Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Hans-Henrik Ørsted
Voornaam: Hans-Henrik
Achternaam: Ørsted
Nationaliteit: Denemarken
Geslacht:
Leeftijd: 69 jaar
Geboortedatum: 13-12-1954
Geboorteplaats:
Grenaa (Midtjyllen), Denemarken
Voornaam: Hans-Henrik
Achternaam: Ørsted
Nationaliteit: Denemarken
Geslacht:
Leeftijd: 69 jaar
Geboortedatum: 13-12-1954
Geboorteplaats:
Grenaa (Midtjyllen), Denemarken
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 1980-1988
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1975
1975
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken, Ordrup (Hovedstaden), Denemarken
+
Bjarne Sørensen
+
Kim Gunnar Svendsen
+
Ivar Jakobsen
1977
1977
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken, Odense (Syddanmark), Denemarken
1977
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken, Århus (Midtjyllen), Denemarken
+
Bjarne Sørensen
+
Kim Gunnar Svendsen
+
Kim Refshammer
1977
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken, Nykøbing (Sjelland), Denemarken
1978
1978
3e in København, København (Hovedstaden), Denemarken
1978
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken, Roskilde (Sjelland), Denemarken
1978
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken, Ordrup (Hovedstaden), Denemarken
+
Bjarne Sørensen
+
Ivar Jakobsen
+
Jens Schröder
1978
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken, Århus (Midtjyllen), Denemarken
1978
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken, Odense (Syddanmark), Denemarken
1978
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken, Odense (Syddanmark), Denemarken
+
Junker Jørgensen
+
Ove Jensen
+
Niels Raklev Pedersen
1979
1979
1
e in Grand Prix de France Time Trial,
(Nantes, Chrono)
, Nantes (Pays de la Loire), Frankrijk
1979
6e in Grand Prix des Nations, Cannes (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
1979
1
e in Werelduurrecord Amateurs, Onbekend
1980
1980
3e in Paris - Mantes, Mantes (Ile-de-France), Frankrijk
1980
3e in Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite, Moskva , USSR
1980
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken, Odense (Syddanmark), Denemarken
1980
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken, Ebeltoft (Midtjyllen), Denemarken
1980
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Besançon (Franche-Comte), Frankrijk
1981
1981
2e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1981
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Gert Frank
1981
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
+
Gert Frank
1981
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken, Denemarken
1981
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Profs, Denemarken, Denemarken
1981
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Brno , Tsjechoslowakije
1981
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1981
3e in Grand Prix des Nations, Cannes (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
1981
1
e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
+
Gert Frank
1982
1982
2e in Göppingen, Göppingen (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1982
3e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1982
2e in Good Friday Challenge Pursuit,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1982
1
e in Nienburg, Nienburg (Niedersachsen), Duitsland
1982
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1982
5e in Grand Prix des Nations, Cannes (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
1982
3e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
1983
1983
2e in Bielefeld, Bielefeld (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1983
3e in Eindklassement Danmark Rundt Criterium week, Denemarken
1983
2e in Frederiksberg, Frederiksberg (Sjelland), Denemarken
1983
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1983
1
e in Odense (a), Odense (Syddanmark), Denemarken
1983
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zürich (Zürich), Zwitserland
1983
2e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1983
2e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1983
2e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
1983
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Gert Frank
1983
1
e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
+
Gert Frank
1984
1984
2e in Eindklassement Danmark Rundt Criterium week, Denemarken
1984
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1984
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken, Denemarken
1984
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Barcelona (Cataluña), Spanje
1984
3e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
1984
4e in 1e etappe Clonakilty International Weekend,
(Clonakilty)
, Clonakilty (Cork), Ierland
1984
2e in 2e etappe Clonakilty International Weekend,
(Clonakilty)
, Clonakilty (Cork), Ierland
1984
1
e in Eindklassement Clonakilty International Weekend,
(Clonakilty)
, Clonakilty (Cork), Ierland
1984
2e in 2e etappe Tour of Ireland, Bray (Wicklow), Ierland
1984
8e in 5e etappe Tour of Ireland, Blessington (Wicklow), Ierland
1984
3e in 7e etappe Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1984
2e in Eindklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1984
2e in Bergklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1984
2e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1984
2e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1984
1
e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
+
Gert Frank
1984
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Gert Frank
1985
1985
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Danny Clark
1985
1
e in Gran Caracol de Pista, Colombia
1985
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Gert Frank
1985
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
1985
1
e in Trofeo Baracchi,
(Bergamo)
, Trento (Trentino-Alto Adige), Italië
+
Francesco Moser
1986
1986
3e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1986
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Onbekend
1986
1
e in Proloog Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1986
1
e in 5e etappe deel b Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Kerteminde (Syddanmark), Denemarken
1987
1987
3e in Bassano del Grappa, Zesdaagse, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
1987
3e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1987
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Profs, Denemarken, Denemarken
1987
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Onbekend
1988
1988
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Roman Hermann
1988
2e in Köln, Zesdaagse, Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
Ploegen
1980
San Giacomo Mobili - Benotto (Italië) vanaf 01-09
1981
Sammontana - Benotto (Italië)
1982
Soda Stream (Denemarken)
1983
Soda Stream (Denemarken)
1984
PH Traebyg (Denemarken)
1985
PH Træbyg - Schneider (Denemarken)
1986
PH Træbyg - Schneider (Denemarken)
1987
PH Træbyg - Schneider (Denemarken) tot 31-07
1987
Gis Gelati - Jolly Scarpe (Italië) vanaf 01-08
1988
PH Træbyg - Schneider (Denemarken) tot 15-02
Memo(s)
Klubber: Roskilde CR, Amager CR og DBC.
Erhverv: lagerekspedient, prof. cykelrytter, bilsælger, salgsdirektør.
Bronzemedalje i individuelt forfølgelsesløb ved OL 1980 i Moskva, 4:36,54.
Kilde: DIF/DOK "De olympiske", 1996.
Fotoalbum Hans-Henrik Ørsted
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1982
Foto: Courtesy Jacques Burremans
1984
Foto: Courtesy Jacques Burremans
1985
Foto: Courtesy Guy Dedieu
Foto: Courtesy Didier Graczyk
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close