Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Dario Cioni
Voornaam:
Dario
Achternaam:
Cioni
Nationaliteit
Onbekend
Geslacht:
Geboortedatum:
00-00-0000
Geboorteplaats:
Voornaam: Dario
Achternaam: Cioni
Nationaliteit: Onbekend
Geslacht:
Geboortedatum: 00-00-0000
Geboorteplaats:
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
2015
Team Sky
GBR
Assistent Ploegleider
2016
Team Sky
GBR
Assistent Ploegleider
2017
Sky
GBR
Assistent Ploegleider
2018
Sky
GBR
Ploegleider
2019
Sky / Ineos
GBR
Ploegleider
2020
Ineos
GBR
Assistent Ploegleider
2021
Ineos - Grenadier
GBR
Assistent Ploegleider
2023
Ineos - Grenadier
GBR
Assistent Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
2015 Team Sky
08-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
:
Richie Porte
08-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
:
Richie Porte
24-01-2015
5e etappe Tour Down Under
:
Richie Porte
24-01-2015
5e etappe Tour Down Under
:
Richie Porte
05-02-2015
2e etappe Dubai Tour
:
Elia Viviani
05-02-2015
2e etappe Dubai Tour
:
Elia Viviani
19-02-2015
2e etappe Volta ao Algarve
:
Geraint Thomas
19-02-2015
2e etappe Volta ao Algarve
:
Geraint Thomas
21-02-2015
4e etappe Volta ao Algarve
:
Richie Porte
21-02-2015
4e etappe Volta ao Algarve
:
Richie Porte
21-02-2015
4e etappe Vuelta a Andalucia
:
Chris Froome
21-02-2015
4e etappe Vuelta a Andalucia
:
Chris Froome
22-02-2015
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Geraint Thomas
22-02-2015
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Geraint Thomas
22-02-2015
Eindklassement Vuelta a Andalucia
:
Chris Froome
22-02-2015
Eindklassement Vuelta a Andalucia
:
Chris Froome
28-02-2015
Omloop Het Nieuwsblad
:
Ian Stannard
28-02-2015
Omloop Het Nieuwsblad
:
Ian Stannard
12-03-2015
4e etappe Paris - Nice
:
Richie Porte
12-03-2015
4e etappe Paris - Nice
:
Richie Porte
14-03-2015
4e etappe Tirreno - Adriatico
:
Wout Poels
14-03-2015
4e etappe Tirreno - Adriatico
:
Wout Poels
15-03-2015
Eindklassement Paris - Nice
:
Richie Porte
15-03-2015
Eindklassement Paris - Nice
:
Richie Porte
15-03-2015
7e etappe Paris - Nice
:
Richie Porte
15-03-2015
7e etappe Paris - Nice
:
Richie Porte
27-03-2015
Harelbeke
:
Geraint Thomas
27-03-2015
Harelbeke
:
Geraint Thomas
27-03-2015
2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Ben Swift
27-03-2015
2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Ben Swift
29-03-2015
Eindklassement Volta a Catalunya
:
Richie Porte
29-03-2015
Eindklassement Volta a Catalunya
:
Richie Porte
02-04-2015
3e etappe Driedaagse van De Panne
:
Bradley Wiggins
02-04-2015
3e etappe Driedaagse van De Panne
:
Bradley Wiggins
22-04-2015
2e etappe Giro del Trentino
:
Richie Porte
22-04-2015
2e etappe Giro del Trentino
:
Richie Porte
24-04-2015
Eindklassement Giro del Trentino
:
Richie Porte
24-04-2015
Eindklassement Giro del Trentino
:
Richie Porte
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Elia Viviani
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Chris Froome
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Luke Rowe
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Danny Pate
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Nicolas Roche
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Ian Stannard
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Danny Pate
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Chris Froome
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Elia Viviani
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Nicolas Roche
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Ian Stannard
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Peter Kennaugh
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Luke Rowe
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Peter Kennaugh
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Geraint Thomas
28-04-2015
1e etappe Tour de Romandie
:
Geraint Thomas
01-05-2015
1e etappe Tour de Yorkshire
:
Lars Petter Nordhaug
01-05-2015
1e etappe Tour de Yorkshire
:
Lars Petter Nordhaug
03-05-2015
Eindklassement Tour de Yorkshire
:
Lars Petter Nordhaug
03-05-2015
Eindklassement Tour de Yorkshire
:
Lars Petter Nordhaug
10-05-2015
2e etappe Giro d'Italia
:
Elia Viviani
10-05-2015
2e etappe Giro d'Italia
:
Elia Viviani
23-05-2015
14e etappe Giro d'Italia
:
Vasil Kiryienka
23-05-2015
14e etappe Giro d'Italia
:
Vasil Kiryienka
07-06-2015
1e etappe Critérium du Dauphiné
:
Peter Kennaugh
07-06-2015
1e etappe Critérium du Dauphiné
:
Peter Kennaugh
13-06-2015
7e etappe Critérium du Dauphiné
:
Chris Froome
13-06-2015
7e etappe Critérium du Dauphiné
:
Chris Froome
14-06-2015
8e etappe Critérium du Dauphiné
:
Chris Froome
14-06-2015
8e etappe Critérium du Dauphiné
:
Chris Froome
14-06-2015
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Chris Froome
14-06-2015
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Chris Froome
18-06-2015
Europese Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Vasil Kiryienka
18-06-2015
Europese Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Vasil Kiryienka
26-06-2015
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
:
Vasil Kiryienka
26-06-2015
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
:
Vasil Kiryienka
28-06-2015
Fiorenzuola d Arda, Ploegkoers
:
Elia Viviani
28-06-2015
Fiorenzuola d Arda, Ploegkoers
:
Elia Viviani
28-06-2015
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Peter Kennaugh
28-06-2015
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Peter Kennaugh
29-06-2015
Fiorenzuola d Arda, Omnium
:
Elia Viviani
29-06-2015
Fiorenzuola d Arda, Omnium
:
Elia Viviani
14-07-2015
10e etappe Tour de France
:
Chris Froome
14-07-2015
10e etappe Tour de France
:
Chris Froome
26-07-2015
Eindklassement Tour de France
:
Chris Froome
26-07-2015
Eindklassement Tour de France
:
Chris Froome
26-07-2015
Bergklassement Tour de France
:
Chris Froome
26-07-2015
Bergklassement Tour de France
:
Chris Froome
27-07-2015
Boxmeer, Criterium
:
Wout Poels
27-07-2015
Boxmeer, Criterium
:
Wout Poels
31-07-2015
Sint-Niklaas, Criterium
:
Chris Froome
31-07-2015
Sint-Niklaas, Criterium
:
Chris Froome
01-08-2015
Mechelen, Criterium
:
Chris Froome
01-08-2015
Mechelen, Criterium
:
Chris Froome
05-08-2015
Maastricht
:
Wout Poels
05-08-2015
Maastricht
:
Wout Poels
07-08-2015
6e etappe Tour de Pologne
:
Sergio Henao
07-08-2015
6e etappe Tour de Pologne
:
Sergio Henao
10-08-2015
1e etappe Benelux Tour
:
Elia Viviani
10-08-2015
1e etappe Benelux Tour
:
Elia Viviani
15-08-2015
3e etappe Czech Cycling Tour
:
Leopold König
15-08-2015
3e etappe Czech Cycling Tour
:
Leopold König
16-08-2015
Etten-Leur, Criterium
:
Chris Froome
16-08-2015
Etten-Leur, Criterium
:
Chris Froome
06-09-2015
1e etappe Tour of Britain
:
Elia Viviani
06-09-2015
1e etappe Tour of Britain
:
Elia Viviani
08-09-2015
3e etappe Tour of Britain
:
Elia Viviani
08-09-2015
3e etappe Tour of Britain
:
Elia Viviani
10-09-2015
5e etappe Tour of Britain
:
Wout Poels
10-09-2015
5e etappe Tour of Britain
:
Wout Poels
10-09-2015
18e etappe Vuelta a España
:
Nicolas Roche
10-09-2015
18e etappe Vuelta a España
:
Nicolas Roche
13-09-2015
8e etappe Tour of Britain
:
Elia Viviani
13-09-2015
8e etappe Tour of Britain
:
Elia Viviani
23-09-2015
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Vasil Kiryienka
23-09-2015
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Vasil Kiryienka
03-10-2015
Aigle, Omnium
:
Elia Viviani
03-10-2015
Aigle, Omnium
:
Elia Viviani
03-10-2015
Aigle, Scratch
:
Elia Viviani
03-10-2015
Aigle, Scratch
:
Elia Viviani
09-10-2015
2e etappe Abu Dhabi Tour
:
Elia Viviani
09-10-2015
2e etappe Abu Dhabi Tour
:
Elia Viviani
11-10-2015
4e etappe Abu Dhabi Tour
:
Elia Viviani
11-10-2015
4e etappe Abu Dhabi Tour
:
Elia Viviani
17-10-2015
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
:
Elia Viviani
17-10-2015
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
:
Elia Viviani
18-10-2015
Chrono des Herbiers
:
Vasil Kiryienka
18-10-2015
Chrono des Herbiers
:
Vasil Kiryienka
24-10-2015
Manchester, Puntenkoers (b)
:
Elia Viviani
24-10-2015
Manchester, Puntenkoers (b)
:
Elia Viviani
2016 Team Sky
24-01-2016
Bergklassement Tour Down Under
:
Sergio Henao
24-01-2016
Bergklassement Tour Down Under
:
Sergio Henao
31-01-2016
Geelong
:
Peter Kennaugh
31-01-2016
Geelong
:
Peter Kennaugh
03-02-2016
1e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Wout Poels
03-02-2016
1e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Wout Poels
04-02-2016
2e etappe Dubai Tour
:
Elia Viviani
04-02-2016
2e etappe Dubai Tour
:
Elia Viviani
04-02-2016
1e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Peter Kennaugh
04-02-2016
1e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Peter Kennaugh
06-02-2016
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Wout Poels
06-02-2016
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Wout Poels
07-02-2016
4e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Chris Froome
07-02-2016
4e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Chris Froome
07-02-2016
Eindklassement Herald Sun - Tour of Victoria
:
Chris Froome
07-02-2016
Eindklassement Herald Sun - Tour of Victoria
:
Chris Froome
07-02-2016
Eindklassement Volta a la Comunitat Valenciana
:
Wout Poels
07-02-2016
Eindklassement Volta a la Comunitat Valenciana
:
Wout Poels
21-02-2016
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Geraint Thomas
21-02-2016
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Geraint Thomas
13-03-2016
Eindklassement Paris - Nice
:
Geraint Thomas
13-03-2016
Eindklassement Paris - Nice
:
Geraint Thomas
25-03-2016
Harelbeke
:
Michal Kwiatkowski
25-03-2016
Harelbeke
:
Michal Kwiatkowski
25-03-2016
5e etappe Volta a Catalunya
:
Wout Poels
25-03-2016
5e etappe Volta a Catalunya
:
Wout Poels
30-03-2016
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Elia Viviani
30-03-2016
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Elia Viviani
05-04-2016
2e etappe Vuelta al País Vasco
:
Mikel Landa
05-04-2016
2e etappe Vuelta al País Vasco
:
Mikel Landa
09-04-2016
Puntenklassement Vuelta al País Vasco
:
Sergio Henao
09-04-2016
Puntenklassement Vuelta al País Vasco
:
Sergio Henao
20-04-2016
2e etappe Giro del Trentino
:
Mikel Landa
20-04-2016
2e etappe Giro del Trentino
:
Mikel Landa
22-04-2016
Eindklassement Giro del Trentino
:
Mikel Landa
22-04-2016
Eindklassement Giro del Trentino
:
Mikel Landa
24-04-2016
Liège
:
Wout Poels
24-04-2016
Liège
:
Wout Poels
30-04-2016
4e etappe Tour de Romandie
:
Chris Froome
30-04-2016
4e etappe Tour de Romandie
:
Chris Froome
30-04-2016
2e etappe Tour de Yorkshire
:
Danny Van Poppel
30-04-2016
2e etappe Tour de Yorkshire
:
Danny Van Poppel
20-05-2016
13e etappe Giro d'Italia
:
Mikel Nieve
20-05-2016
13e etappe Giro d'Italia
:
Mikel Nieve
29-05-2016
Bergklassement Giro d'Italia
:
Mikel Nieve
29-05-2016
Bergklassement Giro d'Italia
:
Mikel Nieve
10-06-2016
5e etappe Critérium du Dauphiné
:
Chris Froome
10-06-2016
5e etappe Critérium du Dauphiné
:
Chris Froome
12-06-2016
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Chris Froome
12-06-2016
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Chris Froome
23-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
:
Nicolas Roche
23-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
:
Nicolas Roche
23-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
:
Leopold König
23-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
:
Leopold König
26-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
:
Nicolas Roche
26-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
:
Nicolas Roche
09-07-2016
Fenioux, Puntenkoers (a)
:
Elia Viviani
09-07-2016
Fenioux, Puntenkoers (a)
:
Elia Viviani
09-07-2016
8e etappe Tour de France
:
Chris Froome
09-07-2016
8e etappe Tour de France
:
Chris Froome
18-07-2016
Fiorenzuola d Arda, Ploegkoers
:
Elia Viviani
18-07-2016
Fiorenzuola d Arda, Ploegkoers
:
Elia Viviani
21-07-2016
18e etappe Tour de France
:
Chris Froome
21-07-2016
18e etappe Tour de France
:
Chris Froome
24-07-2016
Eindklassement Tour de France
:
Chris Froome
24-07-2016
Eindklassement Tour de France
:
Chris Froome
25-07-2016
Aalst, Criterium
:
Chris Froome
25-07-2016
Aalst, Criterium
:
Chris Froome
26-07-2016
Surhuisterveen
:
Chris Froome
26-07-2016
Surhuisterveen
:
Chris Froome
29-07-2016
Heerlen
:
Wout Poels
29-07-2016
Heerlen
:
Wout Poels
02-08-2016
1e etappe Vuelta a Burgos
:
Danny Van Poppel
02-08-2016
1e etappe Vuelta a Burgos
:
Danny Van Poppel
04-08-2016
3e etappe Vuelta a Burgos
:
Danny Van Poppel
04-08-2016
3e etappe Vuelta a Burgos
:
Danny Van Poppel
12-08-2016
2e etappe Arctic Race of Norway
:
Danny Van Poppel
12-08-2016
2e etappe Arctic Race of Norway
:
Danny Van Poppel
12-08-2016
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Owain Doull
12-08-2016
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Owain Doull
13-08-2016
3e etappe Arctic Race of Norway
:
Gianni Moscon
13-08-2016
3e etappe Arctic Race of Norway
:
Gianni Moscon
14-08-2016
Eindklassement Arctic Race of Norway
:
Gianni Moscon
14-08-2016
Eindklassement Arctic Race of Norway
:
Gianni Moscon
15-08-2016
Olympische Spelen, Baan, Omnium
:
Elia Viviani
15-08-2016
Olympische Spelen, Baan, Omnium
:
Elia Viviani
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Ian Boswell
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Peter Kennaugh
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Chris Froome
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Michał Gołaś
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Christian Knees
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Michal Kwiatkowski
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Chris Froome
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
David López
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Leopold König
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Salvatore Puccio
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
David López
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Ian Boswell
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Michal Kwiatkowski
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Michał Gołaś
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Peter Kennaugh
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Christian Knees
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Salvatore Puccio
20-08-2016
1e etappe Vuelta a España
:
Leopold König
31-08-2016
11e etappe Vuelta a España
:
Chris Froome
31-08-2016
11e etappe Vuelta a España
:
Chris Froome
06-09-2016
3e etappe Tour of Britain
:
Ian Stannard
06-09-2016
3e etappe Tour of Britain
:
Ian Stannard
09-09-2016
6e etappe Tour of Britain
:
Wout Poels
09-09-2016
6e etappe Tour of Britain
:
Wout Poels
09-09-2016
19e etappe Vuelta a España
:
Chris Froome
09-09-2016
19e etappe Vuelta a España
:
Chris Froome
23-10-2016
Chrono des Herbiers
:
Vasil Kiryienka
23-10-2016
Chrono des Herbiers
:
Vasil Kiryienka
2017 Sky
01-02-2017
Proloog Herald Sun - Tour of Victoria
:
Danny Van Poppel
01-02-2017
Proloog Herald Sun - Tour of Victoria
:
Danny Van Poppel
03-02-2017
2e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Luke Rowe
03-02-2017
2e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Luke Rowe
05-02-2017
4e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Ian Stannard
05-02-2017
4e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Ian Stannard
26-02-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
:
Sergio Henao
26-02-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
:
Sergio Henao
04-03-2017
San Geminiano - Siena
:
Michal Kwiatkowski
04-03-2017
San Geminiano - Siena
:
Michal Kwiatkowski
09-03-2017
2e etappe Tirreno - Adriatico
:
Geraint Thomas
09-03-2017
2e etappe Tirreno - Adriatico
:
Geraint Thomas
12-03-2017
Eindklassement Paris - Nice
:
Sergio Henao
12-03-2017
Eindklassement Paris - Nice
:
Sergio Henao
18-03-2017
Milano - San Remo
:
Michal Kwiatkowski
18-03-2017
Milano - San Remo
:
Michal Kwiatkowski
19-04-2017
3e etappe Giro del Trentino
:
Geraint Thomas
19-04-2017
3e etappe Giro del Trentino
:
Geraint Thomas
21-04-2017
Eindklassement Giro del Trentino
:
Geraint Thomas
21-04-2017
Eindklassement Giro del Trentino
:
Geraint Thomas
28-04-2017
3e etappe Tour de Romandie
:
Elia Viviani
28-04-2017
3e etappe Tour de Romandie
:
Elia Viviani
19-05-2017
6e etappe Tour of California
:
Jonathan Dibben
19-05-2017
6e etappe Tour of California
:
Jonathan Dibben
26-05-2017
19e etappe Giro d'Italia
:
Mikel Landa
26-05-2017
19e etappe Giro d'Italia
:
Mikel Landa
28-05-2017
Bergklassement Giro d'Italia
:
Mikel Landa
28-05-2017
Bergklassement Giro d'Italia
:
Mikel Landa
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Ian Boswell
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Danny Van Poppel
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Tao Geoghegan Hart
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Elia Viviani
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Owain Doull
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Elia Viviani
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Jonathan Dibben
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Owain Doull
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Ian Boswell
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Tao Geoghegan Hart
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Danny Van Poppel
04-06-2017
Eindklassement ITC Netherlands
:
Jonathan Dibben
10-06-2017
7e etappe Critérium du Dauphiné
:
Peter Kennaugh
10-06-2017
7e etappe Critérium du Dauphiné
:
Peter Kennaugh
16-06-2017
2e etappe Route du Sud
:
Elia Viviani
16-06-2017
2e etappe Route du Sud
:
Elia Viviani
21-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
:
Michal Kwiatkowski
21-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
:
Michal Kwiatkowski
23-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Gianni Moscon
23-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Gianni Moscon
01-07-2017
1e etappe Tour de France
:
Geraint Thomas
01-07-2017
1e etappe Tour de France
:
Geraint Thomas
03-07-2017
1e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Elia Viviani
03-07-2017
1e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Elia Viviani
05-07-2017
3e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Elia Viviani
05-07-2017
3e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Elia Viviani
23-07-2017
Eindklassement Tour de France
:
Chris Froome
23-07-2017
Eindklassement Tour de France
:
Chris Froome
25-07-2017
Roeselare, Criterium
:
Chris Froome
25-07-2017
Roeselare, Criterium
:
Chris Froome
26-07-2017
Chaam, Criterium
:
Chris Froome
26-07-2017
Chaam, Criterium
:
Chris Froome
29-07-2017
Donostia/San Sebastián
:
Michal Kwiatkowski
29-07-2017
Donostia/San Sebastián
:
Michal Kwiatkowski
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Burgos
:
Mikel Landa
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Burgos
:
Mikel Landa
02-08-2017
5e etappe Tour de Pologne
:
Danny Van Poppel
02-08-2017
5e etappe Tour de Pologne
:
Danny Van Poppel
03-08-2017
3e etappe Vuelta a Burgos
:
Mikel Landa
03-08-2017
3e etappe Vuelta a Burgos
:
Mikel Landa
04-08-2017
7e etappe Tour de Pologne
:
Wout Poels
04-08-2017
7e etappe Tour de Pologne
:
Wout Poels
04-08-2017
Bergklassement Tour de Pologne
:
Diego Rosa
04-08-2017
Bergklassement Tour de Pologne
:
Diego Rosa
05-08-2017
Eindklassement Vuelta a Burgos
:
Mikel Landa
05-08-2017
Eindklassement Vuelta a Burgos
:
Mikel Landa
20-08-2017
Hamburg
:
Elia Viviani
20-08-2017
Hamburg
:
Elia Viviani
22-08-2017
1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
:
Elia Viviani
22-08-2017
1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
:
Elia Viviani
24-08-2017
3e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
:
Elia Viviani
24-08-2017
3e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
:
Elia Viviani
27-08-2017
Plouay (a)
:
Elia Viviani
27-08-2017
Plouay (a)
:
Elia Viviani
27-08-2017
9e etappe Vuelta a España
:
Chris Froome
27-08-2017
9e etappe Vuelta a España
:
Chris Froome
04-09-2017
2e etappe Tour of Britain
:
Elia Viviani
04-09-2017
2e etappe Tour of Britain
:
Elia Viviani
05-09-2017
16e etappe Vuelta a España
:
Chris Froome
05-09-2017
16e etappe Vuelta a España
:
Chris Froome
10-09-2017
Eindklassement Vuelta a España
:
Chris Froome
10-09-2017
Eindklassement Vuelta a España
:
Chris Froome
10-09-2017
Puntenklassement Vuelta a España
:
Chris Froome
10-09-2017
Puntenklassement Vuelta a España
:
Chris Froome
18-11-2017
Shanghai, Criterium
:
Chris Froome
18-11-2017
Shanghai, Criterium
:
Chris Froome
25-11-2017
Las Rozas
:
David López
25-11-2017
Las Rozas
:
David López
2018 Sky
02-02-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
:
Egan Bernal
02-02-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
:
Egan Bernal
04-02-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
:
Sergio Henao
04-02-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
:
Sergio Henao
11-02-2018
Eindklassement Tour Colombia
:
Egan Bernal
11-02-2018
Eindklassement Tour Colombia
:
Egan Bernal
15-02-2018
2e etappe Volta ao Algarve
:
Michal Kwiatkowski
15-02-2018
2e etappe Volta ao Algarve
:
Michal Kwiatkowski
15-02-2018
2e etappe Vuelta a Andalucia
:
Wout Poels
15-02-2018
2e etappe Vuelta a Andalucia
:
Wout Poels
16-02-2018
3e etappe Volta ao Algarve
:
Geraint Thomas
16-02-2018
3e etappe Volta ao Algarve
:
Geraint Thomas
18-02-2018
5e etappe Volta ao Algarve
:
Michal Kwiatkowski
18-02-2018
5e etappe Volta ao Algarve
:
Michal Kwiatkowski
18-02-2018
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Michal Kwiatkowski
18-02-2018
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Michal Kwiatkowski
18-02-2018
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
David De La Cruz
18-02-2018
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
David De La Cruz
07-03-2018
4e etappe Paris - Nice
:
Wout Poels
07-03-2018
4e etappe Paris - Nice
:
Wout Poels
11-03-2018
8e etappe Paris - Nice
:
David De La Cruz
11-03-2018
8e etappe Paris - Nice
:
David De La Cruz
13-03-2018
Eindklassement Tirreno - Adriatico
:
Michal Kwiatkowski
13-03-2018
Eindklassement Tirreno - Adriatico
:
Michal Kwiatkowski
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Leonardo Basso
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Luke Rowe
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Jonathan Dibben
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Diego Rosa
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Pavel Sivakov
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Christopher Lawless
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Jonathan Dibben
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Luke Rowe
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Leonardo Basso
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Diego Rosa
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Christopher Lawless
22-03-2018
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Pavel Sivakov
24-03-2018
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Christopher Lawless
24-03-2018
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Christopher Lawless
25-03-2018
Eindklassement Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Diego Rosa
25-03-2018
Eindklassement Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Diego Rosa
27-04-2018
3e etappe Tour de Romandie
:
Egan Bernal
27-04-2018
3e etappe Tour de Romandie
:
Egan Bernal
14-05-2018
2e etappe Tour of California
:
Egan Bernal
14-05-2018
2e etappe Tour of California
:
Egan Bernal
18-05-2018
6e etappe Tour of California
:
Egan Bernal
18-05-2018
6e etappe Tour of California
:
Egan Bernal
19-05-2018
14e etappe Giro d'Italia
:
Chris Froome
19-05-2018
14e etappe Giro d'Italia
:
Chris Froome
19-05-2018
Eindklassement Tour of California
:
Egan Bernal
19-05-2018
Eindklassement Tour of California
:
Egan Bernal
25-05-2018
19e etappe Giro d'Italia
:
Chris Froome
25-05-2018
19e etappe Giro d'Italia
:
Chris Froome
27-05-2018
Eindklassement Giro d'Italia
:
Chris Froome
27-05-2018
Eindklassement Giro d'Italia
:
Chris Froome
27-05-2018
Bergklassement Giro d'Italia
:
Chris Froome
27-05-2018
Bergklassement Giro d'Italia
:
Chris Froome
03-06-2018
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Michal Kwiatkowski
03-06-2018
Proloog Critérium du Dauphiné
:
Michal Kwiatkowski
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Geraint Thomas
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Gianni Moscon
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Geraint Thomas
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Michal Kwiatkowski
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Dylan Van Baarle
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Luke Rowe
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Michal Kwiatkowski
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Tao Geoghegan Hart
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Jonathan Castroviejo
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Dylan Van Baarle
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Jonathan Castroviejo
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Luke Rowe
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Gianni Moscon
06-06-2018
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Tao Geoghegan Hart
10-06-2018
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Geraint Thomas
10-06-2018
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Geraint Thomas
22-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
:
Jonathan Castroviejo
22-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
:
Jonathan Castroviejo
24-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
:
Michal Kwiatkowski
24-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
:
Michal Kwiatkowski
27-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
:
Dylan Van Baarle
27-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
:
Dylan Van Baarle
28-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
:
Geraint Thomas
28-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
:
Geraint Thomas
29-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
:
Vasil Kiryienka
29-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
:
Vasil Kiryienka
18-07-2018
11e etappe Tour de France
:
Geraint Thomas
18-07-2018
11e etappe Tour de France
:
Geraint Thomas
19-07-2018
12e etappe Tour de France
:
Geraint Thomas
19-07-2018
12e etappe Tour de France
:
Geraint Thomas
29-07-2018
Eindklassement Tour de France
:
Geraint Thomas
29-07-2018
Eindklassement Tour de France
:
Geraint Thomas
31-07-2018
Surhuisterveen
:
Geraint Thomas
31-07-2018
Surhuisterveen
:
Geraint Thomas
05-08-2018
Bochum
:
Geraint Thomas
05-08-2018
Bochum
:
Geraint Thomas
07-08-2018
4e etappe Tour de Pologne
:
Michal Kwiatkowski
07-08-2018
4e etappe Tour de Pologne
:
Michal Kwiatkowski
08-08-2018
5e etappe Tour de Pologne
:
Michal Kwiatkowski
08-08-2018
5e etappe Tour de Pologne
:
Michal Kwiatkowski
10-08-2018
Eindklassement Tour de Pologne
:
Michal Kwiatkowski
10-08-2018
Eindklassement Tour de Pologne
:
Michal Kwiatkowski
10-08-2018
Puntenklassement Tour de Pologne
:
Michal Kwiatkowski
10-08-2018
Puntenklassement Tour de Pologne
:
Michal Kwiatkowski
17-08-2018
Kortrijk, Criterium
:
Geraint Thomas
17-08-2018
Kortrijk, Criterium
:
Geraint Thomas
07-09-2018
6e etappe Tour of Britain
:
Wout Poels
07-09-2018
6e etappe Tour of Britain
:
Wout Poels
08-09-2018
7e etappe Tour of Britain
:
Ian Stannard
08-09-2018
7e etappe Tour of Britain
:
Ian Stannard
19-09-2018
Giro della Toscana
:
Gianni Moscon
19-09-2018
Giro della Toscana
:
Gianni Moscon
04-10-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Gianni Moscon
04-10-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Gianni Moscon
19-10-2018
4e etappe Tour of Guangxi
:
Gianni Moscon
19-10-2018
4e etappe Tour of Guangxi
:
Gianni Moscon
21-10-2018
Eindklassement Tour of Guangxi
:
Gianni Moscon
21-10-2018
Eindklassement Tour of Guangxi
:
Gianni Moscon
17-11-2018
1e etappe Shanghai, Criterium
:
Jonathan Castroviejo
17-11-2018
1e etappe Shanghai, Criterium
:
Jonathan Castroviejo
2019 Sky / Ineos
25-01-2019
deel 6 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
25-01-2019
deel 6 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
01-02-2019
3e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Owain Doull
01-02-2019
3e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Owain Doull
03-02-2019
5e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Kristoffer Halvorsen
03-02-2019
5e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
:
Kristoffer Halvorsen
03-02-2019
Eindklassement Herald Sun - Tour of Victoria
:
Dylan Van Baarle
03-02-2019
Eindklassement Herald Sun - Tour of Victoria
:
Dylan Van Baarle
14-02-2019
Proloog Tour International La Provence
:
Filippo Ganna
14-02-2019
Proloog Tour International La Provence
:
Filippo Ganna
01-03-2019
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
01-03-2019
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
17-03-2019
Eindklassement Paris - Nice
:
Egan Bernal
17-03-2019
Eindklassement Paris - Nice
:
Egan Bernal
17-03-2019
Puntenklassement Paris - Nice
:
Michal Kwiatkowski
17-03-2019
Puntenklassement Paris - Nice
:
Michal Kwiatkowski
22-04-2019
1e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
22-04-2019
1e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
23-04-2019
2e etappe Giro del Trentino
:
Pavel Sivakov
23-04-2019
2e etappe Giro del Trentino
:
Pavel Sivakov
25-04-2019
4e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
25-04-2019
4e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
26-04-2019
Eindklassement Giro del Trentino
:
Pavel Sivakov
26-04-2019
Eindklassement Giro del Trentino
:
Pavel Sivakov
05-05-2019
Eindklassement Tour de Yorkshire
:
Christopher Lawless
05-05-2019
Eindklassement Tour de Yorkshire
:
Christopher Lawless
02-06-2019
6e etappe Tour of Norway
:
Kristoffer Halvorsen
02-06-2019
6e etappe Tour of Norway
:
Kristoffer Halvorsen
15-06-2019
7e etappe Critérium du Dauphiné
:
Wout Poels
15-06-2019
7e etappe Critérium du Dauphiné
:
Wout Poels
16-06-2019
8e etappe Critérium du Dauphiné
:
Dylan Van Baarle
16-06-2019
8e etappe Critérium du Dauphiné
:
Dylan Van Baarle
16-06-2019
Puntenklassement Critérium du Dauphiné
:
Wout Poels
16-06-2019
Puntenklassement Critérium du Dauphiné
:
Wout Poels
21-06-2019
7e etappe Tour de Suisse
:
Egan Bernal
21-06-2019
7e etappe Tour de Suisse
:
Egan Bernal
22-06-2019
3e etappe Route du Sud
:
Iván Sosa
22-06-2019
3e etappe Route du Sud
:
Iván Sosa
23-06-2019
Eindklassement Tour de Suisse
:
Egan Bernal
23-06-2019
Eindklassement Tour de Suisse
:
Egan Bernal
25-06-2019
Europese Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Vasil Kiryienka
25-06-2019
Europese Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Vasil Kiryienka
28-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Filippo Ganna
28-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Filippo Ganna
28-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
:
Jonathan Castroviejo
28-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
:
Jonathan Castroviejo
30-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Ben Swift
30-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Ben Swift
26-07-2019
19e etappe Tour de France
:
Egan Bernal
26-07-2019
19e etappe Tour de France
:
Egan Bernal
28-07-2019
Eindklassement Tour de France
:
Egan Bernal
28-07-2019
Eindklassement Tour de France
:
Egan Bernal
30-07-2019
Roeselare, Criterium
:
Egan Bernal
30-07-2019
Roeselare, Criterium
:
Egan Bernal
31-07-2019
Chaam, Criterium
:
Egan Bernal
31-07-2019
Chaam, Criterium
:
Egan Bernal
01-08-2019
Herentals, Criterium
:
Egan Bernal
01-08-2019
Herentals, Criterium
:
Egan Bernal
03-08-2019
Maarheeze
:
Dylan Van Baarle
03-08-2019
Maarheeze
:
Dylan Van Baarle
06-08-2019
Steenwijk, Criterium
:
Dylan Van Baarle
06-08-2019
Steenwijk, Criterium
:
Dylan Van Baarle
09-08-2019
Eindklassement Tour de Pologne
:
Pavel Sivakov
09-08-2019
Eindklassement Tour de Pologne
:
Pavel Sivakov
15-08-2019
3e etappe Vuelta a Burgos
:
Iván Sosa
15-08-2019
3e etappe Vuelta a Burgos
:
Iván Sosa
17-08-2019
6e etappe Benelux Tour
:
Filippo Ganna
17-08-2019
6e etappe Benelux Tour
:
Filippo Ganna
17-08-2019
5e etappe Vuelta a Burgos
:
Iván Sosa
17-08-2019
5e etappe Vuelta a Burgos
:
Iván Sosa
17-08-2019
Eindklassement Vuelta a Burgos
:
Iván Sosa
17-08-2019
Eindklassement Vuelta a Burgos
:
Iván Sosa
27-08-2019
Naaldwijk, Criterium
:
Dylan Van Baarle
27-08-2019
Naaldwijk, Criterium
:
Dylan Van Baarle
28-08-2019
Hannover, Criterium
:
Geraint Thomas
28-08-2019
Hannover, Criterium
:
Geraint Thomas
10-10-2019
Piemonte
:
Egan Bernal
10-10-2019
Piemonte
:
Egan Bernal
22-10-2019
UCI America Tour
:
Egan Bernal
22-10-2019
UCI America Tour
:
Egan Bernal
03-11-2019
deel 1 Wereldbeker, Baan, Achtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
03-11-2019
deel 1 Wereldbeker, Baan, Achtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
2020 Ineos
16-02-2020
4e etappe Tour International La Provence
:
Owain Doull
16-02-2020
4e etappe Tour International La Provence
:
Owain Doull
01-03-2020
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
01-03-2020
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
01-08-2020
5e etappe Vuelta a Burgos
:
Iván Sosa
01-08-2020
5e etappe Vuelta a Burgos
:
Iván Sosa
03-08-2020
3e etappe Route du Sud
:
Egan Bernal
03-08-2020
3e etappe Route du Sud
:
Egan Bernal
04-08-2020
Eindklassement Route du Sud
:
Egan Bernal
04-08-2020
Eindklassement Route du Sud
:
Egan Bernal
07-08-2020
3e etappe Tour de Pologne
:
Richard Carapaz
07-08-2020
3e etappe Tour de Pologne
:
Richard Carapaz
21-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Filippo Ganna
21-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Filippo Ganna
03-09-2020
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Jhonnatan Narvaez
03-09-2020
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Jhonnatan Narvaez
04-09-2020
Eindklassement Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Jhonnatan Narvaez
04-09-2020
Eindklassement Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Jhonnatan Narvaez
14-09-2020
8e etappe Tirreno - Adriatico
:
Filippo Ganna
14-09-2020
8e etappe Tirreno - Adriatico
:
Filippo Ganna
17-09-2020
18e etappe Tour de France
:
Michal Kwiatkowski
17-09-2020
18e etappe Tour de France
:
Michal Kwiatkowski
19-09-2020
Pontedecimo
:
Ethan Hayter
19-09-2020
Pontedecimo
:
Ethan Hayter
25-09-2020
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Filippo Ganna
25-09-2020
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Filippo Ganna
03-10-2020
1e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
03-10-2020
1e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
07-10-2020
5e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
07-10-2020
5e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
15-10-2020
12e etappe Giro d'Italia
:
Jhonnatan Narvaez
15-10-2020
12e etappe Giro d'Italia
:
Jhonnatan Narvaez
17-10-2020
14e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
17-10-2020
14e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
18-10-2020
15e etappe Giro d'Italia
:
Tao Geoghegan Hart
18-10-2020
15e etappe Giro d'Italia
:
Tao Geoghegan Hart
24-10-2020
20e etappe Giro d'Italia
:
Tao Geoghegan Hart
24-10-2020
20e etappe Giro d'Italia
:
Tao Geoghegan Hart
25-10-2020
Eindklassement Giro d'Italia
:
Tao Geoghegan Hart
25-10-2020
Eindklassement Giro d'Italia
:
Tao Geoghegan Hart
25-10-2020
21e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
25-10-2020
21e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
2021 Ineos - Grenadier
23-01-2021
3e etappe Santos Festival of Cycling
:
Richie Porte
23-01-2021
3e etappe Santos Festival of Cycling
:
Richie Porte
06-02-2021
4e etappe Etoile de Bessèges
:
Filippo Ganna
06-02-2021
4e etappe Etoile de Bessèges
:
Filippo Ganna
07-02-2021
5e etappe Etoile de Bessèges
:
Filippo Ganna
07-02-2021
5e etappe Etoile de Bessèges
:
Filippo Ganna
13-02-2021
3e etappe Tour International La Provence
:
Iván Sosa
13-02-2021
3e etappe Tour International La Provence
:
Iván Sosa
14-02-2021
Eindklassement Tour International La Provence
:
Iván Sosa
14-02-2021
Eindklassement Tour International La Provence
:
Iván Sosa
22-02-2021
2e etappe UAE Tour
:
Filippo Ganna
22-02-2021
2e etappe UAE Tour
:
Filippo Ganna
23-03-2021
2e etappe Volta a Catalunya
:
Rohan Dennis
23-03-2021
2e etappe Volta a Catalunya
:
Rohan Dennis
24-03-2021
3e etappe Volta a Catalunya
:
Adam Yates
24-03-2021
3e etappe Volta a Catalunya
:
Adam Yates
25-03-2021
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Ethan Hayter
25-03-2021
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Ethan Hayter
28-03-2021
Eindklassement Volta a Catalunya
:
Adam Yates
28-03-2021
Eindklassement Volta a Catalunya
:
Adam Yates
31-03-2021
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
:
Dylan Van Baarle
31-03-2021
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
:
Dylan Van Baarle
14-04-2021
Brabantse Pijl
:
Tom Pidcock
14-04-2021
Brabantse Pijl
:
Tom Pidcock
19-04-2021
1e etappe Giro del Trentino
:
Gianni Moscon
19-04-2021
1e etappe Giro del Trentino
:
Gianni Moscon
21-04-2021
3e etappe Giro del Trentino
:
Gianni Moscon
21-04-2021
3e etappe Giro del Trentino
:
Gianni Moscon
27-04-2021
Proloog Tour de Romandie
:
Rohan Dennis
27-04-2021
Proloog Tour de Romandie
:
Rohan Dennis
02-05-2021
Eindklassement Tour de Romandie
:
Geraint Thomas
02-05-2021
Eindklassement Tour de Romandie
:
Geraint Thomas
06-05-2021
2e etappe Volta ao Algarve
:
Ethan Hayter
06-05-2021
2e etappe Volta ao Algarve
:
Ethan Hayter
08-05-2021
1e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
08-05-2021
1e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
16-05-2021
9e etappe Giro d'Italia
:
Egan Bernal
16-05-2021
9e etappe Giro d'Italia
:
Egan Bernal
16-05-2021
Nové Město na Moravě, Mountainbike
:
Tom Pidcock
16-05-2021
Nové Město na Moravě, Mountainbike
:
Tom Pidcock
19-05-2021
2e etappe Vuelta a Andalucia
:
Ethan Hayter
19-05-2021
2e etappe Vuelta a Andalucia
:
Ethan Hayter
22-05-2021
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Ethan Hayter
22-05-2021
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Ethan Hayter
24-05-2021
16e etappe Giro d'Italia
:
Egan Bernal
24-05-2021
16e etappe Giro d'Italia
:
Egan Bernal
30-05-2021
Eindklassement Giro d'Italia
:
Egan Bernal
30-05-2021
Eindklassement Giro d'Italia
:
Egan Bernal
30-05-2021
21e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
30-05-2021
21e etappe Giro d'Italia
:
Filippo Ganna
03-06-2021
5e etappe Critérium du Dauphiné
:
Geraint Thomas
03-06-2021
5e etappe Critérium du Dauphiné
:
Geraint Thomas
06-06-2021
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Richie Porte
06-06-2021
Eindklassement Critérium du Dauphiné
:
Richie Porte
10-06-2021
5e etappe Tour de Suisse
:
Richard Carapaz
10-06-2021
5e etappe Tour de Suisse
:
Richard Carapaz
13-06-2021
Eindklassement Tour de Suisse
:
Richard Carapaz
13-06-2021
Eindklassement Tour de Suisse
:
Richard Carapaz
27-06-2021
Lugano
:
Gianni Moscon
27-06-2021
Lugano
:
Gianni Moscon
24-07-2021
Olympische Spelen, Op de weg, Elite
:
Richard Carapaz
24-07-2021
Olympische Spelen, Op de weg, Elite
:
Richard Carapaz
26-07-2021
Olympische Spelen, Mountainbike
:
Tom Pidcock
26-07-2021
Olympische Spelen, Mountainbike
:
Tom Pidcock
04-08-2021
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
04-08-2021
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
19-08-2021
1e etappe Tour of Norway
:
Ethan Hayter
19-08-2021
1e etappe Tour of Norway
:
Ethan Hayter
20-08-2021
2e etappe Tour of Norway
:
Ethan Hayter
20-08-2021
2e etappe Tour of Norway
:
Ethan Hayter
22-08-2021
9e etappe Tour de l'Avenir
:
Carlos Rodriguez
22-08-2021
9e etappe Tour de l'Avenir
:
Carlos Rodriguez
22-08-2021
Eindklassement Tour of Norway
:
Ethan Hayter
22-08-2021
Eindklassement Tour of Norway
:
Ethan Hayter
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Rohan Dennis
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Carlos Rodriguez
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Rohan Dennis
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Michal Kwiatkowski
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Ethan Hayter
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Richie Porte
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Carlos Rodriguez
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Michal Kwiatkowski
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Owain Doull
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Richie Porte
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Owain Doull
07-09-2021
3e etappe Tour of Britain
:
Ethan Hayter
08-09-2021
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
:
Filippo Ganna
08-09-2021
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
:
Filippo Ganna
09-09-2021
5e etappe Tour of Britain
:
Ethan Hayter
09-09-2021
5e etappe Tour of Britain
:
Ethan Hayter
19-09-2021
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Filippo Ganna
19-09-2021
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Filippo Ganna
14-10-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
:
Ethan Hayter
14-10-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
:
Ethan Hayter
15-10-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië
:
Ethan Hayter
15-10-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië
:
Ethan Hayter
17-10-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Ben Swift
17-10-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Ben Swift
21-10-2021
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
21-10-2021
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
23-10-2021
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite
:
Ethan Hayter
23-10-2021
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite
:
Ethan Hayter
18-12-2021
Rucphen, Cyclocross
:
Tom Pidcock
18-12-2021
Rucphen, Cyclocross
:
Tom Pidcock
2023 Ineos - Grenadier
08-01-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
:
Lucas Plapp
08-01-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
:
Lucas Plapp
04-02-2023
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Tao Geoghegan Hart
04-02-2023
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Tao Geoghegan Hart
11-02-2023
Vuelta a Murcia
:
Ben Turner
11-02-2023
Vuelta a Murcia
:
Ben Turner
12-02-2023
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
12-02-2023
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
18-02-2023
4e etappe Volta ao Algarve
:
Tom Pidcock
18-02-2023
4e etappe Volta ao Algarve
:
Tom Pidcock
19-02-2023
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Daniel Martínez
19-02-2023
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Daniel Martínez
19-02-2023
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Omar Fraile
19-02-2023
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Omar Fraile
04-03-2023
San Geminiano - Siena
:
Tom Pidcock
04-03-2023
San Geminiano - Siena
:
Tom Pidcock
06-03-2023
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Filippo Ganna
06-03-2023
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Filippo Ganna
12-03-2023
Nové Město na Moravě, Mountainbike
:
Tom Pidcock
12-03-2023
Nové Město na Moravě, Mountainbike
:
Tom Pidcock
03-04-2023
1e etappe Vuelta al País Vasco
:
Ethan Hayter
03-04-2023
1e etappe Vuelta al País Vasco
:
Ethan Hayter
17-04-2023
1e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
17-04-2023
1e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
18-04-2023
2e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
18-04-2023
2e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
21-04-2023
Eindklassement Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
21-04-2023
Eindklassement Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
27-04-2023
2e etappe Tour de Romandie
:
Ethan Hayter
27-04-2023
2e etappe Tour de Romandie
:
Ethan Hayter
30-04-2023
Puntenklassement Tour de Romandie
:
Ethan Hayter
30-04-2023
Puntenklassement Tour de Romandie
:
Ethan Hayter
13-05-2023
Nové Město na Moravě, Mountainbike
:
Tom Pidcock
13-05-2023
Nové Město na Moravě, Mountainbike
:
Tom Pidcock
26-05-2023
Proloog 1e etappe Tour of Norway
:
Ben Tulett
26-05-2023
Proloog 1e etappe Tour of Norway
:
Ben Tulett
29-05-2023
Eindklassement Tour of Norway
:
Ben Tulett
29-05-2023
Eindklassement Tour of Norway
:
Ben Tulett
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
:
Josh Tarling
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
:
Josh Tarling
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
:
Michal Kwiatkowski
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
:
Michal Kwiatkowski
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
:
Michal Kwiatkowski
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
:
Michal Kwiatkowski
22-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Filippo Ganna
22-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Filippo Ganna
23-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
:
Jonathan Castroviejo
23-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
:
Jonathan Castroviejo
23-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
:
Michael Leonard
23-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
:
Michael Leonard
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
:
Elia Viviani
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
:
Elia Viviani
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië
:
Elia Viviani
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië
:
Elia Viviani
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
:
Elia Viviani
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
:
Elia Viviani
03-07-2023
2e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
03-07-2023
2e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
04-07-2023
3e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
04-07-2023
3e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
06-07-2023
5e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
06-07-2023
5e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
06-07-2023
Eindklassement Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
06-07-2023
Eindklassement Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
14-07-2023
13e etappe Tour de France
:
Michal Kwiatkowski
14-07-2023
13e etappe Tour de France
:
Michal Kwiatkowski
15-07-2023
14e etappe Tour de France
:
Carlos Rodriguez
15-07-2023
14e etappe Tour de France
:
Carlos Rodriguez
16-07-2023
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
:
Josh Tarling
16-07-2023
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
:
Josh Tarling
22-07-2023
1e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
22-07-2023
1e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
25-07-2023
4e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
25-07-2023
4e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
26-07-2023
Eindklassement Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
26-07-2023
Eindklassement Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
09-08-2023
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
09-08-2023
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
10-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
:
Pauline Ferrand-Prévot
10-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
:
Pauline Ferrand-Prévot
12-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
:
Tom Pidcock
12-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
:
Tom Pidcock
12-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
:
Pauline Ferrand-Prévot
12-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
:
Pauline Ferrand-Prévot
24-08-2023
2e etappe Benelux Tour
:
Josh Tarling
24-08-2023
2e etappe Benelux Tour
:
Josh Tarling
05-09-2023
10e etappe Vuelta a España
:
Filippo Ganna
05-09-2023
10e etappe Vuelta a España
:
Filippo Ganna
10-09-2023
8e etappe Tour of Britain
:
Carlos Rodriguez
10-09-2023
8e etappe Tour of Britain
:
Carlos Rodriguez
13-09-2023
Giro della Toscana
:
Pavel Sivakov
13-09-2023
Giro della Toscana
:
Pavel Sivakov
20-09-2023
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Josh Tarling
20-09-2023
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Josh Tarling
26-09-2023
1e etappe Kroz Hrvatsku
:
Elia Viviani
26-09-2023
1e etappe Kroz Hrvatsku
:
Elia Viviani
07-10-2023
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
:
Tom Pidcock
07-10-2023
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
:
Tom Pidcock
12-10-2023
1e etappe Tour of Guangxi
:
Elia Viviani
12-10-2023
1e etappe Tour of Guangxi
:
Elia Viviani
15-10-2023
Chrono des Herbiers
:
Josh Tarling
15-10-2023
Chrono des Herbiers
:
Josh Tarling
29-10-2023
Pan American Games, Op de weg
:
Jhonnatan Narvaez
29-10-2023
Pan American Games, Op de weg
:
Jhonnatan Narvaez
02-12-2023
2e etappe Tour of Bright
:
Lucas Plapp
02-12-2023
2e etappe Tour of Bright
:
Lucas Plapp
03-12-2023
3e etappe Tour of Bright
:
Lucas Plapp
03-12-2023
3e etappe Tour of Bright
:
Lucas Plapp
03-12-2023
Eindklassement Tour of Bright
:
Lucas Plapp
03-12-2023
Eindklassement Tour of Bright
:
Lucas Plapp
17-12-2023
Namur, Cyclocross
:
Tom Pidcock
17-12-2023
Namur, Cyclocross
:
Tom Pidcock
26-12-2023
Norg, Cyclocross
:
Thymen Arensman
26-12-2023
Norg, Cyclocross
:
Thymen Arensman
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close