Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Doug Dailey
Voornaam: Doug
Achternaam: Dailey
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 79 jaar
Geboortedatum: 24-06-1944
Geboorteplaats:
Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
Voornaam: Doug
Achternaam: Dailey
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 79 jaar
Geboortedatum: 24-06-1944
Geboorteplaats:
Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
Coureurs
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1961
1961
1
e in Division Championship Merseyside, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië, Parbold (Lancashire), Groot-Brittannië
1962
1962
1
e in Bickerstaffe Junior Road Race,
(Bickerstaffe, Junioren)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1962
1
e in Llangollen Junior Road Race,
(Llangollen, Junioren)
, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1962
5e in Wavertree 25 Time Trial,
(Liverpool)
, Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
1963
1963
1
e in 1e etappe Mersey Roads Club - Two Day,
(Flint)
, Flint (Flintshire), Groot-Brittannië
1963
1
e in Eindklassement Mersey Roads Club - Two Day,
(Flint)
, Flint (Flintshire), Groot-Brittannië
1963
5e in Mid - Shropshire Wheelers 50 Time Trial,
(Shrewsbury, Chrono)
, Shrewsbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1963
1
e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1963
1
e in Circuit of Ashurst,
(Ormskirk)
, Ormskirk (Lancashire), Groot-Brittannië
1963
2e in Chelford Road Race,
(Flixton)
, Knutsford (Cheshire), Groot-Brittannië
1963
5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1964
1964
1
e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1964
3e in Williams Trophy,
(Sheffield)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1964
2e in Goostrey Road Race,
(Lach Dennis (d))
, Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië
1964
1
e in 2e etappe deel b Merseyside Easter Four Day,
(Liverpool)
, Sefton (Sefton), Groot-Brittannië
1964
1
e in 3e etappe Merseyside Easter Four Day,
(Liverpool)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
1965
1965
2e in Bickerstaffe Road Race,
(Bickerstaffe)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1965
1
e in Birkenhead North End Road Race,
(Birkenhead)
, Delamere (Cheshire), Groot-Brittannië
1965
2e in Witham Valley Grand Prix,
(Lincoln)
, Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1965
1
e in 8e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Coventry (West Midlands), Groot-Brittannië
+
Arthur Metcalfe
+
John Bettinson
+
Norman Baty
+
Derek Hepple
+
Colin Lewis
+
Dave Paling
+
Benny Dobson
1965
1
e in 10e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Bridlington (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1965
47e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1966
1966
1
e in 1e etappe Parbold Two Day,
(Parbold)
, Parbold (Lancashire), Groot-Brittannië
1966
1
e in 2e etappe Parbold Two Day,
(Parbold)
, Parbold (Lancashire), Groot-Brittannië
+
Billy Whiteside
1966
1
e in Eindklassement Parbold Two Day,
(Parbold)
, Parbold (Lancashire), Groot-Brittannië
1966
2e in 3e etappe Parbold Two Day,
(Parbold)
, Parbold (Lancashire), Groot-Brittannië
1966
1
e in Kirkby Couple Time Trial,
(Kirkby)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
+
Billy Whiteside
1966
1
e in Queensferry Road Race,
(Queensferry (a))
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1966
3e in Nijlen, Amateurs, Nijlen (Antwerpen), België
1966
3e in Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië, Merseyside (Merseyside), Groot-Brittannië
1966
2e in Glazebrook Road Race,
(Glazebrook)
, Culcheth (Warrington), Groot-Brittannië
1967
1967
1
e in 1e etappe Mersey Roads Club - Two Day,
(Flint)
, Flint (Flintshire), Groot-Brittannië
1967
1
e in Eindklassement Mersey Roads Club - Two Day,
(Flint)
, Flint (Flintshire), Groot-Brittannië
1967
1
e in Circuit of Ashurst,
(Ormskirk)
, Ormskirk (Lancashire), Groot-Brittannië
1967
1
e in 2e etappe Eccleston Easter Four Day,
(Eccleston)
, Eccleston (Lancashire), Groot-Brittannië
+
Graham Owen
+
Billy Whiteside
1967
1
e in 5e etappe Eccleston Easter Four Day,
(Eccleston)
, Eccleston (Lancashire), Groot-Brittannië
1967
3e in 6e etappe Eccleston Easter Four Day,
(Eccleston)
, Eccleston (Lancashire), Groot-Brittannië
1967
2e in Eindklassement Eccleston Easter Four Day,
(Eccleston)
, Eccleston (Lancashire), Groot-Brittannië
1967
30e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1968
1968
1
e in deel a Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1968
2e in deel b Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1968
3e in East Midlands Grand Prix,
(Ibstock)
, Ibstock (Leicestershire), Groot-Brittannië
1968
1
e in Festival of Sport,
(New Brighton, Criterium)
, New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië
1968
1
e in 3e etappe Tour of Ireland, Limerick (Limerick), Ierland
1968
1
e in 5e etappe Tour of Ireland, Fermoy (Cork), Ierland
1968
3e in 9e etappe Tour of Ireland, Kilkenny (Kilkenny), Ierland
1968
2e in 11e etappe Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1968
2e in Eindklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1968
1
e in Puntenklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1968
4e in 4e etappe Tour of Ireland, Limerick (Limerick), Ierland
1968
6e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1968
4e in Circuit of Ashurst,
(Ormskirk)
, Ormskirk (Lancashire), Groot-Brittannië
1968
3e in Queensferry Road Race,
(Queensferry (a))
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
4e in deel c Early Bird Criterium Series,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
4e in deel d Early Bird Criterium Series,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
6e in Eindklassement Early Bird Criterium Series,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in 1e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
4e in 2e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in 4e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in Eindklassement Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in Puntenklassement Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
3e in Deeside Grand Prix,
(Deeside)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in 1e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Workington (Cumbria), Groot-Brittannië
1968
6e in 3e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1968
2e in Eindklassement Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1968
3e in 2e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Workington (Cumbria), Groot-Brittannië
1968
1
e in Lincoln Grand Prix,
(Lincoln)
, Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in Cheshire Circuit,
(Chelford)
, Knutsford (Cheshire), Groot-Brittannië
1968
2e in Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië, Merseyside (Merseyside), Groot-Brittannië
1968
1
e in Macclesfield Wheelers Road Race,
(Macclesfield)
, Macclesfield (Cheshire), Groot-Brittannië
1968
2e in Warrington Road Race,
(Warrington)
, Risley (Warrington), Groot-Brittannië
1968
3e in Leicestershire Grand Prix,
(Leicestershire)
, Leicestershire (Leicestershire), Groot-Brittannië
1968
8e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië
1969
1969
1
e in Hancocks Trophy,
(Aberystwyth (b))
, Aberystwyth (Dyfed), Groot-Brittannië
1969
3e in deel a Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1969
2e in Fausto Coppi Memorial,
(Laughton (c))
, Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië
1969
1
e in 2e etappe Tour of the Hopfields,
(Tonbridge)
, Tunbridge Wells (Kent), Groot-Brittannië
1969
2e in 3e etappe Tour of the Hopfields,
(Tonbridge)
, Edenbridge (Kent), Groot-Brittannië
1969
1
e in Eindklassement Tour of the Hopfields,
(Tonbridge)
, Edenbridge (Kent), Groot-Brittannië
1969
1
e in Bergklassement Tour of the Hopfields,
(Tonbridge)
, Edenbridge (Kent), Groot-Brittannië
1969
3e in Grand Prix of Essex,
(Halstead)
, Halstead (Essex), Groot-Brittannië
1969
2e in Circuit of Ashurst,
(Ormskirk)
, Ormskirk (Lancashire), Groot-Brittannië
1969
5e in deel a Early Bird Criterium Series,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
5e in Queensferry Road Race,
(Queensferry (a))
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
1
e in 1e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
1
e in 2e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
3e in 3e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
3e in 4e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
1
e in Eindklassement Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
1
e in Tour of Furness,
(Barrow in Furness)
, Barrow in Furness (Cumbria), Groot-Brittannië
1969
1
e in 2e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Barrow in Furness (Cumbria), Groot-Brittannië
1969
1
e in 3e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1969
5e in Eindklassement Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1969
5e in Deeside Grand Prix,
(Deeside)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
6e in 1e etappe Greenall Whitley Grand Prix Two Day, Rhyl (Denbighshire), Groot-Brittannië
1969
2e in Eindklassement Greenall Whitley Grand Prix Two Day, Salford (Salford), Groot-Brittannië
1969
1
e in Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië, Merseyside (Merseyside), Groot-Brittannië
1969
4e in 2e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Northampton (Northamptonshire), Groot-Brittannië
1969
3e in 3e etappe deel b Tour of Britain,
(Milk Race)
, Malvern (Worcestershire), Groot-Brittannië
1969
9e in 5e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Aberystwyth (Dyfed), Groot-Brittannië
1969
3e in 6e etappe deel b Tour of Britain,
(Milk Race)
, Caernarvon (Conwy), Groot-Brittannië
1969
8e in 9e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1969
3e in 13e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1969
5e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1969
6e in Puntenklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1969
4e in Manx International,
(Douglas, Amateurs)
, Douglas , Isle of Man
1969
5e in Tour of the Cotswolds,
(Shipston on Stour)
, Gloucester (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1969
3e in Leyland Grand Prix,
(Leyland)
, Leyland (Lancashire), Groot-Brittannië
1969
24e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs, Brno , Tsjechoslowakije
1969
2e in Merseyside Wheel Race,
(Merseyside (a))
, Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
1969
3e in Tony Walker Memorial,
(Lydiate)
, Lydiate (Sefton), Groot-Brittannië
1969
3e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië
1970
1970
4e in 2e etappe Greenall Whitley Grand Prix Two Day, Salford (Salford), Groot-Brittannië
1970
2e in Suncharm Trophy,
(Huddersfield (c))
, Huddersfield (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1970
1
e in East Liverpool Grand Prix,
(Lydiate)
, Lydiate (Sefton), Groot-Brittannië
1970
5e in deel a Festival of Sport,
(New Brighton, Criterium)
, New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië
1970
2e in deel b Festival of Sport,
(New Brighton, Criterium)
, New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië
1970
1
e in West Pennine Mountain Time Trial,
(Ramsbottom, Chrono)
, Holcombe (Bury), Groot-Brittannië
1970
3e in 9e etappe Tour d'Afrique du Nord,
(Tour of Algeria)
, Algerije
1970
2e in 12e etappe Tour d'Afrique du Nord,
(Tour of Algeria)
, Algerije
1970
2e in deel b Eindklassement Tour d'Afrique du Nord,
(Tour of Algeria)
, Algerije
1970
4e in 3e etappe Tour of Ireland, Limerick (Limerick), Ierland
1970
2e in 7e etappe Tour of Ireland, Buncrana (Donegal), Ierland
1970
6e in Eindklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1970
1
e in Bergklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1970
2e in 1e etappe Sogat Two Day,
(Ugley)
, Ugley (Essex), Groot-Brittannië
1970
2e in 3e etappe Sogat Two Day,
(Ugley)
, Quendon (Essex), Groot-Brittannië
1970
2e in Eindklassement Sogat Two Day,
(Ugley)
, Quendon (Essex), Groot-Brittannië
1970
2e in 2e etappe Sogat Two Day,
(Ugley)
, Quendon (Essex), Groot-Brittannië
1970
2e in Bulls Eye Grand Prix,
(Warrington)
, Warrington (Warrington), Groot-Brittannië
1970
1
e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1970
4e in Archer Grand Prix,
(London)
, Beaconsfield (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1970
1
e in 3e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1970
10e in 5e etappe deel a Tour of Britain,
(Milk Race)
, Middlesbrough (Redcar and Cleveland), Groot-Brittannië
1970
4e in 6e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Skegness (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1970
2e in 8e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1970
1
e in Manx Open International Team Time Trial,
(Douglas, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
+
Nigel Dean
+
Jon Burnham
1970
2e in Leyland Grand Prix,
(Leyland)
, Leyland (Lancashire), Groot-Brittannië
1970
6e in 9e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Malvern (Worcestershire), Groot-Brittannië
1970
19e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië
1970
6e in Bergklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië
1970
3e in 2e etappe deel b Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Perth (Perth and Kinross), Groot-Brittannië
1970
8e in 4e etappe Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Dumfries (Dumfries and Galloway), Groot-Brittannië
1970
5e in Pike Circuit,
(Horwich)
, Horwich (Bolton), Groot-Brittannië
1970
10e in 5e etappe Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Ayr (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1970
7e in Eindklassement Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Ayr (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1970
2e in Criterium des Vainqueurs,
(Colchester, Criterium)
, Colchester (Essex), Groot-Brittannië
1970
5e in Gala Grand Prix,
(Southport, Criterium)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1970
7e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië
1971
1971
3e in deel a Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1971
1
e in Birkenhead Park,
(Birkenhead, Criterium)
, Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
1971
2e in Blackpool Yellow Pages,
(Blackpool, Criterium (c))
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1971
3e in Tour of the Peak,
(Buxton)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in Liverpool & West Cheshire 100 Time Trial,
(Chester, Chrono)
, Chester (Cheshire), Groot-Brittannië
1971
6e in Clayton Velo Road Race,
(Earby (a))
, Earby (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1971
6e in Wigsley Criterium,
(Harby, Criterium)
, Harby (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1971
3e in 1e etappe Jack Tighe Three Day, Scunthorpe (North Lincolnshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in 3e etappe Jack Tighe Three Day, Scunthorpe (North Lincolnshire), Groot-Brittannië
1971
2e in Eindklassement Jack Tighe Three Day, Scunthorpe (North Lincolnshire), Groot-Brittannië
1971
4e in 2e etappe Jack Tighe Three Day, Scunthorpe (North Lincolnshire), Groot-Brittannië
1971
2e in Oulton Park Circuit,
(Little Budworth)
, Little Budworth (Cheshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in deel b Festival of Sport,
(New Brighton, Criterium)
, New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië
1971
2e in deel c Festival of Sport,
(New Brighton, Criterium)
, New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië
1971
5e in deel c Early Bird Criterium Series,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1971
5e in Bread and Butter,
(Queensferry, Criterium (c))
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in deel a Circuit of Mid - Warwickshire,
(Southam)
, Southam (Warwickshire), Groot-Brittannië
1971
2e in 2e etappe Tour of Ireland, Cork (Cork), Ierland
1971
2e in 3e etappe Tour of Ireland, Killarney (Kerry), Ierland
1971
2e in 6e etappe Tour of Ireland, Sligo (Sligo), Ierland
1971
2e in 8e etappe Tour of Ireland, Buncrana (Donegal), Ierland
1971
1
e in Eindklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1971
2e in Puntenklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1971
1
e in Bergklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1971
9e in Eindklassement Tour of the North, Belfast (Belfast), Groot-Brittannië
1971
5e in Jackson the Tailors Dartmoor Grand Prix,
(Yelverton)
, Yelverton (Devon), Groot-Brittannië
1971
2e in 2e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Silloth (Cumbria), Groot-Brittannië
1971
1
e in 3e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1971
3e in Eindklassement Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1971
1
e in Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië, Merseyside (Merseyside), Groot-Brittannië
1971
3e in Willaston Circuit - A.P.R.,
(Douglas)
, Douglas , Isle of Man
1971
2e in Manx International,
(Douglas, Amateurs)
, Douglas , Isle of Man
1971
3e in Leyland Grand Prix,
(Leyland)
, Leyland (Lancashire), Groot-Brittannië
1971
1
e in 1e etappe Deeside Olympic Two Day,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1971
2e in 2e etappe Deeside Olympic Two Day,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1971
2e in Eindklassement Deeside Olympic Two Day,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in Puntenklassement Deeside Olympic Two Day,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1971
2e in Severn Valley Grand Prix,
(Wolverhampton)
, Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1971
1
e in 3e etappe Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Dunbar (East Lothian), Groot-Brittannië
1971
10e in 5e etappe Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Ayr (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1971
4e in Eindklassement Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Ayr (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in Pike Circuit,
(Horwich)
, Horwich (Bolton), Groot-Brittannië
1971
2e in Woodbank Trophy,
(Marple)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1971
5e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië
1972
1972
1
e in 1e etappe Tour of the Grampians Three Day,
(Aberdeen (b))
, Banchory (Aberdeenshire), Groot-Brittannië
1972
1
e in 3e etappe Tour of the Grampians Three Day,
(Aberdeen (b))
, Aberdeen (Aberdeenshire), Groot-Brittannië
1972
1
e in Eindklassement Tour of the Grampians Three Day,
(Aberdeen (b))
, Aberdeen (Aberdeenshire), Groot-Brittannië
+
John Clewarth
1972
3e in deel a Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1972
1
e in deel c Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1972
5e in Congleton 700th Anniversary Charter,
(Congleton (b))
, Congleton (Cheshire), Groot-Brittannië
1972
2e in Bass - Worthington Grand Prix,
(Great Bridgeford (a))
, Great Bridgeford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1972
3e in Condor Grand Prix,
(Halifax)
, Norland (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1972
3e in 1e etappe Hereford & District Times Two Day,
(Hereford)
, Hereford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1972
4e in 2e etappe Hereford & District Times Two Day,
(Hereford)
, Hereford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1972
4e in Eindklassement Hereford & District Times Two Day,
(Hereford)
, Hereford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1972
4e in Hollingworth Carnival,
(Littleborough)
, Littleborough (Rochdale), Groot-Brittannië
1972
1
e in Double Diamond Road Race,
(Manchester)
, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1972
6e in Grand Prix of Essex,
(Halstead)
, Halstead (Essex), Groot-Brittannië
1972
4e in Lincoln Grand Prix,
(Lincoln)
, Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1972
3e in 1e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Swindon (Swindon), Groot-Brittannië
1972
2e in 2e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Tewkesbury (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1972
1
e in Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië, Merseyside (Merseyside), Groot-Brittannië
1972
2e in Manx Arms - A.P.R.,
(Douglas)
, Douglas , Isle of Man
1972
4e in Manx International,
(Douglas, Amateurs)
, Douglas , Isle of Man
1972
5e in 6e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië
1972
2e in 10e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, South Shields (South Tyneside), Groot-Brittannië
1972
32e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1972
10e in 2e etappe Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, East Kilbride (South Lanarkshire), Groot-Brittannië
1972
6e in 4e etappe Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Dumfries (Dumfries and Galloway), Groot-Brittannië
1972
10e in Eindklassement Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Ayr (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1972
1
e in 3e etappe Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, East Kilbride (South Lanarkshire), Groot-Brittannië
+
Dave Lloyd
+
Kevin Apter
+
John Clewarth
+
Phil Edwards
+
Phil Bayton
1972
1
e in Leyland Grand Prix,
(Leyland)
, Leyland (Lancashire), Groot-Brittannië
1972
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië, Leyland (Lancashire), Groot-Brittannië
1972
4e in Tour of the Cotswolds,
(Shipston on Stour)
, Gloucester (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1972
4e in 9e etappe Tour de l'Avenir, Besançon (Franche-Comte), Frankrijk
1972
2e in 12e etappe deel a Tour de l'Avenir, Belfort (Franche-Comte), Frankrijk
1972
3e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië
1973
1973
7e in Five Valleys Road Race,
(Port Talbot)
, Port Talbot (Neath Port Talbot), Groot-Brittannië
1973
5e in 1e etappe Zerny Two Day,
(Beverley (d))
, Scarborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1973
2e in 3e etappe Zerny Two Day,
(Beverley (d))
, Beverley (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1973
3e in Eindklassement Zerny Two Day,
(Beverley (d))
, Beverley (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1973
1
e in 2e etappe Zerny Two Day,
(Beverley (d))
, Bridlington (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1973
4e in Birkenhead North End - A.P.R.,
(Birkenhead (a))
, Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
1973
6e in Cutty Sark Grand Prix,
(Chilton)
, Chilton (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1973
1
e in 1e etappe Mersey Roads Club - Two Day,
(Flint)
, Flint (Flintshire), Groot-Brittannië
1973
1
e in Eindklassement Mersey Roads Club - Two Day,
(Flint)
, Flint (Flintshire), Groot-Brittannië
1973
1
e in 1e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1973
1
e in 3e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1973
2e in 4e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1973
1
e in Eindklassement Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1973
1
e in Puntenklassement Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
+
John Clewarth
1973
3e in 4e etappe Greenall Whitley Grand Prix Two Day, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1973
5e in Hattersley Criterium,
(Hyde, Criterium)
, Hyde (Tameside), Groot-Brittannië
1973
1
e in International Cycle Sport Grand Prix,
(Keighley)
, Keighley (Bradford), Groot-Brittannië
1973
2e in 2e etappe Tour of Ireland, Buncrana (Donegal), Ierland
1973
6e in 7e etappe Tour of Ireland, Carrick-on-Suir (Tipperary), Ierland
1973
4e in 10e etappe Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1973
1
e in Eindklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1973
3e in Puntenklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1973
4e in 5e etappe Tour of Ireland, Bundoran (Donegal), Ierland
1973
1
e in deel a Millstone - A.P.R.,
(Warrington)
, Warrington (Warrington), Groot-Brittannië
1973
9e in 8e etappe deel b Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race,
(Závod Míru)
, Warszawa (Mazowieckie), Polen
1973
22e in Eindklassement Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race,
(Závod Míru)
, Berlin (Berlin), Duitse Democratische Republiek
1973
1
e in Circuit of Ashurst,
(Ormskirk)
, Ormskirk (Lancashire), Groot-Brittannië
1973
1
e in 11e etappe deel a Tour d'Afrique du Nord,
(Tour of Algeria)
, Bejaïa (Bejaia), Algerije
1973
1
e in Manx Open International Team Time Trial,
(Douglas, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
+
John Clewarth
+
Dave Vose
1973
3e in Willaston Circuit - A.P.R.,
(Douglas)
, Douglas , Isle of Man
1973
3e in Manx Arms - A.P.R.,
(Douglas)
, Douglas , Isle of Man
1973
5e in Manx International,
(Douglas, Amateurs)
, Douglas , Isle of Man
1973
1
e in Severn Valley Grand Prix,
(Wolverhampton)
, Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1973
2e in 2e etappe Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Isle of Arran (North Ayrshire), Groot-Brittannië
1973
3e in Eindklassement Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Dunbar (East Lothian), Groot-Brittannië
1973
11e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië
1974
1974
2e in deel f Kirkby Sports Stadium Series Cyclo Cross,
(Kirkby, Cyclocross)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
1974
8e in deel g Kirkby Sports Stadium Series Cyclo Cross,
(Kirkby, Cyclocross)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
1975
1975
1
e in deel a Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1975
2e in Manchester Nova Couple Time Trial,
(Goostrey)
, Goostrey (Cheshire), Groot-Brittannië
1975
1
e in Mersey Roads Club Couple Time Trial,
(Kirkby, Chrono)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
+
Ewart Howkins
1975
3e in Prestcold Northern Road Race,
(Lach Dennis)
, Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië
1975
4e in Tony Walker Memorial,
(Lydiate)
, Lydiate (Sefton), Groot-Brittannië
1975
1
e in Leigh Premier Spring Road Race,
(Risley)
, Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië
1975
6e in Bulls Eye Grand Prix,
(Warrington)
, Warrington (Warrington), Groot-Brittannië
1975
5e in deel b Millstone - A.P.R.,
(Warrington)
, Warrington (Warrington), Groot-Brittannië
1975
3e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Aintree (Liverpool), Groot-Brittannië
1975
6e in Manx Arms - A.P.R.,
(Douglas)
, Douglas , Isle of Man
1975
2e in Manx Open International Team Time Trial,
(Douglas, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
1975
7e in Macclesfield Grand Prix,
(Macclesfield (b))
, Gawsworth (Cheshire), Groot-Brittannië
1975
6e in deel b Wirral Festival of Sport,
(Wirral)
, Wirral , Groot-Brittannië
1975
1
e in New Brighton C.C. 25 Time Trial,
(Chester)
, Christleton (Cheshire), Groot-Brittannië
1976
1976
2e in Aintree Grand Prix,
(Aintree)
, Aintree (Liverpool), Groot-Brittannië
1976
3e in deel b Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1976
5e in Tour of the Peak,
(Buxton)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1976
2e in Chester R.C. 25 Time Trial,
(Chester)
, Chester (Cheshire), Groot-Brittannië
1976
2e in Maelor Circuit Road Race,
(Ellesmere)
, Ellesmere (Shropshire), Groot-Brittannië
1976
1
e in 1e etappe Gwent Celtic Three Day,
(Gwent)
, Ebbw Vale (Blaenau Gwent), Groot-Brittannië
1976
4e in 2e etappe Gwent Celtic Three Day,
(Gwent)
, Ebbw Vale (Blaenau Gwent), Groot-Brittannië
1976
4e in 3e etappe Gwent Celtic Three Day,
(Gwent)
, Ebbw Vale (Blaenau Gwent), Groot-Brittannië
1976
6e in 4e etappe Gwent Celtic Three Day,
(Gwent)
, Ebbw Vale (Blaenau Gwent), Groot-Brittannië
1976
2e in Eindklassement Gwent Celtic Three Day,
(Gwent)
, Ebbw Vale (Blaenau Gwent), Groot-Brittannië
1976
2e in Harrogate Cycling Festival Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1976
3e in Harrogate Cycling Festival Hilly Time Trial,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1976
1
e in Mersey Roads Club Couple Time Trial,
(Kirkby, Chrono)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
+
Ewart Howkins
1976
2e in Fred Atkinson Trophy,
(Longridge)
, Longridge (Lancashire), Groot-Brittannië
1976
4e in 1e etappe Manchester - Rhyl - Manchester Two Day,
(Manchester)
, Rhyl (Denbighshire), Groot-Brittannië
1976
13e in Eindklassement Manchester - Rhyl - Manchester Two Day,
(Manchester)
, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1976
4e in Netherseal Grand Prix,
(Netherseal)
, Netherseal (Derbyshire), Groot-Brittannië
1976
4e in Oakengates Sport for all Kermesse,
(Oakengates)
, Oakengates (Telford and Wrekin), Groot-Brittannië
1976
3e in Prescot Eagle R.C. Road Race,
(Prescot)
, Lydiate (Sefton), Groot-Brittannië
1976
2e in Mid - Shropshire Wheelers 25 Time Trial,
(Shropshire)
, Shrewsbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1976
2e in Bulls Eye Grand Prix,
(Warrington)
, Warrington (Warrington), Groot-Brittannië
1976
4e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Aintree (Liverpool), Groot-Brittannië
1976
1
e in Liverpool T.T.C.A. 50 Time Trial,
(Flint)
, Flint (Flintshire), Groot-Brittannië
1976
4e in Anfield 100 Time Trial,
(Liverpool, Chrono)
, Shawbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1976
1
e in Willaston Circuit - A.P.R.,
(Douglas)
, Douglas , Isle of Man
1976
1
e in Manx Open International Team Time Trial,
(Douglas, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
+
Ewart Howkins
+
Dave Cuming
1976
3e in deel a Wirral Festival of Sport,
(Wirral)
, Wirral , Groot-Brittannië
1976
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, Newark (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
+
Frank Lyon
+
Ewart Howkins
+
Dave Cuming
1976
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië, Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1976
6e in Merseyside Wheel Race,
(Merseyside (a))
, Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
1976
6e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië
1977
1977
2e in 3e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1977
3e in Eindklassement Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1977
3e in Bergklassement Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1977
5e in Twiggy Kermesse,
(Great Bridgeford)
, Great Bridgeford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1977
2e in Mike Tyzack Memorial,
(Leeds (j))
, Leeds (Leeds), Groot-Brittannië
1977
4e in Lakes R.C. - Cumbria Road Race,
(Cartmel)
, Cartmel (Cumbria), Groot-Brittannië
1977
1
e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Aintree (Liverpool), Groot-Brittannië
1977
2e in 6e etappe Giro delle Regioni, Ravenna (Emilia-Romagna), Italië
1977
3e in 6e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1979
1979
1
e in Builth Wells Rally Road Race,
(Builth Wells)
, Builth Wells (Powys), Groot-Brittannië
1979
4e in 1e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1979
2e in Eindklassement Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1979
1
e in Velo Club Ventoux Road Race,
(Great Bridgeford)
, Great Bridgeford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1979
5e in Harrogate Cycling Festival B.P.C.R.A, Elite, Kermesse,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1979
3e in Croad Automatics Road Race,
(Haworth)
, Oxenhope (Bradford), Groot-Brittannië
1979
6e in William Gore Memorial,
(Leeds (o))
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1979
4e in deel c Bootle C.C. Coppell Cycles Road Race,
(Ormskirk)
, Ormskirk (Lancashire), Groot-Brittannië
1979
2e in Mid - Shropshire Wheelers Road Race,
(Telford)
, Telford (Telford and Wrekin), Groot-Brittannië
1979
6e in 7e etappe Tour of Ireland, Kilkenny (Kilkenny), Ierland
1979
12e in Eindklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1979
1
e in Albert Price Memorial,
(Wolverhampton)
, Pattingham (Staffordshire), Groot-Brittannië
1979
1
e in 1e etappe Skeltons Bakery Two Day,
(Hull)
, Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1979
1
e in Eindklassement Skeltons Bakery Two Day,
(Hull)
, Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1979
3e in 2e etappe Skeltons Bakery Two Day,
(Hull)
, Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1979
4e in Fred Atkinson Trophy,
(Longridge)
, Abbeystead (Lancashire), Groot-Brittannië
1981
1981
2e in Wirral Festival of Sport,
(Wirral)
, Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
1981
2e in Mersey Bike 81, Newsham Park Criterium,
(Liverpool)
, Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
1983
1983
7e in Wiggins Grand Prix,
(Rothwell)
, Rothwell (Leeds), Groot-Brittannië
1983
7e in Scorton Priory Classic,
(Scorton)
, Oakenclough (Lancashire), Groot-Brittannië
1983
5e in Liverpool Century Criterium,
(Liverpool)
, Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
1983
6e in Bashall Eaves Road Race,
(Bashall Eaves)
, Bashall Eaves , Groot-Brittannië
1983
4e in Tour of Merseyside,
(Liverpool)
, Wavertree (Liverpool), Groot-Brittannië
1984
1984
6e in Dave Hollingworth Memorial,
(Featherstone)
, Rothwell (Leeds), Groot-Brittannië
1984
7e in Ian May Spring Road Race,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1984
6e in North Lancs Clitheroe Road Race,
(Clitheroe)
, Clitheroe (Lancashire), Groot-Brittannië
1984
1
e in Veterans - C.R.A. National Championship, Road, Great Britain,
(Sponden)
, Cuffley (Herefordshire), Groot-Brittannië
1984
8e in Sunbrite Grand Prix,
(Chesterfield)
, Wingerworth (Derbyshire), Groot-Brittannië
1984
1
e in Steyr - Daimler - Puch Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1984
4e in Harrogate Cycling Festival Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1985
1985
4e in Dave Hollingworth Memorial,
(Featherstone)
, Rothwell (Leeds), Groot-Brittannië
1985
5e in 2e etappe Levy Moores Memorial Two Day, Abbeystead (Lancashire), Groot-Brittannië
1985
10e in Eindklassement Levy Moores Memorial Two Day, Abbeystead (Lancashire), Groot-Brittannië
1986
1986
4e in Veterans - C.R.A. National Championship, Road, Great Britain,
(Sponden)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
Ploegen
Er zijn geen ploegen opgenomen in ons bestand.
Fotoalbum Doug Dailey
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close