Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 4395 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Scone (Australië)
Scone Newcastle
Scordia (Italië)
Scorton (Groot-Brittannië)
Scorton Priory Classic
Scorton (Groot-Brittannië)
Scorton Priory Road Race
Scorzè (Italië)
Scorzè, Cyclocross (Italië)
# 1
Scorzè, Cyclocross (a) (Italië)
# 2
Scorzè, Cyclocross (V) (Italië)
Scorzè, Cyclocross, Junioren (Italië)
Scotter (Groot-Brittannië)
Scotter Gala Road Race
Scottish Championship, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Scottish Championship, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Scottish Championship, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Scottish Championship, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Scottish Hill Climb (Groot-Brittannië)
Scottish Milk Race (Groot-Brittannië)
Tour of Scotland
Scottsdale (Australië)
Forestry Tasmania Scottsdale Grand Prix
Scottsdale (Verenigde Staten)
Scottsdale (a) (Verenigde Staten)
Tour de Scottsdale
Scunthorpe (Groot-Brittannië)
Scunthorpe Hilly Time Trial
Scunthorpe (Groot-Brittannië)
Scunthorpe Poly Tighe 25 Time Trial
Scunthorpe (Groot-Brittannië)
Scunthorpe 10 Time Trial
Scunthorpe, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Scunthorpe Quibell Park Cyclo Cross
Scunthorpe, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Skippingdales Cyclo Cross
Scunthorpe, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Scunthorpe Poly West Common Cyclo Cross
Scunthorpe, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Scunthorpe Poly West Common Novices Cyclo Cross
Sea Otter Classic (Verenigde Staten)
Sea Otter Classic (V) (Verenigde Staten)
Seùlo, Cyclocross (Italië)
Seacroft (Groot-Brittannië)
Seacroft Town Centre Grand Prix
Seacroft, Criterium (Groot-Brittannië)
Seacroft Town Centre Grand Prix, Elite, Criterium
Seacroft, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Seacroft Wheelers Cyclo Cross
Seacroft, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Seacroft Wheelers Novices Cyclo Cross
Seaford, Cyclocross (Verenigde Staten)
New York
Seaford, Cyclocross (V) (Verenigde Staten)
New York
Seaford, Cyclocross, Junioren (Verenigde Staten)
New York
Seaforth (Canada)
Recreation Grounds
Sealink International Grand Prix (Groot-Brittannië)
Seano (Italië)
Seano di Carmig, Trofeo Velo Club Seano
Sear May Classic Climb (Verenigde Staten)
Sear May Classic Time Trial, Chrono (Verenigde Staten)
Season Closer Czech Republic (Tsjechië)
Season Opener Georgia (Georgië)
Season Opener Seychelles (Seychellen)
Seaton (Groot-Brittannië)
Tyne R.C. 50 Time Trial
Seaton Burn (Groot-Brittannië)
Northumbrian R.C. 50 Time Trial
Seaton Burn (Groot-Brittannië)
Benedictine Olympic Trial North East
Seaton Burn (Groot-Brittannië)
Barnesbury C.C. 100 Time Trial
Seaton Carew, Criterium (Groot-Brittannië)
Seaton Carew Icegold Lager, Elite, Criterium
Seaton Carew, Criterium (a) (Groot-Brittannië)
Seaton Carew Icegold Lager
Seattle (Verenigde Staten)
Seattle (a) (Verenigde Staten)
Alki Point
Seattle, Cyclocross (Verenigde Staten)
Seattle, Cyclocross (a) (Verenigde Staten)
Seattle, Cyclocross (V) (Verenigde Staten)
Seattle, Cyclocross, Junioren (Verenigde Staten)
Seattle, Cyclocross, U23 (Verenigde Staten)
Sebersdorf, Criterium (Oostenrijk)
Oststeiermark Kriterium
Sebnitz (Duitsland)
Rund um Sebnitz
Seciu (Roemenië)
Seciu (Roemenië)
Mon Amour
Secunda (Zuid-Afrika)
Sasol 100
Seda (Litouwen)
Septyni Keliai
Sedan (Frankrijk)
Sedan - Brussel (België)
Sedan - Rethel (Frankrijk)
Sedan, Cyclocross (Frankrijk)
Sedan, Cyclocross (V) (Frankrijk)
Sedgefield, Criterium (Groot-Brittannië)
Sedgefield, Junioren (Groot-Brittannië)
Bishopton Spring Junior Road Race
Sedlcany, Cyclocross (Tsjechië)
Sedlcany, Cyclocross (V) (Tsjechië)
Sedlcany, Cyclocross, Junioren (Tsjechië)
Sedlcany, Cyclocross, Nieuwelingen (Tsjechië)
Sedlcany, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (Tsjechië)
Seebach, Amateurs (Zwitserland)
Internat. Amateur- Criterium Zürich-Seebech
Seebach, Amateurs (a) (Zwitserland)
Internat. Amateur- Kriterium Zürich-Seebach
Sefton (Nieuw-Zeeland)
Sefton Classic
Segorbe (Spanje)
Segorbe, Cyclocross (Spanje)
Segovia (Spanje)
Segovia (a) (Spanje)
3.ª Prueba de la Vuelta a los Puertos
Segovia (b) (Spanje)
Vuelta a los Pinares
Segré (Frankrijk)
Segrate (Italië)
Segromigno in Piano, Junioren (Italië)
Tropheo Terzianie Revitti
Segura (Spanje)
Gran Premio Segura
Segura (a) (Spanje)
San Juan Sari Nagusia
Segura (b) (Spanje)
Prueba San Juan
Sei Giorni del Sole (Italië)
Seia (Portugal)
Seia, Mountainbike (Portugal)
Seia, Mountainbike (V) (Portugal)
Seignelay (Frankrijk)
Ronde de Seignelay
Seillans (Frankrijk)
Seillans - Draguignan (Frankrijk)
Seillans, Amateurs (Frankrijk)
Seillans - Draguignan
Seilles (België)
Seilles, Amateurs (België)
Seilles, Onafhankelijken (België)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld