Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Julián Gorospe Artabe
Voornaam:
Julián
Achternaam:
Gorospe Artabe
Nationaliteit
Spanje
Geslacht:
Leeftijd:
64 jaar
Geboortedatum:
22-03-1960
Geboorteplaats:
Mañaria (Pais Vasco), Spanje
Voornaam: Julián
Achternaam: Gorospe Artabe
Nationaliteit: Spanje
Geslacht:
Leeftijd: 64 jaar
Geboortedatum: 22-03-1960
Geboorteplaats:
Mañaria (Pais Vasco), Spanje
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
1998
Euskaltel - Euskadi
ESP
Ploegleider
1999
Euskaltel - Euskadi
ESP
Ploegleider
2000
Euskaltel - Euskadi
ESP
Ploegleider
2001
Euskaltel - Euskadi
ESP
Ploegleider
2002
Euskaltel - Euskadi
ESP
Ploegleider
2003
Euskaltel - Euskadi
ESP
Ploegleider
2004
Euskaltel - Euskadi
ESP
Ploegleider
2005
Euskaltel - Euskadi
ESP
Ploegleider
2006
Euskaltel - Euskadi
ESP
Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
1998 Euskaltel - Euskadi
07-05-1998
2e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Álvaro González De Galdeano
07-05-1998
2e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Álvaro González De Galdeano
27-07-1998
Sabiñánigo (a)
:
Igor González De Galdeano
27-07-1998
Sabiñánigo (a)
:
Igor González De Galdeano
14-08-1998
5e etappe Volta a Galicia
:
Igor González De Galdeano
14-08-1998
5e etappe Volta a Galicia
:
Igor González De Galdeano
16-08-1998
7e etappe Volta a Portugal
:
Unai Etxebarria
16-08-1998
7e etappe Volta a Portugal
:
Unai Etxebarria
21-08-1998
12e etappe Volta a Portugal
:
Unai Etxebarria
21-08-1998
12e etappe Volta a Portugal
:
Unai Etxebarria
11-09-1998
8e etappe Tour de l'Avenir
:
Txema Del Olmo
11-09-1998
8e etappe Tour de l'Avenir
:
Txema Del Olmo
1999 Euskaltel - Euskadi
23-04-1999
1e etappe GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
:
Aitor Silloniz
23-04-1999
1e etappe GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
:
Aitor Silloniz
08-05-1999
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Alberto Martínez
08-05-1999
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Alberto Martínez
18-05-1999
1e etappe GP du Midi-Libre
:
Alberto Martínez
18-05-1999
1e etappe GP du Midi-Libre
:
Alberto Martínez
23-09-1999
18e etappe Vuelta a España
:
Roberto Laiseka
23-09-1999
18e etappe Vuelta a España
:
Roberto Laiseka
31-10-1999
Zumaia (b)
:
Roberto Laiseka
31-10-1999
Zumaia (b)
:
Roberto Laiseka
2000 Euskaltel - Euskadi
18-03-2000
4e etappe G.P. Portugal Telecom
:
Alberto Martínez
18-03-2000
4e etappe G.P. Portugal Telecom
:
Alberto Martínez
09-04-2000
Amorebieta
:
Unai Etxebarria
09-04-2000
Amorebieta
:
Unai Etxebarria
03-05-2000
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Mikel Artetxe
03-05-2000
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Mikel Artetxe
06-05-2000
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Mikel Artetxe
06-05-2000
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Mikel Artetxe
07-05-2000
Eindklassement Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Mikel Artetxe
07-05-2000
Eindklassement Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Mikel Artetxe
09-05-2000
1e etappe Vuelta a Asturias
:
Alberto López De Munain
09-05-2000
1e etappe Vuelta a Asturias
:
Alberto López De Munain
27-05-2000
4e etappe deel b Euskal Bizikleta
:
Haimar Zubeldia
27-05-2000
4e etappe deel b Euskal Bizikleta
:
Haimar Zubeldia
28-05-2000
Eindklassement Euskal Bizikleta
:
Haimar Zubeldia
28-05-2000
Eindklassement Euskal Bizikleta
:
Haimar Zubeldia
04-06-2000
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Alberto López De Munain
04-06-2000
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Alberto López De Munain
07-08-2000
1e etappe Vuelta a Burgos
:
Alberto Martínez
07-08-2000
1e etappe Vuelta a Burgos
:
Alberto Martínez
06-09-2000
11e etappe Vuelta a España
:
Roberto Laiseka
06-09-2000
11e etappe Vuelta a España
:
Roberto Laiseka
07-09-2000
8e etappe Tour de l'Avenir
:
Aitor Kintana
07-09-2000
8e etappe Tour de l'Avenir
:
Aitor Kintana
08-09-2000
9e etappe Tour de l'Avenir
:
Iker Flores
08-09-2000
9e etappe Tour de l'Avenir
:
Iker Flores
09-09-2000
Eindklassement Tour de l'Avenir
:
Iker Flores
09-09-2000
Eindklassement Tour de l'Avenir
:
Iker Flores
2001 Euskaltel - Euskadi
22-02-2001
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Mikel Artetxe
22-02-2001
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Mikel Artetxe
01-03-2001
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
David Etxebarria
01-03-2001
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
David Etxebarria
28-03-2001
3e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
:
Aitor Silloniz
28-03-2001
3e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
:
Aitor Silloniz
12-04-2001
4e etappe Vuelta al País Vasco
:
Ángel Castresana
12-04-2001
4e etappe Vuelta al País Vasco
:
Ángel Castresana
01-05-2001
4e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
:
Igor Flores
01-05-2001
4e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
:
Igor Flores
06-05-2001
Bergklassement Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Iban Mayo
06-05-2001
Bergklassement Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Iban Mayo
13-05-2001
2e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
:
Alberto López De Munain
13-05-2001
2e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
:
Alberto López De Munain
19-05-2001
5e etappe Vuelta a Asturias
:
Alberto López De Munain
19-05-2001
5e etappe Vuelta a Asturias
:
Alberto López De Munain
27-05-2001
Eindklassement GP du Midi-Libre
:
Iban Mayo
27-05-2001
Eindklassement GP du Midi-Libre
:
Iban Mayo
09-06-2001
Classique des Alpes
:
Iban Mayo
09-06-2001
Classique des Alpes
:
Iban Mayo
13-06-2001
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Unai Etxebarria
13-06-2001
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Unai Etxebarria
16-06-2001
6e etappe Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
16-06-2001
6e etappe Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
22-07-2001
14e etappe Tour de France
:
Roberto Laiseka
22-07-2001
14e etappe Tour de France
:
Roberto Laiseka
2002 Euskaltel - Euskadi
05-02-2002
Alcudia (a)
:
Igor Flores
05-02-2002
Alcudia (a)
:
Igor Flores
31-03-2002
Eindklassement Critérium International
:
Alberto Martínez
31-03-2002
Eindklassement Critérium International
:
Alberto Martínez
12-04-2002
5e etappe deel a Vuelta al País Vasco
:
David Etxebarria
12-04-2002
5e etappe deel a Vuelta al País Vasco
:
David Etxebarria
12-04-2002
5e etappe deel b Vuelta al País Vasco
:
David Etxebarria
12-04-2002
5e etappe deel b Vuelta al País Vasco
:
David Etxebarria
02-05-2002
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
:
David Herrero
02-05-2002
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
:
David Herrero
08-06-2002
4e etappe deel a Euskal Bizikleta
:
David Etxebarria
08-06-2002
4e etappe deel a Euskal Bizikleta
:
David Etxebarria
14-07-2002
5e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Mikel Artetxe
14-07-2002
5e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Mikel Artetxe
11-09-2002
7e etappe Tour de l'Avenir
:
Aitor Silloniz
11-09-2002
7e etappe Tour de l'Avenir
:
Aitor Silloniz
2003 Euskaltel - Euskadi
07-04-2003
1e etappe Vuelta al País Vasco
:
Iban Mayo
07-04-2003
1e etappe Vuelta al País Vasco
:
Iban Mayo
11-04-2003
5e etappe deel a Vuelta al País Vasco
:
Iban Mayo
11-04-2003
5e etappe deel a Vuelta al País Vasco
:
Iban Mayo
11-04-2003
Eindklassement Vuelta al País Vasco
:
Iban Mayo
11-04-2003
Eindklassement Vuelta al País Vasco
:
Iban Mayo
11-04-2003
5e etappe deel b Vuelta al País Vasco
:
Iban Mayo
11-04-2003
5e etappe deel b Vuelta al País Vasco
:
Iban Mayo
25-04-2003
1e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
:
David Herrero
25-04-2003
1e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
:
David Herrero
04-06-2003
1e etappe Euskal Bizikleta
:
David Etxebarria
04-06-2003
1e etappe Euskal Bizikleta
:
David Etxebarria
08-06-2003
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
08-06-2003
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
12-06-2003
4e etappe Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
12-06-2003
4e etappe Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
09-07-2003
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Lander Euba
09-07-2003
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Lander Euba
13-07-2003
8e etappe Tour de France
:
Iban Mayo
13-07-2003
8e etappe Tour de France
:
Iban Mayo
12-08-2003
Vayrac, Criterium
:
Iban Mayo
12-08-2003
Vayrac, Criterium
:
Iban Mayo
15-08-2003
5e etappe Vuelta a Burgos
:
Gorka González
15-08-2003
5e etappe Vuelta a Burgos
:
Gorka González
09-09-2003
4e etappe Vuelta a España
:
Unai Etxebarria
09-09-2003
4e etappe Vuelta a España
:
Unai Etxebarria
13-09-2003
Eindklassement Tour de l'Avenir
:
Egoi Martínez
13-09-2003
Eindklassement Tour de l'Avenir
:
Egoi Martínez
2004 Euskaltel - Euskadi
05-02-2004
Calviá
:
Unai Etxebarria
05-02-2004
Calviá
:
Unai Etxebarria
08-05-2004
1e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
:
Iban Mayo
08-05-2004
1e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
:
Iban Mayo
09-05-2004
2e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
:
Iban Mayo
09-05-2004
2e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
:
Iban Mayo
09-05-2004
Eindklassement Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
:
Iban Mayo
09-05-2004
Eindklassement Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
:
Iban Mayo
11-05-2004
Naranco
:
Iban Mayo
11-05-2004
Naranco
:
Iban Mayo
16-05-2004
Eindklassement Vuelta a Asturias
:
Iban Mayo
16-05-2004
Eindklassement Vuelta a Asturias
:
Iban Mayo
30-05-2004
Llodio
:
Unai Etxebarria
30-05-2004
Llodio
:
Unai Etxebarria
06-06-2004
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
06-06-2004
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
06-06-2004
5e etappe Euskal Bizikleta
:
Roberto Laiseka
06-06-2004
5e etappe Euskal Bizikleta
:
Roberto Laiseka
10-06-2004
4e etappe Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
10-06-2004
4e etappe Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
13-06-2004
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
13-06-2004
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
17-10-2004
Eindklassement Montjuich (a)
:
Samuel Sánchez
17-10-2004
Eindklassement Montjuich (a)
:
Samuel Sánchez
17-10-2004
1e etappe deel a Montjuich (a)
:
Samuel Sánchez
17-10-2004
1e etappe deel a Montjuich (a)
:
Samuel Sánchez
17-10-2004
1e etappe deel b Montjuich (a)
:
Samuel Sánchez
17-10-2004
1e etappe deel b Montjuich (a)
:
Samuel Sánchez
2005 Euskaltel - Euskadi
08-05-2005
2e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
:
David Herrero
08-05-2005
2e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
:
David Herrero
29-05-2005
Llodio
:
David Herrero
29-05-2005
Llodio
:
David Herrero
04-06-2005
4e etappe deel b Euskal Bizikleta
:
David Herrero
04-06-2005
4e etappe deel b Euskal Bizikleta
:
David Herrero
12-06-2005
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Iñigo Landaluze
12-06-2005
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Iñigo Landaluze
19-06-2005
9e etappe Tour de Suisse
:
Aitor González
19-06-2005
9e etappe Tour de Suisse
:
Aitor González
19-06-2005
Eindklassement Tour de Suisse
:
Aitor González
19-06-2005
Eindklassement Tour de Suisse
:
Aitor González
19-06-2005
Bergklassement Tour de Suisse
:
Roberto Laiseka
19-06-2005
Bergklassement Tour de Suisse
:
Roberto Laiseka
11-08-2005
5e etappe Vuelta a Burgos
:
David Herrero
11-08-2005
5e etappe Vuelta a Burgos
:
David Herrero
06-09-2005
11e etappe Vuelta a España
:
Roberto Laiseka
06-09-2005
11e etappe Vuelta a España
:
Roberto Laiseka
09-09-2005
13e etappe Vuelta a España
:
Samuel Sánchez
09-09-2005
13e etappe Vuelta a España
:
Samuel Sánchez
16-10-2005
Eindklassement Montjuich (a)
:
Samuel Sánchez
16-10-2005
Eindklassement Montjuich (a)
:
Samuel Sánchez
16-10-2005
1e etappe deel b Montjuich (a)
:
Samuel Sánchez
16-10-2005
1e etappe deel b Montjuich (a)
:
Samuel Sánchez
11-12-2005
Corralejo, Criterium
:
Markel Irizar
11-12-2005
Corralejo, Criterium
:
Markel Irizar
2006 Euskaltel - Euskadi
12-03-2006
Puntenklassement Paris - Nice
:
Samuel Sánchez
12-03-2006
Puntenklassement Paris - Nice
:
Samuel Sánchez
04-04-2006
2e etappe Vuelta al País Vasco
:
Samuel Sánchez
04-04-2006
2e etappe Vuelta al País Vasco
:
Samuel Sánchez
05-04-2006
3e etappe Vuelta al País Vasco
:
Samuel Sánchez
05-04-2006
3e etappe Vuelta al País Vasco
:
Samuel Sánchez
04-06-2006
5e etappe Euskal Bizikleta
:
David Herrero
04-06-2006
5e etappe Euskal Bizikleta
:
David Herrero
10-06-2006
6e etappe Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
10-06-2006
6e etappe Critérium du Dauphiné
:
Iban Mayo
18-06-2006
3e etappe Vuelta a Asturias
:
Samuel Sánchez
18-06-2006
3e etappe Vuelta a Asturias
:
Samuel Sánchez
09-08-2006
4e etappe Vuelta a Burgos
:
Iban Mayo
09-08-2006
4e etappe Vuelta a Burgos
:
Iban Mayo
10-08-2006
Eindklassement Vuelta a Burgos
:
Iban Mayo
10-08-2006
Eindklassement Vuelta a Burgos
:
Iban Mayo
13-08-2006
Durango
:
Iban Mayo
13-08-2006
Durango
:
Iban Mayo
08-09-2006
13e etappe Vuelta a España
:
Samuel Sánchez
08-09-2006
13e etappe Vuelta a España
:
Samuel Sánchez
12-09-2006
16e etappe Vuelta a España
:
Igor Antón
12-09-2006
16e etappe Vuelta a España
:
Igor Antón
01-10-2006
Zürich
:
Samuel Sánchez
01-10-2006
Zürich
:
Samuel Sánchez
15-10-2006
Eindklassement Montjuich (a)
:
Igor Antón
15-10-2006
Eindklassement Montjuich (a)
:
Igor Antón
15-10-2006
1e etappe deel b Montjuich (a)
:
Igor Antón
15-10-2006
1e etappe deel b Montjuich (a)
:
Igor Antón
29-10-2006
Tres Cantos
:
Samuel Sánchez
29-10-2006
Tres Cantos
:
Samuel Sánchez
25-11-2006
Las Rozas
:
Samuel Sánchez
25-11-2006
Las Rozas
:
Samuel Sánchez
Fotoalbum
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1999
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2000
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2002
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close