Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 171 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Yaiza (Spanje)
Yalova, Mountainbike (Turkije)
Yalova, Mountainbike (V) (Turkije)
Yalova Aksa XCO Cup
Yalova, Mountainbike, Elite/U23 (Turkije)
Yalova Aksa XCO Cup
Yalta (Rusland)
Yalta, Downhill (Oekraïne)
Yalta, Downhill (V) (Oekraïne)
Yam Festival Road Race (Jamaica)
Yamaguchi-shi, Chrono (Japan)
Kirarahama Time Trial
Yamaguchi-shi, Downhill (Japan)
Yamaguchi-shi, Downhill (V) (Japan)
Yamaguchi, Criterium (Japan)
Kirarahama Criterium
Yamhill (Verenigde Staten)
Yamoussokro (Ivoorkust)
GP Jean-Hélène
Yanbian International (China)
Yanfolila - Bougouni (Mali)
Yangon - Pyay - Mandalay - Yangon (Myanmar)
Yangon, Criterium (Myanmar)
Yangtze River Delta Race (China)
Yangyang, Keirin (Zuid-Korea)
Yangyang, Keirin (V) (Zuid-Korea)
Yanqing County (China)
Yanqing, Cyclocross (China)
China International Cyclo-cross event
Yanqing, Cyclocross (V) (China)
China International Cyclo-cross event
Yaoundé (Kameroen)
Fête de la Jeunesse Kermesse
Yaoundé (Kameroen)
GP du Travailleur
Yaoundé (Kameroen)
GP d'Ongola
Yaoundé - Akono (Kameroen)
Entraînement Collectif
Yaoundé (c) (Kameroen)
Ouverture Saison Fenap
Yaoundé, Criterium (Kameroen)
Yaoundé, Criterium (Kameroen)
GP Yaoundé
Yarborough, Criterium (Groot-Brittannië)
Yarmouth (Verenigde Staten)
Yarmouth Clam Festival
Yarmouth (a) (Verenigde Staten)
Yarmouth, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Great Yarmouth & Gorleston Wheelers Cyclo Cross
Yarra (Australië)
Yarra Bend
Yarrawonga (Australië)
Yarrawonga (a) (Australië)
Yasu, Cyclocross (Japan)
Yasu City
Yasu, Cyclocross (V) (Japan)
Yasu City
Yasugawa, Cyclocross (Japan)
Kansai series#2
Yawatahama-shi, Mountainbike (Japan)
Yawatahama City
Yawatahama-shi, Mountainbike (V) (Japan)
Yawatahama City
Yawatahama-shi, Mountainbike, Junioren (Japan)
Yawatahama City
Yawatahama-shi, Mountainbike, Junioren (V) (Japan)
Yawatahama-shi, Mountainbike, U23 (Japan)
Yawatahama-shi, Mountainbike, U23 (V) (Japan)
Yazd (Iran)
Ybbs, Chrono (Oostenrijk)
Ybbs, Chrono (V) (Oostenrijk)
Ychippe, Amateurs (België)
Ychippe-Leignon
Yecla (Spanje)
Interclub VInalopo
Yehualtepec (Mexico)
Clasica Circuito Reserva de la Biosfera
Yelverton (Groot-Brittannië)
Jackson the Tailors Dartmoor Grand Prix
Yelverton (Groot-Brittannië)
Peter Russell Memorial
Yelverton (Groot-Brittannië)
Plymouth Premier Criterium
Yelverton (Groot-Brittannië)
West Dartmoor Junior Road Race
Yelverton (a) (Groot-Brittannië)
Yelverton Road Race
Yelverton (b) (Groot-Brittannië)
Three Oaks Road Race
Yelverton (c) (Groot-Brittannië)
Remington Shaver Two Day
Yelverton (d) (Groot-Brittannië)
West Country Early Road Race
Yelverton (e) (Groot-Brittannië)
West Dartmoor - A.P.R.
Yenice, Mountainbike (Turkije)
Yenice, Mountainbike (V) (Turkije)
Yenice, Mountainbike, Junioren (Turkije)
Yenice, Mountainbike, Junioren (V) (Turkije)
Yeovil (Groot-Brittannië)
John Andrews Memorial
Yeovil (Groot-Brittannië)
Yeovil C.C. 25 Time Trial
Yeovil, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Martock Cyclo Cross
Yeovil, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Circuit of Ham Hill Cyclo Cross
Yeovil, Junioren (Groot-Brittannië)
Pittard Trophy Junior Road Race
Yepes, Mountainbike (Spanje)
Yepes, Mountainbike (V) (Spanje)
Yerevan, Criterium (Armenië)
Yermasoyia, Mountainbike (Cyprus)
Race Under The Sun
Yermasoyia, Mountainbike (V) (Cyprus)
Race Under The Sun
Yermasoyia, Mountainbike, Elite/U23 (Cyprus)
Sunshine Cup
Yermasoyia, Mountainbike, U23 (Cyprus)
Race Under The Sun
Yeroskipos (Cyprus)
Tour of Yeroskipos
Yerseke (Nederland)
Yerseke (V) (Nederland)
Yerseke, Amateurs (Nederland)
Yilan (Taiwan)
Yinggen, Cyclocross (China)
Yinggen, Cyclocross (V) (China)
YNLI Pancake Race (Verenigde Staten)
Yolo (Verenigde Staten)
Dunnigan Hills
Yopougon (Ivoorkust)
GP de la Fédération de Côte Ivoire
Yorba Linda (V) (Verenigde Staten)
Saint Valentine's Day Massacre
York (Groot-Brittannië)
York (Groot-Brittannië)
York Dairy Festival Road Race
York (Groot-Brittannië)
Clifton Road Race
York (Groot-Brittannië)
Morley Couple Time Trial
York (Groot-Brittannië)
Denison Grand Prix
York (Groot-Brittannië)
Condor 25 Time Trial
York (Groot-Brittannië)
Velo Club York 10 Time Trial
York (Groot-Brittannië)
Clifton 25 Time Trial
York (Groot-Brittannië)
Queensbury R.C. 25 Time Trial
York (Groot-Brittannië)
Elswick-Falcon York Festival, Elite, Criterium
York (V) (Groot-Brittannië)
Yorkshire L.C.A. 25 Time Trial
1
2
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd