen (a)
:
André Bar
05-07-1960
Tienen (a)
:
André Bar
08-07-1960
13e etappe Tour de France
:
Louis Proost
08-07-1960
13e etappe Tour de France
:
Louis Proost
11-07-1960
Pamel, Amateurs
:
Herman Cornelis
11-07-1960
Pamel, Amateurs
:
Herman Cornelis
17-07-1960
Hoeselt
:
Stan Goossens
17-07-1960
Hoeselt
:
Stan Goossens
23-07-1960
Aalst, Criterium
:
Rik Van Steenbergen
23-07-1960
Aalst, Criterium
:
Rik Van Steenbergen
25-07-1960
Hannut (a)
:
Pino Cerami
25-07-1960
Hannut (a)
:
Pino Cerami
25-07-1960
Oostakker
:
Louis Van Huyck
25-07-1960
Oostakker
:
Louis Van Huyck
07-08-1960
Deurne, Dernycriterium
:
Rik Van Steenbergen
07-08-1960
Deurne, Dernycriterium
:
Rik Van Steenbergen
15-08-1960
Londerzeel
:
Rik Van Steenbergen
15-08-1960
Londerzeel
:
Rik Van Steenbergen
23-08-1960
Aarschot
:
Louis Van Huyck
23-08-1960
Aarschot
:
Louis Van Huyck
28-08-1960
Beernem, Onafhankelijken
:
Gilbert Maes
28-08-1960
Beernem, Onafhankelijken
:
Gilbert Maes
28-08-1960
Betekom, Onafhankelijken
:
Stan Goossens
28-08-1960
Betekom, Onafhankelijken
:
Stan Goossens
02-09-1960
1e etappe Tour du Nord
:
Louis Van Huyck
02-09-1960
1e etappe Tour du Nord
:
Louis Van Huyck
06-09-1960
Brasschaat
:
Georges Mortiers
06-09-1960
Brasschaat
:
Georges Mortiers
08-09-1960
2e etappe deel a Circuit d'Aquitaine
:
Claude Vallée
08-09-1960
2e etappe deel a Circuit d'Aquitaine
:
Claude Vallée
12-09-1960
Waasmunster
:
Gilbert Maes
12-09-1960
Waasmunster
:
Gilbert Maes
18-09-1960
Hoegaarden (b)
:
Laurent Christiaens
18-09-1960
Hoegaarden (b)
:
Laurent Christiaens
24-09-1960
Omloop der Vlaamse Gewesten, Onafhankelijken
:
Gilbert Maes
24-09-1960
Omloop der Vlaamse Gewesten, Onafhankelijken
:
Gilbert Maes
15-12-1960
København, Zesdaagse
:
Rik Van Steenbergen
15-12-1960
København, Zesdaagse
:
Emile Severeyns
15-12-1960
København, Zesdaagse
:
Rik Van Steenbergen
15-12-1960
København, Zesdaagse
:
Emile Severeyns
1961 Peugeot - BP - Dunlop
29-01-1961
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
:
Rolf Wolfshohl
29-01-1961
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
:
Rolf Wolfshohl
19-02-1961
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
:
Rolf Wolfshohl
19-02-1961
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
:
Rolf Wolfshohl
06-04-1961
Brabantse Pijl
:
Pino Cerami
06-04-1961
Brabantse Pijl
:
Pino Cerami
13-04-1961
Antwerpen - Ougrée
:
Pino Cerami
13-04-1961
Antwerpen - Ougrée
:
Pino Cerami
23-04-1961
Paris - Brussel
:
Pino Cerami
23-04-1961
Paris - Brussel
:
Pino Cerami
26-04-1961
1e etappe deel b Vuelta a España
:
Marcel Rohrbach
26-04-1961
1e etappe deel b Vuelta a España
:
Marcel Rohrbach
30-04-1961
Guéret (a)
:
Claude Colette
30-04-1961
Guéret (a)
:
Claude Colette
03-05-1961
1e etappe deel b Tour de Champagne
:
Bernard Viot
03-05-1961
1e etappe deel b Tour de Champagne
:
Bernard Viot
07-05-1961
5e etappe Tour de Champagne
:
Frans Schoubben
07-05-1961
5e etappe Tour de Champagne
:
Frans Schoubben
06-08-1961
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
:
Karl-Heinz Marsell
06-08-1961
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
:
Karl-Heinz Marsell
08-08-1961
Willebroek
:
André Bar
08-08-1961
Willebroek
:
André Bar
19-08-1961
Balen
:
Frans Schoubben
19-08-1961
Balen
:
Frans Schoubben
30-08-1961
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
:
Karl-Heinz Marsell
30-08-1961
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
:
Karl-Heinz Marsell
12-09-1961
Hoegaarden (a)
:
Frans Schoubben
12-09-1961
Hoegaarden (a)
:
Frans Schoubben
18-09-1961
2e etappe deel a Volta a Catalunya
:
Manuel Busto
18-09-1961
2e etappe deel a Volta a Catalunya
:
Manuel Busto
20-09-1961
4e etappe Volta a Catalunya
:
Henry Duez
20-09-1961
4e etappe Volta a Catalunya
:
Henry Duez
21-09-1961
5e etappe Volta a Catalunya
:
Jaime Alomar
21-09-1961
5e etappe Volta a Catalunya
:
Jaime Alomar
24-09-1961
Eindklassement Volta a Catalunya
:
Henry Duez
24-09-1961
Eindklassement Volta a Catalunya
:
Henry Duez
18-11-1961
Harelbeke, Cyclocross
:
Rolf Wolfshohl
18-11-1961
Harelbeke, Cyclocross
:
Rolf Wolfshohl
25-11-1961
Middelkerke, Cyclocross
:
Rolf Wolfshohl
25-11-1961
Middelkerke, Cyclocross
:
Rolf Wolfshohl
26-12-1961
Giussano, Cyclocross
:
Rolf Wolfshohl
26-12-1961
Giussano, Cyclocross
:
Rolf Wolfshohl
1962 Peugeot - BP - Dunlop
19-04-1962
Antwerpen - Ougrée
:
Pino Cerami
19-04-1962
Antwerpen - Ougrée
:
Pino Cerami
23-04-1962
Bonnat
:
Pierre Ruby
23-04-1962
Bonnat
:
Pierre Ruby
26-04-1962
4e etappe deel b Ronde van België
:
Frans Schoubben
26-04-1962
4e etappe deel b Ronde van België
:
Frans Schoubben
29-04-1962
Morlaix
:
François Hamon
29-04-1962
Morlaix
:
François Hamon
29-05-1962
2e etappe Critérium du Dauphiné
:
Henry Duez
29-05-1962
2e etappe Critérium du Dauphiné
:
Henry Duez
18-06-1962
Guéret (b)
:
Pierre Tymen
18-06-1962
Guéret (b)
:
Pierre Tymen
09-07-1962
Plémet
:
Francis Pipelin
09-07-1962
Plémet
:
Francis Pipelin
21-07-1962
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, Frankrijk
:
Albert Baldasseroni
21-07-1962
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, Frankrijk
:
Albert Baldasseroni
15-08-1962
Bort-les-Orgues
:
Élie Rascagnères
15-08-1962
Bort-les-Orgues
:
Élie Rascagnères
21-08-1962
Aarschot
:
Frans Schoubben
21-08-1962
Aarschot
:
Frans Schoubben
25-08-1962
Auvelais
:
Pino Cerami
25-08-1962
Auvelais
:
Pino Cerami
07-09-1962
2e etappe Circuit d'Aquitaine
:
Albert Baldasseroni
07-09-1962
2e etappe Circuit d'Aquitaine
:
Albert Baldasseroni
14-09-1962
Riom
:
Pierre Ruby
14-09-1962
Riom
:
Pierre Ruby
1963 Peugeot - BP - Englebert
03-02-1963
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
:
Rolf Wolfshohl
03-02-1963
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
:
Rolf Wolfshohl
17-02-1963
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
:
Rolf Wolfshohl
17-02-1963
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
:
Rolf Wolfshohl
08-03-1963
6e etappe Vuelta a Levante
:
Bernard Viot
08-03-1963
6e etappe Vuelta a Levante
:
Bernard Viot
09-03-1963
7e etappe Vuelta a Levante
:
Claude Valdois
09-03-1963
7e etappe Vuelta a Levante
:
Claude Valdois
16-03-1963
7e etappe Paris - Nice
:
Rolf Wolfshohl
16-03-1963
7e etappe Paris - Nice
:
Rolf Wolfshohl
21-03-1963
Roquevaire
:
Emile Daems
21-03-1963
Roquevaire
:
Emile Daems
07-04-1963
Paris - Roubaix
:
Emile Daems
07-04-1963
Paris - Roubaix
:
Emile Daems
15-04-1963
Alken (a)
:
Willy Vannitsen
15-04-1963
Alken (a)
:
Willy Vannitsen
15-04-1963
Bonnat
:
Bernard Beaufrère
15-04-1963
Bonnat
:
Bernard Beaufrère
21-04-1963
Dortmund (b)
:
Willy Vannitsen
21-04-1963
Dortmund (b)
:
Willy Vannitsen
28-04-1963
Brussel/Bruxelles
:
Piet Rentmeester
28-04-1963
Brussel/Bruxelles
:
Piet Rentmeester
28-04-1963
Trédion
:
Rolf Wolfshohl
28-04-1963
Trédion
:
Rolf Wolfshohl
09-05-1963
1e etappe Tour de Romandie
:
Bernard Beaufrère
09-05-1963
1e etappe Tour de Romandie
:
Bernard Beaufrère
12-05-1963
Plouasne
:
Rolf Wolfshohl
12-05-1963
Plouasne
:
Rolf Wolfshohl
23-05-1963
Chef-Boutonne
:
Pino Cerami
23-05-1963
Chef-Boutonne
:
Pino Cerami
23-05-1963
Miniac-Morvan
:
Tom Simpson
23-05-1963
Miniac-Morvan
:
Tom Simpson
26-05-1963
Bordeaux - Paris
:
Tom Simpson
26-05-1963
Bordeaux - Paris
:
Tom Simpson
16-06-1963
3e etappe Tour de Luxembourg
:
Karl Heinz Kunde
16-06-1963
3e etappe Tour de Luxembourg
:
Karl Heinz Kunde
17-06-1963
Douglas
:
Tom Simpson
17-06-1963
Douglas
:
Tom Simpson
18-06-1963
Ossendrecht
:
Piet Rentmeester
18-06-1963
Ossendrecht
:
Piet Rentmeester
19-06-1963
Caen
:
Rolf Wolfshohl
19-06-1963
Caen
:
Rolf Wolfshohl
01-07-1963
Blanzy
:
Michel Descombin
01-07-1963
Blanzy
:
Michel Descombin
01-07-1963
9e etappe Tour de France
:
Pino Cerami
01-07-1963
9e etappe Tour de France
:
Pino Cerami
03-07-1963
Wavre
:
Jo De Haan
03-07-1963
Wavre
:
Jo De Haan
14-07-1963
La Clayette
:
Michel Descombin
14-07-1963
La Clayette
:
Michel Descombin
20-07-1963
Dinteloord
:
Piet Rentmeester
20-07-1963
Dinteloord
:
Piet Rentmeester
24-07-1963
Vilvoorde (a)
:
Emile Daems
24-07-1963
Vilvoorde (a)
:
Emile Daems
17-08-1963
Grands Champs
:
Emile Daems
17-08-1963
Grands Champs
:
Emile Daems
17-08-1963
Objat
:
Rolf Wolfshohl
17-08-1963
Objat
:
Rolf Wolfshohl
18-08-1963
Plévin
:
François Hamon
18-08-1963
Plévin
:
François Hamon
19-08-1963
Saint-Gaudens
:
Tom Simpson
19-08-1963
Saint-Gaudens
:
Tom Simpson
19-08-1963
Sanvignes
:
Michel Descombin
19-08-1963
Sanvignes
:
Michel Descombin
19-08-1963
Visé
:
Ferdinand Bracke
19-08-1963
Visé
:
Ferdinand Bracke
24-08-1963
Hoogstraten (a)
:
Jos Hoevenaers
24-08-1963
Hoogstraten (a)
:
Jos Hoevenaers
24-08-1963
Maël-Carhaix
:
Emile Daems
24-08-1963
Maël-Carhaix
:
Emile Daems
24-08-1963
Maurs
:
Rolf Wolfshohl
24-08-1963
Maurs
:
Rolf Wolfshohl
24-08-1963
Zonhoven
:
Willy Vannitsen
24-08-1963
Zonhoven
:
Willy Vannitsen
06-09-1963
Beernem, Criterium
:
Ferdinand Bracke
06-09-1963
Beernem, Criterium
:
Ferdinand Bracke
09-09-1963
Sint-Amands
:
Jos Hoevenaers
09-09-1963
Sint-Amands
:
Jos Hoevenaers
14-09-1963
Riom
:
Rolf Wolfshohl
14-09-1963
Riom
:
Rolf Wolfshohl
15-09-1963
Saint-Georges-de-Chesné
:
Rolf Wolfshohl
15-09-1963
Saint-Georges-de-Chesné
:
Rolf Wolfshohl
15-09-1963
Sint Jansteen
:
Jo De Haan
15-09-1963
Sint Jansteen
:
Jo De Haan
22-09-1963
Paris (i)
:
Tom Simpson
22-09-1963
Paris (i)
:
Rolf Wolfshohl
22-09-1963
Paris (i)
:
Rolf Wolfshohl
22-09-1963
Paris (i)
:
Tom Simpson
24-09-1963
Gembloux
:
Pino Cerami
24-09-1963
Gembloux
:
Pino Cerami
29-09-1963
Paris (e)
:
François Hamon
29-09-1963
Paris (e)
:
Michel Nédéllec
29-09-1963
Paris (e)
:
Claude Valdois
29-09-1963
Paris (e)
:
Tom Simpson
29-09-1963
Paris (e)
:
Ferdinand Bracke
29-09-1963
Paris (e)
:
Michel Nédéllec
29-09-1963
Paris (e)
:
Rolf Wolfshohl
29-09-1963
Paris (e)
:
François Hamon
29-09-1963
Paris (e)
:
Rolf Wolfshohl
29-09-1963
Paris (e)
:
Claude Valdois
29-09-1963
Paris (e)
:
Tom Simpson
29-09-1963
Paris (e)
:
Ferdinand Bracke
11-11-1963
Lalinde
:
Rolf Wolfshohl
11-11-1963
Lalinde
:
Rolf Wolfshohl
1964 Peugeot - BP - Englebert
21-02-1964
Roquevaire
:
Georges Van Coningsloo
21-02-1964
Roquevaire
:
Georges Van Coningsloo
19-03-1964
Milano - San Remo
:
Tom Simpson
19-03-1964
Milano - San Remo
:
Tom Simpson
08-04-1964
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit
:
Georges Van Coningsloo
08-04-1964
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit
:
Georges Van Coningsloo
20-04-1964
Paris - Brussel
:
Georges Van Coningsloo
20-04-1964
Paris - Brussel
:
Georges Van Coningsloo
10-05-1964
5e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
:
Ferdinand Bracke
10-05-1964
5e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
:
Ferdinand Bracke
23-05-1964
4e etappe deel a GP du Midi-Libre
:
Ferdinand Bracke
23-05-1964
4e etappe deel a GP du Midi-Libre
:
Ferdinand Bracke
31-05-1964
Bordeaux - Paris
:
Michel Nédéllec
31-05-1964
Bordeaux - Paris
:
Michel Nédéllec
31-05-1964
3e etappe deel b Critérium du Dauphiné
:
Pierre Le Mellec
31-05-1964
3e etappe deel b Critérium du Dauphiné
:
Pierre Le Mellec
06-06-1964
Aalst
:
Théo Mertens
06-06-1964
Aalst
:
Théo Mertens
18-06-1964
Koksijde
:
Emile Daems
18-06-1964
Koksijde
:
Emile Daems
22-06-1964
Chaumont-Gistoux
:
Théo Mertens
22-06-1964
Chaumont-Gistoux
:
Théo Mertens
01-07-1964
Wavre
:
Emile Daems
01-07-1964
Wavre
:
Emile Daems
07-07-1964
Nederbrakel
:
Emile Daems
07-07-1964
Nederbrakel
:
Emile Daems
07-07-1964
Tessenderlo
:
Théo Mertens
07-07-1964
Tessenderlo
:
Théo Mertens
11-07-1964
Asper
:
Emile Daems
11-07-1964
Asper
:
Emile Daems
21-07-1964
Zolder
:
Tom Simpson
21-07-1964
Zolder
:
Tom Simpson
25-07-1964
Ronse
:
Georges Van Coningsloo
25-07-1964
Ronse
:
Georges Van Coningsloo
15-08-1964
Dworp
:
Emile Daems
15-08-1964
Dworp
:
Emile Daems
16-08-1964
Huldenberg (a)
:
Théo Mertens
16-08-1964
Huldenberg (a)
:
Théo Mertens
17-08-1964
Lokeren
:
Ferdinand Bracke
17-08-1964
Lokeren
:
Ferdinand Bracke
06-09-1964
Breendonk
:
Joseph Mathy
06-09-1964
Breendonk
:
Joseph Mathy
17-09-1964
5e etappe Volta a Catalunya
:
Winfried Bölke
17-09-1964
5e etappe Volta a Catalunya
:
Winfried Bölke
20-09-1964
Nantes
:
Tom Simpson
20-09-1964
Nantes
:
Tom Simpson
04-10-1964
Oordegem
:
Emile Daems
04-10-1964
Oordegem
:
Emile Daems
25-10-1964
Lugano, Chrono
:
Ferdinand Bracke
25-10-1964
Lugano, Chrono
:
Ferdinand Bracke
1965 Peugeot - BP - Michelin
07-03-1965
Tongeren
:
Georges Van Coningsloo
07-03-1965
Tongeren
:
Georges Van Coningsloo
15-03-1965
7e etappe Paris - Nice
:
Georges Van Coningsloo
15-03-1965
7e etappe Paris - Nice
:
Georges Van Coningsloo
06-04-1965
1e etappe Ronde van België
:
Georges Van Coningsloo
06-04-1965
1e etappe Ronde van België
:
Georges Van Coningsloo
21-04-1965
Nationaal Kampioenschap, Interclubs, België
:
Georges Van Coningsloo
21-04-1965
Nationaal Kampioenschap, Interclubs, België
:
Georges Van Coningsloo
25-04-1965
Hénanbihen
:
Raymond Delisle
25-04-1965
Hénanbihen
:
Raymond Delisle
26-04-1965
Boussac
:
Jean Dumont
26-04-1965
Boussac
:
Jean Dumont
08-05-1965
3e etappe deel a Tour de Romandie
:
François Hamon
08-05-1965
3e etappe deel a Tour de Romandie
:
François Hamon
16-05-1965
Bavikhove
:
Georges Van Coningsloo
16-05-1965
Bavikhove
:
Georges Van Coningsloo
18-05-1965
Templeuve
:
Emile Daems
18-05-1965
Templeuve
:
Emile Daems
22-05-1965
1e etappe Critérium du Dauphiné
:
Théo Mertens
22-05-1965
1e etappe Critérium du Dauphiné
:
Théo Mertens
22-05-1965
London - Holyhead
:
Tom Simpson
22-05-1965
London - Holyhead
:
Tom Simpson
29-05-1965
8e etappe Critérium du Dauphiné
:
Georges Van Coningsloo
29-05-1965
8e etappe Critérium du Dauphiné
:
Georges Van Coningsloo
12-06-1965
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Ferdinand Bracke
12-06-1965
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Ferdinand Bracke
04-07-1965
Hoogstraten
:
Théo Mertens
04-07-1965
Hoogstraten
:
Théo Mertens
05-07-1965
Denderleeuw
:
Emile Daems
05-07-1965
Denderleeuw
:
Emile Daems
19-07-1965
Denderleeuw (a)
:
Georges Van Coningsloo
19-07-1965
Denderleeuw (a)
:
Georges Van Coningsloo
21-07-1965
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
:
Jean Raynal
21-07-1965
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
:
Jean Raynal
01-08-1965
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
:
Winfried Bölke
01-08-1965
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
:
Winfried Bölke
21-08-1965
Auvelais
:
Ferdinand Bracke
21-08-1965
Auvelais
:
Ferdinand Bracke
27-08-1965
Oud-Turnhout
:
Michel Jacquemin
27-08-1965
Oud-Turnhout
:
Michel Jacquemin
02-09-1965
Rummen
:
Michel Jacquemin
02-09-1965
Rummen
:
Michel Jacquemin
05-09-1965
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
:
Tom Simpson
05-09-1965
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
:
Tom Simpson
14-09-1965
Waarschoot
:
Georges Van Coningsloo
14-09-1965
Waarschoot
:
Georges Van Coningsloo
18-09-1965
Heist-op-den-Berg
:
Michel Jacquemin
18-09-1965
Heist-op-den-Berg
:
Michel Jacquemin
25-09-1965
Kemzeke (a)
:
Michel Jacquemin
25-09-1965
Kemzeke (a)
:
Michel Jacquemin
27-09-1965
Vayrac, Criterium
:
Tom Simpson
27-09-1965
Vayrac, Criterium
:
Tom Simpson
02-10-1965
Bornem
:
Michel Jacquemin
02-10-1965
Bornem
:
Michel Jacquemin
03-10-1965
Fourmies
:
Georges Van Coningsloo
03-10-1965
Fourmies
:
Georges Van Coningsloo
16-10-1965
Giro di Lombardia
:
Tom Simpson
16-10-1965
Giro di Lombardia
:
Tom Simpson
16-11-1965
Brussel/Bruxelles, Zesdaagse
:
Tom Simpson
16-11-1965
Brussel/Bruxelles, Zesdaagse
:
Tom Simpson
1966 Peugeot - BP - Michelin
20-03-1966
Milano - San Remo
:
Eddy Merckx
20-03-1966
Milano - San Remo
:
Eddy Merckx
27-03-1966
2e etappe Critérium International
:
Roger Pingeon
27-03-1966
2e etappe Critérium International
:
Roger Pingeon
06-04-1966
Wasmuel
:
Eddy Merckx
06-04-1966
Wasmuel
:
Eddy Merckx
10-04-1966
Dippach
:
Georges Van Coningsloo
10-04-1966
Dippach
:
Georges Van Coningsloo
11-04-1966
1e etappe deel b Ronde van België
:
Ferdinand Bracke
11-04-1966
1e etappe deel b Ronde van België
:
Ferdinand Bracke
12-04-1966
Paris - Camembert
:
Désiré Letort
12-04-1966
Paris - Camembert
:
Désiré Letort
13-05-1966
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Théo Mertens
13-05-1966
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Théo Mertens
14-05-1966
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Théo Mertens
14-05-1966
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Théo Mertens
15-05-1966
Eindklassement Quatre Jours de Dunkerque
:
Théo Mertens
15-05-1966
Eindklassement Quatre Jours de Dunkerque
:
Théo Mertens
19-05-1966
Plonéour-Lanvern
:
Roger Pingeon
19-05-1966
Plonéour-Lanvern
:
Roger Pingeon
22-05-1966
Brussel/Bruxelles - Meulebeke
:
Eddy Merckx
22-05-1966
Brussel/Bruxelles - Meulebeke
:
Eddy Merckx
02-06-1966
Helchteren
:
Eddy Merckx
02-06-1966
Helchteren
:
Eddy Merckx
06-06-1966
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Christian Raymond
06-06-1966
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Christian Raymond
12-06-1966
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Théo Mertens
12-06-1966
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Théo Mertens
14-06-1966
2e etappe GP du Midi-Libre
:
Eddy Merckx
14-06-1966
2e etappe GP du Midi-Libre
:
Eddy Merckx
04-07-1966
Denderleeuw
:
Eddy Merckx
04-07-1966
Denderleeuw
:
Eddy Merckx
11-07-1966
19e etappe Tour de France
:
Ferdinand Bracke
11-07-1966
19e etappe Tour de France
:
Ferdinand Bracke
14-07-1966
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
:
Jean Raynal
14-07-1966
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
:
Jean Raynal
22-07-1966
Eine
:
Georges Van Coningsloo
22-07-1966
Eine
:
Georges Van Coningsloo
25-07-1966
Auvelais (a)
:
Georges Van Coningsloo
25-07-1966
Auvelais (a)
:
Georges Van Coningsloo
26-07-1966
Callac
:
Roger Pingeon
26-07-1966
Callac
:
Roger Pingeon
31-07-1966
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
:
Winfried Bölke
31-07-1966
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
:
Winfried Bölke
01-08-1966
Lendelede
:
Ferdinand Bracke
01-08-1966
Lendelede
:
Ferdinand Bracke
01-08-1966
Plessala
:
François Hamon
01-08-1966
Plessala
:
François Hamon
06-08-1966
Rumes
:
Eddy Merckx
06-08-1966
Rumes
:
Eddy Merckx
09-08-1966
Zwevegem, Dernycriterium
:
Tom Simpson
09-08-1966
Zwevegem, Dernycriterium
:
Tom Simpson
14-08-1966
3e etappe Circuit du Morbihan
:
Eddy Merckx
14-08-1966
3e etappe Circuit du Morbihan
:
Eddy Merckx
14-08-1966
Felletin
:
Tom Simpson
14-08-1966
Felletin
:
Tom Simpson
14-08-1966
Vayrac, Criterium
:
Winfried Bölke
14-08-1966
Vayrac, Criterium
:
Winfried Bölke
15-08-1966
Ambert
:
Tom Simpson
15-08-1966
Ambert
:
Tom Simpson
15-08-1966
4e etappe Circuit du Morbihan
:
Eddy Merckx
15-08-1966
4e etappe Circuit du Morbihan
:
Eddy Merckx
15-08-1966
Eindklassement Circuit du Morbihan
:
Eddy Merckx
15-08-1966
Eindklassement Circuit du Morbihan
:
Eddy Merckx
17-08-1966
Massiac
:
Christian Raymond
17-08-1966
Massiac
:
Christian Raymond
24-08-1966
Turnhout
:
Théo Mertens
24-08-1966
Turnhout
:
Théo Mertens
28-08-1966
Lescouët-Jugon
:
Raymond Delisle
28-08-1966
Lescouët-Jugon
:
Raymond Delisle
31-08-1966
Overijse
:
Eddy Merckx
31-08-1966
Overijse
:
Eddy Merckx
04-09-1966
3e etappe Paris - Luxembourg
:
Winfried Bölke
04-09-1966
3e etappe Paris - Luxembourg
:
Winfried Bölke
15-09-1966
Koolskamp
:
Eddy Merckx
15-09-1966
Koolskamp
:
Eddy Merckx
19-09-1966
Viane
:
Eddy Merckx
19-09-1966
Viane
:
Eddy Merckx
26-09-1966
Hennebont
:
Jean-Claude Daunat
26-09-1966
Hennebont
:
Jean-Claude Daunat
04-10-1966
Circuit des Frontières
:
Eddy Merckx
04-10-1966
Circuit des Frontières
:
Eddy Merckx
12-10-1966
Eindklassement Montjuich (a)
:
Eddy Merckx
12-10-1966
Eindklassement Montjuich (a)
:
Eddy Merckx
12-10-1966
1e etappe deel a Montjuich (a)
:
Eddy Merckx
12-10-1966
1e etappe deel a Montjuich (a)
:
Eddy Merckx
12-10-1966
1e etappe deel b Montjuich (a)
:
Ferdinand Bracke
12-10-1966
1e etappe deel b Montjuich (a)
:
Ferdinand Bracke
04-11-1966
Bergamo
:
Eddy Merckx
04-11-1966
Bergamo
:
Ferdinand Bracke
04-11-1966
Bergamo
:
Ferdinand Bracke
04-11-1966
Bergamo
:
Eddy Merckx
1967 Peugeot - BP - Michelin
09-03-1967
2e etappe Paris - Nice
:
Eddy Merckx
09-03-1967
2e etappe Paris - Nice
:
Eddy Merckx
12-03-1967
5e etappe Paris - Nice
:
Andre Desvages
12-03-1967
5e etappe Paris - Nice
:
Andre Desvages
13-03-1967
6e etappe Paris - Nice
:
Eddy Merckx
13-03-1967
6e etappe Paris - Nice
:
Eddy Merckx
14-03-1967
7e etappe Paris - Nice
:
Andre Desvages
14-03-1967
7e etappe Paris - Nice
:
Andre Desvages
15-03-1967
Eindklassement Paris - Nice
:
Tom Simpson
15-03-1967
Eindklassement Paris - Nice
:
Tom Simpson
18-03-1967
Milano - San Remo
:
Eddy Merckx
18-03-1967
Milano - San Remo
:
Eddy Merckx
26-03-1967
Camors
:
Eddy Merckx
26-03-1967
Camors
:
Eddy Merckx
29-03-1967
Gent - Wevelgem
:
Eddy Merckx
29-03-1967
Gent - Wevelgem
:
Eddy Merckx
11-04-1967
Asse - Ukkel/Uccle
:
Eddy Merckx
11-04-1967
Asse - Ukkel/Uccle
:
Eddy Merckx
25-04-1967
Templeuve
:
Eddy Merckx
25-04-1967
Templeuve
:
Eddy Merckx
28-04-1967
Flèche Wallonne
:
Eddy Merckx
28-04-1967
Flèche Wallonne
:
Eddy Merckx
01-05-1967
5e etappe Vuelta a España
:
Tom Simpson
01-05-1967
5e etappe Vuelta a España
:
Tom Simpson
04-05-1967
Brussel/Bruxelles - Nandrin
:
Eddy Merckx
04-05-1967
Brussel/Bruxelles - Nandrin
:
Eddy Merckx
12-05-1967
16e etappe Vuelta a España
:
Tom Simpson
12-05-1967
16e etappe Vuelta a España
:
Tom Simpson
15-05-1967
Simpelveld
:
Eddy Merckx
15-05-1967
Simpelveld
:
Eddy Merckx
31-05-1967
12e etappe Giro d'Italia
:
Eddy Merckx
31-05-1967
12e etappe Giro d'Italia
:
Eddy Merckx
02-06-1967
14e etappe Giro d'Italia
:
Eddy Merckx
02-06-1967
14e etappe Giro d'Italia
:
Eddy Merckx
04-06-1967
Gavere
:
Eddy De Sitter
04-06-1967
Gavere
:
Eddy De Sitter
21-06-1967
Douglas
:
Tom Simpson
21-06-1967
Douglas
:
Tom Simpson
28-06-1967
Wavre
:
Ferdinand Bracke
28-06-1967
Wavre
:
Ferdinand Bracke
04-07-1967
5e etappe deel a Tour de France
:
Roger Pingeon
04-07-1967
5e etappe deel a Tour de France
:
Roger Pingeon
15-07-1967
Enter
:
Eddy Merckx
15-07-1967
Enter
:
Eddy Merckx
16-07-1967
La Clayette
:
Eddy Merckx
16-07-1967
La Clayette
:
Eddy Merckx
23-07-1967
Eindklassement Tour de France
:
Roger Pingeon
23-07-1967
Eindklassement Tour de France
:
Roger Pingeon
27-07-1967
De Panne, Criterium
:
Eddy Merckx
27-07-1967
De Panne, Criterium
:
Eddy Merckx
28-07-1967
Boezinge (a)
:
Roger Verheyden
28-07-1967
Boezinge (a)
:
Roger Verheyden
30-07-1967
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
:
Winfried Bölke
30-07-1967
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
:
Winfried Bölke
31-07-1967
Auzances
:
Henri Rabaute
31-07-1967
Auzances
:
Henri Rabaute
06-08-1967
Muneville
:
Raymond Delisle
06-08-1967
Muneville
:
Raymond Delisle
10-08-1967
Remiremont (a)
:
Charly Grosskost
10-08-1967
Remiremont (a)
:
Charly Grosskost
13-08-1967
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Ferdinand Bracke
13-08-1967
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Ferdinand Bracke
13-08-1967
Sint-Lenaarts
:
Eddy Merckx
13-08-1967
Sint-Lenaarts
:
Eddy Merckx
15-08-1967
Dworp
:
Eddy Merckx
15-08-1967
Dworp
:
Eddy Merckx
15-08-1967
Vayrac, Criterium
:
Christian Raymond
15-08-1967
Vayrac, Criterium
:
Christian Raymond
24-08-1967
Liedekerke (a)
:
Eddy Merckx
24-08-1967
Liedekerke (a)
:
Eddy Merckx
24-08-1967
Liedekerke (a)
:
Eddy Merckx
24-08-1967
Liedekerke (a)
:
Eddy Merckx
03-09-1967
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
:
Eddy Merckx
03-09-1967
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
:
Eddy Merckx
11-09-1967
Armentières
:
Eddy Merckx
11-09-1967
Armentières
:
Eddy Merckx
16-09-1967
2e etappe Paris - Luxembourg
:
Roger Pingeon
16-09-1967
2e etappe Paris - Luxembourg
:
Roger Pingeon
17-09-1967
3e etappe Paris - Luxembourg
:
Eddy Merckx
17-09-1967
3e etappe Paris - Luxembourg
:
Eddy Merckx
24-09-1967
Saint-Georges-de-Chesné
:
Roger Pingeon
24-09-1967
Saint-Georges-de-Chesné
:
Roger Pingeon
15-10-1967
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
:
Eddy Merckx
15-10-1967
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
:
Eddy Merckx
17-10-1967
Putte-Kapellen
:
Eddy Merckx
17-10-1967
Putte-Kapellen
:
Eddy Merckx
22-10-1967
Critérium des As
:
Eddy Merckx
22-10-1967
Critérium des As
:
Eddy Merckx
29-10-1967
Rieux
:
Hubert Niel
29-10-1967
Rieux
:
Hubert Niel
30-10-1967
Werelduurrecord
:
Ferdinand Bracke
30-10-1967
Werelduurrecord
:
Ferdinand Bracke
04-11-1967
Bergamo
:
Eddy Merckx
04-11-1967
Bergamo
:
Ferdinand Bracke
04-11-1967
Bergamo
:
Eddy Merckx
04-11-1967
Bergamo
:
Ferdinand Bracke
26-11-1967
Gent, Zesdaagse
:
Eddy Merckx
26-11-1967
Gent, Zesdaagse
:
Eddy Merckx
21-12-1967
Charleroi, Zesdaagse
:
Ferdinand Bracke
21-12-1967
Charleroi, Zesdaagse
:
Ferdinand Bracke
1968 Peugeot - BP - Michelin
15-03-1968
8e etappe deel b Paris - Nice
:
Ferdinand Bracke
15-03-1968
8e etappe deel b Paris - Nice
:
Ferdinand Bracke
03-06-1968
Hansweert
:
Gerben Karstens
03-06-1968
Hansweert
:
Gerben Karstens
05-06-1968
Utrecht (a)
:
Daan Holst
05-06-1968
Utrecht (a)
:
Daan Holst
09-06-1968
Bern
:
Peter Hill
09-06-1968
Bern
:
Peter Hill
22-06-1968
Poullaouen
:
Raymond Delisle
22-06-1968
Poullaouen
:
Raymond Delisle
28-06-1968
Sizun
:
Raymond Delisle
28-06-1968
Sizun
:
Raymond Delisle
02-07-1968
5e etappe deel a Tour de France
:
Andre Desvages
02-07-1968
5e etappe deel a Tour de France
:
Andre Desvages
02-07-1968
5e etappe deel b Tour de France
:
Jean Dumont
02-07-1968
5e etappe deel b Tour de France
:
Jean Dumont
14-07-1968
15e etappe Tour de France
:
Roger Pingeon
14-07-1968
15e etappe Tour de France
:
Roger Pingeon
17-07-1968
18e etappe Tour de France
:
Roger Pingeon
17-07-1968
18e etappe Tour de France
:
Roger Pingeon
27-07-1968
Bain-de-Bretagne
:
Christian Raymond
27-07-1968
Bain-de-Bretagne
:
Christian Raymond
29-07-1968
Auzances
:
Jean Dumont
29-07-1968
Auzances
:
Jean Dumont
29-07-1968
Plessala
:
Désiré Letort
29-07-1968
Plessala
:
Désiré Letort
30-07-1968
Callac
:
Roger Pingeon
30-07-1968
Callac
:
Roger Pingeon
01-08-1968
Vielsalm
:
Ferdinand Bracke
01-08-1968
Vielsalm
:
Ferdinand Bracke
02-08-1968
Essen
:
Henk Nijdam
02-08-1968
Essen
:
Henk Nijdam
03-08-1968
Kortenhoef
:
Henk Nijdam
03-08-1968
Kortenhoef
:
Henk Nijdam
04-08-1968
Plémet
:
Jean-Claude Daunat
04-08-1968
Plémet
:
Jean-Claude Daunat
19-08-1968
Bussières
:
Roger Pingeon
19-08-1968
Bussières
:
Roger Pingeon
22-08-1968
Mere
:
Julien Verstrepen
22-08-1968
Mere
:
Julien Verstrepen
24-08-1968
Rijkevorsel
:
Henk Nijdam
24-08-1968
Rijkevorsel
:
Henk Nijdam
01-09-1968
Plélan-le-Petit
:
Désiré Letort
01-09-1968
Plélan-le-Petit
:
Désiré Letort
05-09-1968
2e etappe Tour du Nord
:
Désiré Letort
05-09-1968
2e etappe Tour du Nord
:
Désiré Letort
15-09-1968
Baden-Baden
:
Ferdinand Bracke
15-09-1968
Baden-Baden
:
Ferdinand Bracke
29-09-1968
Fourmies
:
Gerben Karstens
29-09-1968
Fourmies
:
Gerben Karstens
20-10-1968
Saint-Brice-en-Coglès
:
Raymond Delisle
20-10-1968
Saint-Brice-en-Coglès
:
Raymond Delisle
04-11-1968
Biot
:
Raymond Delisle
04-11-1968
Biot
:
Raymond Delisle
19-12-1968
Charleroi, Zesdaagse
:
Ferdinand Bracke
19-12-1968
Charleroi, Zesdaagse
:
Ferdinand Bracke
1969 Peugeot - BP - Michelin
23-02-1969
Antibes
:
Raymond Delisle
23-02-1969
Antibes
:
Raymond Delisle
16-03-1969
Poly Béarnaise
:
Désiré Letort
16-03-1969
Poly Béarnaise
:
Désiré Letort
07-04-1969
Ploërdut
:
Désiré Letort
07-04-1969
Ploërdut
:
Désiré Letort
17-04-1969
Edingen
:
Roger Pingeon
17-04-1969
Edingen
:
Roger Pingeon
24-04-1969
Béziers
:
Raymond Delisle
24-04-1969
Béziers
:
Raymond Delisle
27-04-1969
Saint-Brieuc (b)
:
Raymond Delisle
27-04-1969
Saint-Brieuc (b)
:
Raymond Delisle
04-05-1969
Chanteloup-les-Vignes (a)
:
Raymond Delisle
04-05-1969
Chanteloup-les-Vignes (a)
:
Raymond Delisle
05-05-1969
12e etappe Vuelta a España
:
Roger Pingeon
05-05-1969
12e etappe Vuelta a España
:
Roger Pingeon
07-05-1969
14e etappe deel b Vuelta a España
:
Roger Pingeon
07-05-1969
14e etappe deel b Vuelta a España
:
Roger Pingeon
10-05-1969
3e etappe deel a Tour de Romandie
:
André Dierickx
10-05-1969
3e etappe deel a Tour de Romandie
:
André Dierickx
11-05-1969
Eindklassement Vuelta a España
:
Roger Pingeon
11-05-1969
Eindklassement Vuelta a España
:
Roger Pingeon
15-05-1969
2e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
:
Ferdinand Bracke
15-05-1969
2e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
:
Ferdinand Bracke
18-05-1969
5e etappe deel a Quatre Jours de Dunkerque
:
Gerben Karstens
18-05-1969
5e etappe deel a Quatre Jours de Dunkerque
:
Gerben Karstens
26-05-1969
1e etappe deel b Critérium du Dauphiné
:
Ferdinand Bracke
26-05-1969
1e etappe deel b Critérium du Dauphiné
:
Ferdinand Bracke
06-06-1969
2e etappe deel b GP du Midi-Libre
:
Ferdinand Bracke
06-06-1969
2e etappe deel b GP du Midi-Libre
:
Ferdinand Bracke
22-06-1969
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Raymond Delisle
22-06-1969
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Raymond Delisle
07-07-1969
9e etappe Tour de France
:
Roger Pingeon
07-07-1969
9e etappe Tour de France
:
Roger Pingeon
12-07-1969
Zomergem (a)
:
André Dierickx
12-07-1969
Zomergem (a)
:
André Dierickx
14-07-1969
16e etappe Tour de France
:
Raymond Delisle
14-07-1969
16e etappe Tour de France
:
Raymond Delisle
21-07-1969
Ploullaouen
:
Andre Desvages
21-07-1969
Ploullaouen
:
Andre Desvages
03-08-1969
Le Mesnilbus
:
Raymond Delisle
03-08-1969
Le Mesnilbus
:
Raymond Delisle
14-08-1969
Pléaux
:
Roger Pingeon
14-08-1969
Pléaux
:
Roger Pingeon
18-08-1969
Montcoy
:
Roger Pingeon
18-08-1969
Montcoy
:
Roger Pingeon
24-08-1969
Patay
:
Raymond Delisle
24-08-1969
Patay
:
Raymond Delisle
30-08-1969
Rijkevorsel
:
Gerben Karstens
30-08-1969
Rijkevorsel
:
Gerben Karstens
03-09-1969
Putte
:
Gerben Karstens
03-09-1969
Putte
:
Gerben Karstens
08-09-1969
Zwevegem
:
André Dierickx
08-09-1969
Zwevegem
:
André Dierickx
17-09-1969
Merelbeke
:
Georges Van Coningsloo
17-09-1969
Merelbeke
:
Georges Van Coningsloo
01-10-1969
Langemark
:
Gerben Karstens
01-10-1969
Langemark
:
Gerben Karstens
04-10-1969
Hamme (a)
:
André Dierickx
04-10-1969
Hamme (a)
:
André Dierickx
1970 Peugeot - BP - Michelin
07-03-1970
Mont Faron, Chrono
:
Bernard Thévenet
07-03-1970
Mont Faron, Chrono
:
Bernard Thévenet
10-04-1970
4e etappe Ronde van België
:
Gerben Karstens
10-04-1970
4e etappe Ronde van België
:
Gerben Karstens
14-04-1970
GP de Wallonie
:
Ferdinand Bracke
14-04-1970
GP de Wallonie
:
Ferdinand Bracke
07-05-1970
1e etappe Tour de Romandie
:
Désiré Letort
07-05-1970
1e etappe Tour de Romandie
:
Désiré Letort
10-05-1970
5e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
:
Ferdinand Bracke
10-05-1970
5e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
:
Ferdinand Bracke
19-05-1970
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Raymond Delisle
19-05-1970
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Raymond Delisle
14-07-1970
18e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
14-07-1970
18e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
15-07-1970
19e etappe Tour de France
:
Christian Raymond
15-07-1970
19e etappe Tour de France
:
Christian Raymond
18-07-1970
22e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
18-07-1970
22e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
01-08-1970
Commentry
:
Raymond Delisle
01-08-1970
Commentry
:
Raymond Delisle
15-08-1970
Issé
:
Désiré Letort
15-08-1970
Issé
:
Désiré Letort
13-09-1970
Puy de Dôme
:
Raymond Delisle
13-09-1970
Puy de Dôme
:
Raymond Delisle
13-09-1970
Eindklassement Trophée d'Europe de la Montagne
:
Raymond Delisle
13-09-1970
Eindklassement Trophée d'Europe de la Montagne
:
Raymond Delisle
13-09-1970
2e etappe Trophée d'Europe de la Montagne
:
Raymond Delisle
13-09-1970
2e etappe Trophée d'Europe de la Montagne
:
Raymond Delisle
27-09-1970
Paris - Tours
:
Jürgen Tschan
27-09-1970
Paris - Tours
:
Jürgen Tschan
1971 Peugeot - BP - Michelin
16-03-1971
6e etappe Paris - Nice
:
Ronald De Witte
16-03-1971
6e etappe Paris - Nice
:
Ronald De Witte
21-03-1971
1e etappe deel b Setmana Catalana de Ciclismo
:
Walter Godefroot
21-03-1971
1e etappe deel b Setmana Catalana de Ciclismo
:
Walter Godefroot
06-05-1971
7e etappe Vuelta a España
:
Walter Godefroot
06-05-1971
7e etappe Vuelta a España
:
Walter Godefroot
07-05-1971
8e etappe Vuelta a España
:
Walter Godefroot
07-05-1971
8e etappe Vuelta a España
:
Walter Godefroot
13-05-1971
14e etappe Vuelta a España
:
Wilfried David
13-05-1971
14e etappe Vuelta a España
:
Wilfried David
16-05-1971
Eindklassement Vuelta a España
:
Ferdinand Bracke
16-05-1971
Eindklassement Vuelta a España
:
Ferdinand Bracke
30-05-1971
Saint-Macaire-en-Mauges
:
Christian Raymond
30-05-1971
Saint-Macaire-en-Mauges
:
Christian Raymond
05-06-1971
3e etappe GP du Midi-Libre
:
Christian Raymond
05-06-1971
3e etappe GP du Midi-Libre
:
Christian Raymond
08-06-1971
Stabroek
:
Ben Janbroers
08-06-1971
Stabroek
:
Ben Janbroers
15-06-1971
Koksijde
:
Walter Godefroot
15-06-1971
Koksijde
:
Walter Godefroot
06-07-1971
Plouha
:
Charly Rouxel
06-07-1971
Plouha
:
Charly Rouxel
06-07-1971
9e etappe Tour de France
:
Walter Godefroot
06-07-1971
9e etappe Tour de France
:
Walter Godefroot
07-07-1971
10e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
07-07-1971
10e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
16-07-1971
18e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
16-07-1971
18e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
30-07-1971
Drongen
:
Walter Godefroot
30-07-1971
Drongen
:
Walter Godefroot
01-08-1971
Poeldijk
:
Ben Janbroers
01-08-1971
Poeldijk
:
Ben Janbroers
07-08-1971
Maurs
:
Bernard Thévenet
07-08-1971
Maurs
:
Bernard Thévenet
13-08-1971
Oud-Turnhout
:
Bill Bilsland
13-08-1971
Oud-Turnhout
:
Bill Bilsland
23-08-1971
Bussières
:
Walter Godefroot
23-08-1971
Bussières
:
Walter Godefroot
24-08-1971
Plouay (a)
:
Jean-Pierre Danguillaume
24-08-1971
Plouay (a)
:
Jean-Pierre Danguillaume
28-08-1971
Concarneau
:
Charly Rouxel
28-08-1971
Concarneau
:
Charly Rouxel
18-09-1971
Oostduinkerke
:
Walter Godefroot
18-09-1971
Oostduinkerke
:
Walter Godefroot
21-09-1971
Vichte
:
Walter Godefroot
21-09-1971
Vichte
:
Walter Godefroot
14-10-1971
2e etappe Etoile des Espoirs
:
Bernard Thévenet
14-10-1971
2e etappe Etoile des Espoirs
:
Bernard Thévenet
1972 Peugeot - BP - Michelin
08-01-1972
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
:
Ferdinand Bracke
08-01-1972
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
:
Ferdinand Bracke
22-03-1972
3e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
:
Raymond Delisle
22-03-1972
3e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
:
Raymond Delisle
12-05-1972
2e etappe Tour de Romandie
:
Raymond Delisle
12-05-1972
2e etappe Tour de Romandie
:
Raymond Delisle
13-05-1972
3e etappe deel b Tour de Romandie
:
Bernard Thévenet
13-05-1972
3e etappe deel b Tour de Romandie
:
Bernard Thévenet
14-05-1972
Eindklassement Tour de Romandie
:
Bernard Thévenet
14-05-1972
Eindklassement Tour de Romandie
:
Bernard Thévenet
21-05-1972
Ganshoren
:
Ronald De Witte
21-05-1972
Ganshoren
:
Ronald De Witte
17-06-1972
3e etappe GP du Midi-Libre
:
Bernard Thévenet
17-06-1972
3e etappe GP du Midi-Libre
:
Bernard Thévenet
22-06-1972
7e etappe Tour de Suisse
:
Wilfried David
22-06-1972
7e etappe Tour de Suisse
:
Wilfried David
25-06-1972
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
:
Walter Godefroot
25-06-1972
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
:
Walter Godefroot
02-07-1972
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Ferdinand Bracke
02-07-1972
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Ferdinand Bracke
06-07-1972
5e etappe deel a Tour de France
:
Walter Godefroot
06-07-1972
5e etappe deel a Tour de France
:
Walter Godefroot
13-07-1972
11e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
13-07-1972
11e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
20-07-1972
17e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
20-07-1972
17e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
24-07-1972
Aalst, Criterium
:
Walter Godefroot
24-07-1972
Aalst, Criterium
:
Walter Godefroot
22-08-1972
Plouay (a)
:
Robert Bouloux
22-08-1972
Plouay (a)
:
Robert Bouloux
23-08-1972
Ruiselede (a)
:
Ferdinand Bracke
23-08-1972
Ruiselede (a)
:
Ferdinand Bracke
26-08-1972
Besançon (a)
:
Walter Godefroot
26-08-1972
Besançon (a)
:
Walter Godefroot
27-08-1972
Sint-Lenaarts
:
Walter Godefroot
27-08-1972
Sint-Lenaarts
:
Walter Godefroot
23-09-1972
11e etappe Tour de l'Avenir
:
Guy Sibille
23-09-1972
11e etappe Tour de l'Avenir
:
Guy Sibille
25-09-1972
Herne
:
Walter Godefroot
25-09-1972
Herne
:
Walter Godefroot
12-10-1972
2e etappe Etoile des Espoirs
:
André Mollet
12-10-1972
2e etappe Etoile des Espoirs
:
André Mollet
04-11-1972
Frankfurt am Main, Zesdaagse
:
Jürgen Tschan
04-11-1972
Frankfurt am Main, Zesdaagse
:
Jürgen Tschan
1973 Peugeot - BP - Michelin
10-02-1973
Montauroux
:
Jean-Pierre Parenteau
10-02-1973
Montauroux
:
Jean-Pierre Parenteau
12-03-1973
2e etappe deel a Paris - Nice
:
Jacques Esclassan
12-03-1973
2e etappe deel a Paris - Nice
:
Jacques Esclassan
12-03-1973
2e etappe deel b Paris - Nice
:
Eric Leman
12-03-1973
2e etappe deel b Paris - Nice
:
Eric Leman
22-03-1973
3e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
:
Jean-Pierre Parenteau
22-03-1973
3e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
:
Jean-Pierre Parenteau
25-03-1973
Critérium International
:
Jean-Pierre Danguillaume
25-03-1973
Critérium International
:
Jean-Pierre Danguillaume
29-03-1973
Wasmuel
:
Ferdinand Bracke
29-03-1973
Wasmuel
:
Ferdinand Bracke
01-04-1973
Ronde van Vlaanderen
:
Eric Leman
01-04-1973
Ronde van Vlaanderen
:
Eric Leman
12-04-1973
Eindklassement Tour de l'Aude
:
Jean-Pierre Parenteau
12-04-1973
Eindklassement Tour de l'Aude
:
Jean-Pierre Parenteau
05-05-1973
9e etappe deel b Vuelta a España
:
Jacques Esclassan
05-05-1973
9e etappe deel b Vuelta a España
:
Jacques Esclassan
06-05-1973
Pogny
:
Régis Ovion
06-05-1973
Pogny
:
Régis Ovion
10-06-1973
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Ferdinand Bracke
10-06-1973
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Ferdinand Bracke
24-06-1973
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Bernard Thévenet
24-06-1973
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Bernard Thévenet
06-07-1973
6e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
06-07-1973
6e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
08-07-1973
7e etappe deel b Tour de France
:
Bernard Thévenet
08-07-1973
7e etappe deel b Tour de France
:
Bernard Thévenet
22-07-1973
20e etappe deel b Tour de France
:
Bernard Thévenet
22-07-1973
20e etappe deel b Tour de France
:
Bernard Thévenet
30-07-1973
Lommel
:
Ferdinand Bracke
30-07-1973
Lommel
:
Ferdinand Bracke
30-07-1973
Seignelay
:
Régis Ovion
30-07-1973
Seignelay
:
Régis Ovion
06-08-1973
Château-Chinon, Criterium
:
Bernard Thévenet
06-08-1973
Château-Chinon, Criterium
:
Bernard Thévenet
10-08-1973
Sarzeau
:
Charly Rouxel
10-08-1973
Sarzeau
:
Charly Rouxel
12-08-1973
Saussignac
:
Bernard Thévenet
12-08-1973
Saussignac
:
Bernard Thévenet
1974 Peugeot - BP - Michelin
16-02-1974
3e etappe Tour Méditerranéen
:
Jean-Claude Meunier
16-02-1974
3e etappe Tour Méditerranéen
:
Jean-Claude Meunier
17-02-1974
Eindklassement Tour Méditerranéen
:
Charly Rouxel
17-02-1974
Eindklassement Tour Méditerranéen
:
Charly Rouxel
11-03-1974
2e etappe Paris - Nice
:
Bernard Thévenet
11-03-1974
2e etappe Paris - Nice
:
Bernard Thévenet
24-03-1974
Critérium International
:
Bernard Thévenet
24-03-1974
Critérium International
:
Bernard Thévenet
03-05-1974
10e etappe deel A Vuelta a España
:
Raymond Delisle
03-05-1974
10e etappe deel A Vuelta a España
:
Raymond Delisle
19-05-1974
Pogny
:
Jean-Pierre Danguillaume
19-05-1974
Pogny
:
Jean-Pierre Danguillaume
13-06-1974
Saint-Quentin (b)
:
Bernard Thévenet
13-06-1974
Saint-Quentin (b)
:
Bernard Thévenet
16-07-1974
17e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
16-07-1974
17e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
17-07-1974
18e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
17-07-1974
18e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
18-07-1974
8e etappe Tour de l'Avenir
:
Jean-Louis Danguillaume
18-07-1974
8e etappe Tour de l'Avenir
:
Jean-Louis Danguillaume
29-07-1974
Seignelay
:
Raymond Riotte
29-07-1974
Seignelay
:
Raymond Riotte
08-09-1974
4e etappe Volta a Catalunya
:
Bernard Thévenet
08-09-1974
4e etappe Volta a Catalunya
:
Bernard Thévenet
11-09-1974
Eindklassement Volta a Catalunya
:
Bernard Thévenet
11-09-1974
Eindklassement Volta a Catalunya
:
Bernard Thévenet
11-09-1974
7e etappe deel B Volta a Catalunya
:
Bernard Thévenet
11-09-1974
7e etappe deel B Volta a Catalunya
:
Bernard Thévenet
1975 Peugeot - BP - Michelin
13-02-1975
Eindklassement Etoile de Bessèges
:
Patrick Beon
13-02-1975
Eindklassement Etoile de Bessèges
:
Patrick Beon
16-02-1975
2e etappe deel b Tour Méditerranéen
:
Jean-Pierre Danguillaume
16-02-1975
2e etappe deel b Tour Méditerranéen
:
Jean-Pierre Danguillaume
01-03-1975
Omloop Het Volk, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
01-03-1975
Omloop Het Volk, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
02-03-1975
Genova - Nice
:
Raymond Delisle
02-03-1975
Genova - Nice
:
Raymond Delisle
09-03-1975
Ichtegem
:
Jean-Luc Vandenbroucke
09-03-1975
Ichtegem
:
Jean-Luc Vandenbroucke
13-03-1975
4e etappe Paris - Nice
:
Jacques Esclassan
13-03-1975
4e etappe Paris - Nice
:
Jacques Esclassan
15-03-1975
6e etappe deel b Paris - Nice
:
Raymond Delisle
15-03-1975
6e etappe deel b Paris - Nice
:
Raymond Delisle
16-03-1975
7e etappe deel a Paris - Nice
:
Raymond Delisle
16-03-1975
7e etappe deel a Paris - Nice
:
Raymond Delisle
23-03-1975
Critérium International
:
Jacques Esclassan
23-03-1975
Critérium International
:
Jacques Esclassan
01-04-1975
3e etappe Ronde van België
:
Jean-Pierre Danguillaume
01-04-1975
3e etappe Ronde van België
:
Jean-Pierre Danguillaume
02-04-1975
4e etappe Ronde van België
:
Charly Rouxel
02-04-1975
4e etappe Ronde van België
:
Charly Rouxel
08-05-1975
deel b Menen, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
08-05-1975
deel b Menen, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
18-05-1975
La Souterraine
:
Jean-Pierre Danguillaume
18-05-1975
La Souterraine
:
Jean-Pierre Danguillaume
24-05-1975
Castres
:
Jacques Esclassan
24-05-1975
Castres
:
Jacques Esclassan
25-05-1975
Wervik, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
25-05-1975
Wervik, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
27-05-1975
Wakken, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
27-05-1975
Wakken, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
31-05-1975
Aulnay-sous-Bois
:
Bernard Thévenet
31-05-1975
Aulnay-sous-Bois
:
Bernard Thévenet
06-06-1975
Jeumont
:
Bernard Thévenet
06-06-1975
Jeumont
:
Bernard Thévenet
14-06-1975
Flèche Ardennaise
:
Jean-Luc Vandenbroucke
14-06-1975
Flèche Ardennaise
:
Jean-Luc Vandenbroucke
16-06-1975
Ferrière-la-Grande
:
Jean-Claude Meunier
16-06-1975
Ferrière-la-Grande
:
Jean-Claude Meunier
22-06-1975
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Régis Ovion
22-06-1975
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Régis Ovion
24-06-1975
Rollegem, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
24-06-1975
Rollegem, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
30-06-1975
4e etappe Tour de France
:
Jacques Esclassan
30-06-1975
4e etappe Tour de France
:
Jacques Esclassan
13-07-1975
15e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
13-07-1975
15e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
14-07-1975
16e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
14-07-1975
16e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
19-07-1975
Komen, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
19-07-1975
Komen, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
20-07-1975
Eindklassement Tour de France
:
Bernard Thévenet
20-07-1975
Eindklassement Tour de France
:
Bernard Thévenet
28-07-1975
Seignelay
:
Bernard Thévenet
28-07-1975
Seignelay
:
Bernard Thévenet
01-08-1975
Vendôme
:
Bernard Thévenet
01-08-1975
Vendôme
:
Bernard Thévenet
04-08-1975
Cléguérec (a)
:
Raymond Delisle
04-08-1975
Cléguérec (a)
:
Raymond Delisle
17-08-1975
Quillan
:
Jacques Esclassan
17-08-1975
Quillan
:
Jacques Esclassan
17-08-1975
2e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
17-08-1975
2e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
:
Jean-Luc Vandenbroucke
22-08-1975
2e etappe Tour du Limousin
:
Jacques Esclassan
22-08-1975
2e etappe Tour du Limousin
:
Jacques Esclassan
24-08-1975
4e etappe Tour du Limousin
:
Jean-Louis Danguillaume
24-08-1975
4e etappe Tour du Limousin
:
Jean-Louis Danguillaume
13-09-1975
Saclas
:
Jacques Esclassan
13-09-1975
Saclas
:
Jacques Esclassan
18-09-1975
Brette-les-Pins
:
Bernard Thévenet
18-09-1975
Brette-les-Pins
:
Bernard Thévenet
12-10-1975
2e etappe Lausanne (a)
:
Bernard Thévenet
12-10-1975
2e etappe Lausanne (a)
:
Bernard Thévenet
1976 Peugeot - Esso - Michelin
22-02-1976
Montauroux
:
Bernard Bourreau
22-02-1976
Montauroux
:
Bernard Bourreau
05-03-1976
4e etappe Tour de Corse
:
Charly Rouxel
05-03-1976
4e etappe Tour de Corse
:
Charly Rouxel
08-03-1976
1e etappe Paris - Nice
:
Jacques Esclassan
08-03-1976
1e etappe Paris - Nice
:
Jacques Esclassan
12-03-1976
5e etappe Paris - Nice
:
Jean-Pierre Danguillaume
12-03-1976
5e etappe Paris - Nice
:
Jean-Pierre Danguillaume
14-03-1976
7e etappe deel a Paris - Nice
:
Guy Sibille
14-03-1976
7e etappe deel a Paris - Nice
:
Guy Sibille
21-03-1976
Critérium International
:
Patrick Beon
21-03-1976
Critérium International
:
Patrick Beon
15-04-1976
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
:
Jean-Louis Danguillaume
15-04-1976
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
:
Jean-Louis Danguillaume
02-05-1976
Pogny
:
Bernard Thévenet
02-05-1976
Pogny
:
Bernard Thévenet
30-05-1976
6e etappe deel a Critérium du Dauphiné
:
Rachel Dard
30-05-1976
6e etappe deel a Critérium du Dauphiné
:
Rachel Dard
20-06-1976
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Guy Sibille
20-06-1976
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Guy Sibille
02-07-1976
8e etappe Tour de France
:
Jacques Esclassan
02-07-1976
8e etappe Tour de France
:
Jacques Esclassan
08-07-1976
12e etappe Tour de France
:
Raymond Delisle
08-07-1976
12e etappe Tour de France
:
Raymond Delisle
17-07-1976
Hulste
:
Jean-Luc Vandenbroucke
17-07-1976
Hulste
:
Jean-Luc Vandenbroucke
25-07-1976
Vendôme
:
Jean-Pierre Danguillaume
25-07-1976
Vendôme
:
Jean-Pierre Danguillaume
26-07-1976
Plessala
:
Raymond Delisle
26-07-1976
Plessala
:
Raymond Delisle
26-07-1976
Seignelay
:
Jacques Esclassan
26-07-1976
Seignelay
:
Jacques Esclassan
30-07-1976
Castres
:
Guy Sibille
30-07-1976
Castres
:
Guy Sibille
08-08-1976
Mende
:
Bernard Thévenet
08-08-1976
Mende
:
Bernard Thévenet
17-08-1976
Quillan
:
Jean-Pierre Danguillaume
17-08-1976
Quillan
:
Jean-Pierre Danguillaume
23-08-1976
Le Quillio
:
Patrick Beon
23-08-1976
Le Quillio
:
Patrick Beon
28-08-1976
Poperinge (a)
:
Jean-Luc Vandenbroucke
28-08-1976
Poperinge (a)
:
Jean-Luc Vandenbroucke
12-09-1976
Ambarès-et-La Grave
:
Jacques Esclassan
12-09-1976
Ambarès-et-La Grave
:
Jacques Esclassan
12-09-1976
Fourmies
:
Jean-Luc Vandenbroucke
12-09-1976
Fourmies
:
Jean-Luc Vandenbroucke
03-11-1976
Grenoble, Zesdaagse
:
Bernard Thévenet
03-11-1976
Grenoble, Zesdaagse
:
Bernard Thévenet
1977 Peugeot - Esso - Michelin
21-02-1977
2e etappe deel a Tour Méditerranéen
:
Gregor Braun
21-02-1977
2e etappe deel a Tour Méditerranéen
:
Gregor Braun
27-02-1977
Tour du Haut-Var
:
Bernard Thévenet
27-02-1977
Tour du Haut-Var
:
Bernard Thévenet
11-04-1977
Ploërdut
:
Patrick Beon
11-04-1977
Ploërdut
:
Patrick Beon
21-05-1977
1e etappe deel A GP Franco-Belge
:
Jean-Luc Vandenbroucke
21-05-1977
1e etappe deel A GP Franco-Belge
:
Jean-Luc Vandenbroucke
29-05-1977
Saint-Macaire-en-Mauges
:
Jean-Pierre Danguillaume
29-05-1977
Saint-Macaire-en-Mauges
:
Jean-Pierre Danguillaume
30-05-1977
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Jean-Luc Vandenbroucke
30-05-1977
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Jean-Luc Vandenbroucke
06-06-1977
7e etappe deel b Critérium du Dauphiné
:
Bernard Thévenet
06-06-1977
7e etappe deel b Critérium du Dauphiné
:
Bernard Thévenet
23-06-1977
Eindklassement Tour de l'Aude
:
Jean-Pierre Danguillaume
23-06-1977
Eindklassement Tour de l'Aude
:
Jean-Pierre Danguillaume
04-07-1977
4e etappe Tour de France
:
Regis Delepine
04-07-1977
4e etappe Tour de France
:
Regis Delepine
05-07-1977
5e etappe deel a Tour de France
:
Jacques Esclassan
05-07-1977
5e etappe deel a Tour de France
:
Jacques Esclassan
09-07-1977
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
:
Yves Hézard
09-07-1977
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
:
Yves Hézard
12-07-1977
11e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
12-07-1977
11e etappe Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
15-07-1977
13e etappe deel b Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
15-07-1977
13e etappe deel b Tour de France
:
Jean-Pierre Danguillaume
22-07-1977
20e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
22-07-1977
20e etappe Tour de France
:
Bernard Thévenet
24-07-1977
Eindklassement Tour de France
:
Bernard Thévenet
24-07-1977
Eindklassement Tour de France
:
Bernard Thévenet
24-07-1977
Puntenklassement Tour de France
:
Jacques Esclassan
24-07-1977
Puntenklassement Tour de France
:
Jacques Esclassan
25-07-1977
Seignelay
:
Bernard Thévenet
25-07-1977
Seignelay
:
Bernard Thévenet
29-07-1977
Castres
:
Jacques Esclassan
29-07-1977
Castres
:
Jacques Esclassan
00-08-1977
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Gregor Braun
00-08-1977
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Gregor Braun
01-08-1977
Château-Chinon, Criterium
:
Michel Laurent
01-08-1977
Château-Chinon, Criterium
:
Michel Laurent
11-09-1977
Fourmies
:
Jean-Luc Vandenbroucke
11-09-1977
Fourmies
:
Jean-Luc Vandenbroucke
11-09-1977
Saclas
:
Bernard Thévenet
11-09-1977
Saclas
:
Bernard Thévenet
12-10-1977
Eindklassement Montjuich (a)
:
Bernard Thévenet
12-10-1977
Eindklassement Montjuich (a)
:
Bernard Thévenet
12-10-1977
1e etappe deel B Montjuich (a)
:
Bernard Thévenet
12-10-1977
1e etappe deel B Montjuich (a)
:
Bernard Thévenet
12-10-1977
1e etappe deel C Montjuich (a)
:
Bernard Thévenet
12-10-1977
1e etappe deel C Montjuich (a)
:
Bernard Thévenet
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close