MoscouRusland  

Land:  Rusland

Regio:  Moscou City



 Bevoegdheden


Geboren en overleden

Maria Abramova

werd hier geboren op 21-03-1995

Viatcheslav Aksemenko

werd hier geboren op 09-10-1963

Vera Andreyeva

werd hier geboren op 10-05-1988

Alexandr Arekeev

werd hier geboren op 12-10-1982

Yulia Aroustamova

werd hier geboren op 23-11-1982

Artur Babaitsev

werd hier geboren op 23-09-1971

Serguei Babenko

werd hier geboren op 15-02-1980

Andrei Bakalov

werd hier geboren op 07-04-1969

Oleg Bakhmetiev

werd hier geboren op 25-08-1972

Nikita Balunov

werd hier geboren op 29-10-1992

Constantin Bankin

werd hier geboren op 25-07-1962

Viktoria Baranova

werd hier geboren op 06-02-1990

Almaz Bayguzin

werd hier geboren op 21-01-1982

Alexandre Bazhenov

werd hier geboren op 26-04-1981

Arnold Beljgard

werd hier geboren op 27-01-1937

Alexei Belov

werd hier geboren op 22-06-1991

Evgenia Belozerova

werd hier geboren op 18-09-1987

Vadim Berbenyuk

werd hier geboren op 15-12-1989

Alexander Bespalov

werd hier geboren op 10-05-1981

Sergei Biakov

werd hier geboren op 00-00-0000

Alexei Biakov

werd hier geboren op 01-04-1975

Serguei Bodatchiov

werd hier geboren op 19-02-1975

Alina Bondarenko

werd hier geboren op 14-01-1993

Denis Bondarenko

werd hier geboren op 05-06-1978

Alexandre Botcharov

werd hier geboren op 26-02-1975

Natalia Boyarskaya

werd hier geboren op 27-02-1983

Pavel Brutt

werd hier geboren op 29-01-1982

Vadim Chabalkine

werd hier geboren op 30-07-1968

Alexander Chemakin

werd hier geboren op 15-11-1988

Ilya Chernetskiy

werd hier geboren op 17-01-1984

Anastasiya Chulkova

werd hier geboren op 07-03-1985

Kirill Demura

werd hier geboren op 16-04-1985

Tamara Dronova Balabolina

werd hier geboren op 13-08-1993

Alexander Efimkin

werd hier geboren op 02-12-1981

Vladimir Efimkin

werd hier geboren op 02-12-1981

Artur Ershov

werd hier geboren op 07-03-1990

Valery Fedorov

werd hier geboren op 20-05-1977

Romes Gaynetdinov

werd hier geboren op 06-05-1967

Maxim Gogolev

werd hier geboren op 26-10-1981

Elena Gogoleva

werd hier geboren op 11-07-1980

Alexandra Goncharova

werd hier geboren op 26-10-1992

Aisar Gorgos

werd hier geboren op 10-02-1972

Dmitry Gorlov

werd hier geboren op 08-11-1992

Ilya Gorodnichev

werd hier geboren op 09-03-1987

Oksana Grichina

werd hier geboren op 27-11-1968

Aleksander Grigoryev

werd hier geboren op 21-03-1992

Oleg Grishkine

werd hier geboren op 10-02-1975

Serguei Gritchenko

werd hier geboren op 29-01-1975

Alexander Gushchin

werd hier geboren op 00-00-0000 en stierf hier op 00-01-2006

Toivo Hörkkö

werd hier geboren op 23-10-1898

Mikhail Ignatyev

werd hier geboren op 07-05-1985

Timofei Ivanov

werd hier geboren op 04-12-1990

Dimitri Jiriakov

werd hier geboren op 08-11-1985

Viktor Kapitonov

stierf hier op 05-03-2005

Nikita Kapralov

werd hier geboren op 22-04-1992

Yuri Alekseyevich Kashirin

werd hier geboren op 20-01-1959

Svetlana Kashirina

werd hier geboren op 19-03-1993

Oleg Kastchenko

werd hier geboren op 00-00-0000

Konstantin Khrabzov

werd hier geboren op 27-05-1958

Eduard Kivichev

werd hier geboren op 00-00-0000

Oleg Klevtsov

stierf hier op 08-06-2008

Konstantin Klyuev

werd hier geboren op 29-05-1981

Vitali Kokorine

werd hier geboren op 03-01-1975

Viktoriya Kondel

werd hier geboren op 06-10-1987

Dmitri Konychev

werd hier geboren op 08-02-1966

Alexandre Kornatov

werd hier geboren op 29-10-1975

Nicolas Kostromitinoff

werd hier geboren op 00-00-0000

Dimitri Koudriavtchev

werd hier geboren op 26-01-1979

Evgeny Aleksandrovich Kovalev

werd hier geboren op 06-03-1989

Arthur Kovsh

werd hier geboren op 15-04-1992

Leonid Kovtun

werd hier geboren op 23-03-1983

Sergei Kramarev

werd hier geboren op 14-04-1982

Ivan Kravtsov

werd hier geboren op 17-01-1971

Evgeny Krivosheev

werd hier geboren op 22-11-1988

Evgeny Krylov

werd hier geboren op 03-05-1985

Denis Kudashev

werd hier geboren op 04-06-1981 en stierf hier op 14-07-2008

Sergei Kulakov

werd hier geboren op 02-01-1984

Konstantin Kuperasov

werd hier geboren op 20-06-1991

Alexey Kurbatov

werd hier geboren op 09-05-1994

Denis Kuznetsov

werd hier geboren op 31-08-1990

Matvey Mamykin

werd hier geboren op 31-10-1994

Viktor Viktorovich Manakov

stierf hier op 12-05-2019

Michail Markov

stierf hier op 05-05-2012

Alexey Medvedev

werd hier geboren op 21-05-1983

Irina Molycheva

werd hier geboren op 12-11-1988

Serguei Morozov

stierf hier op 28-04-2001

Ksenilia Nikolaeva

werd hier geboren op 25-02-1995

Igor Pavlov

werd hier geboren op 12-03-1969

Evgueni Petrov

werd hier geboren op 25-05-1978

Dimitri Pianykhe

werd hier geboren op 25-07-1967

Alexandre Posternak

werd hier geboren op 20-05-1985

Aleksandra Pyatkova

werd hier geboren op 14-04-1991

Valerio Rascolov

werd hier geboren op 02-03-1972

Nikita Razumov

werd hier geboren op 11-10-1996

Oleg Ripa

werd hier geboren op 23-04-1968

Oleg Rodionov

werd hier geboren op 23-05-1983

Andrey Russkikh

werd hier geboren op 05-03-1992

Kiril Samusenko

werd hier geboren op 08-05-1992

Dmitri Semov

werd hier geboren op 30-06-1978

Aleksander Sharapov

werd hier geboren op 06-03-1994

Vladimir Sharkov

werd hier geboren op 00-00-0000

Alexey Shchebelin

werd hier geboren op 13-07-1981

Alexey Shiryaev

stierf hier op 00-01-2006

Daria Shmeleva

werd hier geboren op 26-10-1994

Boris Shpilevsky

werd hier geboren op 20-08-1982

Nikolai Shumov

werd hier geboren op 16-02-1994

Denis Shurshin

werd hier geboren op 08-12-1989

Herbert Sieronski

stierf hier op 01-01-1945

Anton Sintsov

werd hier geboren op 03-02-1985

Alexei Sivakov

werd hier geboren op 07-01-1972

Sergei Smetanine

werd hier geboren op 24-10-1973

Evgeny Sokolov

werd hier geboren op 11-06-1984

Denis Sosnovchenko

werd hier geboren op 05-04-1980

Olga Streltsova

werd hier geboren op 25-02-1987

Dimitri Tcherkachine

werd hier geboren op 09-02-1970

Rodislav Tchizikov

stierf hier op 03-03-2010

Mikhail Timochine

werd hier geboren op 20-11-1980

Serguei Tkachenko

werd hier geboren op 20-10-1965

Andrei Toporischev

werd hier geboren op 04-09-1962

Roustam Toukhvatoulin

werd hier geboren op 03-02-1969

Marina Tsal

werd hier geboren op 00-00-0000

Lev Tsipursky

stierf hier op 00-00-1985

Sergei Voronine

werd hier geboren op 00-00-1962

Pavel Yakushevskiy

werd hier geboren op 24-09-1987

Kiril Yatsevitch

werd hier geboren op 09-01-1992

Anatoliy Yugov

werd hier geboren op 26-05-1986

Charkid Zagretdinov

werd hier geboren op 15-11-1958

Ildar Zakirov

werd hier geboren op 15-05-1987

Palina Zhuk

stierf hier op 23-05-2012

Starts/Aankomsten

Moscou was start- en/of aankomstplaats voor:

Five rings of Moscow

1993 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Yuri Amelkhin
1994 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Alexander Zaitsev
1995 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Sergei Kuznetsov
1996 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Novel Fadeyev
1997 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Oleg Grishkine
1998 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Dimitri Galkin
1999 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Sergey Kudentsov
2000 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Dmitry Gorbachev
2001 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Ivan Terenine
2002 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Andrey Pchelkin
2003 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Andrey Pchelkin
2004 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Ivan Terenine
2005 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Eduard Vorganov
2005 Start- en finishplaats voor 1e etappe deel a Five rings of Moscow : Evgueni Popov
2005 Start- en finishplaats voor 1e etappe deel b Five rings of Moscow : Alexey Shmidt
2005 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Ivan Terenine
2005 Start- en finishplaats voor 3e etappe deel a Five rings of Moscow : André Schulze
2005 Start- en finishplaats voor 3e etappe deel b Five rings of Moscow : Andrey Pchelkin
2005 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Vladislav Borisov
2005 Start- en finishplaats voor 5e etappe Five rings of Moscow : Dmytro Grabovskyy
2006 Start- en finishplaats voor Proloog Five rings of Moscow : Nikolai Trusov
2006 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Alexander Khatuntsev
2006 Start- en finishplaats voor 1e etappe Five rings of Moscow : Nikolai Trusov
2006 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Nikolai Trusov
2006 Start- en finishplaats voor 3e etappe Five rings of Moscow : Nikolai Trusov
2006 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Alexander Khatuntsev
2006 Start- en finishplaats voor 5e etappe Five rings of Moscow : Nikolai Trusov
2007 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Aliaksandr Kuchynski
2007 Start- en finishplaats voor 1e etappe deel a Five rings of Moscow : Aliaksandr Kuchynski
2007 Start- en finishplaats voor 1e etappe deel b Five rings of Moscow : Alexey Shmidt
2007 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Aliaksandr Kuchynski
2007 Start- en finishplaats voor 3e etappe Five rings of Moscow : Valery Valynin
2007 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Aliaksandr Kuchynski
2007 Start- en finishplaats voor 5e etappe Five rings of Moscow : Denis Galimzyanov
2008 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Denis Galimzyanov
2008 Start- en finishplaats voor 1e etappe deel a Five rings of Moscow : Mart Ojavee
2008 Start- en finishplaats voor 1e etappe deel b Five rings of Moscow : Denis Galimzyanov
2008 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Denis Galimzyanov
2008 Start- en finishplaats voor 3e etappe Five rings of Moscow : Denis Galimzyanov
2008 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Simas Kondrotas
2008 Start- en finishplaats voor 5e etappe Five rings of Moscow : Denis Galimzyanov
2009 Start- en finishplaats voor Proloog Five rings of Moscow : Timofey Kritskiy
2009 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Timofey Kritskiy
2009 Start- en finishplaats voor 1e etappe Five rings of Moscow : Eric Baumann
2009 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Eric Baumann
2009 Start- en finishplaats voor 3e etappe Five rings of Moscow : Alexander Khatuntsev
2009 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Ivan Kovalev
2009 Start- en finishplaats voor 5e etappe Five rings of Moscow : Andreas Schillinger
2010 Start- en finishplaats voor Proloog Five rings of Moscow : Ivan Kovalev
2010 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Sergey Firsanov
2010 Start- en finishplaats voor 1e etappe Five rings of Moscow : Sergey Firsanov
2010 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Boris Shpilevsky
2010 Start- en finishplaats voor 3e etappe Five rings of Moscow : Vitaliy Popkov
2010 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Boris Shpilevsky
2011 Start- en finishplaats voor Proloog Five rings of Moscow : Andrei Solomennikov
2011 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Sergey Firsanov
2011 Start- en finishplaats voor 1e etappe Five rings of Moscow : Sergey Firsanov
2011 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Alexander Serebryakov
2011 Start- en finishplaats voor 3e etappe Five rings of Moscow : Daniil Komkov
2011 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Alexander Serebryakov
2012 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Igor Boev
2012 Start- en finishplaats voor 1e etappe Five rings of Moscow : Ivan Stević
2012 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Michael Schweizer
2012 Start- en finishplaats voor 3e etappe Five rings of Moscow : Igor Boev
2012 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Konstantin Yakimov
2012 Start- en finishplaats voor 5e etappe Five rings of Moscow : Luka Mezgec
2013 Start- en finishplaats voor Proloog Five rings of Moscow : Andriy Vasylyuk
2013 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Maksim Razumov
2013 Start- en finishplaats voor 1e etappe Five rings of Moscow : Vitaly Buts
2013 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Maxim Pokidov
2013 Start- en finishplaats voor 3e etappe Five rings of Moscow : Sergei Klimov
2013 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Joaquín Sobrino
2014 Start- en finishplaats voor Proloog Five rings of Moscow : Sergey Nikolaev
2014 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Andrei Solomennikov
2014 Start- en finishplaats voor 1e etappe Five rings of Moscow : Maksim Razumov
2014 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Igor Boev
2014 Start- en finishplaats voor 3e etappe Five rings of Moscow : Sergey Lagutin
2014 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Igor Boev
2015 Start- en finishplaats voor Proloog Five rings of Moscow : Sergey Nikolaev
2015 Start- en finishplaats voor Five rings of Moscow : Oleksandr Polivoda
2015 Start- en finishplaats voor 1e etappe Five rings of Moscow : Siarhey Papok
2015 Start- en finishplaats voor 2e etappe Five rings of Moscow : Mykhailo Kononenko
2015 Start- en finishplaats voor 3e etappe Five rings of Moscow : Oleksandr Polivoda
2015 Start- en finishplaats voor 4e etappe Five rings of Moscow : Matvey Zubov
Friendship People North-Caucasus Stage Race

2009 Start- en finishplaats voor Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergey Firsanov
2010 Start- en finishplaats voor Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergey Firsanov
2010 Start- en finishplaats voor 1e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Dmytriy Kosyakov
2010 Start- en finishplaats voor 2e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Evgeny Reshetko
2011 Start- en finishplaats voor Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergey Firsanov
2011 Start- en finishplaats voor 1e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergey Firsanov
2011 Start- en finishplaats voor 2e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Maksim Razumov
2011 Start- en finishplaats voor 3e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Ivan Kovalev
2011 Start- en finishplaats voor 5e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergey Firsanov
2011 Startplaats voor 6e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergey Firsanov
2011 Finishplaats voor 8e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Ivan Kovalev
2011 Start- en finishplaats voor 9e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Ilnur Zakarin
2011 Start- en finishplaats voor 11e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergei Pomoshnikov
2011 Start- en finishplaats voor 12e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergey Firsanov
2012 Start- en finishplaats voor Friendship People North-Caucasus Stage Race : Alexander Rotyakov
2012 Finishplaats voor 1e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Maxim Pokidov
2012 Finishplaats voor 3e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergey Nikolaev
2012 Finishplaats voor 5e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Alexander Budaragin
2012 Finishplaats voor 6e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Alexander Mironov
2012 Startplaats voor 7e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Alexander Mironov
2012 Finishplaats voor 9e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Boris Shpilevsky
2012 Startplaats voor 10e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Boris Shpilevsky
2012 Finishplaats voor 11e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Alexander Budaragin
2013 Start- en finishplaats voor Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergei Belykh
2013 Start- en finishplaats voor 1e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Maxim Pokidov
2013 Start- en finishplaats voor 2e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Maksim Razumov
2013 Start- en finishplaats voor 3e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Mamir Stash
2013 Start- en finishplaats voor 4e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergey Nikolaev
2013 Start- en finishplaats voor 5e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Dmitry Mokrov
2013 Start- en finishplaats voor 6e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Aleksandr Mezhechev
2013 Start- en finishplaats voor 7e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Evgeny Ivanov
2013 Start- en finishplaats voor 8e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Sergei Belykh
2013 Start- en finishplaats voor 9e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Ruslan Giliazov
2013 Start- en finishplaats voor 10e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Evgeny Yakovenko
2013 Start- en finishplaats voor 11e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Mamir Stash
2013 Start- en finishplaats voor 12e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Matvey Mamykin
2013 Start- en finishplaats voor 13e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race : Danil Nemykin
GP Sochi

2005 Start- en finishplaats voor GP Sochi : Alexander Khatuntsev
2005 Start- en finishplaats voor 2e etappe GP Sochi : Alexey Shmidt
2005 Finishplaats voor 3e etappe GP Sochi : Alexey Shmidt
2005 Start- en finishplaats voor 4e etappe GP Sochi : Alexander Khatuntsev
2005 Start- en finishplaats voor 5e etappe GP Sochi : Alexander Khatuntsev
2006 Start- en finishplaats voor GP Sochi : Sergey Kolesnikov
2006 Start- en finishplaats voor 1e etappe GP Sochi : Alexander Khatuntsev
2006 Start- en finishplaats voor 2e etappe GP Sochi : Alexander Khatuntsev
2006 Start- en finishplaats voor 3e etappe GP Sochi : Ivan Seledkov
2006 Start- en finishplaats voor 4e etappe GP Sochi : Sergey Kolesnikov
2006 Start- en finishplaats voor 5e etappe GP Sochi : Alexander Khatuntsev
2007 Start- en finishplaats voor GP Sochi : Alexey Shmidt
2007 Start- en finishplaats voor 1e etappe GP Sochi : Denis Galimzyanov
2007 Start- en finishplaats voor 2e etappe GP Sochi : Alexey Shmidt
2007 Start- en finishplaats voor 3e etappe GP Sochi : Roman Klimov
2007 Start- en finishplaats voor 4e etappe GP Sochi : Roman Klimov
2007 Start- en finishplaats voor 5e etappe GP Sochi : Daniil Komkov
2008 Start- en finishplaats voor GP Sochi : Dirk Müller
2008 Finishplaats voor 1e etappe GP Sochi : Dirk Müller
2008 Finishplaats voor 3e etappe GP Sochi : Dirk Müller
2008 Start- en finishplaats voor 4e etappe GP Sochi : Roman Klimov
2011 Start- en finishplaats voor GP Sochi : Björn Schröder
2011 Startplaats voor 1e etappe GP Sochi : Grischa Janorschke
2011 Startplaats voor 3e etappe GP Sochi : Pavel Korolev
2011 Finishplaats voor 5e etappe GP Sochi : Ruslan Tleoebajev
2012 Start- en finishplaats voor GP Sochi : Ivan Stević
2012 Startplaats voor 1e etappe GP Sochi : Anatoliy Pakhtusov
2012 Startplaats voor 3e etappe GP Sochi : Sergey Rudaskov
2012 Finishplaats voor 5e etappe GP Sochi : Leonid Krasnov
2013 Start- en finishplaats voor GP Sochi : Vitaly Buts
2013 Startplaats voor 1e etappe GP Sochi : Vitaliy Popkov
2013 Startplaats voor 3e etappe GP Sochi : Maksim Razumov
2013 Startplaats voor 4e etappe GP Sochi : Vitaly Buts
2013 Finishplaats voor 5e etappe GP Sochi : Maksim Razumov
2014 Start- en finishplaats voor 1e etappe GP Sochi : Sergey Lagutin
Moscou, Ploegenachtervolging

2002 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Alexei Markov
2002 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Alexander Serov
2002 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Sergei Klimov
2002 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Denis Smyslov
2003 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Alexei Markov
2003 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Alexander Serov
2003 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Nikita Eskov
2003 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Sergei Klimov
2004 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Linas Balciunas
2004 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Aivaras Baranauskas
2004 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Tomas Vaitkus
2004 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Raimondas Vilcinskas
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Volodymyr Dyudya
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Roman Kononenko
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Vitaliy Popkov
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Volodymyr Zagorodny
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Peter Dawson
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Matthew Goss
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Ashley Hutchinson
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Mark Jamieson
2006 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Ed Clancy
2006 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Paul Manning
2006 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Chris Newton
2006 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegenachtervolging : Geraint Thomas
Moscou, Ploegsprint

2002 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Jamie Staff
2002 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Jason Queally
2002 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Andrew Christopher
2003 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : José Antonio Villanueva
2003 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : José Antonio Escuredo
2003 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Salvador Melia
2004 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Jens Fiedler
2004 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Carsten Bergemann
2004 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : René Wolff
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Sören Yves Lausberg
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Michael Seidenbecher
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Jan Van Eijden
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Carsten Bergemann
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Matthias John
2005 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Stefan Nimke
2006 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Matthew Crampton
2006 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Jason Kenny
2006 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Craig MacLean
2011 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Sebastian Döhrer
2011 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : René Enders
2011 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Michael Seidenbecher
2011 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : X X
2013 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Maciej Bielecki
2013 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Kamil Kuczynski
2013 Start- en finishplaats voor Moscou, Ploegsprint : Rafal Sarnecki
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland

1992 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Asiat Saitov
1993 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Dmitri Konychev
1994 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Romes Gaynetdinov
1995 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Asiat Saitov
1997 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Viatcheslav Ekimov
1998 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Serguei Ivanov
2000 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Serguei Ivanov
2001 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Dmitri Konychev
2002 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Oleg Grishkine
2003 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Alexandre Bazhenov
2004 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Alexandr Kolobnev
2005 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Serguei Ivanov
2006 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Alexander Khatuntsev
2007 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Vladislav Borisov
2008 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Serguei Ivanov
2011 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Pavel Brutt
2013 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland: Vladimir Isaichev
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)

1993 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Gulnara Fatkúlina Ivànova
1994 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Svetlana Samokhvalova
1995 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Aleksandra Koliaseva
1996 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Svetlana Bubnenkova Stolbova
1997 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Tatjana Kaverina
1998 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Svetlana Samokhvalova
1999 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Youlia Razenkova
2000 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Svetlana Bubnenkova Stolbova
2001 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Elena Tchalykh
2002 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Svetlana Bubnenkova Stolbova
2003 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Svetlana Bubnenkova Stolbova
2005 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Julia Martisova
2007 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Natalia Boyarskaya
2008 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Julia Martisova
2011 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Aizhan Zhaparova
2013 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V): Svetlana Bubnenkova Stolbova
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland

1994 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Evgueni Berzin
1998 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Oleg Joukov
1999 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Sergei Startchenkov
2000 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Evgueni Petrov
2001 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Dmitri Semov
2002 Startplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Evgueni Petrov
2003 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Vladimir Gusev
2004 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Alexander Bespalov
2005 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Maxim Belkov
2006 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Alexander Bespalov
2007 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Vladimir Gusev
2008 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Vladimir Gusev
2009 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Artem Ovechkin
2011 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Mikhail Ignatyev
2013 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland: Ilnur Zakarin
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)

1993 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Nadejda Kibardina
1994 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Svetlana Bubnenkova Stolbova
1995 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Valentina Polkhanova
1996 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Zoulfia Zabirova
1997 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Zoulfia Zabirova
1998 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Zoulfia Zabirova
1999 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Zoulfia Zabirova
2000 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Zoulfia Zabirova
2001 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Olga Slyusareva
2002 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Zoulfia Zabirova
2003 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Svetlana Bubnenkova Stolbova
2004 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Olga Slyusareva
2005 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Svetlana Bubnenkova Stolbova
2006 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Olga Slyusareva
2007 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Tatiana Antoshina
2008 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Elena Tchalykh
2011 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Alexandra Burchenkova
2012 Startplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Olga Zabelinskaya
2013 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V): Tatiana Antoshina
Tour of Sochi

1981 Start- en finishplaats voor 1e etappe Tour of Sochi : Serguei Morozov
1981 Start- en finishplaats voor 2e etappe Tour of Sochi : Yuri Barinov
1981 Start- en finishplaats voor 3e etappe Tour of Sochi : Aleksandr Averin
1981 Start- en finishplaats voor 4e etappe Tour of Sochi : Yuri Alekseyevich Kashirin
1981 Start- en finishplaats voor 5e etappe Tour of Sochi : Serguei Morozov
1981 Start- en finishplaats voor 6e etappe Tour of Sochi : Andrej Vedernikov
1981 Start- en finishplaats voor 7e etappe Tour of Sochi : Charkid Zagretdinov
1982 Start- en finishplaats voor 1e etappe Tour of Sochi : Riho Suun
1982 Start- en finishplaats voor 2e etappe deel A Tour of Sochi : Piotr Radschenkov
1982 Start- en finishplaats voor 2e etappe deel B Tour of Sochi : Yuri Barinov
1982 Start- en finishplaats voor 3e etappe Tour of Sochi : Charkid Zagretdinov
1982 Start- en finishplaats voor 4e etappe deel A Tour of Sochi : Serguei Morozov
1982 Start- en finishplaats voor 5e etappe Tour of Sochi : Alexei Akhov
1986 Start- en finishplaats voor 1e etappe Tour of Sochi : Ivan Ivanov
1986 Start- en finishplaats voor 2e etappe Tour of Sochi : Nikolai Kossiakov
1986 Start- en finishplaats voor 3e etappe Tour of Sochi : Oleg Chuzhda
1986 Start- en finishplaats voor 4e etappe Tour of Sochi : Oleg Chuzhda
1986 Start- en finishplaats voor 5e etappe Tour of Sochi : Ivan Ivanov
1987 Start- en finishplaats voor Proloog Tour of Sochi : Vasili Zhdanov
1987 Start- en finishplaats voor 1e etappe Tour of Sochi : Sergei Uslamin
1987 Start- en finishplaats voor 2e etappe Tour of Sochi : Djamolidine Abduzhaparov
1987 Start- en finishplaats voor 3e etappe Tour of Sochi : Ivan Ivanov
1987 Start- en finishplaats voor 4e etappe Tour of Sochi : Asiat Saitov
1987 Start- en finishplaats voor 5e etappe Tour of Sochi : Vasili Zhdanov
1987 Start- en finishplaats voor 6e etappe Tour of Sochi : Dmitri Konychev
1987 Start- en finishplaats voor 7e etappe Tour of Sochi : Tynny Roosmaje
1987 Start- en finishplaats voor 8e etappe Tour of Sochi : Djamolidine Abduzhaparov

Zeges in database: Moscou (Moscou City), Rusland

Sorteer op Aantal


Fotoalbum Moscou (Moscou City), Rusland


  Afbeelding toevoegen