Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
John Varley
Voornaam: John
Achternaam: Varley
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Geboortedatum: 00-00-0000
Geboorteplaats:
Edgbaston (Birmingham), Groot-Brittannië
Voornaam: John
Achternaam: Varley
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Geboortedatum: 00-00-0000
Geboorteplaats:
Edgbaston (Birmingham), Groot-Brittannië
Coureurs
Uitslagen
Stats
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1963
1963
5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië, Longfield (Kent), Groot-Brittannië
1963
4e in Crystal Palace Corona Junior Road Race,
(London, Junioren)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1967
1967
1
e in Coventry Centurian Road Race,
(Coventry)
, Coventry (West Midlands), Groot-Brittannië
1967
4e in Criterium des Vainqueurs,
(Colchester, Criterium)
, Colchester (Essex), Groot-Brittannië
1968
1968
1
e in Crookes Trophy,
(Atherstone)
, Atherstone (Warwickshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in Scribona Criterium,
(Birmingham, Criterium)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1968
3e in 1e etappe Coventry Two Day,
(Coventry)
, Baginton (Warwickshire), Groot-Brittannië
1968
2e in 2e etappe Coventry Two Day,
(Coventry)
, Baginton (Warwickshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in Eindklassement Coventry Two Day,
(Coventry)
, Baginton (Warwickshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in deel c Thornhill Criterium,
(Inkberrow, Criterium, Elite zonder contract)
, Inkberrow (Worcestershire), Groot-Brittannië
1968
3e in deel d Thornhill Criterium,
(Inkberrow, Criterium, Elite zonder contract)
, Inkberrow (Worcestershire), Groot-Brittannië
1968
6e in Eindklassement Thornhill Criterium,
(Inkberrow, Criterium, Elite zonder contract)
, Inkberrow (Worcestershire), Groot-Brittannië
1968
5e in Alan Bradbury Grand Prix,
(Leek)
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in Stoneleigh Apex Trophy,
(Stoneleigh (a))
, Stoneleigh (Warwickshire), Groot-Brittannië
1968
5e in Stoneleigh Criterium,
(Stoneleigh, Criterium (c))
, Stoneleigh (Warwickshire), Groot-Brittannië
1968
2e in deel a West Bromwich Dartmouth Park,
(West Bromwich, Criterium)
, West Bromwich (Sandwell), Groot-Brittannië
1968
1
e in deel c West Bromwich Dartmouth Park,
(West Bromwich, Criterium)
, West Bromwich (Sandwell), Groot-Brittannië
1968
3e in 2e etappe Elizabethan C.C. Two Day,
(Wombourn)
, Wombourn (Staffordshire), Groot-Brittannië
1968
2e in 3e etappe Elizabethan C.C. Two Day,
(Wombourn)
, Wombourn (Staffordshire), Groot-Brittannië
1968
2e in Eindklassement Elizabethan C.C. Two Day,
(Wombourn)
, Wombourn (Staffordshire), Groot-Brittannië
1968
3e in Midland Spring Classic,
(Snitterfield)
, Snitterfield (Warwickshire), Groot-Brittannië
1968
3e in Circuit of Gawsworth,
(Gawsworth)
, Gawsworth (Cheshire), Groot-Brittannië
1969
1969
1
e in Concorde Dartmouth Park Criterium,
(Birmingham, Criterium)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1969
3e in Handsworth Park Criterium,
(Birmingham, Criterium)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1969
1
e in deel a Bromsgrove, Criterium, Bromsgrove (Worcestershire), Groot-Brittannië
1969
3e in deel b Bromsgrove, Criterium, Bromsgrove (Worcestershire), Groot-Brittannië
1969
5e in 1e etappe Coventry Two Day,
(Coventry)
, Baginton (Warwickshire), Groot-Brittannië
1969
3e in 2e etappe Coventry Two Day,
(Coventry)
, Baginton (Warwickshire), Groot-Brittannië
1969
4e in Eindklassement Coventry Two Day,
(Coventry)
, Baginton (Warwickshire), Groot-Brittannië
1969
4e in Invicta R.C. Spring Road Race,
(Northampton)
, Northampton (Northamptonshire), Groot-Brittannië
1969
1
e in Harris Brush Criterium,
(Nottingham, Criterium)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1969
1
e in Puntenklassement Harris Brush Criterium,
(Nottingham, Criterium)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1969
1
e in Charles Rice Memorial Trophy,
(Plumtree)
, Plumtree (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1969
1
e in Five Valleys Road Race,
(Port Talbot)
, Port Talbot (Neath Port Talbot), Groot-Brittannië
1969
1
e in Man of the Midlands Trophy,
(Smethwick, Criterium)
, Smethwick (Sandwell), Groot-Brittannië
1969
2e in Whitemeadows Road Race,
(Spondon)
, Spondon (Derbyshire), Groot-Brittannië
1969
2e in Stafford Grand Prix,
(Staffordshire)
, Stafford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1969
2e in Stoneleigh Apex Trophy,
(Stoneleigh (a))
, Stoneleigh (Warwickshire), Groot-Brittannië
1969
5e in Cotswold Gateway,
(Stonesfield)
, Stonesfield (Oxfordshire), Groot-Brittannië
1969
2e in deel a West Bromwich Dartmouth Park,
(West Bromwich, Criterium)
, West Bromwich (Sandwell), Groot-Brittannië
1969
4e in John Hiscocks Memorial,
(Bletchingdon)
, Bletchingdon (Oxfordshire), Groot-Brittannië
1969
10e in 2e etappe Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Ayr (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1969
18e in Eindklassement Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Edinburgh (Midlothian), Groot-Brittannië
1969
3e in Bromsgrove Grand Prix,
(Bromsgrove)
, Bromsgrove (Worcestershire), Groot-Brittannië
1969
10e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië
1970
1970
1
e in deel a Birmingham C.R.A. Road Race,
(Birmingham)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1970
6e in Ruxley Wheelers - Green Shield Stamps Grand Prix,
(Chesham)
, Chesham (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1970
2e in 2e etappe Coventry Two Day,
(Coventry)
, Baginton (Warwickshire), Groot-Brittannië
1970
2e in Eindklassement Coventry Two Day,
(Coventry)
, Baginton (Warwickshire), Groot-Brittannië
1970
1
e in Percy Lewis Street Race,
(Cowley)
, Cowley (Oxfordshire), Groot-Brittannië
1970
1
e in 2e etappe Greenall Whitley Grand Prix Two Day, Salford (Salford), Groot-Brittannië
1970
3e in Velo Club Central Road Race,
(Worcester)
, Worcester (Worcestershire), Groot-Brittannië
1970
3e in Birmingham Mercury Circuit Race,
(Birmingham)
, Erdington (Birmingham), Groot-Brittannië
1970
3e in 1e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1970
5e in 4e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, South Shields (South Tyneside), Groot-Brittannië
1970
5e in 5e etappe deel b Tour of Britain,
(Milk Race)
, Bridlington (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1970
6e in 8e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1970
3e in 11e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Weymouth (Dorset), Groot-Brittannië
1970
13e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië
1970
6e in Puntenklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië
1970
2e in Bromsgrove Grand Prix,
(Bromsgrove)
, Bromsgrove (Worcestershire), Groot-Brittannië
1971
1971
2e in Stourbridge C.C. Autumn Road Race,
(Bewdley)
, Bewdley (Worcestershire), Groot-Brittannië
1971
2e in Birmingham Mercury Circuit Race,
(Birmingham)
, Erdington (Birmingham), Groot-Brittannië
1971
2e in Handsworth Park Criterium,
(Birmingham, Criterium)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1971
1
e in Long Eaton Challenge Trophy,
(Sawley)
, Sawley (Leicestershire), Groot-Brittannië
1971
3e in Nutrament Grand Prix,
(Slough)
, Slough (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1971
3e in Midland Spring Classic,
(Snitterfield)
, Snitterfield (Warwickshire), Groot-Brittannië
1971
5e in Deeside Grand Prix,
(Deeside)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in deel a Mitchell & Butler Brew,
(Smethwick, Criterium)
, Smethwick (Sandwell), Groot-Brittannië
1971
1
e in deel b Mitchell & Butler Brew,
(Smethwick, Criterium)
, Smethwick (Sandwell), Groot-Brittannië
1972
1972
10e in Division Championship Birmingham, Op de weg, Groot-Brittannië, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1972
9e in Eindklassement Hereford & District Times Two Day,
(Hereford)
, Hereford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1972
1
e in Tour of the Fosse,
(Wellesbourne (a))
, Wellesbourne (Warwickshire), Groot-Brittannië
1973
1973
5e in 2e etappe Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Abercynon (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
1973
2e in 3e etappe Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Abercynon (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
1973
4e in Eindklassement Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Abercynon (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
1973
3e in Welsh Brewers Grand Prix,
(Aberystwyth)
, Aberystwyth (Dyfed), Groot-Brittannië
1973
2e in Welsh Brewers Criterium,
(Aberystwyth, Criterium)
, Aberystwyth (Dyfed), Groot-Brittannië
1973
3e in Wychbold Road Race,
(Bromsgrove)
, Bromsgrove (Worcestershire), Groot-Brittannië
1973
2e in deel a Cheltenham & County C.C. Festival Criterium,
(Cheltenham, Criterium)
, Cheltenham (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1973
3e in Division Championship Birmingham, Op de weg, Groot-Brittannië, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1973
2e in Hollymoor Hospital,
(Longbridge, Criterium)
, Longbridge (Birmingham), Groot-Brittannië
1973
2e in Strongbow Grand Prix,
(Stoneleigh)
, Stoneleigh (Warwickshire), Groot-Brittannië
1973
2e in Charlie Caines Memorial,
(Wantage (a))
, Woodstock (Oxfordshire), Groot-Brittannië
1974
1974
1
e in Birmingham Mercury Road Race,
(Birmingham)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1974
3e in deel a Birmingham Criterium,
(Birmingham, Criterium)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1974
5e in deel b Birmingham Criterium,
(Birmingham, Criterium)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1974
1
e in Dursley Festival Road Race,
(Dursley)
, Dursley (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1974
2e in Mastercraft Cycles Road Race,
(Hereford)
, Hereford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1974
1
e in Five Valleys Road Race,
(Port Talbot)
, Port Talbot (Neath Port Talbot), Groot-Brittannië
1974
1
e in Ross-on-Wye & District C.C. Gazette Road Race,
(Ross on Wye)
, Ross on Wye (Herefordshire), Groot-Brittannië
1974
1
e in Netherseal Road Race,
(Netherseal)
, Netherseal (Derbyshire), Groot-Brittannië
1975
1975
4e in Crookes Trophy,
(Atherstone)
, Atherstone (Warwickshire), Groot-Brittannië
1975
1
e in Midland Counties C.A. Spring Road Race,
(Birmingham)
, Redditch (Worcestershire), Groot-Brittannië
1975
4e in Brooks Trophy Criterium,
(Birmingham, Criterium)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1975
2e in Cheltenham & County C.C. Spring Road Race,
(Cheltenham)
, Andoversford (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1975
2e in deel a Port Talbot Kermesse,
(Port Talbot)
, Port Talbot (Neath Port Talbot), Groot-Brittannië
1975
1
e in deel b Port Talbot Kermesse,
(Port Talbot)
, Port Talbot (Neath Port Talbot), Groot-Brittannië
1975
2e in deel a Man of the Midlands Trophy,
(Smethwick, Criterium)
, Smethwick (Sandwell), Groot-Brittannië
1977
1977
6e in deel c Saracen Criterium,
(Birmingham)
, Beoley (Worcestershire), Groot-Brittannië
1977
2e in Brooks Trophy Criterium,
(Birmingham, Criterium)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1977
1
e in Halesowen A.& C.C. Hilly Time Trial,
(Halesowen)
, Halesowen (West Midlands), Groot-Brittannië
1977
3e in Tomkinsons Carpets Trophy Kermesse,
(Kidderminster)
, Kidderminster (Worcestershire), Groot-Brittannië
1977
3e in deel a Velo Club Central Criterium,
(Smethwick)
, Smethwick (Sandwell), Groot-Brittannië
Ploegen
Er zijn geen ploegen opgenomen in ons bestand.
Fotoalbum John Varley
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close