Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 4391 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Sangalhos, Achtervolging, Junioren (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Achtervolging, Junioren (V) (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Keirin (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Keirin (V) (Portugal)
Prova Internacional de Anadia - Troféu Litéro Marques
Sangalhos, Omnium (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Omnium (V) (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Ploegkoers (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Puntenkoers (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Puntenkoers (V) (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Puntenkoers, Junioren (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Puntenkoers, Junioren (V) (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Puntenkoers, U23 (V) (Portugal)
Sangalhos, Scratch (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Scratch (V) (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Scratch, Junioren (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Scratch, Junioren (V) (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Scratch, U23 (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Sprint (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sangalhos, Sprint (V) (Portugal)
Prova Internacional de Anadia-Troféu Litério Marques
Sankt Anton am Arlberg, Criterium (Oostenrijk)
Sankt Gallen (Zwitserland)
Sankt Gallen, Cyclocross (Zwitserland)
Sankt Gallen, Cyclocross, Cat. B (Zwitserland)
Sankt Gallen, Cyclocross, Nieuwelingen (Zwitserland)
Sankt Ilgen (Duitsland)
Sankt Johann in Tirol (Oostenrijk)
Sankt Johann in Tirol (V) (Oostenrijk)
Sankt Margrethen (V) (Zwitserland)
Sankt Moritz-Dorf, Mountainbike (Zwitserland)
Engadin Bike Giro
Sankt Moritz-Dorf, Mountainbike (V) (Zwitserland)
Engadin Bike Giro
Sankt Pölten (Oostenrijk)
Sankt-Pöltner Festwochen-Kriterium
Sankt Pölten, Cyclocross (Oostenrijk)
Sankt Pölten, Cyclocross (V) (Oostenrijk)
Sankt Pölten, Cyclocross, Nieuwelingen (Oostenrijk)
Sankt Peter am Wallersberg (Oostenrijk)
Sankt Ruprechter Radsporttage, Amateurs (Oostenrijk)
Sankt Wendel (V) (Duitsland)
Sankt Wendel, Cyclocross (Duitsland)
Sankt Wendel, Cyclocross (V) (Duitsland)
Sankt Wendel, Cyclocross, Junioren (Duitsland)
Sankt Wendel, Cyclocross, U23 (Duitsland)
Sankt Wendel, Mountainbike (Duitsland)
Sankt Wendel, Mountainbike (V) (Duitsland)
Sankt Wendel, Mountainbike-Marathon (Duitsland)
Sankt-Peterburg (Rusland)
Marsovo Polye
Sankt-Peterburg - Moskva (Rusland)
Sankt-Peterburg (a) (Rusland)
Mikhailovsky-Manege
Sankt-Vith (België)
Sankt-Vith, Amateurs (België)
Sankt-Vith, Mountainbike (België)
Sankt-Vith, Mountainbike (V) (België)
Sannazzara de' Burgondi, Elite/U23 (Italië)
Gran Premio Sannazzara
Sannazzara de' Burgondi (Italië)
Sanpete (Verenigde Staten)
Sans (Spanje)
Sans - Garraf - Sans
Sansac-de-Marmiesse (Frankrijk)
Sanshan (China)
Sanshan New Town Circuit
Sanski Most (Bosnië en Herzegovina)
Sant Andreu, Mountainbike (Spanje)
Sant Andreu de la Barca
Sant Andreu, Mountainbike (V) (Spanje)
Sant Andreu de la Barca
Sant Bartomeu de la Quadra (Spanje)
Gran Premi San Bertomeu
Sant Celoni, Cyclocross (Spanje)
Sant Cugat del Vallès (V) (Spanje)
ReVolta
Sant Feliu de Pallerols (Spanje)
Sant Feliu de Pallerols (a) (Spanje)
Sant Jaume dels Domenys (Spanje)
Trofeu Baix Penedés
Sant Joan Despi (Spanje)
Cursa de Festa Major
Sant Joan Despi, Cyclocross (Spanje)
Sant Julià de Lòria, Chrono (Andorra)
Sant Julià de Lòria - Fontaneda
Sant Juliá de Vilatorta (Spanje)
Cursa Sant Julia de Vilatorta
Sant Juliá, Chrono (Andorra)
Sant Juliá - Naturlandia
Sant Llorenç (Spanje)
Trofeu Mare de Deu Trobada
Sant Llorenç de Morunys, Mountainbike (Spanje)
Vall de Lord
Sant Llorenç de Morunys, Mountainbike (V) (Spanje)
Vall de Lord
Sant Llorenç de Morunys, Mountainbike, Junioren (Spanje)
Vall de Lord
Sant Llorenç de Morunys, Mountainbike, Junioren (V) (Spanje)
Sant Llorenç, Cyclocross (Spanje)
Sant Pere de Ribes (Spanje)
CURSA DEL GALL DINDI
Sant Pere de Ribes (Spanje)
Classica La Tinenca GP Controlpack
Sant Pere de Ribes (a) (Spanje)
Trofeu Abelard Trenzano
Sant Pere de Ribes (b) (Spanje)
Sant Rafel (Spanje)
Trofeo Festes
Sant' Egidio (Italië)
Sant'Ermete (Italië)
Coppa della Pace
Sant'Ermete (Italië)
Extragiro Trofeo F. Lli. Anelli Speciale 60
Sant'Urbano (Italië)
Circuito di Sant'Urbano
Santa Ana (El Salvador)
Circuito Nuestra Señora de Santa Ana
Santa Ana (Panama)
Circuito Rio Mamoni
Santa Ana (Venezuela)
Feria del Café
Santa Ana (V) (El Salvador)
GP de Santa Ana
Santa Ana, Chrono (Panama)
Mamoni TT
Santa Antao Sul (Kaapverdië)
Santa Bárbara (Venezuela)
Santa Barbara (Verenigde Staten)
Semana Nautica
Santa Barbara, Criterium (Verenigde Staten)
Mothballs Criterium
Santa Clara, Cyclocross (Verenigde Staten)
Santa Clara, Cyclocross (V) (Verenigde Staten)
Santa Clara, Cyclocross, Junioren (Verenigde Staten)
Santa Clara, Cyclocross, U23 (Verenigde Staten)
Santa Clarita (Verenigde Staten)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...