ErfurtDuitsland  

Land:  Duitsland

Regio:  Thuringen



 Bevoegdheden


Geboren en overleden

Marcel Arnold

werd hier geboren op 11-03-1989

Michel Aschenbrenner

werd hier geboren op 07-11-1999

Richard Aßmus

werd hier geboren op 04-06-1994

Hans Fuhrmann

werd hier geboren op 00-00-0000

Jakob Geßner

werd hier geboren op 01-02-2000

Konrad Geßner

werd hier geboren op 25-12-1995

Emma Götz

werd hier geboren op 27-08-2000

Patrick Gretsch

werd hier geboren op 17-04-1987

Karsten Heß

werd hier geboren op 25-08-1987

Vera Hohlfeld

werd hier geboren op 24-02-1972

Caroline Ibeele

werd hier geboren op 23-10-1987

Matthias John

werd hier geboren op 11-12-1978

Rudolf Karsch

stierf hier op 11-12-1950

Philipp Klein

werd hier geboren op 24-04-1988

Jane Knietzsch

werd hier geboren op 14-03-1984

André Korff

werd hier geboren op 04-06-1973

Willy Lorenz

stierf hier op 15-07-1971

Marie Theres Ludwig

werd hier geboren op 30-08-1992

John Mandrysch

werd hier geboren op 18-10-1996

Erich Metze

stierf hier op 28-07-1952

Christian Müller

werd hier geboren op 01-03-1982

Willi Rothmund

werd hier geboren op 00-00-0000

Heinz Rothmund

werd hier geboren op 10-10-1928 en stierf hier op 10-09-2009

Stephan Schreck

werd hier geboren op 15-07-1978

Michael Seidenbecher

werd hier geboren op 06-11-1984

Lothar Stäber

werd hier geboren op 01-04-1936

Georg Stoltze

werd hier geboren op 13-02-1931

René Wolff

werd hier geboren op 04-04-1978

Bruno Zieger

werd hier geboren op 25-07-1925 en stierf hier op 14-01-2009

Tim Zühlke

werd hier geboren op 21-06-1979

Starts/Aankomsten

Erfurt was start- en/of aankomstplaats voor:

Erfurt

1907 Start- en finishplaats voor Erfurt : Willi Ochs
1908 Start- en finishplaats voor Erfurt : Hermann Schröckel
1909 Start- en finishplaats voor Erfurt : Hermann Schröckel
1910 Start- en finishplaats voor Erfurt : Gustav Schulze
1911 Start- en finishplaats voor Erfurt : K. Tettenborn
1911 Start- en finishplaats voor Erfurt : Karl Zander
1912 Start- en finishplaats voor Erfurt : Franz Suter
1912 Start- en finishplaats voor Erfurt : Arthur Fromming
1913 Start- en finishplaats voor Erfurt : Erich Aberger
1913 Start- en finishplaats voor Erfurt : Hans Koch
1914 Start- en finishplaats voor Erfurt : Erich Aberger
1914 Start- en finishplaats voor Erfurt : P. Fehlau
1920 Start- en finishplaats voor Erfurt : K. Ohme
1921 Start- en finishplaats voor Erfurt : Adolf Huschke
1921 Start- en finishplaats voor Erfurt : Max Werner
1922 Start- en finishplaats voor Erfurt : A. Rossner
1922 Start- en finishplaats voor Erfurt : Paul Kohl
1923 Start- en finishplaats voor Erfurt : Max Werner
1924 Start- en finishplaats voor Erfurt : Otto Nitze
1925 Start- en finishplaats voor Erfurt : Paul Kohl
1925 Start- en finishplaats voor Erfurt : Richard Beyer
1926 Start- en finishplaats voor Erfurt : Gaetano Belloni
1926 Start- en finishplaats voor Erfurt : Otto Gugau
1927 Start- en finishplaats voor Erfurt : G. Zind
1927 Start- en finishplaats voor Erfurt : René Vermandel
1927 Start- en finishplaats voor Erfurt : R. Schuster
1928 Start- en finishplaats voor Erfurt : W. Haucke
1928 Start- en finishplaats voor Erfurt : Paul Kohl
1928 Start- en finishplaats voor Erfurt : Rudolf Hahn
1929 Start- en finishplaats voor Erfurt : Karl Stache
1929 Start- en finishplaats voor Erfurt : H. Puttkammer
1930 Start- en finishplaats voor Erfurt : Otto Beyer
1931 Start- en finishplaats voor Erfurt : Oskar Michael
1931 Start- en finishplaats voor Erfurt : S. Kley
1932 Start- en finishplaats voor Erfurt : Rudolf Risch
1932 Start- en finishplaats voor Erfurt : Walter Kerber
1933 Start- en finishplaats voor Erfurt : Georg Stach
1933 Start- en finishplaats voor Erfurt : F. Mertens
1934 Start- en finishplaats voor Erfurt : H. Schumann
1934 Start- en finishplaats voor Erfurt : Fritz Anger
1935 Start- en finishplaats voor Erfurt : Fritz Scheller
1935 Start- en finishplaats voor Erfurt : E. Westhaus
1936 Start- en finishplaats voor Erfurt : Fritz Ruland
1936 Start- en finishplaats voor Erfurt : Erich Bautz
1937 Start- en finishplaats voor Erfurt : Walter Nickel
1937 Start- en finishplaats voor Erfurt : Walter Nickel
1938 Start- en finishplaats voor Erfurt : Georg Umbenhauer
1938 Start- en finishplaats voor Erfurt : Werner Richter
1939 Start- en finishplaats voor Erfurt : Werner Schiffner
1939 Start- en finishplaats voor Erfurt : Horst Siegel
1940 Start- en finishplaats voor Erfurt : Fritz Scheller
1941 Start- en finishplaats voor Erfurt : Bruno Schultze
1942 Start- en finishplaats voor Erfurt : Harry Saager
1943 Start- en finishplaats voor Erfurt : Herbert Bresching
1944 Start- en finishplaats voor Erfurt : H. Claessen
1949 Start- en finishplaats voor Erfurt : Paul Scherner
1950 Start- en finishplaats voor Erfurt : Horst Gaede
1950 Start- en finishplaats voor Erfurt : Bernhard Wille
1951 Start- en finishplaats voor Erfurt : Werner Fritzsche
1951 Start- en finishplaats voor Erfurt : Fritz Funke
1952 Start- en finishplaats voor Erfurt : Lothar Meister I
1953 Start- en finishplaats voor Erfurt : Edi Ziegler
1955 Start- en finishplaats voor Erfurt : Rudi Kirchhoff
1955 Start- en finishplaats voor Erfurt : Siegfried Wustrow
1956 Start- en finishplaats voor Erfurt : Günter Oldenburg
1957 Start- en finishplaats voor Erfurt : Gustav-Adolf Schur
1957 Start- en finishplaats voor Erfurt : W. Seidel
1958 Start- en finishplaats voor Erfurt : Manfred Weissleder
1959 Start- en finishplaats voor Erfurt : V. Eeckhandt
1960 Start- en finishplaats voor Erfurt : Gustav-Adolf Schur
1960 Start- en finishplaats voor Erfurt : Erich Hagen
1961 Start- en finishplaats voor Erfurt : Erich Hagen
1962 Start- en finishplaats voor Erfurt : Eberhard Butzke
1963 Start- en finishplaats voor Erfurt : K. Taufmann
1964 Start- en finishplaats voor Erfurt : Klaus Kellermann
1965 Start- en finishplaats voor Erfurt : Rainer Marks
1966 Start- en finishplaats voor Erfurt : Klaus Ampler
1967 Start- en finishplaats voor Erfurt : Bernd Patzig
1969 Start- en finishplaats voor Erfurt : Wolfgang Braune
1970 Start- en finishplaats voor Erfurt : Dieter Grabe
1980 Start- en finishplaats voor Erfurt : Thomas Barth
1981 Start- en finishplaats voor Erfurt : Mario Kummer
1982 Start- en finishplaats voor Erfurt : Bernd Drogan
1982 Start- en finishplaats voor Erfurt : Olaf Ludwig
1983 Start- en finishplaats voor Erfurt : Uwe Raab
1986 Start- en finishplaats voor Erfurt : Mario Kummer
1987 Start- en finishplaats voor Erfurt : Uwe Ampler
1989 Start- en finishplaats voor Erfurt : Steffen Rein
1993 Start- en finishplaats voor Erfurt : Hagen Bernutz
1994 Start- en finishplaats voor Erfurt : Thomas Schenderlein
1995 Start- en finishplaats voor Erfurt : Roland Nestler
1996 Start- en finishplaats voor Erfurt : Mario Kummer
1997 Start- en finishplaats voor Erfurt : Dirk Müller
1998 Start- en finishplaats voor Erfurt : Thomas Liese
1999 Start- en finishplaats voor Erfurt : Holger Sievers
2000 Start- en finishplaats voor Erfurt : Nicki Sørensen
2001 Start- en finishplaats voor Erfurt : Christian Wegmann
2002 Start- en finishplaats voor Erfurt : Sasa Sviben
2003 Start- en finishplaats voor Erfurt : Enrico Poitschke
2004 Start- en finishplaats voor Erfurt : Peter Wrolich
2005 Start- en finishplaats voor Erfurt : Bert Grabsch
2006 Start- en finishplaats voor Erfurt : Jens Voigt
2007 Start- en finishplaats voor Erfurt : Greg Van Avermaet

Zeges in database: Erfurt (Thuringen), Duitsland

Sorteer op Aantal


Fotoalbum Erfurt (Thuringen), Duitsland


  Afbeelding toevoegen